Brzuszek - pomozcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 09:01   #1
vesper007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4

Brzuszek - pomozcie!


Witam, mam 156 wzrostu wiec jestem niska i waze 49 kg. mam waska talie bo 63cm ale za to juz od pepka zaczyna mi sie oponka duze mam tez dosc uda i pupe, z reszty ciala jestem zadowolona.

Doradzcie profesjonalnie diete i cwiczenia, uwzglednijcie prosze ze nie mam za duzo czasu bo przewaznie z zajec dodatkowych wracam okolo 21

zalaczam zdjecia
vesper007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 11:17   #2
Katrinaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

mi został duży brzuch po ciąży tez nie mam za duzo czasu na cwiczenia ale codziennie robie brzuszki cwicze na twisterze i 30 minut orbitek po ok 2 tygodniach widze efekty
Katrinaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 11:39   #3
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

wyszukiwarkę poleca
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 16:10   #4
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

brzuszki,. brzuszki jeszcze raz brzuszki!!!w kazdym treningu zrob sobie trzy serie brzuszkow boxerskich ( 20 powtorzen kazde)

polecam stronke www.bodyrock.com taka babka zamieszcza tam pelno filmikow jak wykonuje rozne cwiczenia i naprawde sa one godne polecenia, sama zapozyczam od niej niektore treningi, sa mocne ale efektywne.


polecam tez 6weidera mocne to jest
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 19:08   #5
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Cytat:
Napisane przez alka1989 Pokaż wiadomość
brzuszki,. brzuszki jeszcze raz brzuszki!!!w kazdym treningu zrob sobie trzy serie brzuszkow boxerskich ( 20 powtorzen kazde)

polecam stronke www.bodyrock.com taka babka zamieszcza tam pelno filmikow jak wykonuje rozne cwiczenia i naprawde sa one godne polecenia, sama zapozyczam od niej niektore treningi, sa mocne ale efektywne.


polecam tez 6weidera mocne to jest


Brzuszki i A6W kształtują mięśnie brzucha,a nie usuwają z niego tłuszcz.
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 11:09   #6
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Jak nie usuwaja jak usuwaja...chyba jak cwiczysz miesnie brzycha to spalasz to, co jest zbedne... tyle, ze najlepiej łaczyc brzuszki, wiedera z innymi cwiczeniami, czyli jak nic nalezy wykonac cały trening.

Robilas bez ustanku weidera przez 6 tygodni? I probujesz mi wmowic,ze nie stal sie twoj brzuch bardziej szczpuły, jedrny?
Wiadomo, ze na wiederze sie nie konczy zabawa. Nalezy jeszcze pokusisc sie o regularne odwiedzanie silowni, jak ktos ma mozliwosc to zalaczyc bieganie. I efekty beda...predzej czy pozniej, z natury pozniej :P ale beda i to trwale
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 12:58   #7
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Cytat:
Napisane przez alka1989 Pokaż wiadomość
Jak nie usuwaja jak usuwaja...chyba jak cwiczysz miesnie brzycha to spalasz to, co jest zbedne... tyle, ze najlepiej łaczyc brzuszki, wiedera z innymi cwiczeniami, czyli jak nic nalezy wykonac cały trening.

Robilas bez ustanku weidera przez 6 tygodni? I probujesz mi wmowic,ze nie stal sie twoj brzuch bardziej szczpuły, jedrny?
Wiadomo, ze na wiederze sie nie konczy zabawa. Nalezy jeszcze pokusisc sie o regularne odwiedzanie silowni, jak ktos ma mozliwosc to zalaczyc bieganie. I efekty beda...predzej czy pozniej, z natury pozniej :P ale beda i to trwale
A czemu mialby stac sie szczuply i jedrny? A6W nie wyszczupla, nie spala tluszczu, wiec jak ktos ma tluszcz na brzuchu, to to A6W 'gucio' da.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 13:13   #8
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Cytat:
Napisane przez Hei_di Pokaż wiadomość
Brzuszki i A6W kształtują mięśnie brzucha,a nie usuwają z niego tłuszcz.

Dokładnie. To jest jeden z mitów, że robienie brzuszków spali tłuszcz z tego obszaru. Do tego potrzebne są ćwiczenia aerobowe i dieta.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 11:07   #9
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

No nie wierze. 6weidera jest najlepszym sposobem na spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha!
wiadomo jak sie robi byle jak i po piec minut to kij wam z tego da.
Ogolnie caly trening ( w pozniejszych okresach) trwa 1,5 godziny takze mi nie wmowicie ze gucia wam to da.
Wykonuje sie go bez dnia przerwy i spala sie tluszcz!!!
Jest ciezki, wchodzi dobrze na miesnie brzucha


http://www.kfd.pl/efekty-po-aerobicz...cia-20398.html

poczytajcie sobie wpisy innych osob, ktore wykonywaly te cwiczenia a nie wasze *******olo. Wgl ktoras z was skonczyla PELNY, podkreslam pelny(!!!) cykl?
szczerze w to watpie. Po waszych wpisach widze, ze kompletnie nie macie pojecia o czym mowiecie. zapewne ( i bardzo wam tego zazdroszcze ) nie mialyscie problemow z brzuszkiem, wiec nie musialyscie sie katowac wszystkimi tymi cw.

