Lakiery hybrydowe cz.5 - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-24, 18:08   #931
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Ja bardzo bardzo lubie topy spnu i nailaca Przy mocnej lampie mnie nie zawodza, ostatnio kolezanka przyszla z efektem holo po 3 tyg. I leciusienko wytarte konce.. a wczesniej to syrenki cale odchodzily
Najbardziej lubie top 002 z przemywaniem z Nailaca
A uzywalam sporo topow, od Semilaca, Mollona, Indigo po Eco Star i tylko Nailac mnie zachwycana drugim miejscu Spn 501

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie idę na pokaz SPN 2 kwietnia gdzie ma być premiera Nailac i tak ciągle zastanawiam się nad ich topem.
To Nailac lepszy od SPN?
A jak z nakładanie ich na pyłki brokat czy naklejki? Nie zchodzą platami?
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 19:27   #932
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez eckpascal Pokaż wiadomość
No właśnie idę na pokaz SPN 2 kwietnia gdzie ma być premiera Nailac i tak ciągle zastanawiam się nad ich topem.
To Nailac lepszy od SPN?
A jak z nakładanie ich na pyłki brokat czy naklejki? Nie zchodzą platami?
Nie mam niestety zdjęcia, ale u mnie trzyma bez zarzutu, ale daje przewaznie dwie warstwy ;p
Powiem tak, ja spn bardzo lubie i top 501 mi baardzo odpowiada, ale odkad wszedl nailac to po prostu nakupowalam na promocjach 3+1 topy i z nich korzystam i mnie nie zawiodly ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 00:20   #933
darinn
Raczkowanie
 
Avatar darinn
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 146
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny skończyła mi się fuksja z Spn 626,a że dla mnie są za rzadkie to chciałabym z Nailac wypróbować.Czy któraś ma może Nailac kolory 224,225 lub jakiś inny kolor który by był zbliżony do fuksji/biskupiego koloru
Patrzyłam Indygio, tam Lady Lion jest blisko, ale jak dla mnie za bardzo w różowe tony wypada😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
darinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 09:20   #934
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez darinn Pokaż wiadomość
Dziewczyny skończyła mi się fuksja z Spn 626,a że dla mnie są za rzadkie to chciałabym z Nailac wypróbować.Czy któraś ma może Nailac kolory 224,225 lub jakiś inny kolor który by był zbliżony do fuksji/biskupiego koloru
Patrzyłam Indygio, tam Lady Lion jest blisko, ale jak dla mnie za bardzo w różowe tony wypada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Maja ładny biskupi kolor 177, znajoma kupiła i na dłoniach wyglada pięknie. Przy następnych zakupach na pewno go kupie. Co do fuksji nie pomogę, bo na żywo nie widziałam ale na stronie NaiLac kolor 225 maja opisany jako "piękna fuksja"


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2017-03-25 o 10:49
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 10:43   #935
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Otworzyli u mnie allepaznokcie szkoda tylko ze maja tylko semilaci
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 09:10   #936
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

A ja dostałam topy od Victoria Vynn - ten hybrydowy, dry top i top mat. Co do dry topu to użyłam na wzornik na czarny i raz że nie zmienił mi koloru a dwa daje efekt takiego szkła. Będę chyba go sobie nakładać przy następnym mani i zobaczę czy daje rade. Ten hybrydowy już też kladłam kilku osobom i jest też fajny ale okaże się jak wrócą klientki. Dostałam te produkty do testowania więc wstawie wam foty jak zrobię nowe mani

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 09:24   #937
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
A ja dostałam topy od Victoria Vynn - ten hybrydowy, dry top i top mat. Co do dry topu to użyłam na wzornik na czarny i raz że nie zmienił mi koloru a dwa daje efekt takiego szkła. Będę chyba go sobie nakładać przy następnym mani i zobaczę czy daje rade. Ten hybrydowy już też kladłam kilku osobom i jest też fajny ale okaże się jak wrócą klientki. Dostałam te produkty do testowania więc wstawie wam foty jak zrobię nowe mani

