Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II) - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-09, 11:57   #4981
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Rano oglądałam na alltube, powinien jeszcze być.
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 12:00   #4982
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
A gdzieś indziej mozna obejrzeć niż na playerze? Wyskakuje mi komunikat ze chwilowo nie mozna obejrzeć
Jutro juz nie bedzie tych problemow. Ostatnio na playerze maja jakies problemy. Na zalukaj powinnas znalezc
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 12:13   #4983
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Dzieki
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 19:32   #4984
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Ciekawe jaka jest oglądalność tego sezonu...np. tutaj wczorajszy jakże fascynujący odcinek nie doczekał się żadnego komentarza, myślę że to wiele mówi
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 19:39   #4985
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Ja w ogole zapomnialam o ws wczoraj. A ostatnio po parunastu min wylaczalan odcinek. Zwyczajne nudy.
Wypalili sie
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 20:28   #4986
Sondra
Raczkowanie
 
Avatar Sondra
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zielone mazowsze :)
Wiadomości: 236
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez miz_kej Pokaż wiadomość
Ciekawe jaka jest oglądalność tego sezonu...np. tutaj wczorajszy jakże fascynujący odcinek nie doczekał się żadnego komentarza, myślę że to wiele mówi
Ha ha wlasnie weszlam poczytac o wczorajszym odcinku, nie ogladalam bo wolalam pojsc spac☺. Moze ktos choc troche stresci, prosze.
Sondra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 20:36   #4987
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 970
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Prawie wszyscy chłopacy zaliczyli, oprócz Wojtka (bo Mała zaczęła sie czepiać) i któregoś z bliźniaków (bo Ewelina sie czepiała). Po imprezie załadowali ich do busów i wywiezli do Berlina i tam imprezowali w polskim klubie
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 20:37   #4988
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Też nie oglądałam jutro dopiero włączę.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 21:53   #4989
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

ja dzisiaj ogladalam na playerze ale teraz ciezko mi strescic. W sumie nic takiego sie nie dzialo. Jeden z blizniakow zrobil trojkat w lazience. Ptys zaliczyl w limuzynie no i Magda zaiczyla jakiegos kolesia. Laski zaliczyly zgona a po imprezie wywiezli ich do Berlina.
Nic ciekawego.
Pokazywali zapowiedz kolejnego odcinka i niby Wojtek wytatuluje sobe napis fuck na wewnetrznej stroie ust.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 22:54   #4990
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Jeszcze akcja pt. oczy ważki Jestem zdziwona, że tego nie zamazali. Sfitlerowi wylazło nawet wiecej Ciary zażenowania mnie dopadły jak to oglądałam
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 03:10   #4991
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Ogladalnosc ma sie dobrze, ciagle to flagowy program MTV te nasze komentarze tutaj to kropla w morzu, zreszta malo ktora chyba oglada w TV, wiec zadna roznica w wynikach.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 08:05   #4992
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Ahhh tak.... Tez mnie zdziwilo, ze jader nie zamazali.
Wspolczuje tym operatorom kamer co biegaja za nimi i to filmuja
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 09:06   #4993
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Ogladalnosc ma sie dobrze, ciagle to flagowy program MTV te nasze komentarze tutaj to kropla w morzu, zreszta malo ktora chyba oglada w TV, wiec zadna roznica w wynikach.
Nie chodziło mi stricte o tutejsze komentarze, tylko o całokształt, którego komentarze są skutkiem. Wystarczy porównać w czasie całego trwania WS ilość komentarzy na forach i portalach społecznościowych. Nawet ilość "lajków" na profilach uczestników już wiele mówi - Stifler jest niekwestionowanym "gwiazdorem" ostatnich 3 sezonów, a jednak nadal daleko mu pod względem polubień do większości pierwszego składu, który swój fejm budował na bazie 1 i 2 sezonu. Bliźniaki mają mniej lajków niż Alicja, która była tylko kilka odcinków. Klaudia ma niewiele więcej od Malwiny. Plotki o zakończeniu emisji nie wzięły się z sufitu

