Pocałunki na koniec - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-22, 18:52   #31
AnimaVillisx
Przyczajenie
 
Avatar AnimaVillisx
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 24
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez Cubasa Pokaż wiadomość
Zapytaj pamietaj tylko, ze nie chodzi o skromny pocalunek w usta, tylko o wylizanie migdalkow;-p
Chyba nie ma z tym problemu.
AnimaVillisx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 22:25   #32
krystianx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Pocalunki na koniec

Gdy moja kończy w ustach to później często ją☠całuję, nawet z języczkiem. Na początku było mi dziwnie, ale pewnie dlatego że to moja pierwsza kobieta i byłem nie doświadczony. Teraz nie mam z tym problemu.
Gdy ja robię jej dobrze ustami też często sama mnie całuje i nawet oblizuje. Mi się to podoba
krystianx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 12:04   #33
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez Cubasa Pokaż wiadomość
To Wy jakies problemy macie. Liczylem na jakies konkrety, a nie dobre porady cioci kloci... Zadalem konkretne pytanie i liczylem na odpowiedz na nie. A Tu skad wiesz czy ona lubi polykac? Moze nie koncz w jej ustach... Gdybym sie spuszczal, to bym pocalowal. O ludzie... Wiem, ze lubi, bo pytalem. Czemu mam nie konczyc, skoro oboje to lubimy? Nie koncze tam zawsze, czasem leci na cycki albo tylek czy gdzies tam jeszcze. Nie brzydze sie jej, tylko odczuwam niechec do lizania MOJEJ spermy, ale to dlatego, ze wydaje mi sie to takie eh.. Wlasnie niemeskie byc moze? To tak samo jak czuje odraze do innych penisow i w zyciu bym zadnego nie dotknal czy np nie chcialbym w zyciu byc pieszczony po odbycie czy zeby mi kobieta cos tam wsadzala, chociaz ponoc doznania sa ciekawe. Jednak ja nie moglbym potem o tym myslec, nie ma takiej opcji... Dlatego pytalem tylko jakie sa wasze doznania. Czy np kobiety to podnieca/moze podniecac? Czy jesli faceci to robia, to nie czuja oporow? A moze po prostu jest to normalne, a ja wlasnie widziwiam i najzwyczajniej powinienem sie wtedy pocalowac z jezykiem i poczuc twn smac i nie ma w tym nic nienaturalnego... Prosze czytac pytanie, a nie pisac jakies odpowiedzi z pupy nie na temat;-)
Ja tam nie mam z tym żadnego problemu; w sumie jest to w jakiś sposób podniecające.

Może to głupio zabrzmi, ale jestem jedynym mężczyzną na świecie którego się nie brzydzę.
Strasznie się brzydzę się dotykania innych mężczyzn (po ciele, a co dopiero po genitaliach) ale nie mam żadnych oporów przed masturbacją. Jakbym od 10 roku życia trenował jogę po 5 godzin dziennie to nie brzydziłbym się zrobić sobie loda (podobno się da). Nie brzydzę się również swojej śliny którą przełykam co kilka minut mimo że perspektywa pocałunku z innym facetem wywołuje u mnie odruch wymiotny. Podobnie z własną krwią (ile to razy ugryzłem się w język albo w policzek)
To że podczas stosunku różne płyny ustrojowe się mieszają jest rzeczą normalną i nie widzę powodu by się czegokolwiek brzydzić...