Ja obstaje prz 6 weidera. na brzuch najlepsza,w polaczeniu z treningiem ogolnym wszystko bedzie cacy

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez millia Pokaż wiadomość
Dokładnie. To jest jeden z mitów, że robienie brzuszków spali tłuszcz z tego obszaru. Do tego potrzebne są ćwiczenia aerobowe i dieta.

Ale brzuszki i weider chyba naleza do aerobowych!

http://www.kfd.pl/efekty-po-aerobicz...cia-20398.html

naprawde dziewczyny poczytajcie sobie troche za nim kolejne glupoty napiszecie.
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 13:09   #10
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Ludzie, co za bzdury ta ignorantka wypisuje

Jak wol masz w pierwszym poscie watku o A6W, ze to nie jest cwiczenie na spalanie tluszczu.
Jak wol ekspert-trener zaproszony przez redakcje forum w odpowiednim watku napisal, ze brzuszki nie sa do spalania tluszczu.
Jak nie masz pojecia o czym piszesz, to nie pisz - sama sobie cwicz co chcesz, ale nie wprowadzaj innych w blad.

Cytat:
Napisane przez alka1989 Pokaż wiadomość
No nie wierze. 6weidera jest najlepszym sposobem na spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha!
Bzdura. Najlepsze sa cwiczenia silowe + interwaly + odpowiednia dieta.
A6W i ogolnie brzuszki w ogole nie sluza efektywnemu spalaniu tluszczu

Cytat:
Napisane przez alka1989 Pokaż wiadomość
wiadomo jak sie robi byle jak i po piec minut to kij wam z tego da.
Ogolnie caly trening ( w pozniejszych okresach) trwa 1,5 godziny takze mi nie wmowicie ze gucia wam to da.
Bzdura. A6W nie powinien trwac wiecej, niz 35minut. Po prostu zle go robisz, wiec obok teoretycznej ignorancji, prezentujesz jeszcze niewlasciwie wykonywanie cwiczen w praktyce i jeszcze takie glupoty ludziom doradzasz

Cytat:
Napisane przez alka1989 Pokaż wiadomość
Wykonuje sie go bez dnia przerwy i spala sie tluszcz!!!
Jest ciezki, wchodzi dobrze na miesnie brzucha
Bzdura - nie spala efektywnie tluszczu. Jesli dla kogos jest ciezki, to znaczy, ze ta osoba nie cwiczyla w zyciu pozadnie

Wbrew nazwie, zdjec z efektami 0

Cytat:
Napisane przez alka1989 Pokaż wiadomość
poczytajcie sobie wpisy innych osob, ktore wykonywaly te cwiczenia a nie wasze *******olo. Wgl ktoras z was skonczyla PELNY, podkreslam pelny(!!!) cykl?
A co mnie obchodza wpisy jakis ignorantow z netu z takim poziomem niewiedzy jak Twoj ?
Mi wystarcza opinie ludzi, ktorzy maja wiedze + to, ze wykonalem cale A6W dwa razy. Prawidlowo, czyli maks 35minut jednego dnia, o czym Ty mozesz, jak wynika z Twoich opisow, co najwyzej pomarzyc

Cytat:
Napisane przez alka1989 Pokaż wiadomość
szczerze w to watpie. Po waszych wpisach widze, ze kompletnie nie macie pojecia o czym mowiecie. zapewne ( i bardzo wam tego zazdroszcze ) nie mialyscie problemow z brzuszkiem, wiec nie musialyscie sie katowac wszystkimi tymi cw.
To Ty nie masz pojecia o czym piszesz. W tej calej historii najlepsze jest to, ze w swojej ignorancji zarzucasz niewiedze innym

Cytat:
Napisane przez alka1989 Pokaż wiadomość
Ja obstaje prz 6 weidera. na brzuch najlepsza,w polaczeniu z treningiem ogolnym wszystko bedzie cacy

Ale brzuszki i weider chyba naleza do aerobowych!

http://www.kfd.pl/efekty-po-aerobicz...cia-20398.html

naprawde dziewczyny poczytajcie sobie troche za nim kolejne glupoty napiszecie.
Bzdura. A6W nie stalo obok aerobowych - cwiczenia aerobowe, to sa dluzsze cwiczenia w srodowisku tlenowym (tj. prog anaerobowy nie jest przekroczony, wiec tetno musi byc odpowiednie), A6W wbrew nazwie z aerobami nie ma nic wspolnego

Ty przestan pisac glupoty.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 15:40   #11
viline1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 330
GG do viline1988
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Cytat:
Napisane przez alka1989 Pokaż wiadomość
No nie wierze. 6weidera jest najlepszym sposobem na spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha!
wiadomo jak sie robi byle jak i po piec minut to kij wam z tego da.
Ogolnie caly trening ( w pozniejszych okresach) trwa 1,5 godziny takze mi nie wmowicie ze gucia wam to da.
Wykonuje sie go bez dnia przerwy i spala sie tluszcz!!!
Jest ciezki, wchodzi dobrze na miesnie brzucha


http://www.kfd.pl/efekty-po-aerobicz...cia-20398.html

poczytajcie sobie wpisy innych osob, ktore wykonywaly te cwiczenia a nie wasze *******olo. Wgl ktoras z was skonczyla PELNY, podkreslam pelny(!!!) cykl?
szczerze w to watpie. Po waszych wpisach widze, ze kompletnie nie macie pojecia o czym mowiecie. zapewne ( i bardzo wam tego zazdroszcze ) nie mialyscie problemow z brzuszkiem, wiec nie musialyscie sie katowac wszystkimi tymi cw.