Z ostatniego odcinka dodałabym jeszcze żenadę w postaci bitwy na jedzenie w pokoju hotelowym. Obsługa powinna ich wykopać na ulicę za te ściany ociekające masłem.
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 09:09   #4994
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Ale to nie plotki powstaje nowy program
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 09:09   #4995
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez miz_kej Pokaż wiadomość

Z ostatniego odcinka dodałabym jeszcze żenadę w postaci bitwy na jedzenie w pokoju hotelowym. Obsługa powinna ich wykopać na ulicę za te ściany ociekające masłem.


Dokladnie. Gdzie nie pojadą tam musze syf zostawić. No ale my hejtujemy i nie wiemy co to dobra zabawa
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 09:23   #4996
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Nie obejrzę do końca bo w połowie player w trakcie reklam wyświetla mi że materiał niedostępny nie wiem o co chodzi.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 10:02   #4997
Nitro_benzen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 63
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Jaki ten sezon jest przykry, nie da się oglądać, pełna reżyserka.
Akcja z Eweliną i tym całym Grekiem, wyâ˜☠â˜☠â˜☠ali go, bo zażartował, że rzuci w Magdę butelką (ofc by tego nie zrobił), afera się zrobiła i wszyscy od razu z mordami na niego.
Mała i Wojtek temat rzeka, rzygać się chce.
Albo przy śniadaniu jak wszyscy razem pięknie siedzieli i te laski tak brzydkie, nieumalowane, brudne, włosy poczochrane, Klaudia to chyba nigdy nie używa szczotki.
Akacja w wannie, Klaudia wypina piczkę w stronę Magdy i się goli przy okazji, a Madzia sobie pływa w łoniakach - prawdziwa przyjaźń!
Tak samo jakieś śmieszne wylewanie drinków, bicie lasek, wtf? Ani to nie miało celu, ani pointy żadnej, po cholerę pokazywać takie rzeczy? Ewelina jak zawsze ma akcję typu:"coś mi odâ˜☠â˜☠â˜☠ało ale nie wiem co", a Mała "miała taki kaprys" i chuj, chodźcie chłopaki jak w zegarku (swoją drogą, że się tak dają p i z d u s i e). Tylko jeszcze bardziej człowiek się utwierdza w przekonaniu, że laski są nic nie warte.
Walka na żarcie poniżej krytyki, narobili syfu w otoczeniu "oczów Waszki", ciekawe kto to posprzątał...
Najlepsza jest Madzia i jej rzęsy, ma je tak w sezonie zrobione cudownie, że na greenach ma wiecznie zamknięte oczy, nie może ich otworzyć, ciekawe jak się budzi na kacu to czy mocno poklejone xD Nie pasują jej wcale.
Na plus jedynie Stifi-przeowodnik oraz to, że był na imprezce w stringach, niepojęte.

Edytowane przez Nitro_benzen
Czas edycji: 2016-05-10 o 10:04
Nitro_benzen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 11:04   #4998
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Ale to nie plotki powstaje nowy program
No ja wiem Tylko jeszcze oficjalnie nie potwierdzono, że to zastąpi WS, dlatego tak to ujęłam, żeby nie było

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Dokladnie. Gdzie nie pojadą tam musze syf zostawić. No ale my hejtujemy i nie wiemy co to dobra zabawa
No tak, ale wszystko przed nami! Swoją drogą jeśli MTV musiało wybulić kilka ładnych ojro za renowację pokoju hotelowego w DE, to teraz nie stać ich na kolejne sezony