Co do odbytu są tam zakończenia nerwowe (i prostata) czy się to komuś podoba czy nie)
I nie widzę żadnych racjonalnych powodów by odczuwać niechęć do zabawy tym miejscem z kobietą. Geje bawią się analnie w obie strony a tylko jedna konfiguracja jest uważana za gejowską. Jak facet kobietę w dupę to już ok, a jak kobitką faceta to już nie? (guglnik pegging)
Co nie zmienia faktu ze brzydzę się jakiegokolwiek kontaktu (fizycznego, a co dopiero seksualnego) z innym facetem bez żadnego znaczenia czy ja bym jakiegoś faceta posuwał w pupkę czy facet mnie...
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 15:40   #34
torpedo
Raczkowanie
 
Avatar torpedo
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 37
Dot.: Pocalunki na koniec

Jestem facetem i lubię to Szczególnie lubię się pobawić podczas gry wstępnej - smaruję usteczka mojej K. soczkiem (preejakulatem) a później się całujemy, następnie policzki i tak dalej, w zależności ile mam soczków na początku. A po finiszu w buzi lub na buzi też lubię ją wycałować
torpedo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 17:22   #35
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Pocalunki na koniec

Długo byłam z facetem, który nie chciał loda, bo brzydziłby się pocałować potem kobiety. Nie dał się przekonać a ja nie naciskałam - spoko. Inni nie mieli problemu.

Jak facet może się brzydzić tego co z niego wychodzi? Przecież dla kobiet sperma też nie jest jakimś smakołykiem. Dla mnie jest okropna, ale nie widzę problemu z połykiem, więc czemu on miałby robić. A całować się lubię.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 20:34   #36
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Długo byłam z facetem, który nie chciał loda, bo brzydziłby się pocałować potem kobiety. Nie dał się przekonać a ja nie naciskałam - spoko. Inni nie mieli problemu.

Jak facet może się brzydzić tego co z niego wychodzi? Przecież dla kobiet sperma też nie jest jakimś smakołykiem. Dla mnie jest okropna, ale nie widzę problemu z połykiem, więc czemu on miałby robić. A całować się lubię.
Bo lizanie, połykanie spermy, a tym bardziej robienie sobie loda jest pedalskie?

Tupnięte z subohmowego Softtipa
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 15:34   #37
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez Arushat Pokaż wiadomość
Bo lizanie, połykanie spermy, a tym bardziej robienie sobie loda jest pedalskie?

Tupnięte z subohmowego Softtipa
Nie. On był daleko do okreslania czegokolwiek jako "pedalskie". Nie był samcem alfa, jeśli o to chodzi. Brzydziło go to i tyle.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 05:03   #38
201704101323
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 512
Dot.: Pocalunki na koniec

Dla mnie jest bardzo ważne aby facet nie miał żadnych oporów w różnych sytuacjach lozkowych tak jak I ja.I całowanie po francusku przelizanie sie jak to Ty nazywasz jest dla mojego faceta tak samo normalne jak dla mnie polkniecie jego spermy...Jeśli by miał opory nie było by to normalne i bardzo przykre
201704101323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 14:16   #39
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: Pocalunki na koniec

Odpowiadając ściśle na pytanie autora - wszystko zależy od osoby.
Dla mnie absolutnie nie jest to podniecające i po oralu z takim zakończeniem sama i z własnej inicjatywy unikam całowania z facetem. Ani mi to nie sprawi żadnej przyjemności, ani zapewne jemu. I nie chodzi absolutnie o jakieś brzydzenie się swoim czy jego ciałem. Po prostu nie widzę w tym nic przyjemnego i uważam, że całowanie w takiej sytuacji po prostu nie jest obowiązkowe, jeżeli komuś miałoby to przeszkadzać... Nie chciałabym żeby mój facet robił to tylko po to aby coś udowodnić sobie albo mi.

I autor też ma rację mówiąc, że nawet pomimo połknięcia coś tam w ustach zostaje, bo zostaje.

