Opuchlizna po leku, pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-05, 13:34   #1
Ladyofthedeath
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 14
Exclamation

Opuchlizna po leku, pomocy!


Witam was! Może nie przeciągając od razu napiszę swój problem.
W czwartek kupiłam sobie maść Benzacne i stwierdziłam, że od piątku zacznę go sobie używać. No i za pierwszym razem rewelacje, cera się o wiele poprawiła. No i przyszedł czas na drugie użycie to głupia ja stwierdziłam, że dam sobie go na całe czoło, brodę i nos (jak maseczkę ), Efekt? Wstałam z całą opuchniętą twarzą, oczy mam jakby mnie ktoś pobił. Ten efekt utrzymuję się od soboty. Piję wapno, płuczę twarz w zimnym wywarze z ziół (to akurat dobrze na mnie działa) i daję maść nagietkową (ale mnie strasznie zapycha i przestałam), wieczorem już wygląda to w miarę okej, opuchlizna wciąż jest ale mniejsza. Tylko jak idę spać to rano wstaję znów z całą opuchniętą twarzą.
Dziewczyny! Co mam zrobić?!
Ladyofthedeath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 13:54   #2
magdalenka7991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 15
Dot.: Opuchlizna po leku, pomocy!

Cytat:
Napisane przez Ladyofthedeath Pokaż wiadomość
Witam was! Może nie przeciągając od razu napiszę swój problem.
W czwartek kupiłam sobie maść Benzacne i stwierdziłam, że od piątku zacznę go sobie używać. No i za pierwszym razem rewelacje, cera się o wiele poprawiła. No i przyszedł czas na drugie użycie to głupia ja stwierdziłam, że dam sobie go na całe czoło, brodę i nos (jak maseczkę ), Efekt? Wstałam z całą opuchniętą twarzą, oczy mam jakby mnie ktoś pobił. Ten efekt utrzymuję się od soboty. Piję wapno, płuczę twarz w zimnym wywarze z ziół (to akurat dobrze na mnie działa) i daję maść nagietkową (ale mnie strasznie zapycha i przestałam), wieczorem już wygląda to w miarę okej, opuchlizna wciąż jest ale mniejsza. Tylko jak idę spać to rano wstaję znów z całą opuchniętą twarzą.
Dziewczyny! Co mam zrobić?!
Mam bardzo wrażliwą cerę, ale postanowiłam użyć Benzacne. Skończyło się tak, jak u Ciebie. Leczenie na własną rękę nie przynosiło efektów. Skończyło się wizytą u dermatologa i silnymi lekami od alergii. Wapno pomaga, ale na delikatne uczulenie. Leć po skierowanie do dermatologa i problem się rozwiąże. Pozdrawiam.
magdalenka7991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-05 14:54:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.