Dieta hCG - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-03, 00:58   #1
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043

Dieta hCG


hej dziewczyny!

mojej koleżance, osobie bardzo dużych rozmiarów, udzielił się nastrój świąteczno-noworocznych postanowień i postanowiła od pn ruszyć z dieta. postanowiła zrobić dietę hcg.

dieta ta, wedle opowieści lorny (ona jest amerykanką i tam też trafiła jakoś na ślad tego wymysłu), jest bardzo rygorystyczna (ściśle określone posiłki i systemy ich spożywania) i wiąże się z przyjmowaniem jakiś dziwnych domięśniowych zastrzyków z hcg właśnie. (tak, to samo hcg, którego w nadmiarze mają wszystkie ciężarne).


nie ukrywam, że piszę, bo trochę się zmartwiłam takim pomysłem. tym bardziej że powikłania po odchudzaniu mam na tapecie w kręgu najbliższych przyjaciółek, więc widzę co to znaczy anoreksja i bulimia. no ale zanim zacznę lornie kadzić o dietetykach, ćwiczeniach i kontroli lekarskiej - chciałbym zasięgnąć języka, o co w ogóle chodzi z tą całą "dietą hcg". google skierowało mnie w kilka miejsc, gdzie można kupić taką dietę, ale bliższych opisów też nie znalazłam.

może zatem któraś z was wie na ten temat coś więcej. byłabym wdzięczna
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 12:31   #2
Not Sure
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Dieta hCG

Ja niedawno ukończyłem czterotygodniową kurację odchudzającą hCG. Spadło mi w rezultacie 11 kilogramów i jestem megazadowolony! Odbyło się to ponadto w superkomfortowy sposób, bez żadnych większych niedogodności i wyrzeczeń. Teraz sobie robię 6-tygodniowy odpoczynek, a od lutego zaczynam drugą turę programu.

Swoje doświadczenia oraz garść informacji o samej diecie zawarłem na specjalnie utworzonym blogu (adres w stopce). Zapraszam do odwiedzin i ciekaw jestem waszych opinii.
Not Sure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 10:33   #3
reszka1
Przyczajenie
 
Avatar reszka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łęcze
Wiadomości: 13
Dot.: Dieta hCG

Witam a czy mógłbyś powiedzieć ile taka dieta kosztuje i gdzie można ją kupić .. brzmi bardzo kusząco czytałam o kropelkach pod język... hhmmm ciekawe czy są tak samo skuteczne jak zastrzyki??
__________________
Obyś doznał tyle szczęścia ile prawdy mówisz....

Edytowane przez reszka1
Czas edycji: 2011-02-14 o 10:44
reszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 22:24   #4
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Dieta hCG

Podbijam wątek, może wiecie coś więcej na temat tej diety?
Bardzo mnie to zaciekawiło.
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 10:48   #5
dorotek88
Raczkowanie
 
Avatar dorotek88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 285
Dot.: Dieta hCG

Wstrzykiwanie sobie hormonów bez koniecznej potrzeby (np. w przypadku ich niedoboru) nie jest mądrym pomysłem i zawsze wiąże się z szeregiem skutków ubocznych będących wynikiem rozregulowania gospodarki hormonalnej organizmu.

Odchudzić się można w zdrowy i bezpieczny sposób, więc po co faszerować się zastrzykami, które w dodatku są bardzo drogie?
dorotek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 11:22   #6
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Dieta hCG

Cytat:
Napisane przez dorotek88 Pokaż wiadomość
Wstrzykiwanie sobie hormonów bez koniecznej potrzeby (np. w przypadku ich niedoboru) nie jest mądrym pomysłem i zawsze wiąże się z szeregiem skutków ubocznych będących wynikiem rozregulowania gospodarki hormonalnej organizmu.

Odchudzić się można w zdrowy i bezpieczny sposób, więc po co faszerować się zastrzykami, które w dodatku są bardzo drogie?
szczerze mówiąc, nie o taką opinię mi chodziło
raczej o techniczne podejście do sprawy, bo sam pomysł na dietę mnie zaciekawił nie w kontekście jakiegokolwiek mojego odchudzania a w ramach ciekawostek
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 09:07   #7
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Dieta hCG

Tia.... Jeśli komuś odpowiada wstrzykiwanie sobie hormonów bez potrzeby, głodowanie i wydawanie kupy forsy po to by zamiast tłuszczu pozbyć się mięśni i rozpiepszyć sobie zdrowie, to bardzo proszę . Głupich nie brakuje
__________________
REDUKCJA/SIŁA

Edytowane przez fatass
Czas edycji: 2013-03-11 o 09:11
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.