Dlatego rozumiem autora w 100% i moim zdaniem ma prawo do tego, aby takich całusów unikać. Proponuję wprowadzić namiętne pocałunki np. w szyję
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 20:58   #40
201704101323
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 512
Dot.: Pocalunki na koniec

tamiris Ty unikasz Ale jego kobieta może tego chcieć; ) Nie ma co tutaj rozwodzić sie kto co lubi to niech robi, w seksie niema reguł; )
201704101323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 21:40   #41
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez NADIA29 Pokaż wiadomość
Dla mnie jest bardzo ważne aby facet nie miał żadnych oporów w różnych sytuacjach lozkowych tak jak I ja.I całowanie po francusku przelizanie sie jak to Ty nazywasz jest dla mojego faceta tak samo normalne jak dla mnie polkniecie jego spermy...Jeśli by miał opory nie było by to normalne i bardzo przykre
Powiem jak to widzą faceci. Jeżeli facet będzie się całował z kobietą po tym, gdy ona miała jego penisa w ustach to tak, jakby on zrobił loda innemu facetowi. Jeżeli kobieta włoży palec, dildo, ołówek itp. w odbyp mężczyzny, to tak jakby inny facek go wydymał w tyłek. Tak to postrzegają faceci i nic tego nie zmieni. Jeżeli dziewczyna powiedziała by mi, że nie będzie się ze mną kochać jeśli nie będę się z nią całował po lodziku, to bym po prostu powiedział jej żegnam. Dla dziewczyny pocałowanie innej dziewczyny w policzek to nic nie zwykłego, a gdy facet pocałuje innego faceta w ten sam sposób, jest to wtedy dobry argument, by wysłać takiego delikwenta na OIOM.

Tupnięte z subohmowego Softtipa
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-13, 18:19   #42
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez NADIA29 Pokaż wiadomość
tamiris Ty unikasz Ale jego kobieta może tego chcieć; ) Nie ma co tutaj rozwodzić sie kto co lubi to niech robi, w seksie niema reguł; )
Ale idąc tym tokiem rozumowania - on może tego z kolei nie chcieć, a jeżeli ktoś czegoś nie lubi to nie powinien tego robić, a tym bardziej być do tego zmuszanym Nie rozumiem jak można twierdzić, że skoro nie będzie pocałunków po to nie będzie w ogóle niczego... Pocałunki po nie są obowiązkowe i jeżeli dla faceta są dyskomfortowe (i jestem w stanie to zrozumieć) to po prostu należy ich unikać, a nie zmuszać faceta.
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 19:45   #43
ineska93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 20
Dot.: Pocalunki na koniec

Mój facet się nie brzydzi, mimo tego przeważnie po robieniu loda sięgam po łyk wody - nie wiem jakoś wtedy czuje się bardziej komfortowo podczas pocałunków.
ineska93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 09:12   #44
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez ineska93 Pokaż wiadomość
Mój facet się nie brzydzi, mimo tego przeważnie po robieniu loda sięgam po łyk wody - nie wiem jakoś wtedy czuje się bardziej komfortowo podczas pocałunków.
Dokładnie I z całą pewnością Twój facet zwraca na to uwagę i baaardzo docenia
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 04:22   #45
Wera43
Raczkowanie
 
Avatar Wera43
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 63
Wink Dot.: Pocalunki na koniec

Ja widzę niesmak mojego męża gdy po zrobieniu mu dobrze chcę go pocałować w usta, całowanie ma to do siebie, że to istna wymiana płynów a faceci raczej nie chcą całować się w swojego małego

Edytowane przez Wera43
Czas edycji: 2016-07-16 o 18:32
Wera43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 07:43   #46
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez Wera43 Pokaż wiadomość
Ja widzę niesmak mojego męża gdy po zrobieniu mu dobrze chcę go pocałować w usta, całowanie ma to do siebie, że to istna wymiana płynów a faceci raczej nie chcą całować się w swojego małego
Nawet nie wiesz jak bardzo

Tupnięte z subohmowego Softtipa
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 14:18   #47
201704101323
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 512
Dot.: Pocalunki na koniec

to to samo co całowanie sie po minetce. Dziewczyny też macie z tym problem? Czy to tylko niektórzy faceci są tacy delikatni ?
201704101323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 18:30   #48
Wera43
Raczkowanie
 
