Próbki podkładów - Sephora, Douglas - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-20, 14:09   #1
Blaze_
Przyczajenie
 
Avatar Blaze_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Unhappy

Próbki podkładów - Sephora, Douglas


Przymierzam się do kupna już kultowego podkładu Estee Lauder Double Wear. Wcześniej używałam wyłącznie kosmetyków drogeryjnych, jednak postanowiłam zainwestować w coś droższego. Na internetowych swatchach trudno mi stwierdzić, który kolor wybrać - inaczej już dawno bym go zamówiła. Dlatego też stwierdziłam, że najodpowiedniej będzie poprosić o próbkę w Douglasie/Sephorze. Moje pytanie brzmi: czy spotkałyście się kiedyś z odmową dostania próbki w tym sklepie, jeśli akurat wtedy nic nie kupowałyście? Nie ukrywam, że jestem stosunkowo młoda - mam 19 lat i odnoszę wrażenie, że panie pracujące w tego typu sklepach patrzą na klientów mojego pokroju nieco z góry, tak jakbyśmy nie zamierzały nic kupić.
Nie chcę dobierać podkładu na ręce czy mazać się nim w sklepie. Wolałabym wziąć chociaż minimalną ilość dwóch kolorów (myślę o 1N1 albo 1W1) do domu i już w domu sprawdzić, który jest odpowiedni.
Poza tym na co dzień używam Bourjois Healthy Mix 51/Catrice All Mat Plus 010/Revlon Colorstay 150 Buff. Jesteście w stanie porównać mi DL z którymś z tych podkładów? Czy po zaschnięciu DL nie jest pomarańczowy? I czy 1N1, mimo "Ivory" w nazwie nadal jest neutralny? Wydaję mi się, że 1N1 jest jaśniejszy od 1W1.
POMOCY DZIEWCZYNY!
__________________
Blaze
Blaze_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 12:15   #2
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

Idź i zapytaj. Dużo zależy od tego, na jaką ekspedientkę trafisz, ale mi nigdy w Douglasie nie robili problemów z odlaniem próbki podkładu, nawet jeżeli przyszłam tylko po to.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 17:53   #3
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

Wczoraj akurat byłam w Douglasie i przy mnie klientka pytała o próbki, usłyszała "próbki tylko do zakupów". Ja wzięłabym malutki zakręcany pojemniczek i odlałabym niewielką ilość.
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 19:13   #4
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

W sephorze dostaniesz próbkę
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 19:43   #5
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

W sephorze muszą dać każdemu próbkę - w teorii.
W praktyce byłam w sobotę i nie była taka chętna, bo z tego koloru akurat było mało.

Z najjaśniejszych kolorów zazwyczaj jest mało, ale ja zawsze pytam taką panią, jaka jest dla niej róznica, czy wycisnę do słoiczka czy na rękę? Czasami działa a czasami się irytują.

Widziałam też, jak raz pewnej pani odmówiono i (było lato) całe ręce wymazała resztką produktu (rozświetlacza w płynie).

Weź buteleczkę i idź z nią do kasy i powiedz "poproszę próbkę" i po sprawie
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 18:06   #6
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

W Douglasie czasami odmawiają, nie chcą dać, ale pomalować zawsze. Hitem było jak makijażystka w połowie malowania zapytała mnie czy już pakować do zakupu.

W Sephorach wg mnie przyjaźniej jest. Zawsze możesz swój pojemniczk wziąć, są w Rossmannie chyba po 1,29.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 18:18   #7
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
W Douglasie czasami odmawiają, nie chcą dać, ale pomalować zawsze. Hitem było jak makijażystka w połowie malowania zapytała mnie czy już pakować do zakupu.