Ja obstaje prz 6 weidera. na brzuch najlepsza,w polaczeniu z treningiem ogolnym wszystko bedzie cacy

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------




Ale brzuszki i weider chyba naleza do aerobowych!

http://www.kfd.pl/efekty-po-aerobicz...cia-20398.html

naprawde dziewczyny poczytajcie sobie troche za nim kolejne glupoty napiszecie.

Wyobraź sobie że skończyłam weidera 2-krotnie. Za ostatnim razem nawet kontynuowałam robienie go przez następne dwa miesiące. Ćwiczyłam naprawdę sumiennie i teraz sobie w brodę pluję że byłam aż tak głupia. Może mam mniejszy brzuszek niż autorka postu ale nie widać prawie 4miesięczniej pracy nad brzuchem. Odkąd pewna mądra osóbka pomogła mi zmienić trening mój brzuch o niebo się poprawił daleko mu do kaloryfera ale jest naprawdę lepiej. Też byłam kiedyś mądrzejsza od radia i właśnie gdyby nie drwiny kolegi wyżej dalej bym machała brzuszki dziwiąc się co jest nie tak. Więc łaskawie poczytaj a potem się wypowiadaj.
__________________
Dbanie o ciałko a więc:
*zbilansowana dietka:
bez słodyczy
bez badziewnego jedzenia
*siłownia 3 x tyg
*interwały 1 x tyg (przygotowanie do HIIT-a)
viline1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 16:40   #12
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Wyrak moj trening teraz trwa 40minut wiec mi nie pierdziel ze robie zle, bez weidera..
Nie skumales albo ja zle wyjasnilam.

Najpierw aeroby + weider.


Viline najpierw aeroby, normalny trening.
Kolega, wyrak mnie wysmial, nazywajac ignorantka...ale sam sie nie za wiele zna.

Jezeli wykonywalas z biegu weidera to sie nie dziw, ze nic ci to nie dalo.
nie jestem jakas wielka specjalistka.
sama , po ciazy walcze z brzuchem i zbednym tluszczykiem, szukajac jak najlepszych cwiczen...dlatego tak obstaje przy weiderze, ktorego od dzisiaj zaczynam cwiczyc.

Edytowane przez alka1989
Czas edycji: 2010-03-11 o 17:46
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 17:36   #13
Walther
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

"Bzdura. Najlepsze sa cwiczenia silowe + interwaly + odpowiednia dieta.
A6W i ogolnie brzuszki w ogole nie sluza efektywnemu spalaniu tluszczu"

To jest dopiero bzdura, wrecz opatentowana. Obalasz argumenty adwesarza kocopałami nie z tej Ziemii. Przede wszystkim nie ma najlepszych cwiczen, nie ma zlotego srodka i idealnej konfiguracji dla ogołu, gdyz kazdy organizm reaguje inaczej. Jezeli juz zaczynasz generalizowac i uogolniac postaraj sie o to aby wypowiedziane slowa zawieraly choc znikomy pierwiastek prawdy, o ktora niestety nawet sie nie otarłeś, powaznie

Jezeli chcesz spalac tłuszcz to siłownia nie jest niestety najlepszym rozwiazaniem. Cwiczenia silowe sa absolutnie niczym przy odpowiednim treningu aerobowym jak i wytrzymałościowym. Liczy sie intensywnosc treningu, tetno jakie osiaga osoba cwiczaca oraz ilosc jednoczesnie pracujacych grup miesniowych.

Gdy padaja tak odwazne zestawy z silownia, o zgrozo!, na czele to strach pomyslec jak mizerna wiedze merytoryczna posiadaja osoby kreujace sie na specjalistow tudziez wybitnych praktykow.

Jedyne sluszne rozwiazanie to godzina baaardzo intensywnego treningu, gdzie pracuje wiele grup miesniawych (biegi, skakanka, przebierzki) nastepnie okolo 30 minut treningu typowo silowego, a gdy juz tetno jest ekstremalnie wysokie (spalanie tluszczu co za tym idzie rowniez) skupiamy sie na konkretnych partiach naszego ciala. Tu 6W jak i inne tego typu cwiczenia sa idealnym rozwiazaniem, zwykle brzuszki sa jeszcze bardziej efektowne. Miesnie brzucha sa tak skomplikowana grupa miesniowa, ze ich odpowiednia (dla nas - chcemy schudnac) praca rozpoczyna sie dopiero po 30 minutach od rozpoczecia treningu, tak wiec silownia na poczatek to beznadziejne rozwiazanie.