Avatar Wera43
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 63
Dot.: Pocalunki na koniec

Ja bym chyba nie miała nic przeciwko, oczywiście wszystko w granicach rozsądku ale temat naprawdę ciekawy, można powiedzieć, że takie tabu bo tym się nie mówi wiele...
Wera43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 02:32   #49
67eve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 325
Dot.: Pocalunki na koniec

Nigdy w życiu nie wzięłabym do buzi mężczyźnie, który po tym brzydziłby się ze mną całować.
67eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-18, 17:48   #50
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez 67eve Pokaż wiadomość
Nigdy w życiu nie wzięłabym do buzi mężczyźnie, który po tym brzydziłby się ze mną całować.
No to nigdy nie weźmiesz do buzi A zadam Ci takie mmnałe pytanie. Czy wzięłabyś po analu? No właśnie. Tak więc nie oczekuj od facetów, że będą robili takie obrzydliwe rzeczy jak picie własnej spermy.

Tupnięte z subohmowego Softtipa
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 18:01   #51
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez Arushat Pokaż wiadomość
No to nigdy nie weźmiesz do buzi A zadam Ci takie mmnałe pytanie. Czy wzięłabyś po analu? No właśnie. Tak więc nie oczekuj od facetów, że będą robili takie obrzydliwe rzeczy jak picie własnej spermy.

Tupnięte z subohmowego Softtipa
Nie zrobiłabym loda facetowi, który potem się mnie brzydzi. Porównanie o analu jest nieadekwatne. Nikt nie każe mu lizać czegoś co było w tyłku.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 18:07   #52
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Nie zrobiłabym loda facetowi, który potem się mnie brzydzi. Porównanie o analu jest nieadekwatne. Nikt nie każe mu lizać czegoś co było w tyłku.
On nie brzydzi się Ciebie, tylko siebie. Jakby się z Tobą całował, to tak, jakby sam sobie albo innemu facetowi wziął. Jakby się Ciebie brzydził, to w ogóle by się nie całował, nawet w czasie randki. Wy kobiety podchodzicie do tych spraw inaczej i nic tego nie zmieni. Ja gdybym zrobił dziewczynie minetkę to też bym jej nie całował. Nie dlatego, że się jej brzydzę, ale dlatego, że wątpię by po zrobieniu sobie dobrze lizała sobie palce.

,,Tolerancja jest zaprzeczeniem tożsamości człowieka''-Paolo Coelho
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 18:12   #53
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez Arushat Pokaż wiadomość
On nie brzydzi się Ciebie, tylko siebie. Jakby się z Tobą całował, to tak, jakby sam sobie albo innemu facetowi wziął. Jakby się Ciebie brzydził, to w ogóle by się nie całował, nawet w czasie randki. Wy kobiety podchodzicie do tych spraw inaczej i nic tego nie zmieni. Ja gdybym zrobił dziewczynie minetkę to też bym jej nie całował. Nie dlatego, że się jej brzydzę, ale dlatego, że wątpię by po zrobieniu sobie dobrze lizała sobie palce.

,,Tolerancja jest zaprzeczeniem tożsamości człowieka''-Paolo Coelho
Nie znam kobiety, która nie chce się całować po minetce.
Nie sypiałabym z facetem który ma opory w tej kwestii i tyle.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 18:44   #54
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Nie znam kobiety, która nie chce się całować po minetce.
Nie sypiałabym z facetem który ma opory w tej kwestii i tyle.
Każdy ma swoje przekonania i zasady. Tylko się nie dziw, jak Ci facet z łóżka ucieknie i więcej się nie odezwie, jak mu jakieś dildo w tyłek wsadzisz niespodziewanie. Facet jest facetem, a kobieta kobieta i tego nie zmienisz.

