Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-02, 22:03   #1501
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Dobrze, że trafiłam na ten wątek, widzę że macie dziewczyny dużą wiedzę na temat depilacji laserowej oraz doświadczenie. Ja na razie się przymierzam do tego zabiegu, brałam pod uwagę salon Elite bo wcześniej miałam okazję w nim być i ogólnie zrobiono na mnie pozytywne wrażenie, ale póki co czatuję na jakąś promocję . No i chyba wezmę pod uwagę zakup tego kremu, jeżeli rzeczywiście ból jest spory a krem działa to chyba warto sobie pomóc - na ile zabiegów starczyła wam jedna tubka?
...
tubka 5gr na jedną aplikacje,ale mam wrażenie,że to za mało.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 10:06   #1502
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wita następna "fanka" LS Ja dopiero tydzień po pierwszym zabiegu na bikini i pachy. Ból był makabra, jakby mi kto wypalał skórę No, ale jak się chce mieć okolice bez włosów to trzeba nieco pocierpieć Tak czy siak, do jakiś 3 godzin po zabiegu piekło jak diabli, potem przestało. Lepiej wygladają aktualnie pachy, bikini jest sporo czarnych kropek. Ale włosy faktycznie wylatują przy lekkim pociagnięciu. Oczywiście nie wszytskie, sa takie, które siędza bardzo mocno. Ale wiadomo, to pierwsza sesja dopiero, wię ... Spędziłam na laserze godzinę, tylko trwało bikini z pachami. Mam nadzieje, ze po każdej kolejnej sesji bedzie lepiej. A i jak coś to byłam w gabinecie De Luxa w Sosnowcu poleconym przez kolezankę. Na razie jestem zadowolona. Natomiast z prób wyszło, ze ud nie moge miec laserowanych, bo mam za deliaktną skóre i zostały poparzenia schodzace 2 tygodnie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 10:35   #1503
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Corii witaj wśród fanek LS Z każdym zabiegiem będzie mniej włosów, ale niestety ból będzie większy, bo zwiększają parametry lasera ale czego się nie robi dla wygody i urody
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 10:45   #1504
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Corii witaj wśród fanek LS Z każdym zabiegiem będzie mniej włosów, ale niestety ból będzie większy, bo zwiększają parametry lasera ale czego się nie robi dla wygody i urody
Witam No wiem, Pani już mnie ostrzegała przez tym bólem. Ale własnie, czego dla wygody się nie robi Z drugiej strony nie wiem czy zwiekszyć parametry mozna u kazdego bez szkody, bo ja mam cienką skórę i obawiam sie, ze większe parametry = sprawa, jak na udach Oby jednak nie
Przyznam, ze na laser wybierałam się już kilka lat, ale ciagle odkładałam decyzję, bo kiedyś ceny były "chore" teraz średnio jedna partia to ok. 199 więc z trudem ale da się jakoś przełknąć No a poza tym pozostawała kwestia który gabinet wybrac. Wiadomo ze w ciemno to można ale sobie guza nabic, ale całkiem nieoczekiwanie na poczatku roku jedna z Wizazanek wspomniała ze chodzić tam zaczęła też z polecenia przez kogoś inengo. To pomyslałam sobie, ze jak taki łancuszek jest to moze warto. Umówiłam się na testy, pogadałam, porozglądałam i stwierdziłam, ze ok. No i teraz coco jambo i do przodu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 11:37   #1505
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Skóra po zabiegu była bardzo podrażniona, zaczerwieniona, jakby lekko poparzona. Wargi sromowe mega opuchnięte. Przez kilka dni nie mogłam się dotykać ani jeździć na rowerze. Goiłam się ponad tydzień. Ale bardziej wyglądało to gorzej niż bolało. Jak nie patrzyłam, to zapominałam, że jestem podrażniona. To był mój pierwszy zabieg i myślałam, że tak ma być. Dopiero po kolejnych zabiegach widzę, że już po 2 dniach skóra jest zupełnie normalna.
Śmieszne jest to, że łyknęłam Ketonal tylko dlatego, że ja nie umiem łykać tabletek i normalne przeciwbólowe są dla mnie po prostu za duże
Ale ta moja reakcja nie była nie wiadomo jak przykra i nie miała długofalowych konsekwencji (np. przebarwień), natomiast dla mnie ból podczas depilacji bez Ketonalu był nie do zniesienia. Na III zabieg użyłam Emli i żałuję, że tak nie robiłam od początku. Natomiast gdyby nie było Emli i gdybym miała wybierać: depilacja z Ketonalem lub bez, to pomimo późniejszych podrażnień i tak łyknęłabym Ketonal.

