Sierpnióweczki 2016! - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-07, 21:30   #4981
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Poważnie w regulaminie klubu jest "masz 10 dni na podanie informacji o sobie, albo zostajesz usunięta" a to klub mamusiek na forum o dzieciach, czy test przed przyjęciem do CIA? Ja pierdylę, komuś się chyba lekko coś przestawiło. Niniejszym chciałabym poinformować, ze udzielam się od grudnia i serdecznie dziękuję za zaproszenie do klubu, ale nie jestem zainteresowana
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 21:44   #4982
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Mnie tez lekko zdziwił ten limit czasowy. Nie zwalałabym tego na jakies rygorystyczne traktowanie bardziej o ochronę osób które są w klubie. Pisze się tam bardziej osobiste sprawy to dlatego.
Takze nie chciałabym zeby ktos myslał, ze jakies z nas snobki przez ten regulamin
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 21:58   #4983
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

a jakie to informacje o sobie?

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Poważnie w regulaminie klubu jest "masz 10 dni na podanie informacji o sobie, albo zostajesz usunięta" a to klub mamusiek na forum o dzieciach, czy test przed przyjęciem do CIA? Ja pierdylę, komuś się chyba lekko coś przestawiło. Niniejszym chciałabym poinformować, ze udzielam się od grudnia i serdecznie dziękuję za zaproszenie do klubu, ale nie jestem zainteresowana
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 22:01   #4984
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Imie, miasto zamieszkania, wiek, które to dziecko, numer telefonu(ale nikt w sumie nie podał numeru ), szpital w którym bedziecie rodzić.
Takze nie jest to cos super personalnego, nie ma sie czego bać.

Takie totalne podstawy.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 06:00   #4985
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Jak dla mnie miasto, szpital itp to informacje których tutaj. Ie podałam, nie przez przypadek. Co do szpitala .można się domyślać być może.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 06:46   #4986
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Talantea i wszystko spoko, ale wystarczy zerknąć do innych wątków, żeby się zorientować, ze można podobne zasady przedstawić w milszy i... kulturalny sposób.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 07:16   #4987
Origa
Rozeznanie
 
Avatar Origa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Witam się poniedziałkowo w pierwszym dniu drugiego trymestru i dobrego dnia życzę
Origa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 07:27   #4988
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Poważnie w regulaminie klubu jest "masz 10 dni na podanie informacji o sobie, albo zostajesz usunięta" a to klub mamusiek na forum o dzieciach, czy test przed przyjęciem do CIA? Ja pierdylę, komuś się chyba lekko coś przestawiło. Niniejszym chciałabym poinformować, ze udzielam się od grudnia i serdecznie dziękuję za zaproszenie do klubu, ale nie jestem zainteresowana


hej dziewczynki poniedziałkowo
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 08:10   #4989
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Hej dziewczynki.
Witam po weekendzie. Muszę nadrobić czytanie bo przez cały weekend nie miałam ani siły ani ochoty podchodzić do kompa. Od razu na wstępie :
Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
http://bebefield.pl/spodnie/22-valentino.html Te Rozmiar 44 jest mi dobry, bo mam duże d*psko Na sobie pokaże, gdy dostane skrócone
Też mam duże dupsko, możesz powiedziec ile masz w biodrach? Bo się do nich równiez przymierzam
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 08:25   #4990
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Witam się poniedziałkowo w pierwszym dniu drugiego trymestru i dobrego dnia życzę
to już urlop miodowy.





Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Talantea i wszystko spoko, ale wystarczy zerknąć do innych wątków, żeby się zorientować, ze można podobne zasady przedstawić w milszy i... kulturalny sposób.



już kiedyś jakaś dziewczyna tu pisała, że klubem rządzi twarda ręka
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 08:40   #4991
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Ale robicie te zdjęcia co tydzień czy co ile? ja jakoś nie mam weny do tego mam póki co tylko 2 zdjęcia z brzuszkiem...