Cytat:
Napisane przez Nitro_benzen Pokaż wiadomość
Jaki ten sezon jest przykry, nie da się oglądać, pełna reżyserka.
Akcja z Eweliną i tym całym Grekiem, wyâ˜☠â˜☠â˜☠ali go, bo zażartował, że rzuci w Magdę butelką (ofc by tego nie zrobił), afera się zrobiła i wszyscy od razu z mordami na niego.
Ja nawet nie byłam pewna, czy on faktycznie chciał rzucić, czy po tylko ją oblać...
Cytat:
Napisane przez Nitro_benzen Pokaż wiadomość
Mała i Wojtek temat rzeka, rzygać się chce.
Zabrakło telenoweli Eweliny z Katanią, to musieli znaleźć inne love story.
Cytat:
Napisane przez Nitro_benzen Pokaż wiadomość
Albo przy śniadaniu jak wszyscy razem pięknie siedzieli i te laski tak brzydkie, nieumalowane, brudne, włosy poczochrane, Klaudia to chyba nigdy nie używa szczotki.
Akacja w wannie, Klaudia wypina piczkę w stronę Magdy i się goli przy okazji, a Madzia sobie pływa w łoniakach - prawdziwa przyjaźń!
Właśnie główny problem z ich zabiegami upiększającymi polega na tym, że bez kilku godzin czesania i tapetowania wyglądają po prostu źle.
Cytat:
Napisane przez Nitro_benzen Pokaż wiadomość
Najlepsza jest Madzia i jej rzęsy, ma je tak w sezonie zrobione cudownie, że na greenach ma wiecznie zamknięte oczy, nie może ich otworzyć, ciekawe jak się budzi na kacu to czy mocno poklejone xD Nie pasują jej wcale.
Ostatnio chyba dała sobie spokój z tymi rzęsami i wygląda dużo lepiej.
Za to Klaudia idzie drogą Dużej Anki, z bardzo ładnej dziewczyny zmienia się w jakieś monstrum.

Stifler to człowiek zagadka. W jednej chwili wydaje się nieco opóźniony w rozwoju, żeby za chwilę pokazać, że obyciem i inteligencją bije ich wszystkich na głowy. Już sama nie wiem która część jego osobowości jest wyreżyserowana
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 15:01   #4999
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Nitro_benzen Pokaż wiadomość
Jaki ten sezon jest przykry, nie da się oglądać, pełna reżyserka.
Akcja z Eweliną i tym całym Grekiem, wyâ˜☠â˜☠â˜☠ali go, bo zażartował, że rzuci w Magdę butelką (ofc by tego nie zrobił), afera się zrobiła i wszyscy od razu z mordami na niego.
Mała i Wojtek temat rzeka, rzygać się chce.
Albo przy śniadaniu jak wszyscy razem pięknie siedzieli i te laski tak brzydkie, nieumalowane, brudne, włosy poczochrane, Klaudia to chyba nigdy nie używa szczotki.
Akacja w wannie, Klaudia wypina piczkę w stronę Magdy i się goli przy okazji, a Madzia sobie pływa w łoniakach - prawdziwa przyjaźń!
Tak samo jakieś śmieszne wylewanie drinków, bicie lasek, wtf? Ani to nie miało celu, ani pointy żadnej, po cholerę pokazywać takie rzeczy? Ewelina jak zawsze ma akcję typu:"coś mi odâ˜☠â˜☠â˜☠ało ale nie wiem co", a Mała "miała taki kaprys" i chuj, chodźcie chłopaki jak w zegarku (swoją drogą, że się tak dają p i z d u s i e). Tylko jeszcze bardziej człowiek się utwierdza w przekonaniu, że laski są nic nie warte.
Walka na żarcie poniżej krytyki, narobili syfu w otoczeniu "oczów Waszki", ciekawe kto to posprzątał...
Najlepsza jest Madzia i jej rzęsy, ma je tak w sezonie zrobione cudownie, że na greenach ma wiecznie zamknięte oczy, nie może ich otworzyć, ciekawe jak się budzi na kacu to czy mocno poklejone xD Nie pasują jej wcale.
Na plus jedynie Stifi-przeowodnik oraz to, że był na imprezce w stringach, niepojęte.
Dokładnie w ogóle Ewelina jakaś dziwnie spokojna w tym sezonie, jakby chciała a nie mogła. Ona chyba była w związku z Cattaneo podczas nagrywania sezonu. Nie wierze w jej zainteresowanie blizniakiem,sama mówiła że nigdy nie blondyn itp.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 17:07   #5000
gulczano
Raczkowanie
 
