Zdrowe jedzenie na mieście? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-17, 10:12   #1
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676

Zdrowe jedzenie na mieście?


Hej Nie widziałam takiego tematu, są tylko o śniadaniach do szkoły/na uczelnię Zawsze biorę coś ze sobą na uczelnię ale szczerze mam już trochę dość wcinania ryżu, kurczaka, jakichś placuszków itp na zimno albo jak jadę na dłuższe zakupy czy gdziekolwiek, to w drodze powrotnej przymieram już głodem
A więc co zdrowego można zjeść w takich sytuacjach?
Planowałam czasem pójść na sałatkę, najbliżej mam Pancake'a, KFC, albo GreenWaya ale ich jedzenie nie do końca mnie przekonuje bo rano przywożą i potem takie odgrzewane... KFC ma z kolei jakieś 'plastikowe' te warzywa. Jak idę na zakupy to kupuję zwykle jakiś owoc ale ciężko się tym najeść...no i zawsze to zbędny cukier jeśli nie mam wtedy ochoty na słodkie a tylko jestem głodna. Macie jakieś fajniejsze i zdrowe rozwiązania?
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 10:46   #2
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Zdrowe jedzenie na mieście?

Ja mam zaufanie do Green Waya, jest smacznie, wegetariańsko i szybko Nie kupowałabym sałatek w fast-foodach takich jak KFC... Zdaje się, że Subway ma też całkiem porządne jedzenie.
Poszukaj może w swoim mieście barów sałatkowych.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata

Edytowane przez dance makabre
Czas edycji: 2013-02-17 o 10:47
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 11:53   #3
LikeFromAFairytale
Raczkowanie
 
Avatar LikeFromAFairytale
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 67
Dot.: Zdrowe jedzenie na mieście?

ja lubię czasem zjeść w barach z jedzeniem na wagę- zazwyczaj duży wybór, niskie ceny i dobre potrawy
__________________
kkosmetycznie.blogspot.co m
zapraszam na mojego bloga- to dopiero początki
LikeFromAFairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 12:00   #4
myCocaine
Zadomowienie
 
Avatar myCocaine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 424
Dot.: Zdrowe jedzenie na mieście?

Cytat:
Napisane przez LikeFromAFairytale Pokaż wiadomość
ja lubię czasem zjeść w barach z jedzeniem na wagę- zazwyczaj duży wybór, niskie ceny i dobre potrawy

tak też często korzystam z ich "usług". I znajdzie się tam coś też dla tych, którzy są na diecie/chcą zjeść zdrowo, np. grillowana pierś z kurczaka, gotowane brokuły, szpinak etc.
__________________
- What do you do when you win?
- PARTY!
- What do you do when you lose?
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 12:17   #5
eddin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 415
Dot.: Zdrowe jedzenie na mieście?

North fish jeszcze jest super, można wziąć np. kawał grillowanego łososia czy tuńczyka z różnorodnymi warzywami. Robiłam tak na diecie
eddin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 16:14   #6
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Zdrowe jedzenie na mieście?

Dzięki za odzew
Może faktycznie częściej będę zaglądać do GreenWaya, lubię ich jedzenie
Ale z jedzenia na wagę raczej nie będę korzystać, chyba że mnie najdzie wielka ochota ale ogólnie sałatki są zawsze z sosami a ja jak już to biorę bez, mięsa też rzadko kiedy są bez niczego, sama nie wiem, muszę się raz porządnie rozejrzeć co tam mają.
W North Fish nigdy nie byłam, a nie czuć potem tej ryby od człowieka?
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 21:58   #7
eddin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 415
Dot.: Zdrowe jedzenie na mieście?

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Dzięki za odzew
Może faktycznie częściej będę zaglądać do GreenWaya, lubię ich jedzenie
Ale z jedzenia na wagę raczej nie będę korzystać, chyba że mnie najdzie wielka ochota ale ogólnie sałatki są zawsze z sosami a ja jak już to biorę bez, mięsa też rzadko kiedy są bez niczego, sama nie wiem, muszę się raz porządnie rozejrzeć co tam mają.
W North Fish nigdy nie byłam, a nie czuć potem tej ryby od człowieka?
Jakoś wybitnie "pachnąca" nie jest, więc nie sądzę
eddin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 22:03   #8
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Zdrowe jedzenie na mieście?