No właśnie mi się też marzyły zdjęcia brzuszka tj regularne ale jakoś nie mogę się za to zabrać :/
Jakaś leniwa jestem w tej ciąży

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez slo_nk_o Pokaż wiadomość
Witam się wieczornie dziewczyny. Dzisiaj cały dzień do du...y.;/ Najchętniej to bym znad kibelka nie wstawała. Mam pytanie, boli was często kręgosłup? Mnie boli coraz częściej, parę razy się poschylam u już boli. Oraz czy niskie ciśnienie to powód do niepokoju? Dzisiaj chyba dzień smutasa mam...
Też odczuwam kręgosłup dość konkretnie, kilka schyleń i cały krzyż boli.
Nie mówiąc już o tym że ciężko mi się stoi, np jak stoję w kolejce w sklepie czy w kościele to normalnie czuję jakbym miała zasłabnąć.
Ehh nie jest to wszystko takie miłe i przyjemne

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez warszawianka109 Pokaż wiadomość
a przed ciążą miałaś wagę w normie? Ja bym na w razie w powiedziała o tym schudnięciu - chociaż lekrz powinien zauważyć to sam, nie jesteś ważona przy każdej wizycie?

wstręt do jedzenia rozumiem w 100% mam nadzieję, że niedługo apetyty nam wrócą
Ja powiedziałam swojemu, że do 9tc schudłam 5kg ale powiedział, że jak wymioty miną będzie lepiej, no i faktycznie ostatnie 3tyg 3kg do góry jak zaczęłam żreć bo jedzeniem tego nazwać nie można.

Powiem Wam że przez weekend zjadłam chyba litr lodów Gry..n bo niestety Hagenów nie dorwalam ;p
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 08:49   #4992
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
No właśnie mi się też marzyły zdjęcia brzuszka tj regularne ale jakoś nie mogę się za to zabrać :/
Jakaś leniwa jestem w tej ciąży

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------



Też odczuwam kręgosłup dość konkretnie, kilka schyleń i cały krzyż boli.
Nie mówiąc już o tym że ciężko mi się stoi, np jak stoję w kolejce w sklepie czy w kościele to normalnie czuję jakbym miała zasłabnąć.
Ehh nie jest to wszystko takie miłe i przyjemne

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------



Ja powiedziałam swojemu, że do 9tc schudłam 5kg ale powiedział, że jak wymioty miną będzie lepiej, no i faktycznie ostatnie 3tyg 3kg do góry jak zaczęłam żreć bo jedzeniem tego nazwać nie można.

Powiem Wam że przez weekend zjadłam chyba litr lodów Gry..n bo niestety Hagenów nie dorwalam ;p
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 09:03   #4993
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Juu_ Pokaż wiadomość
Za to moja teściowa dzisiaj też do mnie,że o matko ale mam wielkie cycki przeskoczyłam z małego E na duże F, na razie kupiłam 2 nowe staniki ale pewnie na wiosnę jeszcze odskoczę do G a przed samym ślubem w październiku miałam D!

Ja to samo 65D przed ciążą, teraz 65F ale juz się za G rozglądam
Mąż nie może oczu oderwać a ja taka niedotykalska :/