Avatar gulczano
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 63
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez miz_kej Pokaż wiadomość
Stifler to człowiek zagadka. W jednej chwili wydaje się nieco opóźniony w rozwoju, żeby za chwilę pokazać, że obyciem i inteligencją bije ich wszystkich na głowy. Już sama nie wiem która część jego osobowości jest wyreżyserowana
Damian jest dość inteligentny, ponadto jako jeden z niewielu z Ekipy skończył studia, które nie są AWF-em (Wojtek xd). Pomijam Cattaneo, który miał licencjat z politologii i dopóki nie wyleciał z programu, robił za quasi-narratora/obserwatora Ekipy.
Wystarczy zwrócić uwagę na sposób wysławiania się Damiana - jest w stanie sklecić sensowne wypowiedzi, w dodatku bez zgrzytów ze składnią i poprawną polszczyzną.
W dodatku jest bardzo sarkastyczny i wielu rzeczy nie robi na serio.

A odpały po alkoholu to już inna bajka, nie każdemu napoje wyskokowe służą xd
gulczano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 18:01   #5001
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

A niby co studiował Damian?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 18:11   #5002
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Generalnie to tak odcinki coraz nudniejsze, przynajmniej dla mnie. Chociaż na pewno poprawili to, że pokazują więcej z imprez niż ich dziwnych domowych zachowań.

Zawsze zastanawia mnie polityka cenzurowania w MTV. Rozumiem, że jeżeli laska nie wyrazi zgody na upublicznienie wizerunku to nie mogą jej pokazać twarzy, ale czasem zasłaniają całą twarz a czasem całą sylwetkę. Co jest tego powodem? Nie wiem .

Ciekawa sprawa była ta ich wizyta w Berlinie. Myślę, że po części zrozumieli, że wbrew temu co myślą nie są aż tacy sławni jak im się wydawało. Wkońcu sami stwierdzili, że tam wcale nikt się tak nie cieszył z ich przyjazdu. Co do końca im się to nie spodobało

Mi się wydaje, że oni w tym Berlinie nie mieszkali w hotelu a MTV im po prostu wynajęło mieszkanie. Zobaczcie, że śniadania to właściwie sami sobie robili. Poza tym, za hałasy przyjechała niby policja a gdyby to był hotel to wpierw sami pracownicy hotelu próbowaliby jakoś ich uciszyć.

Jeśli chodzi o Stiflera to jest moja ulubiona postać. Chyba dlatego, że tak niejednoznaczna. Nie wiem która wersja jego jest prawdziwa. Z jeden strony jest inteligentny, potrafi się wysłowić a z drugiej ma czasem tak rozbrajające teksty, że naprawdę. Chociaż coraz bardziej wydaje mi się, że gra "idiotę" bo tym łatwiej wybaczyć. W sumie jemu najbardziej wyraźnie zależy na fejmie więc czuje, że byłby skłonny udawać głupszego niż jest naprawdę.
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 19:00   #5003
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez gulczano Pokaż wiadomość
Damian jest dość inteligentny, ponadto jako jeden z niewielu z Ekipy skończył studia, które nie są AWF-em (Wojtek xd). Pomijam Cattaneo, który miał licencjat z politologii i dopóki nie wyleciał z programu, robił za quasi-narratora/obserwatora Ekipy.
Wystarczy zwrócić uwagę na sposób wysławiania się Damiana - jest w stanie sklecić sensowne wypowiedzi, w dodatku bez zgrzytów ze składnią i poprawną polszczyzną.
W dodatku jest bardzo sarkastyczny i wielu rzeczy nie robi na serio.