Bardzo wazny jest tez czas treningu. W okresie ksztaltowania rzezby czy tez w sytuacji gdy zwyczajnie chcemy zrzucic zbedne kilogramy czas jest kluczowym czynnikiem. Trening powinien byc dlugi, tetno wysokie, itp...

Odrzucanie 6W z niewiadomych mi przyczyn jest skrajna ignorancja. Cwiczenie wymagajace poswiecen, cierpliwosci jak i charakteru. Trzeba przejsc nie przez jeden, a kilka badz tez nawet kilkanascie takich cykli aby efekt byz zniewalajacy. Problem w tym, ze nie mozna zaczynac od 6W, a tym bardziej od silowni kolezko

P.S. takich kocopalow w zyciu nie czytalem, to straszne ze tak podstawowa wiedze wiekszosc z was czerpie wlasnie z tego typu for internetowych, nic dziwnego ze otylosc jest coraz czesciej spotykana

"A czemu mialby stac sie szczuply i jedrny? A6W nie wyszczupla, nie spala tluszczu, wiec jak ktos ma tluszcz na brzuchu, to to A6W 'gucio' da."

Niniejszym zdobyles pierwsze miejsce w konkursie na bzdure roku, ale podziwiam to ze z miejsca starasz sie udowodnic sobie, jak i innym, ze masz racje... To cos w stylu "racja najmojsza' przy czym wlasciciel owej racji prezetuje bardzo mizerny poziom wiedzy merytorycznej

Trzeba wiedziec i rozumiec kiedy nalezy stosowac dane cwiczenia i w jakiej kolejnosci winno je sie wykonywac, poza tym dieta to podstawa, od niej wszystko zalezy.

Bardzo wazny jest indeks gl naszej diety, to kluczowy czynnik, poczytaj o tym (sadzac po Twoich postach nie masz zielonego pojecia o funkcjonowaniu oraganizmu czlowieka)

Na koniec dodam tylko ze Cie podziwiam. Treningiem silowym spalasz tluszcz i jest za***iscie. Ciekaw tylko jestem jak to wyglada i, jezeli kiedykolwiek uda Ci sie w ten wlasnie spoob osiagnac idealna sylwetke, jak dlugo utrzymasz plaski brzuch...

Silownia jest jednym z czynnikow, to nie jest zloty srodek, naprawde
Walther jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:12   #14
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Cytat:
Napisane przez Walther Pokaż wiadomość
Jezeli chcesz spalac tłuszcz to siłownia nie jest niestety najlepszym rozwiazaniem. Cwiczenia silowe sa absolutnie niczym przy odpowiednim treningu aerobowym jak i wytrzymałościowym. Liczy sie intensywnosc treningu, tetno jakie osiaga osoba cwiczaca oraz ilosc jednoczesnie pracujacych grup miesniowych.

jakby nie cwiczenia silowe, dalej trwałabym w moim zastoju wagowym z listopada szanowny kolego, wiec bzdur nie opowiadaj.

Jedyne sluszne rozwiazanie to godzina baaardzo intensywnego treningu, gdzie pracuje wiele grup miesniawych (biegi, skakanka, przebierzki) nastepnie okolo 30 minut treningu typowo silowego, a gdy juz tetno jest ekstremalnie wysokie (spalanie tluszczu co za tym idzie rowniez) skupiamy sie na konkretnych partiach naszego ciala. Tu 6W jak i inne tego typu cwiczenia sa idealnym rozwiazaniem, zwykle brzuszki sa jeszcze bardziej efektowne.

najpierw aeroby potem silowe, a moje miesnie zniknełyby w zastraszającym tempie. Mi nie chodzi o wychudzenia ale redukcje. I powiem Ci na MOIM przykladzie ze znow - silowe najbardziej mi podzialaly na brzuszek, a dzialaja tym bardziej im bardziej ciezar zwiekszam

Bardzo wazny jest tez czas treningu. W okresie ksztaltowania rzezby czy tez w sytuacji gdy zwyczajnie chcemy zrzucic zbedne kilogramy czas jest kluczowym czynnikiem. Trening powinien byc dlugi, tetno wysokie, itp...

a co powiesz o interwalach tudziez HIIT'cie ? I jak tu sie ma twoj CZAS?

Odrzucanie 6W z niewiadomych mi przyczyn jest skrajna ignorancja. Cwiczenie wymagajace poswiecen, cierpliwosci jak i charakteru. Trzeba przejsc nie przez jeden, a kilka badz tez nawet kilkanascie takich cykli aby efekt byz zniewalajacy. Problem w tym, ze nie mozna zaczynac od 6W, a tym bardziej od silowni kolezko

kolego, jesli mowisz o Wyraku Trzeba pobyc troche na forum a nie wchodzic i glosic swoje mecyje


Na koniec dodam tylko ze Cie podziwiam. Treningiem silowym spalasz tluszcz i jest za***iscie. Ciekaw tylko jestem jak to wyglada i, jezeli kiedykolwiek uda Ci sie w ten wlasnie spoob osiagnac idealna sylwetke, jak dlugo utrzymasz plaski brzuch...

wybacz ale brzuch Wyraka mowi wiele o tym jaka ma wiedze i jak ja stosuje - zobacz godny pozazdroszczenia

Silownia jest jednym z czynnikow, to nie jest zloty srodek, naprawde
aeroby tez nie
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:34   #15
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Cytat:
Napisane przez alka1989 Pokaż wiadomość
Wyrak moj trening teraz trwa 40minut wiec mi nie pierdziel ze robie zle, bez weidera..
Nie skumales albo ja zle wyjasnilam.