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Ja byłam w pt na genetycznym. Badanie trwało może 10 min, lekarz oschły, bardzo zdystansowany, miałam wręcz wrażenie, że mu przeszkadzamy w gabinecie Nie tak sobie wyobrażałam tą wizytę. Na koniec wyliczył ryzyka (wyniki od 1:5000 do 1:<20000), wydrukował 2 bardzo słabej jakości zdjęcia i dał płytkę (tam na szczęście bardziej widoczne dzidzi). Na koniec zalecił zrobić Pappa bo "każda kobieta w ciąży powinna zrobić" Poddałam się i dałam ukłuć, za 2 tyg. wizyta w celu sprawdzenia wyników i skorygowania ryzyk...Na pytanie o płeć usłyszałam "na tym etapie ciąży nie jest to możliwe". Po powrocie do domu wróciłam do Waszych opisów genetycznych i informacji na stronach prywatnych gabinetów medycznych i coś mi nie dawało spokoju. Okazało się, że i owszem, lekarz sprawdził przezierność i obecność kości nosowej, ale przepływów żadnych, ani jak wygląda serduszko ani półkule mózgowe to już nie Trochę się wkurzyłam, bo niby za badanie nie płaciłam (ubezpieczenie z pracy), ale jednak czytałam, że ten lekarz to b. dobry specjalista od genetycznych itd. A za Pappa zapłaciłam 150 zl z własnej kieszeni. Po obdzwonieniu 10 różnych prywatnych gabinetów w jednym recepcjonistka po moim opisaniu sytuacji obiecała zapytać lekarza czy zostanie dłużej, bo oczywiście wszystkie godziny zajęte. I udało się Wczoraj późnym popołudniem zapłaciłam 200 zł, ale podczas całej wizyty czułam się mega komfortowo, lekarz wykonał usg i dowcipne i przez brzuch, wszystko nam dokładnie pokazał, pomierzył, opisał chyba z 20 zdjęć, które dostaliśmy wydrukowane razem z płytką, sprawdził przepływy itd., pokazał dzidzię w 4D (wygląda trochę jak "obcy" ) i na 75% orzekł, że to dziewuszka No i skorygował trochę wiek ciąży czyli dziś mam 13t0dc, jutro dumnie wkraczam w 2 trymestr
Więc dziś i ja się pochwalę moimi 63 mm szczęścia
Jejku współczuję kontaktu z tak mało kontaktowym lekarzem :/
dobrze zrobiłaś, że poszukałaś innego no i gratuluję, że wszystko ok i dziewczynki
Ja idę jutro na wizytę, mam nadzieję, że nie doświadczę czegoś podobnego jak ty na pierwszej wizycie
Płacę za to badanie i koleżanka była w zeszłym roku u tego lekarza i bardzo polecała. Mam nadzieje, że stanie na wysokości zadania :P
Tym bardziej, że mój zwykły gin należy do raczej małomównych i mało towarzyskich ;p Zabieram na wizytę TŻ bo chciałabym, żeby w końcu jakoś namacalnie poczuł, że serio jest tam nasz dzidziuś heheh
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 09:03   #4994
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Hej

Ale dobrze pospałam, zero wstawania na siku, rano tylko z TŻtem przed 7 wstałam, a potem do teraz spałam

Wszystko nowe informacje dopiszę już w nowym wątku, bo będzie najwygodniej Swoją drogą już myślałam, że będziemy pisać w nowym wątku

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Poważnie w regulaminie klubu jest "masz 10 dni na podanie informacji o sobie, albo zostajesz usunięta" a to klub mamusiek na forum o dzieciach, czy test przed przyjęciem do CIA? Ja pierdylę, komuś się chyba lekko coś przestawiło. Niniejszym chciałabym poinformować, ze udzielam się od grudnia i serdecznie dziękuję za zaproszenie do klubu, ale nie jestem zainteresowana
Zdecydowanie niefortunnie skonstruowane zdanie Ale ma moc!

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Też mam duże dupsko, możesz powiedziec ile masz w biodrach? Bo się do nich równiez przymierzam
Jakieś 105cm w biedrach

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
już kiedyś jakaś dziewczyna tu pisała, że klubem rządzi twarda ręka
Lepiej bym nie ujęła
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 09:11   #4995
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Witam się poniedziałkowo w pierwszym dniu drugiego trymestru i dobrego dnia życzę
Gratuluję 2giego trymestru dołączam do Ciebie za tydzień
Już się doczekać nie mogę

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
już kiedyś jakaś dziewczyna tu pisała, że klubem rządzi twarda ręka

Nie da się ukryć ;p Klub nie dla mięczaków heheh

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość

Jakieś 105cm w biedrach
Ja 102 ale chyba też na ten rozmiar się zdecyduje bo pewnie niebawem przybędzie jakiś cm ;p

Czekamy na fotkę




PS. Tija prosiłabym o wpisanie mnie na pierwszą stronę w wątku.
Tutaj nie byłam ale teraz już bym chciała.
Na imię mam Marta i termin porodu 23.08
Wiek jeszcze 29 ale rocznikowo 30 ;p

Edytowane przez Orange_tree1
Czas edycji: 2016-02-08 o 09:19
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 09:13   #4996
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

czy jakaś dziewczyna z Poznania robiła badania prenatalne już? i czy można zrobic samo usg bez testu krwi?
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 09:15   #4997
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

tak do szybkiego poczytania.. http://www.flowmummy.pl/2014/07/ciaza-publiczna/
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 09:16   #4998
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Ej laski, ale po co te nerwy odnośnie klubu? może faktycznie ktoś to źle ujął, ale raczej nie miał nic złego na myśli klub nie powstał po to, by były spiny na wątku głównym, a raczej aby było miejsce gdzie można spokojnie napisać bardziej prywatne rzeczy (co i tak myślę, że nastąpi dopiero za jakiś czas jak się wszystkie lepiej poznamy...). Sama miałam sytuację, gdzie ktoś mnie "rozpoznał" z reala i miałam małe nieprzyjemności przez to, co napisałam... Także wyluzujmy

