Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-07, 08:33   #1711
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

O kurczę! No bo lubię tego typu podkłady, ale nie mam takiej buzi, żeby ją mega matować, a i krycia superowego też nie potrzebuję... spróbowałabym może chociaż próbkę...
Natural fair - fairest różnią się znacząco? A co z beige fair - fairest? Możecie conieco o nich powiedziec?
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 21:57   #1712
natka605
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 38
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Miałyście racje, Golden Fair to najbardziej odpowiedni kolor dla mnie. Aczkolwiek nie jestem zadowolona z zakupu. Po pierwsze kupiłam pędzel Flat Top i strasznie wychodzi z niego włosie.. Ale mniejsza z tym. Mam atopowe zapalenie skóry dlatego skusiłam się na podkład mineralny. Podobno idealny dla wrażliwców.. Nie wiem czy to jego wina ale wczoraj na mojej buzi pojawiło się mnóstwo czerwonych plam, na dodatek jest sucha jak wiór. Zaraz po nałożeniu wszystko wygląda super, ale po jakichś 15 - 30 minutach podkreśla mi zmarszczki o których pojęcia nie miałam (mam 18 lat) i wszystkie suche skórki, wchodzi w pory a później tak jakby się waży, robi się z niego takie ciasto. Twarz nie wygląda już ok, jest sucha a i tak się świeci.. Próbowałam i po nałożeniu kremu, i po samym umyciu buzi pianką.. Dziewczyny błagam, macie jakieś rady? Nie chcę go jeszcze skreślać. Myślałam, że będzie idealny dla mojej wrażliwej skóry a jednak chyba się zawiodłam może to wina nakładania? robię to kolistymi ruchami, wcierając go w skórę.. co używacie pod lub na?
natka605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 10:15   #1713
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

musisz mieć dobrze nawilżoną buźkę, nakładaj treściwy krem na noc
sucha skóra się broni i wydziela więcej sebum więc wtedy podkład będzie się warzył
u mnie jest idealnie jak primer nałożę pod i na podkład jeszcze (Amilie Angel dust)
o kremach pod podkład u mnie nie ma mowy ....

i to normalne, że podkład dopiero po paru minutach wygląda jak należy...
ale niedobrze, że włazi Ci w pory, u mnie się nic takiego nie dzieje

spróbuj dobrze ponawilżać się, zrobić peeling i zobaczysz... nie skreślaj go jeszcze
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 10:46   #1714
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

a jaką masz formułę? może za dużo nakladasz?
mi kiedyś EDM taki bajzel robił na twarzy, teraz nie mam problemu
może spryskaj delikatnie pędzel hydrolatem lub termalką, jeżeli masz suchą skórę to chyba lepiej się sprawdzi taka lekko kremowa konsystencja
albo primer - ja używam mąki ryżowej (tj zmielony w młynku biały ryż, na idealny puch)
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 16:14   #1715
natka605
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 38
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mam formułę kryjącą, nakładam 2 cienkie warstwy. W takim razie zamówię w tym miesiącu primer i kupię wodę termalną dzięki dziewczyny na Was zawsze można liczyć a myślicie że AM może mnie uczulać czy raczej nie ma takiej opcji? Ogólnie ostatnio mam nasilone AZS ale nie tylko na twarzy więc może jednak nie

mam jeszcze jedno pytanie skoro i tak mam zamawiać ten primer z Amilie to lepiej kupić Angel Dust czy Sunshine Dust? przy okazji kupię pewnie też podkład tylko który jest najbardziej zbliżony do Golden Fair z AM? Creme Brulee? wydaje się nieco pomarańczowy... Sesame znowu chyba za jasny wiem że to wątek o AM ale może któraś z Was się orientuje