W Sephorach wg mnie przyjaźniej jest. Zawsze możesz swój pojemniczk wziąć, są w Rossmannie chyba po 1,29.
Ja kupiłam za 5zł zestaw pojemniczkow 3ml chyba z 10 sztuk i zawsze jeden mam ze sobą

Byłam dzisiaj w Douglas po próbkę ale wszystkie testery mieli tylko z ciemnych kolorów nie wiem czy to nowa polityka zeby nikt nie chciał?
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 18:28   #8
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

W Douglasie nie dostałam próbki podkładu Bobbi Brown po który się wybrałam, bo mają politykę malowania BB na miejscu Ale innej marki dostałam bez problemu.
W Sephorze dostałam próbkę podkładu z każdej firmy z której chciałam przetestować bez żadnego problemu
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 18:45   #9
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
W Douglasie nie dostałam próbki podkładu Bobbi Brown po który się wybrałam, bo mają politykę malowania BB na miejscu Ale innej marki dostałam bez problemu.
W Sephorze dostałam próbkę podkładu z każdej firmy z której chciałam przetestować bez żadnego problemu
Ciekawa polityka, zrobimy Ci makijaż i kupuj od razu.. jej
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 20:32   #10
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ja kupiłam za 5zł zestaw pojemniczkow 3ml chyba z 10 sztuk i zawsze jeden mam ze sobą

Byłam dzisiaj w Douglas po próbkę ale wszystkie testery mieli tylko z ciemnych kolorów nie wiem czy to nowa polityka zeby nikt nie chciał?
No ja też dziś byłam po próbkę Diorskin, bo miałam tę "gotową" i była za ciemna. Była pani specjalnie dedykowana Diorowi i też uznała, że jak mówi mi, że dany odcień mi pasuje, to ja rzucę wszystko i kupię, bo ona tak mówi. Ręce opadają.

No ale rzeczywiście nie było już jasnego, tester był na wykończeniu.

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
W Douglasie nie dostałam próbki podkładu Bobbi Brown po który się wybrałam, bo mają politykę malowania BB na miejscu Ale innej marki dostałam bez problemu.
W Sephorze dostałam próbkę podkładu z każdej firmy z której chciałam przetestować bez żadnego problemu
W salonie MAC w Złotych miałam to samo, próbka nie, ale pomalować od razu. No ale nikt nie wciskał, że mam od razu kupić.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 20:47   #11
Sobowtorka
Raczkowanie
 
Avatar Sobowtorka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 61
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

Można też zamówić na allegro, 1 ml próbka wychodzi po 2-3 zł, plus przesyłka to nie jest mało, ale także nie tragicznie dużo. Zawsze można zamówić z siostrą czy koleżanką-wyjdzie taniej
Sobowtorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 20:58   #12
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
No ja też dziś byłam po próbkę Diorskin, bo miałam tę "gotową" i była za ciemna. Była pani specjalnie dedykowana Diorowi i też uznała, że jak mówi mi, że dany odcień mi pasuje, to ja rzucę wszystko i kupię, bo ona tak mówi. Ręce opadają.

No ale rzeczywiście nie było już jasnego, tester był na wykończeniu.



W salonie MAC w Złotych miałam to samo, próbka nie, ale pomalować od razu. No ale nikt nie wciskał, że mam od razu kupić.
Mnie chciała malować w mac mimo że mialam w ręku kask i mówiłam ze na motorze bede zaraz jechać.. ale nie, ona mnie pomaluje.. A ja nie, dziękuję, nie chce kasku prać za chwilę
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 21:15   #13
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ja kupiłam za 5zł zestaw pojemniczkow 3ml chyba z 10 sztuk i zawsze jeden mam ze sobą

Byłam dzisiaj w Douglas po próbkę ale wszystkie testery mieli tylko z ciemnych kolorów nie wiem czy to nowa polityka zeby nikt nie chciał?
Z reguły wystawione są tylko testery produktów które są dostępne na stanie, żeby uniknąć sytuacji ze ktoś sie 'napali' a produktu ni ma osobiście nigdy nie odmówiłam żadnej klientce próbki, jak ma kupić produkt bez testów
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 21:30   #14
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

Cytat:
Napisane przez Ejniacz Pokaż wiadomość
Z reguły wystawione są tylko testery produktów które są dostępne na stanie, żeby uniknąć sytuacji ze ktoś sie 'napali' a produktu ni ma osobiście nigdy nie odmówiłam żadnej klientce próbki, jak ma kupić produkt bez testów
Moje marudzenie w tym temacie to juz prawie legenda
Byłam w takim douglasie gdzie bardzo duzo testerów jest showanych od jakiegoś czasu nie wiem dlaczego
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 06:21   #15
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
No ja też dziś byłam po próbkę Diorskin, bo miałam tę "gotową" i była za ciemna. Była pani specjalnie dedykowana Diorowi i też uznała, że jak mówi mi, że dany odcień mi pasuje, to ja rzucę wszystko i kupię, bo ona tak mówi. Ręce opadają.