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Bardzo bardzo chetnie, bo obok mnie teraz jest sklepik z ich produktamichętnie bym sie dowiedziala czy dry top jest dobry bo poki co wszystkie z spnu, nailaca mi matowieja po jakims czasie.. :/ a pylki sie srednio trzymają..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-27, 11:26   #938
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Tez jestem ciekawa bo top od nn robi co chce ostatnimi czasy mam go pol roku a naprawialam ostatnio jednego pazura i dopiero zobaczylam co sie stalo z dwutygodniowym kolorem wyblakl i zmienil kolor :/
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 07:42   #939
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Ścinam na krótko swoje paznokcie i przedłużam od nowa wszystkimi produktami VV także zdam wam relację . Po wzorniku jestem pełna nadziei bo naprawdę pięknie błyszczy ale jak długo i czy na paznokciach też tak będzie to się okaże.

Wczoraj robiłam klientce mat topem VV i wyszło tak:
received_1431067796938035-01.jpeg
I o ile z Indigo współpracuje tak na innej klientce na Semilac nie chciał ale to jeszcze sprawdzę na wzorniku. Niby mówią żeby nie mieszać produktów, ale każda z nas tylko z jednej firmy nie korzysta.

Póki co w formach VV jestem zakochana, takie same ma Słowianka.
IMG_20170327_200243.jpg
Robiłam te zdjęcia do recenzji więc podkładka musi byc

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 10:00   #940
agnik1983
Przyczajenie
 
Avatar agnik1983
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Witam, mam pytanie zapewnienie typowe dla każdej początkującej, a może tak mi się tylko zdaje 😉 Otóż z racji pracy jaką wykonuje postanowiłam, że czas na hybryde, może ona się dłużej utrzyma. Niestety paznokcie mam słabe z tendencja do łamania lub rozdwajania. W związku z czym mam nadzieję że nie tylko lakier nie będzie nadawał się do wymiany po 2 dniach ale również paznokcie trochę się poprawia.

I tu pytanie jakie lakiery polecacie, jakie bazy i topy? Co warto zakupić? Czytam wątki od 4 dni i im więcej czytam tym jestem głupsza. Najpierw chciałam kupić gotowy zestaw, no ale lepiej samemu go złożyć. Lampę mam wybrana ale co do reszty masakra. Pomóżcie cobym nie kupiła badziewia. I coś co nie jest mega drogie.

Z góry wam dziękuję i liczę na wszelkie sugestie.
agnik1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 10:07   #941
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez agnik1983 Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie zapewnienie typowe dla każdej początkującej, a może tak mi się tylko zdaje 😉 Otóż z racji pracy jaką wykonuje postanowiłam, że czas na hybryde, może ona się dłużej utrzyma. Niestety paznokcie mam słabe z tendencja do łamania lub rozdwajania. W związku z czym mam nadzieję że nie tylko lakier nie będzie nadawał się do wymiany po 2 dniach ale również paznokcie trochę się poprawia.

I tu pytanie jakie lakiery polecacie, jakie bazy i topy? Co warto zakupić? Czytam wątki od 4 dni i im więcej czytam tym jestem głupsza. Najpierw chciałam kupić gotowy zestaw, no ale lepiej samemu go złożyć. Lampę mam wybrana ale co do reszty masakra. Pomóżcie cobym nie kupiła badziewia. I coś co nie jest mega drogie.

Z góry wam dziękuję i liczę na wszelkie sugestie.
To forum a tym bardziej wątek to skarbnica wiedzy. Każda z nas wymienia się doświadczeniami i tak naprawdę nikt Ci nie powie co jest naj i co na pewno musisz kupić. Jest wątek o ali i tam możesz kupić mnóstwo dodatków po kosztach a nawet i lakiery, jest wątek o lampach i u nas króluje sunone z ali. Są też wątki poszczególnych firm i tam też jest wiele przydatnych informacji.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-28, 10:34   #942
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Agnik wiem sama po sobie, ze trzeba wypróbować samemu kilka firm i zdecydowac ktora najbardziej nam odpowiada... j
Takze moze najpierw szukaj po konsystencji . Jak wolisz rzadsze i polke cenowa z polskich tansza no to Cosmetics Zone. Jeśli takie w sam raz to Semilac, choc tu uczulenia sie pojawiaja. Dla mnie w sam raz jest Modena i Makear. Nie sa geste. A jak ktos woli geste lakiery to Indigo. Mialam kilka z Neonail i trafily mi sie gęste, nie wiem czy wszystkie takie sa. Moze ktos inny sie wypowie. Jeszcze do glowy przychodzi mi Neess, super mi sie na nich pracuje. No ale tak jak mowie, musisz sama przetestować. Moi ulubieńcy to Modena Makear i Neess.