Dobrze że to tylko tak się skończyło... Emla to bardzo dobre rozwiązanie
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 15:33   #1506
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wiem, że na forum piszecie, że 6-8 tygodni bikini. Ja robię co 4 i też są efekty. W znanym i polecanym miejscu robię.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 07:36   #1507
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Wiem, że na forum piszecie, że 6-8 tygodni bikini. Ja robię co 4 i też są efekty. W znanym i polecanym miejscu robię.
Owszem, można i co 4 tygodnie, nie ma przeciwwskazań i efekty też będą, z tym, że w sumie będziesz musiała wykonać więcej zabiegów na jedną partię i tym samym wydać więcej kasy, tylko taka jest różnica (chodzi o fazy wzrostu włosów).
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 08:12   #1508
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
No i chyba wezmę pod uwagę zakup tego kremu, jeżeli rzeczywiście ból jest spory a krem działa to chyba warto sobie pomóc - na ile zabiegów starczyła wam jedna tubka?
Mała tubka starczyła tylko na bikini, a i tak miałam wrażenie że jest jej dwa razy za mało... Ale lepsze to niż nic, następnym razem też użyję. Jeśli masz możliwości finansowe (jedna tubka to ok. 24 zł) to użyj dwóch tubek.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 10:19   #1509
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Mała tubka starczyła tylko na bikini, a i tak miałam wrażenie że jest jej dwa razy za mało... Ale lepsze to niż nic, następnym razem też użyję. Jeśli masz możliwości finansowe (jedna tubka to ok. 24 zł) to użyj dwóch tubek.
dużo chyba nakładałaś???? a gdzie dostałaś tubkę za 24 zł?
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 16:38   #1510
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
dużo chyba nakładałaś???? a gdzie dostałaś tubkę za 24 zł?
,,,
no jej ma być grubo,żeby było wiadać warstewke,ja tez używam 2 tubek...ja kupuje po 25zł w gabinecie przed zabiegiem.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 17:31   #1511
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 775
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny rozumiem, że ketonal niet, a jak sprawa wygląda z ibupromem ?
Tindomerel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 18:27   #1512
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
Dziewczyny rozumiem, że ketonal niet, a jak sprawa wygląda z ibupromem ?
....
nijak,jest zalecane żeby nie być na żadnych prochach... zresztą apap/ibuprofen nie działają tak obwodowo jak ketonal i jemu podobne nimesile,nie ma sensu tego łykac aby działało przeciwbólowo na skóre. to jak z bólem zęba u dentysty,zwykły lek przeciwbólowy nie działa znieczulająco za bardzo w czasie czynnosci dentystycznych..jeżeli ząb nie jest miejscowo znieczulony...a czemu nie użyjesz Emli?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-04-04 o 18:30
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 11:00   #1513
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Asia_mila Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wierze w to co piszecie OMG masakra jakas, jaka emla? jakie poparzenia ??? fakt ze raz poszlam na jakis laser i czulam sie jak u dentysty na kanalowym cala zlana potem i wymeczona ale po 2 latach zdecydowalam sie jeszcze raz zrobic podejscie i poszlam na nowosc , VECTUSA i tu bylam bardzo zaskoczona. cale nogi zrobily mi w 15 minut !!!! o poparzeniu nie ma mowy bo przed zrobieniem mierza ci w 3 miejscach danej czesci ciala poziom melaniny w skorze wiec wszystko jest idealnie dobrane i chlodzi tak mocno ze nic w zasadzie nie czuc... mze jestem wyjatkiem ale czytalam bardzo pozytywne posty na necie...
Abstrahując od tego, że jestem podejrzliwa w stosunku do osób reklamujących w swoim pierwszym poście na forum jakiś salon, to akurat fakt, że zabieg na całe nogi (czyli rozumiem: uda + łydki) trwał 15 minut, jest jakimś totalnym nieporozumieniem .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 11:56   #1514
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
dużo chyba nakładałaś???? a gdzie dostałaś tubkę za 24 zł?
Wcale nie miałam wrażenia, że nakładam dużo Emli, ta jedna tubka to było absolutne minimum. Jak po godzinie dotykałam się, to nic nie czułam, takie wrażenie odrętwienia, ale jak poszło światło lasera to niestety okazało się, że ból jest mniejszy, ale jednak jest.
A te 24 zł to dużo czy mało? Mieszkam w Zielonej Górze.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 13:39   #1515
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Wcale nie miałam wrażenia, że nakładam dużo Emli, ta jedna tubka to było absolutne minimum. Jak po godzinie dotykałam się, to nic nie czułam, takie wrażenie odrętwienia, ale jak poszło światło lasera to niestety okazało się, że ból jest mniejszy, ale jednak jest.
A te 24 zł to dużo czy mało? Mieszkam w Zielonej Górze.
ja też używałam Emle i wystaraczyła mi na dwa razy, może faktycznie za mało nakładałam
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 14:29   #1516
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
ja też używałam Emle i wystaraczyła mi na dwa razy, może faktycznie za mało nakładałam
...
każdy też ma inny próg bólu i wrażliwośc na emle,jednych znieczula pół tubki,innych nie ruszają nawet 2 pełne tubki potwierdzone przez moją p.Doktor.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 08:45   #1517
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
A te 24 zł to dużo czy mało? Mieszkam w Zielonej Górze.
A możesz mi powiedzieć, gdzie w Zielonej robisz? Bo ja jeżdżę na Nowojędrzychowską i jestem zadowolona. Pytam się, bo różnie to bywa i może czasami trzeba by się gdzieś przenieść.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 12:49   #1518
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
każdy też ma inny próg bólu i wrażliwośc na emle,jednych znieczula pół tubki,innych nie ruszają nawet 2 pełne tubki potwierdzone przez moją p.Doktor.
TO racja że każdy ma inny próg bólu, wydaje mi się też że to kwestia podejścia psychicznego
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 12:56   #1519
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
TO racja że każdy ma inny próg bólu, wydaje mi się też że to kwestia podejścia psychicznego
...
tez,ale i predyspozycji fizycznych tez,ale od od fazy cyklu u kobiet np.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 08:37   #1520
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
A możesz mi powiedzieć, gdzie w Zielonej robisz? Bo ja jeżdżę na Nowojędrzychowską i jestem zadowolona. Pytam się, bo różnie to bywa i może czasami trzeba by się gdzieś przenieść.
O, ja też jeżdżę na Nowojędrzychowską, ale tam jest chyba kilka salonów kosmetycznych. Ja jeżdżę na depilację do Lafsena, tzn dokładnie do Studia Urody, które jest ich autoryzowanym partnerem. Lafsen przyjeżdża tam ze swoim laserem.