,,Tolerancja jest zaprzeczeniem tożsamości człowieka''-Paolo Coelho
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 19:06   #55
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez Arushat Pokaż wiadomość
Każdy ma swoje przekonania i zasady. Tylko się nie dziw, jak Ci facet z łóżka ucieknie i więcej się nie odezwie, jak mu jakieś dildo w tyłek wsadzisz niespodziewanie. Facet jest facetem, a kobieta kobieta i tego nie zmienisz.

,,Tolerancja jest zaprzeczeniem tożsamości człowieka''-Paolo Coelho
a kto pisał o wsadzaniu dildo gdziekolwiek? I co ma do tego bycie kobietą czy mężczyzną?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 19:19   #56
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Pocalunki na koniec

Faceci są bardziej uczuleni na punkcie swojej orientacji. Wszelkie zachowania podwarzające ją są niedopuszczalne. Koleżanki całują się na przywitanie, przytulają itp.. U facetów takie zachowania kojarzą się jednoznacznie z byciem homo. Kobiety i mężczyźni są diametralnie różni w zachowaniu. Drugiego faceta można poklepać po plecach, ale nie można ręki przytrzymać lub nie daj Boże pogłaskać, bo wtedy już żaden facet nie będzie się do niego plecami odwracał. Po prostu u kobiet zachowania lesbijskie zaczynają się właściwie od seksu, a u mężczyzn zachowania gejowskie od spojrzenia lub sposobu chodzenia. Jest niepisany kodeks, jak facet ma się zachowywać i co robić, a czego nie. Dotyczy to każdej sfery życia i każdego zachowania. To jest właśnie ta różnica.


,,Tolerancja jest zaprzeczeniem tożsamości człowieka''-Paolo Coelho
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 19:44   #57
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez Arushat Pokaż wiadomość
Faceci są bardziej uczuleni na punkcie swojej orientacji. Wszelkie zachowania podwarzające ją są niedopuszczalne. Koleżanki całują się na przywitanie, przytulają itp.. U facetów takie zachowania kojarzą się jednoznacznie z byciem homo. Kobiety i mężczyźni są diametralnie różni w zachowaniu. Drugiego faceta można poklepać po plecach, ale nie można ręki przytrzymać lub nie daj Boże pogłaskać, bo wtedy już żaden facet nie będzie się do niego plecami odwracał. Po prostu u kobiet zachowania lesbijskie zaczynają się właściwie od seksu, a u mężczyzn zachowania gejowskie od spojrzenia lub sposobu chodzenia. Jest niepisany kodeks, jak facet ma się zachowywać i co robić, a czego nie. Dotyczy to każdej sfery życia i każdego zachowania. To jest właśnie ta różnica.


,,Tolerancja jest zaprzeczeniem tożsamości człowieka''-Paolo Coelho
To inna sprawa, że mierzwią mnie faceci, którzy patrzą na siebie poprzez to czy ich gesty i słowa nie brzmią "pedalsko" czy nie. Obracam się w kręgach gdzie faceci dość luźno podchodzą do tego typu relacji. Nie mają problemu z przytuleniem, czy drobnymi żarcikami.

Swoją drogą gdyby facet nie chciał mnie pocałować po lodzie, bo byłoby to za bardzo "homo" to uznałabym że ma jakiś kompleks. Może nawet pomyślałabym że jest kryptogejem.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 20:35   #58
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
To inna sprawa, że mierzwią mnie faceci, którzy patrzą na siebie poprzez to czy ich gesty i słowa nie brzmią "pedalsko" czy nie. Obracam się w kręgach gdzie faceci dość luźno podchodzą do tego typu relacji. Nie mają problemu z przytuleniem, czy drobnymi żarcikami.