Najpierw aeroby + weider.


Viline najpierw aeroby, normalny trening.
Kolega, wyrak mnie wysmial, nazywajac ignorantka...ale sam sie nie za wiele zna.

Jezeli wykonywalas z biegu weidera to sie nie dziw, ze nic ci to nie dalo.
nie jestem jakas wielka specjalistka.
sama , po ciazy walcze z brzuchem i zbednym tluszczykiem, szukajac jak najlepszych cwiczen...dlatego tak obstaje przy weiderze, ktorego od dzisiaj zaczynam cwiczyc.
Cytat:
Napisane przez Walther Pokaż wiadomość
"Bzdura. Najlepsze sa cwiczenia silowe + interwaly + odpowiednia dieta.
A6W i ogolnie brzuszki w ogole nie sluza efektywnemu spalaniu tluszczu"

To jest dopiero bzdura, wrecz opatentowana. Obalasz argumenty adwesarza kocopałami nie z tej Ziemii. Przede wszystkim nie ma najlepszych cwiczen, nie ma zlotego srodka i idealnej konfiguracji dla ogołu, gdyz kazdy organizm reaguje inaczej. Jezeli juz zaczynasz generalizowac i uogolniac postaraj sie o to aby wypowiedziane slowa zawieraly choc znikomy pierwiastek prawdy, o ktora niestety nawet sie nie otarłeś, powaznie

Jezeli chcesz spalac tłuszcz to siłownia nie jest niestety najlepszym rozwiazaniem. Cwiczenia silowe sa absolutnie niczym przy odpowiednim treningu aerobowym jak i wytrzymałościowym. Liczy sie intensywnosc treningu, tetno jakie osiaga osoba cwiczaca oraz ilosc jednoczesnie pracujacych grup miesniowych.

Gdy padaja tak odwazne zestawy z silownia, o zgrozo!, na czele to strach pomyslec jak mizerna wiedze merytoryczna posiadaja osoby kreujace sie na specjalistow tudziez wybitnych praktykow.

Jedyne sluszne rozwiazanie to godzina baaardzo intensywnego treningu, gdzie pracuje wiele grup miesniawych (biegi, skakanka, przebierzki) nastepnie okolo 30 minut treningu typowo silowego, a gdy juz tetno jest ekstremalnie wysokie (spalanie tluszczu co za tym idzie rowniez) skupiamy sie na konkretnych partiach naszego ciala. Tu 6W jak i inne tego typu cwiczenia sa idealnym rozwiazaniem, zwykle brzuszki sa jeszcze bardziej efektowne. Miesnie brzucha sa tak skomplikowana grupa miesniowa, ze ich odpowiednia (dla nas - chcemy schudnac) praca rozpoczyna sie dopiero po 30 minutach od rozpoczecia treningu, tak wiec silownia na poczatek to beznadziejne rozwiazanie.

Bardzo wazny jest tez czas treningu. W okresie ksztaltowania rzezby czy tez w sytuacji gdy zwyczajnie chcemy zrzucic zbedne kilogramy czas jest kluczowym czynnikiem. Trening powinien byc dlugi, tetno wysokie, itp...

Odrzucanie 6W z niewiadomych mi przyczyn jest skrajna ignorancja. Cwiczenie wymagajace poswiecen, cierpliwosci jak i charakteru. Trzeba przejsc nie przez jeden, a kilka badz tez nawet kilkanascie takich cykli aby efekt byz zniewalajacy. Problem w tym, ze nie mozna zaczynac od 6W, a tym bardziej od silowni kolezko

P.S. takich kocopalow w zyciu nie czytalem, to straszne ze tak podstawowa wiedze wiekszosc z was czerpie wlasnie z tego typu for internetowych, nic dziwnego ze otylosc jest coraz czesciej spotykana

"A czemu mialby stac sie szczuply i jedrny? A6W nie wyszczupla, nie spala tluszczu, wiec jak ktos ma tluszcz na brzuchu, to to A6W 'gucio' da."

Niniejszym zdobyles pierwsze miejsce w konkursie na bzdure roku, ale podziwiam to ze z miejsca starasz sie udowodnic sobie, jak i innym, ze masz racje... To cos w stylu "racja najmojsza' przy czym wlasciciel owej racji prezetuje bardzo mizerny poziom wiedzy merytorycznej

Trzeba wiedziec i rozumiec kiedy nalezy stosowac dane cwiczenia i w jakiej kolejnosci winno je sie wykonywac, poza tym dieta to podstawa, od niej wszystko zalezy.

Bardzo wazny jest indeks gl naszej diety, to kluczowy czynnik, poczytaj o tym (sadzac po Twoich postach nie masz zielonego pojecia o funkcjonowaniu oraganizmu czlowieka)

Na koniec dodam tylko ze Cie podziwiam. Treningiem silowym spalasz tluszcz i jest za***iscie. Ciekaw tylko jestem jak to wyglada i, jezeli kiedykolwiek uda Ci sie w ten wlasnie spoob osiagnac idealna sylwetke, jak dlugo utrzymasz plaski brzuch...