Przejdę się najpierw z kimś bliskim i sprawdzę, hehe. Bo jakbym weszła śmierdząca na salę z setką ludzi to by mi już nigdy notatek nie dali Chociaż łosoś i tuńczyk wydają się bezpieczne Ale mam teraz smaka na rybę
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 00:30   #9
Kamiue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 11
Dot.: Zdrowe jedzenie na mieście?

dla Warszawiaków polecam Bastylię - mają pyszne naleśniki, ze szpinakiem np. są super; we flunchu (sieciówka) można zjeść dobrze, zdrowo i tanio, różne sałatki są, można wybierać, nakładać, taki jakby "szwedzki stół"
Kamiue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 14:44   #10
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Zdrowe jedzenie na mieście?

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Hej Nie widziałam takiego tematu, są tylko o śniadaniach do szkoły/na uczelnię Zawsze biorę coś ze sobą na uczelnię ale szczerze mam już trochę dość wcinania ryżu, kurczaka, jakichś placuszków itp na zimno albo jak jadę na dłuższe zakupy czy gdziekolwiek, to w drodze powrotnej przymieram już głodem
A więc co zdrowego można zjeść w takich sytuacjach?
Planowałam czasem pójść na sałatkę, najbliżej mam Pancake'a, KFC, albo GreenWaya ale ich jedzenie nie do końca mnie przekonuje bo rano przywożą i potem takie odgrzewane... KFC ma z kolei jakieś 'plastikowe' te warzywa. Jak idę na zakupy to kupuję zwykle jakiś owoc ale ciężko się tym najeść...no i zawsze to zbędny cukier jeśli nie mam wtedy ochoty na słodkie a tylko jestem głodna. Macie jakieś fajniejsze i zdrowe rozwiązania?
No cóż, ja polecam bento To o wiele więcej, niż kurczak na zimno.
I moje "pozadomowe" życie (w aspekcie: żarcie) bento zmieniło definitywnie, w dodatku-na lepsze.
Co do green waya, ja osobiście raczej nie lubię. North fish ma pyszne te ryby (poza tymi potrawami, w których jest taki dziwny, pomarańczowy sos, moim zdaniem-skutecznie zabijający rybi smak), ale nie nazywałabym tego "zdrowym" jedzeniem.
To po prostu fast food, ale z rybami.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 16:54   #11
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Zdrowe jedzenie na mieście?

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
No cóż, ja polecam bento To o wiele więcej, niż kurczak na zimno.
I moje "pozadomowe" życie (w aspekcie: żarcie) bento zmieniło definitywnie, w dodatku-na lepsze.
Co do green waya, ja osobiście raczej nie lubię. North fish ma pyszne te ryby (poza tymi potrawami, w których jest taki dziwny, pomarańczowy sos, moim zdaniem-skutecznie zabijający rybi smak), ale nie nazywałabym tego "zdrowym" jedzeniem.
To po prostu fast food, ale z rybami.
Podrzucisz jakieś przykładowe strony traktujące o bento? Bo do tej pory widziałam głównie warzywa i owoce pokrojone w paseczki, ryż z dodatkami i sałatki
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 18:50   #12
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Zdrowe jedzenie na mieście?

O właśnie, też poproszę o jakiś konkretny pomysł na bento I ile czasu Ci to zwykle zajmuje? Ja jestem baardzo początkująca w kuchni i zwykłe śniadaniowe placuszki zajmują mi sporo czasu
Bardzo mi się spodobał pomysł z sajgonkami, mam soczewicę i papier ryżowy ale wciąż czekam na przyprawy do tego
Myślisz, że grillowana ryba z warzywkami, bez kanapek, frytek, sosów jest be? Sama mam kiepskie zdanie o fast foodach, stąd McDonaldsa nawet nie wymieniłam w pierwszym poście a tam to już w ogóle mam blisko ale nie tknę nawet sałatki od nich ale w sumie zastanawiam się czym taka ryba się różni od tej ze zwykłej kanjpy, w studenckim przedziale cenowym zwłaszcza...
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 10:47   #13
Dharma88
Raczkowanie
 
Avatar Dharma88
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 130
Dot.: Zdrowe jedzenie na mieście?

Ja najbardziej lubię Green Waya (torcik warzywny rulezzz!), czasem zdarza mi się zajrzeć do Salad Story na sałatkę, ale zlikwidowali moją ulubioną i trochę mam focha

Zna może ktoś w Wawie fajne sałatkowe miejsce? (z cenami dla normalnych ludzi)
Dharma88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 13:21   #14
sasqnia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 169
Dot.: Zdrowe jedzenie na mieście?

Nigdy nie słyszałam o Green Way-u. Czy jest taki we Wroclawiu?
sasqnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 13:45   #15
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Zdrowe jedzenie na mieście?