A jak chcesz tanio no to z aliexpress. Ja mam jedynie brokatowe Fairy Glo które jak najbardziej polecam. Po resztę informacji musisz zajrzeć na watek tanie hybrydy i gadzety z aliexpress.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 13:45   #943
owcashow
Raczkowanie
 
Avatar owcashow
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 235
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez agnik1983 Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie zapewnienie typowe dla każdej początkującej, a może tak mi się tylko zdaje 😉 Otóż z racji pracy jaką wykonuje postanowiłam, że czas na hybryde, może ona się dłużej utrzyma. Niestety paznokcie mam słabe z tendencja do łamania lub rozdwajania. W związku z czym mam nadzieję że nie tylko lakier nie będzie nadawał się do wymiany po 2 dniach ale również paznokcie trochę się poprawia.

I tu pytanie jakie lakiery polecacie, jakie bazy i topy? Co warto zakupić? Czytam wątki od 4 dni i im więcej czytam tym jestem głupsza. Najpierw chciałam kupić gotowy zestaw, no ale lepiej samemu go złożyć. Lampę mam wybrana ale co do reszty masakra. Pomóżcie cobym nie kupiła badziewia. I coś co nie jest mega drogie.

Z góry wam dziękuję i liczę na wszelkie sugestie.
Potrzebujesz baze, kolor, top, lampe a do tego cleaner, aceton, waciki bezpylowe i np dlutko do skorek albo na poczatek najbezpieczniej drewniany patyczek.

Ja ci tylko poradze - kup oddzielnie baze i top. Nie kupuj produktow typu 2w1, bo owszem placisz za jeden a nie dwa lakiery ale te mixy zazwyczaj do niczego sie nie nadaja wiec i tak wyrzucone pieniadze.
I jak pisaly poprzedniczki - sprawdz Ali kilka polecanych firm to HNM, Elite99, Azule, Bling.
Jak idzie o bazy i topy to na Ali tez na pewno znajdziesz cos dobrego (trzeba przeszperac watek) a jesli o latwo dostepne w Polsce produkty chodzi to baza z Indigo (najtansza nie jest ale wg mnie najlepsza), a dobre topy robi NeoNail.

Wszelakie dodatki typu waciki, pilniczki, dlutka, wszystkie akcesoria tez polecam z Ali - jakosc ta sama a jest duuuzo taniej.
Jak masz ochote na wszelakie ozdoby - Aliexpress i szukaj Born Pretty (chociaz slyszalam opinie ze zamowienia bezposrednio z ich strony szybciej przychodza).

Wysłane z mojego SM-A300F przy użyciu Tapatalka
owcashow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 06:02   #944
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Ścinam na krótko swoje paznokcie i przedłużam od nowa wszystkimi produktami VV także zdam wam relację . Po wzorniku jestem pełna nadziei bo naprawdę pięknie błyszczy ale jak długo i czy na paznokciach też tak będzie to się okaże.

Wczoraj robiłam klientce mat topem VV i wyszło tak:

I o ile z Indigo współpracuje tak na innej klientce na Semilac nie chciał ale to jeszcze sprawdzę na wzorniku. Niby mówią żeby nie mieszać produktów, ale każda z nas tylko z jednej firmy nie korzysta.

Póki co w formach VV jestem zakochana, takie same ma Słowianka.