Edytowane przez natka605
Czas edycji: 2013-10-08 o 16:52
natka605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 17:24   #1716
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja latem zamiennie używałam Creme Brulee z Golden Fair, przy czym CB jest malutką ociupinkę jakby cieplejszy, ale bez obaw to żółtek
Angel Dust weź transparentny jest, nie wiem jak ten drugi
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 18:07   #1717
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez natka605 Pokaż wiadomość
Mam formułę kryjącą, nakładam 2 cienkie warstwy. W takim razie zamówię w tym miesiącu primer i kupię wodę termalną dzięki dziewczyny na Was zawsze można liczyć a myślicie że AM może mnie uczulać czy raczej nie ma takiej opcji? Ogólnie ostatnio mam nasilone AZS ale nie tylko na twarzy więc może jednak nie

mam jeszcze jedno pytanie skoro i tak mam zamawiać ten primer z Amilie to lepiej kupić Angel Dust czy Sunshine Dust? przy okazji kupię pewnie też podkład tylko który jest najbardziej zbliżony do Golden Fair z AM? Creme Brulee? wydaje się nieco pomarańczowy... Sesame znowu chyba za jasny wiem że to wątek o AM ale może któraś z Was się orientuje
ja mam wrażenie, że creme brulee wpada bardziej w pomarańcz niż w żółć; więc polecam najpierw próbkę
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 09:16   #1718
Semele
Raczkowanie
 
Avatar Semele
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 497
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

hej dołączam do Was dziewczyny! Właśnie doszła mi przesyłka z próbkamipodkładów kryjących: natural light i beige fairest. W gratisie dostałam próbkę podkładu rozswietlającego beige fair. Co do natural light, to myślałam że to będzie mój kolor niestety okazał się zdecydowanie za ciemny, za to beige fairest pasuje zdecydowanie! Przed chwilą zamówiłam własnie pędzel flat top, bo wzięłam sobie do serca to co pisałyście Ciekawa jestem czy bedę zadowolona zminerałów. Możecie mi powiedzieć jakiego kremu używacie przed aplikazją podkładu ;>? jaki polecaie;> z rana myję buzię żelem lekko wysuszającym,dlatego bez kreu raczej nie wyobrazam sobie aplikacji podkładu ;<
__________________
"Początek może być tam gdzie tylko zechcemy"
Semele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 11:14   #1719
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

nie używam nic pod minerały, oprócz spryskania twarzy hydrolatem z dodatkiem wit.C
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 11:31   #1720
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Semele Pokaż wiadomość
Możecie mi powiedzieć jakiego kremu używacie przed aplikazją podkładu ;>? jaki polecaie;> z rana myję buzię żelem lekko wysuszającym,dlatego bez kreu raczej nie wyobrazam sobie aplikacji podkładu ;<
Obecnie żadnego, ale jeszcze do niedawna miałam z tym ogromny problem, bo używałam zbyt wysuszającego mydła/żelu i z tym wysuszeniem żaden krem sobie nie radził, minerały się warzyły, zbijały w placki, skóra się wściekle przetłuszczała. Raczej doradzę Ci jakiś łagodniejszy sposób oczyszczania, niż szukanie kremu, który sobie poradzi ze szkodami wyrządzonymi przez zbyt mocny środek myjący. Na skórze utrzymywanej w stanie równowagi o wiele lepiej trzyma się makijaż.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2013-10-09 o 12:11
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 11:49   #1721
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja też nic nie nakładam, ale przed myję buźkę tylko pianką nawilżającą
Semele po co od rana używasz tak wysuszającego żelu? jak już naprawdę musisz to tego typu żele lepiej wieczorem
a rano coś delikatnego
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 16:00   #1722
Semele
Raczkowanie
 
Avatar Semele
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 497
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziękuję za odpowiedzi dziewczyny! jessica855 uywam od niedawna bo mam wrażenie że po noy moja skóra jest w strasznie strasznie tłusta ;<
__________________
"Początek może być tam gdzie tylko zechcemy"
Semele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 16:18   #1723
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Semele Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi dziewczyny! jessica855 uywam od niedawna bo mam wrażenie że po noy moja skóra jest w strasznie strasznie tłusta ;<
To raczej tylko wrażenie. Zwykły micel powinien sobie dać z tym radę. Zresztą poza micelami są jeszcze olejki myjące.
Chociaż nie każdy i nie od razu umie się przestawić na oczyszczanie bez użycia wody, może u Ciebie wystarczy łagodniejszy żel, jakiś Babydream albo coś podobnego. U mnie rezygnacja ze środków wymagających użycia wody od razu przyniosła poprawę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 22:14   #1724
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dzisiaj właśnie dostałam swoje kolejne zamówienie z AM - tym razem 10g Golden Fair (matujący) oraz pędzel do korektora - będę testować jutro