Cytat:
Napisane przez sasqnia Pokaż wiadomość
Nigdy nie słyszałam o Green Way-u. Czy jest taki we Wroclawiu?
Jest i to nie jeden Polecam poszukać w Google, sama we Wrocku nie mieszkam, a teraz już wiem...
ul. Kuźnicza 11/13
ul. Legnicka 60
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 14:16   #16
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Zdrowe jedzenie na mieście?

Ja polecam machina organica, tam jest witariańskie jedzenie, zdrowe i to ważne.
no i w ogóle to chyba najzdrowiej jest w barach/restauracjach wegetariańskich/wegańskich/witariańskich.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 12:40   #17
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Zdrowe jedzenie na mieście?

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
O właśnie, też poproszę o jakiś konkretny pomysł na bento I ile czasu Ci to zwykle zajmuje? Ja jestem baardzo początkująca w kuchni i zwykłe śniadaniowe placuszki zajmują mi sporo czasu
Bardzo mi się spodobał pomysł z sajgonkami, mam soczewicę i papier ryżowy ale wciąż czekam na przyprawy do tego
Myślisz, że grillowana ryba z warzywkami, bez kanapek, frytek, sosów jest be? Sama mam kiepskie zdanie o fast foodach, stąd McDonaldsa nawet nie wymieniłam w pierwszym poście a tam to już w ogóle mam blisko ale nie tknę nawet sałatki od nich ale w sumie zastanawiam się czym taka ryba się różni od tej ze zwykłej kanjpy, w studenckim przedziale cenowym zwłaszcza...
Sądzę, że ryba solo w northfishu raczej malo się różnić będzie od stołówkowej ryby solo. Ale nie wiem, nie bywam w stołówkach, nie z tym żołądkiem
Co do bento..
Mi bento zajmuje różnie...czasem, jak mi się bardzo chce postać w kuchni, potrafię robić je ponad godzinę (np. ryżowy miś pod kołderką z omletu...serio, zrobiłam to, wg przepisu...tylko pominęłam jednak smażone parówki: http://www.youtube.com/watch?v=OqlllgigAbw ), ale i w 15 minut da się!!!
W moim bento, zależnie od sezonu i tego, co mam w kuchni:
-sajgonki z pastą soczewicową (soczewica, sól morska, tahini, kmin rzymski, miód naturalny, odrobina masła zwykłego lub klarowanego)-ulubione;
-wodorosty wakame z odrobiną sezamu;
-jajka na twardo (po siłowni!!! hell yeah!);
-omlet z jajek (tamagoyaki), czasem w wersji "dekoracyjnej" (ze skrobią kukurydzianą-tworzy się coś na kształt jadalnej folii i można z tego wycinać dowolne kształty);
-makaron soba;
-makaron zwykły lub razowy, często w formie sałatki;
-marchewki surowe w cienkich słupkach do chrupania (z jogurtowym sosem);
-tortilla albo szwedzkie cienkie placki chlebowe, z wędzonym łososiem lub jakąś wędliną, warzywkiem, sałatą;
-szwedzki naleśnik (pieczony);
-kurczak;
etc. etc. etc.

Pomysłów jest nieskończenie wiele. Strony traktujące o bento:
Po angielsku:
http://justbento.com/recipes (sporo ciekawych rzeczy)
http://www.cookingcute.com/spam_musubi.htm (przepis, na którym otworzy się strona w przeglądarce, wypróbowałam, jest fajny!)
http://happylittlebento.blogspot.com/ (moja ulubiona!)

Po polsku:
http://bentopopolsku.blogspot.com/
http://www.bentomania.pl/o-bento,p16.html
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 14:21   #18
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Zdrowe jedzenie na mieście?

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Sądzę, że ryba solo w northfishu raczej malo się różnić będzie od stołówkowej ryby solo. Ale nie wiem, nie bywam w stołówkach, nie z tym żołądkiem
Co do bento..
Mi bento zajmuje różnie...czasem, jak mi się bardzo chce postać w kuchni, potrafię robić je ponad godzinę (np. ryżowy miś pod kołderką z omletu...serio, zrobiłam to, wg przepisu...tylko pominęłam jednak smażone parówki: http://www.youtube.com/watch?v=OqlllgigAbw ), ale i w 15 minut da się!!!
W moim bento, zależnie od sezonu i tego, co mam w kuchni:
-sajgonki z pastą soczewicową (soczewica, sól morska, tahini, kmin rzymski, miód naturalny, odrobina masła zwykłego lub klarowanego)-ulubione;
-wodorosty wakame z odrobiną sezamu;
-jajka na twardo (po siłowni!!! hell yeah!);
-omlet z jajek (tamagoyaki), czasem w wersji "dekoracyjnej" (ze skrobią kukurydzianą-tworzy się coś na kształt jadalnej folii i można z tego wycinać dowolne kształty);
-makaron soba;
-makaron zwykły lub razowy, często w formie sałatki;
-marchewki surowe w cienkich słupkach do chrupania (z jogurtowym sosem);
-tortilla albo szwedzkie cienkie placki chlebowe, z wędzonym łososiem lub jakąś wędliną, warzywkiem, sałatą;
-szwedzki naleśnik (pieczony);
-kurczak;
etc. etc. etc.