Edytowane przez Annuar
Czas edycji: 2013-04-08 o 08:39
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 15:05   #1521
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
tez,ale i predyspozycji fizycznych tez,ale od od fazy cyklu u kobiet np.
o tak jak byłam raz tuż przed, to myślałam ze umrę z bólu
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 15:26   #1522
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez malinapiekna Pokaż wiadomość
Hej ja tez bylam na vectusie i factycznie zabieg bezbolesny. racja ze mozna troche zwatpic w dzialanie skoro tak szybki i bez kombinowania emla. Efekty bardzo zadowolajace)) jamii
....
a na ilu zabiegach juz byłaś?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 18:31   #1523
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
O, ja też jeżdżę na Nowojędrzychowską, ale tam jest chyba kilka salonów kosmetycznych. Ja jeżdżę na depilację do Lafsena, tzn dokładnie do Studia Urody, które jest ich autoryzowanym partnerem. Lafsen przyjeżdża tam ze swoim laserem.
Ja też własnie tam Dwa lata temu jeździłam do centrum kolo hotelu sródmiejskiego a teraz zmienili gabinet. Pozdrawiam Lubuszankę ja z miasta od tego duzego pomnika
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 10:10   #1524
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Ja też własnie tam Dwa lata temu jeździłam do centrum kolo hotelu sródmiejskiego a teraz zmienili gabinet. Pozdrawiam Lubuszankę ja z miasta od tego duzego pomnika
Ja zdecydowałam się na Lafsen, bo mieli taniej niż w innych salonach, może dlatego, że ktoś dojeżdża z laserem. Ale właśnie te dojazdy są bardzo kłopotliwe, bo to JA muszę się dostosować do dnia i niemalże godziny zabiegu. Ktoś przyjeżdża raz w m-cu i to JA muszę stanąć na głowie i być.
Pracuję w ZG, a mieszkam pod (ok. 20 km), więc jest to kłopotliwe. Ostatnio w pracy smarowałam się Emlą, aby zdążyć (mało komfortowe - siedzieć przy biurku z folią na bikini), ponadto zabieg był wyznaczony na dzień, akurat gdy byłam tuż przed okresem, czego lepiej unikać, bo bardziej boli.
Podsumowując, gdybym wiedziała, jakie to kłopotliwe, to jednak nie zdecydowałabym się. Jesli chodzi o jakośc zabiegów, to na razie jestem nieco rozczarowana... Nie rozumiem np. dlaczego wyznaczane przerwy między zabiegami są krótkie (z tego co tutaj czytam).
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 12:25   #1525
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez malinapiekna Pokaż wiadomość
Hejka ja bylam na 2 zabiegach vectusa... moge cos wiecej ci opisac jezeli jestes zainteresowana)
...
chętnie się dowiem jakie masz efekty po kilku zabiegach,tak że czekam na recenzje za kilka mc.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 17:25   #1526
_____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez emilesia Pokaż wiadomość
pochwale sie, bo ja robilam ponad 8 miesiecy temu depilacje bikini wiec juz moge cos o tym powiedziec, robilam 2 lata temu 4 zabiegi ipl i byl rezultat taki sobie a teraz robilam laserem sptf i od 8 miesiecy mam spokoj, ten laser maja w krakowie bo tam robilam
Kolejna odmiana IPL i sądząc po innych wpisach, kryptoreklama... To wątek o laserach!

