Program Statistica - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-22, 20:53   #1
Irinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8

Program Statistica


Witam, nie jestem do końca przekonana czy w dobrym miejscu założyłam wątek, ale nie wiem gdzie go wrzucić.
Mam problem z programem Statistica.
Działał dobrze, aż tu nagle przestał się uruchamiać. Próbowałam opcji uruchom jako administrator i nadal brak reakcji. Kiedy próbuję otworzyć plik o rozszerzeniu .sta wyskakuje mi taka informacja: Wystąpiły problemy z przesłaniem polecenia do programu. Zainstalowałam statisticę od początku, jednak nic to nie dało. Stąd też moje pytanie - orientuje się ktoś jak to można naprawić?
Pozdrawiam.
Irinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 19:32   #2
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Program Statistica

Cytat:
Napisane przez Irinek Pokaż wiadomość
Witam, nie jestem do końca przekonana czy w dobrym miejscu założyłam wątek, ale nie wiem gdzie go wrzucić.
Mam problem z programem Statistica.
Działał dobrze, aż tu nagle przestał się uruchamiać. Próbowałam opcji uruchom jako administrator i nadal brak reakcji. Kiedy próbuję otworzyć plik o rozszerzeniu .sta wyskakuje mi taka informacja: Wystąpiły problemy z przesłaniem polecenia do programu. Zainstalowałam statisticę od początku, jednak nic to nie dało. Stąd też moje pytanie - orientuje się ktoś jak to można naprawić?
Pozdrawiam.
Wydaje mi się, że nieodpowiednie forum wybrałaś.
Zadaj to pytanie na jakimś forum dla miłośników statystyki/ekonometrii/matematyki
Ze swojej strony - może miałaś jakąś darmową wersję próbną, która ma określony czas 'ważności'?
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-23 20:32:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.