Pomysłów jest nieskończenie wiele. Strony traktujące o bento:
Po angielsku:
http://justbento.com/recipes (sporo ciekawych rzeczy)
http://www.cookingcute.com/spam_musubi.htm (przepis, na którym otworzy się strona w przeglądarce, wypróbowałam, jest fajny!)
http://happylittlebento.blogspot.com/ (moja ulubiona!)

Po polsku:
http://bentopopolsku.blogspot.com/
http://www.bentomania.pl/o-bento,p16.html
Wszystko to wygląda megaapetycznie, na pewno obiad poza domem w takiej formie spożywa się 100x przyjemniej

Co dodajesz do jogurtu robiąc sos do marchewki?
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 15:05   #19
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Zdrowe jedzenie na mieście?

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Wszystko to wygląda megaapetycznie, na pewno obiad poza domem w takiej formie spożywa się 100x przyjemniej
Potwierdzam

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Co dodajesz do jogurtu robiąc sos do marchewki?
To zależy. Lubię zatar (chociaż wolę go do ogórka i to bez żadnego jogurtu), bardzo smaczna jest też suszona mięta.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 20:48   #20
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Zdrowe jedzenie na mieście?

Wow ten miś jest ekstra Moje jedzenie wygląda zwykle dość nieapetycznie, bo się spieszę a poza tym u mnie wygląd jedzenia nie gra żadnej roli, zjem np taki rozdrobniony szpinak i to z ogromną ochotą, a niektórzy nie wiedzieć czemu takiej brei nie tkną

A jeszcze dopytam - jajka na twardo jesz... tak po prostu? Same?
A na omlet masz jakąś wypróbowaną szybką metodę?

Jejku ja naprawdę mam 2 lewe w kuchni a do tego ten semestr mam prawie cały na rano Zwyczajnie szkoda mi czasu, zwłaszcza na bardziej złożone dania, dziś sobie wzięłam kaszkę orkiszową z owockami i była szybka i dobra no ale to takie mało obiadowe
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 08:08   #21
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Zdrowe jedzenie na mieście?

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Wow ten miś jest ekstra Moje jedzenie wygląda zwykle dość nieapetycznie, bo się spieszę a poza tym u mnie wygląd jedzenia nie gra żadnej roli, zjem np taki rozdrobniony szpinak i to z ogromną ochotą, a niektórzy nie wiedzieć czemu takiej brei nie tkną
No niby nie gra u nikogo, ale coś, co ładnie wygląda, je się o wiele przyjemniej! Jednak!
Tyle, że ładny szpinak...to chyba awykonalne

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
A jeszcze dopytam - jajka na twardo jesz... tak po prostu? Same?
A na omlet masz jakąś wypróbowaną szybką metodę?
Same, tzn mam w pudełku jeszcze masę innych rzeczy, więc one mają doborowe towarzystwo. Czasem je lekko marynuję-nacieram pastą miso i chowam w woreczkach foliowych do lodówki na 12 godzin. Albo moczą się w curry. Albo nacieram je czymś innym. Albo biorę do nich chrzan. Albo tylko sól. Albo i nie (ale to rzadko).
Omlet-robię japoński (na miarę moich możliwości). Zawsze na oko, ale możesz poszukać po internecie przepisów na tamagoyaki. Na początku to chwilę trwa, cholerstwo nie chce współpracować, potem w kilka minut się robi. Ja na jedno jajko biorę 1-2 łyżeczki cukru, chlupię sosem sojowym na oko, daję bulion dashi w ilości około pół łyżeczki

Cytat:
Napisane przez Wenress
Jejku ja naprawdę mam 2 lewe w kuchni a do tego ten semestr mam prawie cały na rano Zwyczajnie szkoda mi czasu, zwłaszcza na bardziej złożone dania, dziś sobie wzięłam kaszkę orkiszową z owockami i była szybka i dobra no ale to takie mało obiadowe
Znam ten ból, właściwie 7 dni w tygodniu mam na rano
Dlatego dobrym pomysłem jest przygotowanie bento wieczorem. Wtedy rano tylko wyjmujesz z lodówki i wrzucasz do torebki.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.