A odpały po alkoholu to już inna bajka, nie każdemu napoje wyskokowe służą xd
Niby wszystko się zgadza, jednak jego najinteligentniejsze teksty padają zawsze w green roomie i stąd jedna z opcji, które obstawiam, jest taka, że ktoś mu te teksty układa, a on sam rozumem nie grzeszy. Ale jak pisałam - nie wiem jak jest w rzeczywistości.

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A niby co studiował Damian?
Też jestem ciekawa. Nie bardzo wiadomo o nim cokolwiek sprzed WS, a trochę lat już ma, w szafie go chyba nie trzymali (choć niektóre zachowania mogłyby na to wskazywać)

Cytat:
Napisane przez Majka_95 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że oni w tym Berlinie nie mieszkali w hotelu a MTV im po prostu wynajęło mieszkanie. Zobaczcie, że śniadania to właściwie sami sobie robili. Poza tym, za hałasy przyjechała niby policja a gdyby to był hotel to wpierw sami pracownicy hotelu próbowaliby jakoś ich uciszyć.
Chyba faktycznie to jest mieszkanie, trochę za duży metraż nawet jak na apartament. Jednak poziom dewastacji jest tak czy siak kosztowny, tłuszcz na ścianie to koszmar praktycznie nie do usunięcia.
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 19:04   #5004
gulczano
Raczkowanie
 
Avatar gulczano
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 63
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A niby co studiował Damian?
Mała w wywiadzie mówiła, że "coś tam".
Znalazłem takie coś: http://www.wzieu.pl/imgs_2/rok1_zaoczne_grupy.pdf
Miasto się zgadza, wychodzi na to, że logistykę.

Cytat:
Napisane przez miz_kej Pokaż wiadomość
Niby wszystko się zgadza, jednak jego najinteligentniejsze teksty padają zawsze w green roomie i stąd jedna z opcji, które obstawiam, jest taka, że ktoś mu te teksty układa, a on sam rozumem nie grzeszy. Ale jak pisałam - nie wiem jak jest w rzeczywistości.
W green roomie mówi na trzeźwo, a poza nim to albo ironicznie, albo pod mocnym wpływem (nawet "najwybitniejszym" zdarza się niezbyt dobre przyjęcie alkoholu).
http://www.mtv.pl/newsy/90604-zaskak...gladaj-z-ekipa Tu wyjaśnienie Ekipy xd

Edytowane przez gulczano
Czas edycji: 2016-05-10 o 23:45 Powód: Dopiska
gulczano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 00:45   #5005
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez miz_kej Pokaż wiadomość
Nie chodziło mi stricte o tutejsze komentarze, tylko o całokształt, którego komentarze są skutkiem. Wystarczy porównać w czasie całego trwania WS ilość komentarzy na forach i portalach społecznościowych. Nawet ilość "lajków" na profilach uczestników już wiele mówi - Stifler jest niekwestionowanym "gwiazdorem" ostatnich 3 sezonów, a jednak nadal daleko mu pod względem polubień do większości pierwszego składu, który swój fejm budował na bazie 1 i 2 sezonu. Bliźniaki mają mniej lajków niż Alicja, która była tylko kilka odcinków. Klaudia ma niewiele więcej od Malwiny. Plotki o zakończeniu emisji nie wzięły się z sufitu

Z ostatniego odcinka dodałabym jeszcze żenadę w postaci bitwy na jedzenie w pokoju hotelowym. Obsługa powinna ich wykopać na ulicę za te ściany ociekające masłem.
Tak czy siak, ogladalnosc nadal jest baardzo dobra, a to sie liczy dla reklamodawcow, nie ruch na fejsie czy forach.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 11:01   #5006
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Tak czy siak, ogladalnosc nadal jest baardzo dobra, a to sie liczy dla reklamodawcow, nie ruch na fejsie czy forach.
Masz może jakieś dane porównawcze w stos. do 1 i 2 sezonu?

Link do nowej części:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=895931

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-25 o 14:07 Powód: Dodanie linku.
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-11 12:01:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.