No ale rzeczywiście nie było już jasnego, tester był na wykończeniu.



W salonie MAC w Złotych miałam to samo, próbka nie, ale pomalować od razu. No ale nikt nie wciskał, że mam od razu kupić.
Hoho ile ja odcieni przeszłam zanim dobrałam w końcu sama odcień Estee Lauder DW Byłam w 2 Sephorach plus salonie EL i za każdym razem polecano mi inny odcień. Od neutralnych po różowe Oczywiście Sephora dawała mi próbki, no ale nie niestety kompletnie nie moich odcieni. Poszłam do trzeciej sephory i tam pani od EL poddała się, że nie umie mi dobrać odcienia, więc dobrałam go sobie sama czyli tak jak zazwyczaj I trafiłam w 10
W MACu natomiast chętnie daliby mi próbkę ale nie mieli słoiczków, więc zaproponowały żebym sobie poszła kupić pojemniczek i wróciła z nim do nich
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 06:53   #16
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Moje marudzenie w tym temacie to juz prawie legenda
Byłam w takim douglasie gdzie bardzo duzo testerów jest showanych od jakiegoś czasu nie wiem dlaczego
Bardzo lubie kolezanke o ktorej pisze , to co napisze bedzie tylko przykladem zlej praktyki

Zdazylo mi sie kilka razy ze prywatnie pracownica douglasa wyciagala pakiet probek stad do tam ( z 20-25 ml) , na zasadzie. Lubisz podklady . Chcesz? Ja mam tego pelno. Potem w sklepach brakuje..

Ja kupuje podklady hurtowo, mialam juz wszystko, wycwanilam sie i robie zakupy w jednej drogerii. Jak trzeba to nawet sprowadza cos dla mnie. O probki prosic nie musze , dziala tomna zasadzie " ooo wyszlo nowe to i to . Wcisnac Pani?"

Profit za wiernosc.

W innym miejscu chcialam dostac probke nowego Chanelka( nie lubie marki... Nie chcialam kupowac bubla) , jako ze bylam miedzy kupnem jakiejs wolowiny obiadowo i z wiklinowym koszem na warzywa , Pani zmierzyla mnie z gory na dół i stwierdzila ze próbki dla klientow.... Coz wrocilam dompoprzedniej drogerii , nie lubie takiego traktowania...
Wrocilam tam i niewazne bylo ze akurat mam zaczes na " wstalam z lozka"

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Mnie chciała malować w mac mimo że mialam w ręku kask i mówiłam ze na motorze bede zaraz jechać.. ale nie, ona mnie pomaluje.. A ja nie, dziękuję, nie chce kasku prać za chwilę
Ja mam bardzo fajne doswiadczenia z Maca. Nie zapomne jak ladnie potraktowano moja Ciotke ( mac w Zielonej Gorze) Panie byly takie pomocne, doradzajace. Zastanawiajace sie... Ciotka ma ponad 50 lat..nie maluje sie, namowilam ja na pierwszy zestaw , gdy odeslaly ja do domu z makijazem kazaly wrocic na kolejna probe, innymi kosmetykami na drugi dzien. Świetnie dobrano jej kolor, polecono pasujacy roz, nie naciągano.

Fajne młode dziewczyny. Widac ze chciały pomóc
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2016-03-24 o 06:55
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 08:41   #17
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Bardzo lubie kolezanke o ktorej pisze , to co napisze bedzie tylko przykladem zlej praktyki

Zdazylo mi sie kilka razy ze prywatnie pracownica douglasa wyciagala pakiet probek stad do tam ( z 20-25 ml) , na zasadzie. Lubisz podklady . Chcesz? Ja mam tego pelno. Potem w sklepach brakuje..