Silownia jest jednym z czynnikow, to nie jest zloty srodek, naprawde
O lol. Nie ma to jak potwierdzać swoje tezy zakładając drugie konto i potakując samemu sobie. Tyle z mojej strony, lol

A jednak edycja, nie mogłam nie zaznaczyć tego fragmentu. Specjalisto
Zaczynam bardzo lubić to forum, robi lepiej na mięśnie brzucha niż szósteczka weidera

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2010-03-11 o 18:38
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:38   #16
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Jelonku jestes smieszny naprawde.
Walher to moj maz Nie ja sama. Nigdy w zyciu nie zakladalabym kolejnego konta.
Nie jestem wariatka, ale niestety usilnie staracie sie ze mnie zrobic kompletna idiotke.
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:43   #17
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Cytat:
Napisane przez alka1989 Pokaż wiadomość
Jelonku jestes smieszny naprawde.
Walher to moj maz Nie ja sama. Nigdy w zyciu nie zakladalabym kolejnego konta.
Nie jestem wariatka, ale niestety usilnie staracie sie ze mnie zrobic kompletna idiotke.
Naprawdę, nikt nie musi tego robić za Ciebie
I mam w nosie czy to Twój mąż, czy sąsiad, czy Ty sama wcielasz się w kogoś używając formy męskiej pisząc coś co ma popierać bzdury jakie wypisujesz.
Kolejny raz więc, ostatni zaznaczę, zwracam Ci uwagę iż nie jesteś na kafeterii więc albo dostosuj się do panujących tutaj zasad (regulaminu jak mniemam nie czytałaś, widać) i przestaniesz w swoich wypowiedziach naskakiwać na użytkowników tego portalu, albo znikaj bo wprowadzasz niepotrzebny zamęt.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 19:03   #18
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Dziękuje bardzo za mile slowa.
Rozumiem, ze to jest ta wasza pomocna dlon.

Dlaczego,skoro zyje w bledzie, nikt nie moze mi podac przykladow i lepszych rozwiazan, tylko obwoluje mnie przezwiskami (ale oczywiscie to ja naskakuje na innych)

I zastanawiam sie dlaczego nie weider? MoJ maz tez uwaza, ze sa lepsze cwiczenia od weidera...
Dlaczego nie mozecie, jako osoby znajace sie na tym lepiej, podac konkretnych przykladow...o to tutaj chodzi.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Kolejny raz więc, ostatni zaznaczę, zwracam Ci uwagę iż nie jesteś na kafeterii więc albo dostosuj się do panujących tutaj zasad (regulaminu jak mniemam nie czytałaś, widać)

Naleze do osob, ktore czytaja regulaminy. Ostatnimi czasy nacielam sie na jeden quiz i dosc sporo wydalam pieniedzy. Takze spokojnie, przeczytalam.

Edytowane przez alka1989
Czas edycji: 2010-03-11 o 19:01
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 19:22   #19
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Cytat:
Napisane przez alka1989 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za mile slowa.
Rozumiem, ze to jest ta wasza pomocna dlon.

Dlaczego,skoro zyje w bledzie, nikt nie moze mi podac przykladow i lepszych rozwiazan, tylko obwoluje mnie przezwiskami (ale oczywiscie to ja naskakuje na innych)

I zastanawiam sie dlaczego nie weider? MoJ maz tez uwaza, ze sa lepsze cwiczenia od weidera...
Dlaczego nie mozecie, jako osoby znajace sie na tym lepiej, podac konkretnych przykladow...o to tutaj chodzi.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------




Naleze do osob, ktore czytaja regulaminy. Ostatnimi czasy nacielam sie na jeden quiz i dosc sporo wydalam pieniedzy. Takze spokojnie, przeczytalam.
W takim razie proponuję kilka wdechów dla opanowania emocji, bo niepotrzebnie się unosisz. Jeśli argumenty nie są popierane atakami na użytkowników typu "nie pisz jak się nie znasz, puknij się w czoło" itp., to i nikt nie odpowiada w podobny sposób, a prowadzi rzeczową dyskusję.
Błąd podstawowy, o którym już napisała niejedna osoba- najpierw siłowe, później aeroby. A pomocną dłonią służą wszyscy, jeśli się na nich nie naskakuje bez powodu
Poczytasz wątki podwieszone na forum, rozjaśni Ci się i sama dojdziesz do tego jakie błędy popełniasz, zapewniam
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 21:03   #20
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Cytat:
Napisane przez alka1989 Pokaż wiadomość
Wyrak moj trening teraz trwa 40minut wiec mi nie pierdziel ze robie zle, bez weidera..
Nie skumales albo ja zle wyjasnilam.

Najpierw aeroby + weider.
To inna sprawa; a ile samo A6W?

Cytat:
Napisane przez alka1989 Pokaż wiadomość
Viline najpierw aeroby, normalny trening.
Kolega, wyrak mnie wysmial, nazywajac ignorantka...ale sam sie nie za wiele zna.
Pewnie, ze sie nie za wiele znam, ale moja wiedza w porownaniu z Twoja jest eony do przodu.

