czy jest możliwa ciąża w takim przypadku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-10, 20:23   #1
xjoannax009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1

czy jest możliwa ciąża w takim przypadku?


Cześć, otóż mam 17 lat, jestem z chlopakiem na tyle dlugo, ze zdecydowalismy sie na pierwszy raz mój, bo on już był po. Otóż to było 13 lutego teoretycznie 3 dni przed dniami płodnymi, stosunek był zabezpieczony, stosowaliśmy prezerwatywe, która ani nie pękła, ani się nie zsunęła, cały stosunek nie trwał długo, polegał bardziej na przebiciu błony, doszedł poza mną. Chodzi o to, że cykle miewam jeszcze nieregularne zazwyczaj 32 dni czasem się spóźnia, raz miałam sytuację, że cały miesiąc nie dostałam okresu, ale wtedy się nie martwiłam, bo nie było prawdopodobieństwa, teraz okres powinnam dostac 6.03 niestety do dnia dzisiejszego go nie mam, mam ból podbrzusza, piersi się powiększyły, robiłam test tyle, że 3 dni przed spodziewaną miesiączką, z po południowego moczu nie z porannego, wyszedł negatywnie. Dodam również, że przez to bardzo się stresuję od ponad 2 tygodni chodzę zestresowana, a wiem, że to może opóźniać dodatkowo okres... Czy jest możliwa ciąża w takim wypadku..?

Edytowane przez xjoannax009
Czas edycji: 2015-03-10 o 20:25
xjoannax009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 20:46   #2
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: czy jest możliwa ciąża w takim przypadku?

Cytat:
Napisane przez xjoannax009 Pokaż wiadomość
Cześć, otóż mam 17 lat, jestem z chlopakiem na tyle dlugo, ze zdecydowalismy sie na pierwszy raz mój, bo on już był po. Otóż to było 13 lutego teoretycznie 3 dni przed dniami płodnymi, stosunek był zabezpieczony, stosowaliśmy prezerwatywe, która ani nie pękła, ani się nie zsunęła, cały stosunek nie trwał długo, polegał bardziej na przebiciu błony, doszedł poza mną. Chodzi o to, że cykle miewam jeszcze nieregularne zazwyczaj 32 dni czasem się spóźnia, raz miałam sytuację, że cały miesiąc nie dostałam okresu, ale wtedy się nie martwiłam, bo nie było prawdopodobieństwa, teraz okres powinnam dostac 6.03 niestety do dnia dzisiejszego go nie mam, mam ból podbrzusza, piersi się powiększyły, robiłam test tyle, że 3 dni przed spodziewaną miesiączką, z po południowego moczu nie z porannego, wyszedł negatywnie. Dodam również, że przez to bardzo się stresuję od ponad 2 tygodni chodzę zestresowana, a wiem, że to może opóźniać dodatkowo okres... Czy jest możliwa ciąża w takim wypadku..?
Ciąża jest prawie niemożliwa. Tysięczne procenta szans na to masz by być w ciąży, a stresujesz się i możemy prędzej mówić o ciązy urojonej.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 21:16   #3
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: czy jest możliwa ciąża w takim przypadku?

Na samej górze tego forum jest wątek zbiorczy. Będę gryźć. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778122

PS. doczytaj jak zachodzi się w ciążę.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-10 22:16:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.