Co do tego na ile podkład starcza - mi 4g poszło w 5, no, prawie 6 miesięcy. Chimay wstawiałaś zdjęcie i jak dla mnie mało zużywasz, ja przynajmniej 2 razy tyle nabieram Więc nie mam pojęcia co się dzieje u ciebie z resztą, że tak szybko zużywasz
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 22:34   #1725
jula85
Raczkowanie
 
Avatar jula85
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 170
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Z minerałow jestem prawie zadowolona,gdyż nie wiem dlaczego róż sunrise tak szybko znika mi z twarzy??juz po godzinie! jak u Was z trwałością różu AM?
Mam problem z korektorem medium kładzionym pod oczy.Jako korektor na pryszcze super ale pod oczami mi się waży,robi sie taka siateczka,robią sie plamki,jak aplikujecie korektor?nakładam pędzelkiem płaskim rozciarająć jak zwykly korektor płynny.
Chciałabym spróbować nic nie kłaść pod minerały ale za bardzo jestem za ochroną p/słoneczną więc nie chce rezygnować z kremu z filtrem-a być może to tez ma wpływ na to jak trzymają sie minerały?
__________________
fitwoman
jula85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 22:46   #1726
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mi się róże AM (sunrise, romantic) trzymają do zmycia makijażu. Czyli 8-10h.
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 23:42   #1727
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Semele Pokaż wiadomość
hej dołączam do Was dziewczyny! Właśnie doszła mi przesyłka z próbkamipodkładów kryjących: natural light i beige fairest. W gratisie dostałam próbkę podkładu rozswietlającego beige fair. Co do natural light, to myślałam że to będzie mój kolor niestety okazał się zdecydowanie za ciemny, za to beige fairest pasuje zdecydowanie! Przed chwilą zamówiłam własnie pędzel flat top, bo wzięłam sobie do serca to co pisałyście Ciekawa jestem czy bedę zadowolona zminerałów. Możecie mi powiedzieć jakiego kremu używacie przed aplikazją podkładu ;>? jaki polecaie;> z rana myję buzię żelem lekko wysuszającym,dlatego bez kreu raczej nie wyobrazam sobie aplikacji podkładu ;<
A mogłabyś powiedzieć coś o tym rozświetlającym podkładzie?
A ten beige fairest ma jakies zdeydowane tony? Róż/zółć?
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 08:26   #1728
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jula85 Pokaż wiadomość
Z minerałow jestem prawie zadowolona,gdyż nie wiem dlaczego róż sunrise tak szybko znika mi z twarzy??juz po godzinie! jak u Was z trwałością różu AM?
Mam problem z korektorem medium kładzionym pod oczy.Jako korektor na pryszcze super ale pod oczami mi się waży,robi sie taka siateczka,robią sie plamki,jak aplikujecie korektor?nakładam pędzelkiem płaskim rozciarająć jak zwykly korektor płynny.
Chciałabym spróbować nic nie kłaść pod minerały ale za bardzo jestem za ochroną p/słoneczną więc nie chce rezygnować z kremu z filtrem-a być może to tez ma wpływ na to jak trzymają sie minerały?
Mi się nie trzyma żaden mineralny róż dłużej niż przez godzinę
Także poddałam się i używam tylko z The Balm.

Pod oczy wolę korektor płynny lub kamuflaż z Catrice.

Wczoraj miałam na sobie od 7 do 20 mineralny podklad i o dziwo trzymał się!
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 08:35   #1729
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jula85 Pokaż wiadomość
Z minerałow jestem prawie zadowolona,gdyż nie wiem dlaczego róż sunrise tak szybko znika mi z twarzy??juz po godzinie! jak u Was z trwałością różu AM?
Mam problem z korektorem medium kładzionym pod oczy.Jako korektor na pryszcze super ale pod oczami mi się waży,robi sie taka siateczka,robią sie plamki,jak aplikujecie korektor?nakładam pędzelkiem płaskim rozciarająć jak zwykly korektor płynny.
Chciałabym spróbować nic nie kłaść pod minerały ale za bardzo jestem za ochroną p/słoneczną więc nie chce rezygnować z kremu z filtrem-a być może to tez ma wpływ na to jak trzymają sie minerały?
Ja nakładam palcem na podkład, trzeba jednak uważać, żeby nie było go pod oczami za dużo, bo wtedy bardzo to widać i wchodzi w załamania Teraz kupiłam pędzelek od AM, ale jeszcze nie testowałam. Aaaa, ja pod minerały używam serum z BU z witaminą C
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 15:32   #1730
Semele
Raczkowanie
 