Nie boj zaby, ja akurat co i jak cwiczyc + co i jak jesc to akurat wiem, ale dzieki za troske

Nie wysmialem Cie, po prostu stwierdzilem fakt i nie po to, by Ci dopiec, tylko po to, zebys sie troche ogarnela.

Cytat:
Napisane przez alka1989 Pokaż wiadomość
sama , po ciazy walcze z brzuchem i zbednym tluszczykiem, szukajac jak najlepszych cwiczen...dlatego tak obstaje przy weiderze, ktorego od dzisiaj zaczynam cwiczyc.
Dopoki nie zrozumiesz takich truizmow, jak chocby to, ze tluszczu nie spala sie miejscowo, to walka skazana na porazke.
Obstawaj sobie przy czym chcesz, tylko innym nie mac w glowach.

A akcja ze swiezo zarejestrowanym uzytkownikem z 1 postem, co Ci przytakuje - super subtelna, nikt a nikt sie nie domysli, ze to klon

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
O lol. Nie ma to jak potwierdzać swoje tezy zakładając drugie konto i potakując samemu sobie. Tyle z mojej strony, lol

A jednak edycja, nie mogłam nie zaznaczyć tego fragmentu. Specjalisto
Zaczynam bardzo lubić to forum, robi lepiej na mięśnie brzucha niż szósteczka weidera
Bez kitu.

Mozna tez, wzorem jakiejs pannicy z Intymnie schudnac 4kg od myslenia o zajetym wykladowcy

Cytat:
Napisane przez alka1989 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za mile slowa.
Rozumiem, ze to jest ta wasza pomocna dlon.

Dlaczego,skoro zyje w bledzie, nikt nie moze mi podac przykladow i lepszych rozwiazan, tylko obwoluje mnie przezwiskami (ale oczywiscie to ja naskakuje na innych)
Z dwoch powodow:
1) Twoje nastawienie - wez Ci tlumacz, jak jestes przekonana, ze wiesz lepiej
2) Wystarczy poczytac podwieszone watki na fitnessie i dietetyce.


Cytat:
Napisane przez alka1989 Pokaż wiadomość
I zastanawiam sie dlaczego nie weider? MoJ maz tez uwaza, ze sa lepsze cwiczenia od weidera...
Dlaczego nie mozecie, jako osoby znajace sie na tym lepiej, podac konkretnych przykladow...o to tutaj chodzi.
A widzisz

Ja juz w odpowiedzi na jeden z Twoich postow pisalem dlaczego nie, ale nie zamierzam nic tlumaczyc osobie, ktora mi robi podjazdy z klona i ma takie nastawienie jak Ty prezentujesz.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 22:04   #21
czarna1985
Raczkowanie
 
Avatar czarna1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UĆ
Wiadomości: 467
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Cytat:
Napisane przez vesper007 Pokaż wiadomość
Witam, mam 156 wzrostu wiec jestem niska i waze 49 kg. mam waska talie bo 63cm ale za to juz od pepka zaczyna mi sie oponka duze mam tez dosc uda i pupe, z reszty ciala jestem zadowolona.

Doradzcie profesjonalnie diete i cwiczenia, uwzglednijcie prosze ze nie mam za duzo czasu bo przewaznie z zajec dodatkowych wracam okolo 21

zalaczam zdjecia


A ja wam powiem że od 13 dni robie A6W i codziennie przynajmniej pół godziny biegania albo skakanka I spod tłuszczyku wyłoniły się coś jakby mięśnie i moim zdaniem a6w pomaga w pozbyciu się oponki. Do tego co drugi dzień sugeruje robić ćwiczenia na talie osy link http://************/cwiczenia_na_talie_osy.html przynajmniej część a codziennie te skłony na stojąco!!! Są świetne!!! I nikt mi nie wmówi że a6w nie pomaga w redukcji oponki!!! Widzę efekty patrząc w lustro... może nie duże ale już są...!!! Więc ja polecam!!! Ps. A moja oponka jest większa od twojej!!!
czarna1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 22:52   #22
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Cytat:
Napisane przez czarna1985 Pokaż wiadomość
A ja wam powiem że od 13 dni robie A6W i codziennie przynajmniej pół godziny biegania albo skakanka I spod tłuszczyku wyłoniły się coś jakby mięśnie i moim zdaniem a6w pomaga w pozbyciu się oponki.
Sprobuj zrobic A6W i nic innego nie robic, to zobaczysz

Cytat:
Napisane przez czarna1985 Pokaż wiadomość
I nikt mi nie wmówi że a6w nie pomaga w redukcji oponki!!!
Wiec trwaj w swojej ignorancji

Cytat:
Napisane przez czarna1985 Pokaż wiadomość
Widzę efekty patrząc w lustro... może nie duże ale już są...!!! Więc ja polecam!!! Ps. A moja oponka jest większa od twojej!!!
Nastepna Biegasz, skaczesz na skakance, cos tam Ci sie wydaje, jesli faktycznie jest jakis efekt, to na jakiej podstawie akurat A6W go przypisujesz ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 22:57   #23
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Sprawa z klonem juz wyjasniona.
Nie naleze do osob nieogarnietych. Nie mam jakis dzikich zapedow i problemow ze soba i nie zakladam jakis extra kont by ze soba dyskutowac. nie tedy droga:P

