Wybielanie zębów z plamkami wapniowymi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Stomatologia

Notka

 
 
Narzędzia
Stary 2010-08-09, 23:02   #1
agattaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 16

Wybielanie zębów z plamkami wapniowymi


witam,
na moich zębach widoczne są białe plamki, jeśli dobrze pamiętam to mówi się o nich właśnie wapniowe. Naturalny kolor moich zębów jest hmmm kremowy... Poruszyłam temat wybielania z moją Panią stomatolog, jednak ona była nastawiona dość sceptycznie, zaproponowała mi że mogę na początek wypróbować paski wybielające dostępne w drogerii, jednak uprzedziła mnie że może okazać się, że plamki na zębach będą jeszcze bardziej widoczne.

czy w czasie wybielania "profesjonalnego" jest pewność że te plamki nie będą widoczne? chciała bym zaciągnąć opinii kogoś niezależnego, bo moja Pani stomatolog mówi kategoryczne nie i ucina dyskusje, a boję się że jeśli pujdę na konsultację do jakiegoś innego stomatologa gdzie się zajmują wybielają, to powiedzą mi wszystko byle bym się zdecydowała na to wybielanie.
agattaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 23:12   #2
Fas0lka
Raczkowanie
 
Avatar Fas0lka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: Wybielanie zębów z plamkami wapniowymi

Wiesz co, powiem Ci z własnego doświadczenia, że różnie to bywa. Mam dosyć dużą 'plamkę' na 2 i wybielałam zęby chyba whitestripsami i im były bielsze tym mniej ją było widać, lecz mój ex wybielał ze mną i u niego stały się bardziej widoczne, więc podejrzewam, że sama musisz spróbować
__________________
Zaryzykuj, aby zyc, jak w marzeniach.
Fas0lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 16:59   #3
bedeania
Raczkowanie
 
Avatar bedeania
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 44
Dot.: Wybielanie zębów z plamkami wapniowymi

Jeśli zdecydujesz się na wybielanie profesjonalne plamki na pewno będą bardziej widoczne ale tylko przez kilka-kilkanaście dni,potem wrócą do normy ale na to że znikną nie ma co liczyć. Przy wybielaniu paskami czy żelami z apteki efekt zależy od rodzaju i stężenia wybranego środka ale na pewno będzie łagodniejszy niż prz wybielaniu gabinetowym.
bedeania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 22:02   #4
Stomatolog Blend-A-Med
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 138
Dot.: Wybielanie zębów z plamkami wapniowymi

Zapewniam, że lekarz dentysta, który profesjonalnie zajmuje się wybielaniem zębów, nie zdecyduje się na zabieg wybielania jeżeli nie będzie przekonany, że przyniesie on oczekiwane efekty.

Oczywiście przychylam się do opinii lekarza dentysty, o której Pani pisze, aby na początek wypróbować paski wybielające Blend-a-med Whitestrips i przekonać się czy ten sposób wybielania przyniesie oczekiwany efekt czy też nie.
Stomatolog Blend-A-Med jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Stomatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.