Avatar Semele
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 497
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

fiska ten rozświetlający, jest bardzo bardzo rozśwetlającym wg mnie zdecydowanie za bardzo się mieni, ale wiadomo jak kto lubi

Beige fairest jest bardzo jasny, nie ma zdecydowanych tonów. wg mnie zdecydowanie w róż idzie naturl light.
__________________
"Początek może być tam gdzie tylko zechcemy"
Semele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 18:05   #1731
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jula85 Pokaż wiadomość
Z minerałow jestem prawie zadowolona,gdyż nie wiem dlaczego róż sunrise tak szybko znika mi z twarzy??juz po godzinie! jak u Was z trwałością różu AM?
U mnie od 7:30 do 18 nic mu się nie dzieje , później się ściera w mgnieniu oka
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 19:19   #1732
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Semele Pokaż wiadomość
fiska ten rozświetlający, jest bardzo bardzo rozśwetlającym wg mnie zdecydowanie za bardzo się mieni, ale wiadomo jak kto lubi

Beige fairest jest bardzo jasny, nie ma zdecydowanych tonów. wg mnie zdecydowanie w róż idzie naturl light.
Dziękuję! W końcu ktoś coś podpowiedział o tych tonach
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 22:05   #1733
jula85
Raczkowanie
 
Avatar jula85
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 170
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

a jak nakładacie podklady i róże?na mokro czy na sucho?moze sprobuję na mokro żeby lepiej się trzymał..
__________________
fitwoman
jula85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 22:28   #1734
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

podklad na mokro a roz? chyba bym sie bala na mokro zeby plam nie zostawil
Moze zmieszac troszke z kremem i wtedy nalozyc roz?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 22:53   #1735
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja jak nałożyłam podkład na mokro to padłam, był tak ciemny, że nie wyszłabym tak z domu
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 22:54   #1736
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jula85 Pokaż wiadomość
a jak nakładacie podklady i róże?na mokro czy na sucho?moze sprobuję na mokro żeby lepiej się trzymał..
U mnie na mokro się nie da. Robią się smugi, których nie umiem rozetrzeć, podkład okropnie włazi w rozszerzone pory i generalnie efekt jest jak po kiepskim silikonowym podkładzie przyklepanym jeszcze gorszym pudrem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 23:06   #1737
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja wlalam sobie hydrolat w opakowanie po mgielce z avonu i "ksikam" z odleglosci 20 cm ze 2-3 razy. Faktycznie na poczatku trzoszke smuzy, ale za chwile wszystko ladnie sie wyrownuje

A jak nie potrzebuje duzego krycia, to spryskuje twarz na koniec.

Na sucho to brode wytarlabym chyba po godzinie
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 10:13   #1738
Semele
Raczkowanie
 
Avatar Semele
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 497
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

fiska nie ma za co !
__________________
"Początek może być tam gdzie tylko zechcemy"
Semele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 14:24   #1739
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Już po testach pędzelka do korektora - powiem tylko tyle, że krycie jest genialne Żałuję, że wcześniej go nie kupiłam, tylko bawiłam się w nakładanie palcem.
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 19:36   #1740
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A ja Wam powiem tak, że ostatnio wróciłam do AM. Porównałam sobie dwie metody nakładania i chyba będę aplikować " na sucho". Może okazać się to dziwne, ale stwierdziłam że "na mokro" podkreśla mi wszystkie skórki i pory. A jak nałożyłam dzisiaj "na sucho" to mam gładziutką buzię bez żadnych podkreśleń. Czemu tak jest nie mam pojęcia, zawsze myślałam że "na sucho" podkreśla, a tu proszę jaka miła niespodzianka

A co do korektora, to proszkowane za bardzo podkreślały mi moje "zmarszczki" i nierówności pod oczami. Nie mogłam sobie z tym poradzić, ale znalazłam sposób Korektor mineralny wymieszałam z olejem ze słodkich migdałów, teraz ma konsystencje kremową i nakładam go palcem. Jest wspaniały
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.