Co do moich niemilych przytykow do twojej osoby. No coz, odplacilam pieknym za nadobne

Poczytam na innych forach na ten temat i tyle
Pozdrawiam.
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 22:58   #24
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Wyrak Wyrak - moze ona ma magiczna szklaną kulę ehhh niedowiarku
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 08:19   #25
czarna1985
Raczkowanie
 
Avatar czarna1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UĆ
Wiadomości: 467
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Wyrak coś ty taki czepliwy... Wyraziłam swoje zdanie a ty taki naskok... Wyluzuj trochę
czarna1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 08:29   #26
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Moze i wyrazilas zdanie a jednoczesnie napisalas taki stek bzdur, ze glowa boli. A6w mozesz sobie robic i z 4 miesiace a i tak rezultatow Ci nie przyniesie. Moze to po prostu ta skakanka która stawy masakrujesz? Wiec nie przypisuj ,,cudownych wlasciwosci" szostce, bo ona JEJ nie ma
I ja tez nie wyluzuje bo mnie zaczyna trafiać
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 08:50   #27
czarna1985
Raczkowanie
 
Avatar czarna1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UĆ
Wiadomości: 467
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Cytat:
Napisane przez Mini82 Pokaż wiadomość
Moze i wyrazilas zdanie a jednoczesnie napisalas taki stek bzdur, ze glowa boli. A6w mozesz sobie robic i z 4 miesiace a i tak rezultatow Ci nie przyniesie. Moze to po prostu ta skakanka która stawy masakrujesz? Wiec nie przypisuj ,,cudownych wlasciwosci" szostce, bo ona JEJ nie ma
I ja tez nie wyluzuje bo mnie zaczyna trafiać
No tak wmawiaj ze to nic nie daje, a siedzenie na tyłku coś daje... Jak się przyłoży na pewno będzie jakiś efekt... Wejdz na Wdzięk.info i poczytaj wypowiedzi instruktora fitness...
__________________
PODZIWIAM TEGO, KTO ZAPROJEKTOWAŁ MÓJ ŻYCIORYS...GRATULUJĘ WYOBRAŹNI

Edytowane przez czarna1985
Czas edycji: 2010-03-12 o 08:53
czarna1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 09:06   #28
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

po 1 nie mowie ze siedzenie na tylku cos daje - wiec nie wmawiaj mi czegos czego nie powiedzialam
po 2 jak sie przylozy ,,jakis" efekt napewno bedzie. Ale to nie bedzie spalenie TKANKI TLUSZCZOWEJ
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 12:00   #29
vesper007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Jesli mam byc szczera to troche przerazila mnie ta dyskusja...
skoro a6w nic nie daje to poradzcie jakis treninng aerobowy ktory moge wykonac w domu, bo za bardzo nie mammozliwosci uprawiac joggingu co rano ani biegac do silowni moze jak juz wreszcie sie dostane na studia. ale naraziemam niewiele czasu.

i moze jakas dietka? chodzi mi glownie o dolna czesc brzucha

Moze hula-hop?
vesper007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 12:31   #30
czarna1985
Raczkowanie
 
Avatar czarna1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UĆ
Wiadomości: 467
Dot.: Brzuszek - pomozcie!

Cytat:
Napisane przez vesper007 Pokaż wiadomość
Jesli mam byc szczera to troche przerazila mnie ta dyskusja...
skoro a6w nic nie daje to poradzcie jakis treninng aerobowy ktory moge wykonac w domu, bo za bardzo nie mammozliwosci uprawiac joggingu co rano ani biegac do silowni moze jak juz wreszcie sie dostane na studia. ale naraziemam niewiele czasu.

i moze jakas dietka? chodzi mi glownie o dolna czesc brzucha

Moze hula-hop?
Hula hop też jest dobre!! Dieta?? Jedz to samo tylko w mniejszych porcjach!! I więcej warzyw i owoców... Wpisz w wyszukiwarce ćwiczenia na talie osy, na pewno znajdziesz jakiś zestaw dla siebie... I niestety odrobina ruchu by się przydała, jakieś aeroby itp...

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez vesper007 Pokaż wiadomość
Jesli mam byc szczera to troche przerazila mnie ta dyskusja...
skoro a6w nic nie daje to poradzcie jakis treninng aerobowy ktory moge wykonac w domu, bo za bardzo nie mammozliwosci uprawiac joggingu co rano ani biegac do silowni moze jak juz wreszcie sie dostane na studia. ale naraziemam niewiele czasu.

i moze jakas dietka? chodzi mi glownie o dolna czesc brzucha

Moze hula-hop?
Może skakanka w domciu a chociaż trzy razy w tygodniu wychodź pobiegać... basen... rowerek...??
__________________
PODZIWIAM TEGO, KTO ZAPROJEKTOWAŁ MÓJ ŻYCIORYS...GRATULUJĘ WYOBRAŹNI
czarna1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.