Robiłam te zdjęcia do recenzji więc podkładka musi byc

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Jestem zachwycona tym topem matowym a na niebieskim kolorze wyglada mega! ;p
Co do form. Ostatnio mialam je do wyboru a kupilam jakies krzaki -,- az zalujr teraz ze nie wzielam.. czekam na relacje bo VV mnie bardzo bardzo ciekawi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 20:35   #945
darinn
Raczkowanie
 
Avatar darinn
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 146
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny które stepluja paznokcie hybrydowe hybryda-jak to robicie?
Próbowałam ostatnio i hybryda w ogóle mi się w lampie nie chciała utwardzic😧😰(lampa jest nowa diament)
Macie jakieś patenty na to?
Patrzyłam na YT,na wątku o stęplowaniu-chociaż tam dziewczyny głównie zwykłymi lakierami stepluja więc nie wiele mogą mi pomóc😢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
darinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 20:42   #946
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Moze jednak sprobuj kadsy z alie zamowic,podobno one idealnie odbijaja. ja nigdy hybryda nie odbijalam wiec nie pomoge niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 22:51   #947
martynka9007
Rozeznanie
 
Avatar martynka9007
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 755
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez darinn Pokaż wiadomość
Dziewczyny które stepluja paznokcie hybrydowe hybryda-jak to robicie?
Próbowałam ostatnio i hybryda w ogóle mi się w lampie nie chciała utwardzic😧😰(lampa jest nowa diament)
Macie jakieś patenty na to?
Patrzyłam na YT,na wątku o stęplowaniu-chociaż tam dziewczyny głównie zwykłymi lakierami stepluja więc nie wiele mogą mi pomóc😢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja stempluje na hybrydzie lakierem do paznokci, moim zdaniem nie da się hybrydą stemplować.
__________________
Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce...To można
martynka9007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 08:53   #948
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez martynka9007 Pokaż wiadomość
Ja stempluje na hybrydzie lakierem do paznokci, moim zdaniem nie da się hybrydą stemplować.
Da sie, ale jest z tym sporo zabawy. Robilam dwa razy - raz wyszlo, a drugi nie :P myk polega na tym, ze trzeba stempel z odbita hybryda wlozyc na chwilke do lampy (u mnie w LED 48W bylo to 3-4 sek.), a potem odbic na paznokciu i znowu do lampy. Bardzo latwo jest cos spartaczyc, a ciezko to potem zdjac bez naruszenia reszty mani. Jesli lubisz kombinowac, to polecam sprobowac najpierw na wzornikach
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 09:23   #949
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny przypominam że o stemplowaniu mamy osobny wątek. Później ktoś czegoś szuka i zdziwienie że brak informacji w dedykowanym wątku.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-01, 21:41   #950
darinn
Raczkowanie
 
Avatar darinn
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 146
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przypominam że o stemplowaniu mamy osobny wątek. Później ktoś czegoś szuka i zdziwienie że brak informacji w dedykowanym wątku.
Tak wiem byłam na nim, przejrzałam go trochę, ale tam głównie do stempli używają zwykłych lakierów.Gdzieś kiedyś czytałam że ktoś stemplowal hybryda i myślałam że może ktoś tutaj próbował i może coś podpowiedzieć.No nic napiszę tam może jakiś odzew będzie🙂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
darinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 07:01   #951
czarnoolka88
Przyczajenie
 
Avatar czarnoolka88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Czesc dziewczyny,

Bede wdzieczna za porade, gdyz nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi na ten problem.
Amatorsko nakladam cosmetics zone od kilku miesiecy i nigdy nie mialam z nimi wiekszych problemow, jednak niedawno zamowilam kilka lakierow z nowej serii (butelki w nowej szacie graficznej) i jestem bardzo zawiedziona gdyz color totalnie splywa z bazy jeszcze przed utwardzeniem w lampie.
Baza (rowniez jest cosmetics zone) - zawsze mialam wrazenie ze sama rowniez troche splywa z paznokcia jednak po utwardzeniu nigdy nie mialam problemy z nalozeniem koloru, natomiast teraz kolor absolutnie splywa i ucieka ze skorek.
Czy to baza jest problemem czy jednak te nowe kolory CS? Jakie jest wasze doswiadczenie w tej sprawie?
Dzieki serdeczne
czarnoolka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 10:02   #952
evevlina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Nie znam produktów CZ ale czasem na "uciekający" kolor z bazy pomaga przetarcie jej wacikiem przed nałożeniem koloru niektóre bazy po utwardzeniu w lampie zostawiają mocną warstwę dyspersyjną (tą lepką ) i przez to kolor może "uciekać"
evevlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 11:01   #953
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez czarnoolka88 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,

