11 kosmetyków ujędrniających szyję i dekolt - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-12-11, 12:14   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

11 kosmetyków ujędrniających szyję i dekolt


Czy wiesz, że szyja i dekolt najszybciej zdradzają nasz wiek? Codziennie z wielką dbałością dbamy o skórę twarzy i zapominamy o tym co jest poniżej naszej brody! To błąd, bo skóra w tych miejscach jest cienka, ma mało włókien kolagenowych, działa na nią grawitacja i promieniowanie słoneczne.To wszystko sprawia, że szyja i dekolt szybko tracą jędrność, pojawiają się na nich zmarszczki i przebarwienia. Oto 11 produktów do stosowania na szyję i dekolt - używaj ich delikatnie, by nie rozciągać delikatnej skóry! czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 12:57   #2
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: 11 kosmetyków ujędrniających szyję i dekolt

A ja smaruję szyję i dekolt kremem do twarzy, np. z Loreala.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 17:45   #3
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: 11 kosmetyków ujędrniających szyję i dekolt

Najlepiej jest używać tego samego kremu którego używamy do twarzy, a i tak ważniejszy od nakładanego produktu jest masaż podczas aplikacji.
Nie wiedzę sensu w posiadaniu oddzielnego kremu do twarzy, innego do dekoltu, innego do dużego palca u lewej nogi, a innego do prawej
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 12:08   #4
helenkabe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 116
Dot.: 11 kosmetyków ujędrniających szyję i dekolt

Świetny jest ten kremik z Biodermic, ja go codziennie stosuje i widzę, ze skóra jest nawilżona odpowiednio (jestem po leczeniu trądziku wiec wiem, co to problem z wysuszoną skórą twarzyL() ale mi dermatolog właśnie ten krem doradziła ze względu na to, ze działa natychmiastowo i jest w dobrej cenie, wg mnie słusznie znalazł się w tym rankingu J
helenkabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 16:49   #5
miracless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: 11 kosmetyków ujędrniających szyję i dekolt

też mi się wydaje, że kupowanie osobnych kosmetyków do szyi i dekoltu to tylko naciąganie na kasę.
ale nie wolno o tym zapominać i zawsze ale to zawsze przy kremowaniu twarzy kremować też szyję i dekolt.
dobrze, że zaczyna się o tym mówić.
miracless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 18:52   #6
AnaPasja
Przyczajenie
 
Avatar AnaPasja
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: 11 kosmetyków ujędrniających szyję i dekolt

Skóra na szyi jest najczęściej sucha,więć jeżeli ktoś ma cerę tłustą, to taki krem który stosuje na twarz, dla szyi będzie za mało nawilżający. Więc musi być według mnie bardziej treściwy i nadający się do tej części twarzy. Kiedyś też naczytałam się, że te wszystkie kremy na różne partie ciała,do twarzy, oczu i tak dalej, to taki marketingowy trik. Przetestowałam wtedy kilka swoich kremów do twarzy, smarując skóre pod oczami i okazało się, że niestety nie dadają się na tę partię twarzy, oczy strasznie łzawily i szczypały, musialam zmywać i zaznacze, że były to bardzo drogie kremy. Jaki z tego wniosek? Co do twarzy to do twarzy, co do oczu to do oczu itd. Wniosek z tego, że nie jest to tak do końca marketing.
AnaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-15 19:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.