Ja kupuje podklady hurtowo, mialam juz wszystko, wycwanilam sie i robie zakupy w jednej drogerii. Jak trzeba to nawet sprowadza cos dla mnie. O probki prosic nie musze , dziala tomna zasadzie " ooo wyszlo nowe to i to . Wcisnac Pani?"

Profit za wiernosc.

W innym miejscu chcialam dostac probke nowego Chanelka( nie lubie marki... Nie chcialam kupowac bubla) , jako ze bylam miedzy kupnem jakiejs wolowiny obiadowo i z wiklinowym koszem na warzywa , Pani zmierzyla mnie z gory na dół i stwierdzila ze próbki dla klientow.... Coz wrocilam dompoprzedniej drogerii , nie lubie takiego traktowania...
Wrocilam tam i niewazne bylo ze akurat mam zaczes na " wstalam z lozka"

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------



Ja mam bardzo fajne doswiadczenia z Maca. Nie zapomne jak ladnie potraktowano moja Ciotke ( mac w Zielonej Gorze) Panie byly takie pomocne, doradzajace. Zastanawiajace sie... Ciotka ma ponad 50 lat..nie maluje sie, namowilam ja na pierwszy zestaw , gdy odeslaly ja do domu z makijazem kazaly wrocic na kolejna probe, innymi kosmetykami na drugi dzien. Świetnie dobrano jej kolor, polecono pasujacy roz, nie naciągano.

Fajne młode dziewczyny. Widac ze chciały pomóc
Ja znowu poszłam z kolezanka ktora jechała ponad 300km. Pierwszy raz była w mac i tak mi głupio było, bo panie opieraly sie o blaty i nawet nie zapytaly czy pomóc.
Ja mialam pudelka na wymianę pomadki to stwierdzily, ze tak bez zakupów to kiepsko..

Wielki niesmak.

Wczoraj byłam w douglasie, wszystkie panie skupione na jednej pseudo llientce, pseudo, bo wyniosła tyle gratisów ze wiecej juz chyba nie miały.. i umawialy sie na spotkanie po Wielkanocy zeby sie tym podzielić.
Takie zachowanie powinno byc karane...
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 11:10   #18
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

No tak, a potem człowiek chce próbkę, bo szuka podkładu idealnego i nie ma jasnych W Sephorze z Diorskinem tak miałam, ale poszłam obok do Douga i mieli.

Czy to prawda, że czysto teoretycznie do każdych zakupów przysługuje pięć próbek?
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 21:32   #19
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
No tak, a potem człowiek chce próbkę, bo szuka podkładu idealnego i nie ma jasnych W Sephorze z Diorskinem tak miałam, ale poszłam obok do Douga i mieli.

Czy to prawda, że czysto teoretycznie do każdych zakupów przysługuje pięć próbek?
5 nie, ale powinna być chociaż 1 próbka do każdego zakupu.
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 14:21   #20
amra01
Przyczajenie
 
Avatar amra01
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 20
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
No tak, a potem człowiek chce próbkę, bo szuka podkładu idealnego i nie ma jasnych W Sephorze z Diorskinem tak miałam, ale poszłam obok do Douga i mieli.

Czy to prawda, że czysto teoretycznie do każdych zakupów przysługuje pięć próbek?
5 próbek? nigdy nie dostałam aż tylu ;/
__________________
amra01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 15:44   #21
malinis
Raczkowanie
 
Avatar malinis
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 105
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

w sephorze nigdy nie było problemów, czasem tylko niezadowolony wyraz twarzy konsultantki
za to w douglasie ciągle słyszę, że nie mają słoiczków czy fiolek.

też noszę Colorstay 150 Buff i miałam DW 1N2 Ecru
literka N znaczy neutral
W - warm
C - cool
malinis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 15:46   #22
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

No cóż, jakby nie patrzeć, zamawiając przez internet, zawsze mamy 3-5 próbek. Wiadomo, próbki podkładu każdego nie dostaniemy.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 21:54   #23
girlfrommonday
Przyczajenie
 
Avatar girlfrommonday
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 18
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w douglasie, wszystkie panie skupione na jednej pseudo llientce, pseudo, bo wyniosła tyle gratisów ze wiecej juz chyba nie miały.. i umawialy sie na spotkanie po Wielkanocy zeby sie tym podzielić.
Takie zachowanie powinno byc karane...
Naskarżyć trzeba
Ja tam wredna jestem, jak widzę głupie zachowania w obsłudze klienta to wielce oficjalnego maila ze skargą smaruję. Wciąż wierzę, że jak komuś raz czy dwa po takim czymś premię obetną to może zmądrzeje....