Edytowane przez _____
Czas edycji: 2013-04-11 o 17:29
_____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 18:42   #1527
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

tym razem bez przeszkód byłam na laserku i wiedziałam/ czytałam że boli, ale żeby aż taaaaaaaaak !
masakra jakas
juz sama nie wiem czy gorsze byly pachy czy bikini

uczucie oparzenia z porazeniem pradem
skora jest troszke teraz podrazniona ale nie ma tragedii
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 19:05   #1528
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
tym razem bez przeszkód byłam na laserku i wiedziałam/ czytałam że boli, ale żeby aż taaaaaaaaak !
masakra jakas
juz sama nie wiem czy gorsze byly pachy czy bikini

uczucie oparzenia z porazeniem pradem
skora jest troszke teraz podrazniona ale nie ma tragedii
No niestety, tak to własnie dokładnie jest, czujesz, ze zyjesz
Ale jak się chce mieć włosy z głowy, to trzeba pocierpieć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 09:44   #1529
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

w jednym miejscu babka mnie oparzyła, pamiętam to miejsce bo zabolało okrutnie, szczeliła tam dwa razy

w ogóle jestem niezbyt zadowolona
miałam wrażenie że babka omija miejsca ( czyżby specjalnie ? ) promocja połowa ceny hmmmm nie wiem
cała moja wizyta w gabinecie trwała pół godziny, fakt że nie robiłam przerw i wybrałam metodę szybszą ( Pani pytała czy wole pik pik pik czy pikpikpik heheehhe )
na minus jeszcze to że kazała przyjść za równiótkie 4 tygodnie

mam tam jeszcze zapłacone pachy a potem idę zwiedzać gabinet w moim mieście z LS bo znalazłam w necie ale nie ma podanych cen


mam pytanko ile trzeba czekać aż włoski zaczną wychodzić ?
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 09:58   #1530
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
w jednym miejscu babka mnie oparzyła, pamiętam to miejsce bo zabolało okrutnie, szczeliła tam dwa razy

w ogóle jestem niezbyt zadowolona
miałam wrażenie że babka omija miejsca ( czyżby specjalnie ? ) promocja połowa ceny hmmmm nie wiem
cała moja wizyta w gabinecie trwała pół godziny, fakt że nie robiłam przerw i wybrałam metodę szybszą ( Pani pytała czy wole pik pik pik czy pikpikpik heheehhe )
na minus jeszcze to że kazała przyjść za równiótkie 4 tygodnie

mam tam jeszcze zapłacone pachy a potem idę zwiedzać gabinet w moim mieście z LS bo znalazłam w necie ale nie ma podanych cen


mam pytanko ile trzeba czekać aż włoski zaczną wychodzić ?
....
różnie u różnych osób...generalnie od tygodnia do nawet miesiąca wypadają.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.