Swoją drogą gdyby facet nie chciał mnie pocałować po lodzie, bo byłoby to za bardzo "homo" to uznałabym że ma jakiś kompleks. Może nawet pomyślałabym że jest kryptogejem.
Ja wyraziłem swoją opinię, Ty swoją. Możesz nie widzieć w tym nic złego, ale facet jak najbardziej. A ten przykład z analem był bardzo adekwatny, gdyż tak samo postrzegają faceci spermę. Gdybym pocałował dziewczynę po tym, jak mi zrobiła lodzika (np. z zaskoczenia) to najpierw bym z kilka razy zwymiotował, potem 2 godziny mył zęby, a następnie wypił z pół litra. By odkazić i zapomnieć. Co do twojego środowiska. Zarty o podtekście seksualnym oraz dotyczące rozmiarów penisa są wśród facetów na porządku dziennym. Przytulanie-nie.


,,Tolerancja jest zaprzeczeniem tożsamości człowieka''-Paolo Coelho
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 17:40   #59
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Pocalunki na koniec

Akurat porównanie do analu jest słabe. Kontakt z fekaliami jest dla każdego (poza totalnymi zbokami) obrzydliwy i ani orientacja ani płeć nie ma żadnego znaczenia. Za to akurat kontakt z WŁASNĄ nie jest dla mnie w żaden sposób obrzydliwy- dlatego że jest... MOJA. Co do pedalstwa, kryptopedalstwa to oczywiście kontakt fizyczny z facetem mnie w jakiś sposób obrzydza, odrzuca. I jakoś zawszę miałem opory przed obściskiwaniem się z innymi facetami czy pójściem do faceta urologa (facet, ma mnie po jajkach macać- fee) ale nie dlatego że fanatycznie boję się że ktoś źle sklasyfikuje moją orientację- tylko po prostu tak mam. I chyba nigdy nie zrozumiem kobiet które są heteroseksualne ale mimo to wolą kontakt fizyczny z inną kobietą (np. lekarz)- ale to już temat na inny temat (może kiedyś założę)

A co do orientacji to powtórzę to co pisałem kilka postów temu. Nie brzydzę się swojej spermy bo jest moja. Tak samo nie brzydzę się swojej śliny i nie brzydzę się macać po genitaliach samego siebie.
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 18:55   #60
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Akurat porównanie do analu jest słabe. Kontakt z fekaliami jest dla każdego (poza totalnymi zbokami) obrzydliwy i ani orientacja ani płeć nie ma żadnego znaczenia. Za to akurat kontakt z WŁASNĄ nie jest dla mnie w żaden sposób obrzydliwy- dlatego że jest... MOJA. Co do pedalstwa, kryptopedalstwa to oczywiście kontakt fizyczny z facetem mnie w jakiś sposób obrzydza, odrzuca. I jakoś zawszę miałem opory przed obściskiwaniem się z innymi facetami czy pójściem do faceta urologa (facet, ma mnie po jajkach macać- fee) ale nie dlatego że fanatycznie boję się że ktoś źle sklasyfikuje moją orientację- tylko po prostu tak mam. I chyba nigdy nie zrozumiem kobiet które są heteroseksualne ale mimo to wolą kontakt fizyczny z inną kobietą (np. lekarz)- ale to już temat na inny temat (może kiedyś założę)

A co do orientacji to powtórzę to co pisałem kilka postów temu. Nie brzydzę się swojej spermy bo jest moja. Tak samo nie brzydzę się swojej śliny i nie brzydzę się macać po genitaliach samego siebie.
Kobiety są bardziej nieśmiałe i bardziej swobodne babskim towarzystwie. Faceci zaś mają skłonności do chwalenia się przed płcią przeciwną. Zobacz, ile jest tematów ''Wstydzę się swojej nagości''. I powiedz teraz, ile z nich założyli faceci. 0? No właśnie. Jedyna sytuacja, gdy facet wstydzi się rozebrać to kompleks małego fiutka, a u lekarza obawa o nagłą erekcję. Co do porównania do fekaliów. To było porównanie ovrzydliwości tych substancji. Zrobiłbyś autofellatio? To właściwie to samo.

,,Tolerancja jest zaprzeczeniem tożsamości człowieka''-Paolo Coelho
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-30 09:04:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.