Ale w sumie mam tak samo jak Loyd, chodzę do jednej perfumerii i mnie jako tako kojarzą i jest przyjemnie. Choć też jest ona w mniej popularnym centrum handlowym, więc mam szanse być zapamiętana

A tam swoją drogą panie sprytne są, jak zdarzyło mi się pójść z partnerem, który wielce niezainteresowany się pałętał podczas moich łowów, ale za to służył za płatnika przy kasie to dostałam same męskie próbki
girlfrommonday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 08:37   #24
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

Cytat:
Napisane przez amra01 Pokaż wiadomość
5 próbek? nigdy nie dostałam aż tylu ;/
5-6 online dostalam ale przy zakupach pow 500 euro.... Jakies swiateczne robilam.

Ale w swojej ukochanej perfumerii dostaje ile wlezie, czy ide na duze zakupy czy po kulki do kąpieli.
Wgl ostatnio ( jestem w PL ) kupowalam podklad skin foundation od Bobbi Brown i dostalam probke tego ich kremu rich cos tak ( pod oczy.... Przeterminowana o dobry rok...sprawdzilam 5 razy czy nie byla to data produkcji przypadkiem......niestety
Kurcze takim produktem juz mozna zrobic sobie kuku
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 07:24   #25
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

Odradzam Douglas. Panie z mina bez kija nie podchodzic. Albo nie maja sloiczkow, albo polityka firmy, ze maluja tylko na miejscu. Do tego mini niektorych Pan .... Nie wiem naprawde co by je ubylo jakby odlaly minimalna ilosc produkt. Podklad chce wyprobowac na moich kosmetykach, kremie a nie na bazie i pudrze danej marki bo nie mam zamiaru kupowac calego zestawu. Nie wspominajac o swiatlach w sklepie, ktore wszystko przeklamuja. Staram sie omijac douglasa a jak cos robic zakupy w ich sklepie obline.

Za to Sephora i Mac calkiem inna bajka, zawsze mozna liczyc na probkechyba, ze akurat nie maja pojemniczkow. Nie wiem czemu douglas jest taki 'upierdliwy' tyczy sie to glownie ich marek selektywnych jak Bobbi Brown czy Laura Mercier - probek nie ma. Choc dziwne bo raz po odmowieniu zrobienia probki moja kolezanka poprosila o wezwaniw kierownika i jakos probki sie nagle zrobily ....

Ja np nie wyobrazam sobie kupna podkladu za 200 zl bez uprzedniego przetestowania. Nie zbieram pieniedzy po ulicy .. Mnie np.takim zachowaniem zrazili do kupna tych marek a szkoda bo slyszalam, ze Laura ma calkiem fajne podklady.
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`

Edytowane przez Arrasando
Czas edycji: 2016-04-05 o 07:27
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 12:15   #26
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Odradzam Douglas. Panie z mina bez kija nie podchodzic. Albo nie maja sloiczkow, albo polityka firmy, ze maluja tylko na miejscu. Do tego mini niektorych Pan .... Nie wiem naprawde co by je ubylo jakby odlaly minimalna ilosc produkt. Podklad chce wyprobowac na moich kosmetykach, kremie a nie na bazie i pudrze danej marki bo nie mam zamiaru kupowac calego zestawu. Nie wspominajac o swiatlach w sklepie, ktore wszystko przeklamuja. Staram sie omijac douglasa a jak cos robic zakupy w ich sklepie obline.

Za to Sephora i Mac calkiem inna bajka, zawsze mozna liczyc na probkechyba, ze akurat nie maja pojemniczkow. Nie wiem czemu douglas jest taki 'upierdliwy' tyczy sie to glownie ich marek selektywnych jak Bobbi Brown czy Laura Mercier - probek nie ma. Choc dziwne bo raz po odmowieniu zrobienia probki moja kolezanka poprosila o wezwaniw kierownika i jakos probki sie nagle zrobily ....