Bede wdzieczna za porade, gdyz nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi na ten problem.
Amatorsko nakladam cosmetics zone od kilku miesiecy i nigdy nie mialam z nimi wiekszych problemow, jednak niedawno zamowilam kilka lakierow z nowej serii (butelki w nowej szacie graficznej) i jestem bardzo zawiedziona gdyz color totalnie splywa z bazy jeszcze przed utwardzeniem w lampie.
Baza (rowniez jest cosmetics zone) - zawsze mialam wrazenie ze sama rowniez troche splywa z paznokcia jednak po utwardzeniu nigdy nie mialam problemy z nalozeniem koloru, natomiast teraz kolor absolutnie splywa i ucieka ze skorek.
Czy to baza jest problemem czy jednak te nowe kolory CS? Jakie jest wasze doswiadczenie w tej sprawie?
Dzieki serdeczne
Mam kolory w nowej szacie graficznrj jak o starej i nic takiego sie nie dzieje. Moze to faktycznie wina bazy.?
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 11:04   #954
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny pomocy klientka zażyczyła sobie takie paznokcie na ślub, to ona przysłała mi to zdjęcie... nie mam pojęcia gdzie mogłabym znaleźć produkty do zrobienia tego czegoś... może któraś z was ma jakiś pomysł?
48E9157E-.JPG

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 11:13   #955
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy klientka zażyczyła sobie takie paznokcie na ślub, to ona przysłała mi to zdjęcie... nie mam pojęcia gdzie mogłabym znaleźć produkty do zrobienia tego czegoś... może któraś z was ma jakiś pomysł?
Załącznik 7001092

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Kurde, co to ludzie nie wymyślą to malowane jest czy wtapiane...?
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 11:18   #956
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Kurde, co to ludzie nie wymyślą to malowane jest czy wtapiane...?
Nie mam zielonego pojęcia... szukałam czegoś do tego na targach i nie było dosłownie nic

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 11:19   #957
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy klientka zażyczyła sobie takie paznokcie na ślub, to ona przysłała mi to zdjęcie... nie mam pojęcia gdzie mogłabym znaleźć produkty do zrobienia tego czegoś... może któraś z was ma jakiś pomysł?
Załącznik 7001092

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
dziewczyno, nie zamawiaj specjalnie dla klientki ozdób czy kolorów, bo znając życie jak przyjdzie to i tak wybierze coś innego a ty bedziesz do tyłu z kasą na te pierdoły

a wygląda mi to na wtopione suszone kwiatki
__________________

Edytowane przez Gejszalicious
Czas edycji: 2017-04-02 o 11:20
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 11:21   #958
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
dziewczyno, nie zamawiaj specjalnie dla klientki ozdób czy kolorów, bo znając życie jak przyjdzie to i tak wybierze coś innego a ty bedziesz do tyłu z kasą na te pierdoły
Też mi się tak wydaje :/ trudno, zaproponuję to, co mogę zrobić i tyle. Chyba wystarczy że czasem kupuję jakies kolory na życzenie bo akurat spośród 130 które mam nie wybiorą.... a tak ostatnio jest często... czasem mam wrażenie że szukają specjalnie takich kolorów których nie mam...

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 11:27   #959
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje :/ trudno, zaproponuję to, co mogę zrobić i tyle. Chyba wystarczy że czasem kupuję jakies kolory na życzenie bo akurat spośród 130 które mam nie wybiorą.... a tak ostatnio jest często... czasem mam wrażenie że szukają specjalnie takich kolorów których nie mam...
też mi się czasem trafi taki upierdliwiec, a szczególnie są to osoby co chodzą "od święta" każą sobie wybrać kolor, a potem stękają, że jednak ten poprzedni byłby lepszy... normalnie
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 12:13   #960
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
też mi się czasem trafi taki upierdliwiec, a szczególnie są to osoby co chodzą "od święta" każą sobie wybrać kolor, a potem stękają, że jednak ten poprzedni byłby lepszy... normalnie
O tak, znam to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-14 10:50:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.