Witam się poniedziałkowo
Za mną 40-minutowy spacerek z sierściuchem. Przede mną sprzątanie Ale leniłam się cały weekend to teraz muszę nadrobić
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 09:17   #4999
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
a jak tam wasze hemoroidy?
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 09:25   #5000
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Gratuluję 2giego trymestru dołączam do Ciebie za tydzień
Już się doczekać nie mogę

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------




Nie da się ukryć ;p Klub nie dla mięczaków heheh

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------



Ja 102 ale chyba też na ten rozmiar się zdecyduje bo pewnie niebawem przybędzie jakiś cm ;p

Czekamy na fotkę




PS. Tija prosiłabym o wpisanie mnie na pierwszą stronę w wątku.
Tutaj nie byłam ale teraz już bym chciała.
Na imię mam Marta i termin porodu 23.08
Wiek jeszcze 29 ale rocznikowo 30 ;p
W tym tygodniu powinna mi teściowa spodnie odesłać, więc zrobię fotkę

Dopsuje [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------
__________________
02.08.2016

Edytowane przez tija93
Czas edycji: 2016-02-08 o 09:29
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 09:37   #5001
warszawianka109
Raczkowanie
 
Avatar warszawianka109
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 213
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
No właśnie mi się też marzyły zdjęcia brzuszka tj regularne ale jakoś nie mogę się za to zabrać :/
Jakaś leniwa jestem w tej ciąży

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------



Też odczuwam kręgosłup dość konkretnie, kilka schyleń i cały krzyż boli.
Nie mówiąc już o tym że ciężko mi się stoi, np jak stoję w kolejce w sklepie czy w kościele to normalnie czuję jakbym miała zasłabnąć.
Ehh nie jest to wszystko takie miłe i przyjemne

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------



Ja powiedziałam swojemu, że do 9tc schudłam 5kg ale powiedział, że jak wymioty miną będzie lepiej, no i faktycznie ostatnie 3tyg 3kg do góry jak zaczęłam żreć bo jedzeniem tego nazwać nie można.

Powiem Wam że przez weekend zjadłam chyba litr lodów Gry..n bo niestety Hagenów nie dorwalam ;p

ale tu chodzi nie tylko o samo chudnięcie ale też o odwodnienie itd, myślę, że warto lekarzowi o tym wspomnieć - tak jak z resztą zrobiłaś, bo że tę stratę później nadrobimy to nie mam wątpliwości

zazdroszczę litra lodów
warszawianka109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 09:39   #5002
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Zapraszam do nowego wątku!

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post55331626
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 09:40   #5003
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez warszawianka109 Pokaż wiadomość
zazdroszczę litra lodów
szkoda, że jestes z Wawy bo bym Ci przywiozła do szpitala.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 09:42   #5004
warszawianka109
Raczkowanie
 
Avatar warszawianka109
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 213
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
szkoda, że jestes z Wawy bo bym Ci przywiozła do szpitala.

ech nie pozostaje mi nic innego jak zaczekać i uczcić pistacjowymi Grycanami wyjście
warszawianka109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 13:34   #5005
aniula83
Rozeznanie
 
Avatar aniula83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 998
GG do aniula83 Send a message via Skype™ to aniula83
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Dziewczynki jutro Was nadrobie. Po wizycie ok, jutro opisze co i jak. A tak synuś macha na dobranoc. :-*
Hmmm to co zmiana płci ? może jeszcze na kolejnych wizytach znów porót będzie że to dziewczynka Dzidzia słodko pomachała rączką
__________________
Dziecko to Boży znak , że życie powinno toczyć się dalej
[*]14.12.2010[*]
Mój Aniołek
[*]12.05.2014[*]
Drugi Aniołek
aniula83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 15:42   #5006
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 717
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Link do nowej części: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55312431

Ale spokojnie czekamy do 5000 postów



Możesz blokować
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 717 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-08 16:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.