Ja np nie wyobrazam sobie kupna podkladu za 200 zl bez uprzedniego przetestowania. Nie zbieram pieniedzy po ulicy .. Mnie np.takim zachowaniem zrazili do kupna tych marek a szkoda bo slyszalam, ze Laura ma calkiem fajne podklady.
Laura ma bardzo fajne podkłady ale masz racje raczej chcialoby sie przetestować jesli sie placi grubą kase za podkład

W Bobbi Brown tez ciezko o probki , a produkty maja specyficzne... Za to obsluga dobrze przeszkolona bo zwykle daja rade. Przynajmniej w DE..
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 20:11   #27
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Laura ma bardzo fajne podkłady ale masz racje raczej chcialoby sie przetestować jesli sie placi grubą kase za podkład

W Bobbi Brown tez ciezko o probki , a produkty maja specyficzne... Za to obsluga dobrze przeszkolona bo zwykle daja rade. Przynajmniej w DE..
Ja byłam w PL. Konsultatka popróbowała podkład na swojej dłoni twierdząc, że będzie dla mnie idealny. Szkoda, że to nie była moja dłoń, pomijając fakt, że ręka to nie najlepsze miejsce na dobór koloru ....

Miałaś może podkład z Laury Silk Cream Oil free? Właśnie o nim myśle
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 07:49   #28
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Ja byłam w PL. Konsultatka popróbowała podkład na swojej dłoni twierdząc, że będzie dla mnie idealny. Szkoda, że to nie była moja dłoń, pomijając fakt, że ręka to nie najlepsze miejsce na dobór koloru ....

Miałaś może podkład z Laury Silk Cream Oil free? Właśnie o nim myśle
Mi Pani w douglasie lata temu tak " dobrała podkład" o dziwo był ok....a może tak mi się wydawało. Miałam wtedy z 19 lat

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000075207.html

Jezeli chodzi Ci o ten podklad to miałam tylko próbki , dostałam u siebie w perfumeri...tak na 4 razy starczyło więc nie mogę wydac opinii ...nie,niej , mnie nie zainteresował na tyle by go kupic. Nie spodobał mi się.
Ale ja mam tak ostatnio....
Jaki masz typ cery?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 09:40   #29
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mi Pani w douglasie lata temu tak " dobrała podkład" o dziwo był ok....a może tak mi się wydawało. Miałam wtedy z 19 lat

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000075207.html

Jezeli chodzi Ci o ten podklad to miałam tylko próbki , dostałam u siebie w perfumeri...tak na 4 razy starczyło więc nie mogę wydac opinii ...nie,niej , mnie nie zainteresował na tyle by go kupic. Nie spodobał mi się.
Ale ja mam tak ostatnio....
Jaki masz typ cery?
Tak o ten, zastanawiam się właśnie między Silk Cream Oil Free a Smooth Finish.

Mam mieszaną, ale szybko się przesusza więc wszystkie Double Wear i tym podobne odpadają bo nie mogę ruszyć twarzą po nałożeniu a z kolei wszystkie rozświetlające spływają po 2h, do tego łatwo się zapycha eh ..
Odpowiada mi np Clinique Anti Blemish - trzyma się cały dzień, nie przesusza i wygląda naturalnie, ale mają same różowe tony a ja mam bardziej oliwkową cere, czy np Urban Decay, ale też z kolorem nie mogę trafić. Z tego co oglądałam przy stoisku to Laura ma właśnie fajne kolory.
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 07:49   #30
Hekate1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 17
Dot.: Próbki podkładów - Sephora, Douglas

Hej planuje zakupić podkład z wyższej półki i zastanawiam się gdzie mi lepiej dobiorą Sephora czy Douglas i oczywiście dostanę próbkę. Myślałam nad Douglasem bo tam maja color code ale czy to ma sens. Na podkład chcę wydać max 150zl. Aha mieszkam w Warszawie więc moze macie jakąś sprawdzona perfumerie bądź ekspedientkę.
Hekate1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-10 14:36:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.