Wygrałam z trądzikiem!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-12, 20:48   #1
Marzenax
Raczkowanie
 
Avatar Marzenax
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 284

Wygrałam z trądzikiem!!!


Witam,
dośc długo zastanawialam się czy załozyć ten wątek ale nie wytrzymałam bo chce się pochwalić oim sukcesem. Otóż po wielu trudach mękach, terapaich hormonalnych, antybiotykowych itp wygrałam (mam nadzieję że na zawsze) z trądzikiem
Oto moja kuracja ( w większości zainspirowana Wizażem, ale dochodziłam do niej latami prób i błędów)
Demakijaż i oczyszczanie: emulsja cetaphil lub physiogel - bez uzycia wody która jak zauważyłam podrażnia trądzikowa skórę
Krem na dzień: moja cera jest w takim stanie że żaden mi nie szkodzi, obecnie uzywam krem Garniera do skóry mieszanej
Wieczorem: kapsułki dermogal na zmianę z kremem lysanel active lub Glyco-A (te ostatnie wygładzaja skórę i wybielaja blizny po krostkach)
I NAJWAŻNIEJSZE: codziennie łyżeczka od herbaty oleju z ogórecznika i łyżeczka oleju lnianego ze skrzypem Skrzyplolen - zwłaszcza olej z ogórecznika jest okropny w smaku i na efekty trzeba czekać ok. miesiąc ale naprawdę warto
CO osiągnełam: zero przyszczy, gładka cera, prawie zerowe przetłuszczanie - makijaż trzyma się na buzi cały dzień (zapomniała juz kontrolowac w ciągu dnia jka wyglądam bo ciągle wyglądam dobrze)
Dziewczyny spróbujcie tej terapii, a zwłaszcza tego oleju z ogórecznika bo działa cuda, mozna też nim smarować buzię, ale ma okropy zapach więc jest to mało przyjemne
Jka macie jakieś pytania to pomogę, i zycz wszystkim zeby budzili sie codziennie z gładka cerą - tak jak ja
Marzenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:07   #2
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

gratuluję i zazdroszczę
ile kosztuje ten olej?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 08:10   #3
Marzenax
Raczkowanie
 
Avatar Marzenax
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 284
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Buteleczka która wystarczy na 2-3miesiące to koszt ok. 30 zł, więc niewiele a warto spróbować
Marzenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 08:36   #4
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Zaciekawił mnie ten olej z ogórecznika... Gdzie można go dostać?
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 09:11   #5
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Ja też jestem zainteresowana, bo arsenał do walki z wypryskami mam ogromy a efekty nadal nie do końca zadowalające. Ile kosztuje ten Skrzyplolen (taka jest nazwa tego oleju ze skrzypem?) i czy dostanę go w aptece czy raczej w zielarskim? Jeśli możesz podaj też nazwę producenta tego oleju z ogórecznika.
Z góry bardzo dziękuję i gratuluję cierpliwości w staraniach o ładna cerę . Widać, że się opłaca
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 09:26   #6
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

zaciekawił mnie ten olej z ogórecznika
gdzie go można dostać i czy ma jakąś nazwę? a ten ze skrzypem?
__________________

Anheles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 09:46   #7
agusiamatyldka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 254
Smile Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Topalyse - jest to preparat w kapsulkach, wyciag z ogorecznika....koszt 70zl... ja zazywalam miesiac topalsy bo z mojej tlustej skory nagle (Inie stosowalam innych krmow niz wczesniej) zrobila sie sucha i luszczaca) po miesiacu pomoglo fakt ale gdy odstawilam po kolejnym miesiacu wrosilo...teraz znowu zaczynam brac ....nie wydaje mi sie jednak zeby byly to tabletki na tradzik, one maja nawilzac skore od wewnatrz....przy stosowaniu kremow silnie wysuszajacych nie dopuszczaja poprostu do przesuszenia... ale same przy tradzku niewiele pomoga.... ja radze oczyszcic sobie organizm i znalezc przyczyne tradziku..
agusiamatyldka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-13, 10:07   #8
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Znalazłam trochę informacji na temat ogórecznika lekarskiego:

"Działanie: łagodne działanie moczopędne, przeciwzapalne, uspokajające i bakteriobójcze. Używany jest wewnętrznie do leczenia zapaleń i uszkodzeń błon śluzowych jamy ustnej, układu oddechowego, przełyku, żołądka, jelit, a także w przewlekłym zapaleniu nerek, chorobie reumatycznej i jako środek łagodnie uspokajający. Zewnętrznie używa się jako odwar przy oparzeniach skóry, czyrakach, odmrożeniach, wybroczynach, trądziku młodzieńczym, świądzie skóry i trudno gojących się ranach. Najczęściej używa się w postaci naparu. Olej z nasion zalecany jest przy leczeniu nerwic, depresji, schizofrenii, a także przy wzmożonym wysiłku umysłowym i fizycznym, w czasie menopauzy. Działa korzystnie na ośrodki mózgowe, poprawia krążenie i pracę gruczołów dokrewnych."

Mam nadzieję, że stosowany wewnętrznie również wpłynie na cerę, bo głównie na tym mi zależy...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 10:21   #9
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Co do oleju z ogórecznika - ja piję od paru dni Capivit HydroControl, który między innymi zawiera właśnie ten olej.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 10:27   #10
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Cytat:
Napisane przez Anheles Pokaż wiadomość
zaciekawił mnie ten olej z ogórecznika
gdzie go można dostać i czy ma jakąś nazwę? a ten ze skrzypem?
dołączam się do pytania
moze w końcu coś pomoże na moją sezonową ropną brodę
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 11:07   #11
Marzenax
Raczkowanie
 
Avatar Marzenax
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 284
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Używam olejów firmy oleofarm, bo akurat do takich miałam dostęp:
http://www.oleofarm.com.pl/suplementy.php
Olej z ogórecznika zmienia skład sebum skóry, które nie zatyka porów w skórze, skóra się nie przetłuszcza a jeśli juz (np. po wysiłku) to nie jest tak chorobliwie tłusta tylko naturalnie i minimalnie błyszcząca - tak jest w moim przypadku
Marzenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-13, 11:21   #12
MirandaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 54
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Popieram wszystko co naturalne. Do preparatu z białkami serwatkowymi - faceokey, przekonała mnie kumpela. Jej wszystko się ładnie wygładziło. I nie przetłuszcza się skóra.
MirandaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 11:54   #13
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Cytat:
Napisane przez Marzenax Pokaż wiadomość
Używam olejów firmy oleofarm, bo akurat do takich miałam dostęp:
http://www.oleofarm.com.pl/suplementy.php
Mnie się nie chce ta strona otworzyć

Cytat:
Napisane przez Marzenax Pokaż wiadomość
Olej z ogórecznika zmienia skład sebum skóry, które nie zatyka porów w skórze, skóra się nie przetłuszcza a jeśli juz (np. po wysiłku) to nie jest tak chorobliwie tłusta tylko naturalnie i minimalnie błyszcząca - tak jest w moim przypadku
Właśnie wróciłam z apteki, gdzie przy okazji zaopatrzyłam się w olej z nasion ogórecznika w kapsułkach. Zaczynam łykać od dzisiaj. Mam nadzieję, że pomoże na to nieszczęsne przetłuszczanie się skóry...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 20:37   #14
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Kapsulki Biogal (chyba 9 zl kosztuja) to jest olej z ogorecznia.Cudow nie oczekujcie.Sama tez to dlugo bralam.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 08:23   #15
Marzenax
Raczkowanie
 
Avatar Marzenax
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 284
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Tabletki Biogal brałam przez kilka miesięcy ale efekty były średnie pozatym cenowo wychodzą dośc drogie jeśli bierze się 6 kapsułek dziennie (o takiej dawce czytałam na Wizażu). Czysty olej dziala na mnie o wiele lepiej, tez trzeba czekac na efeky, ale sa naprawdę spektakularne - przynajmniej u mnie no i to o wiele tansza kuracja Jedynym minusem jest ten okropny smak Także z mojego doświadczenia nie polecam ogórecznika w tabletkach Dzieczyn bądzcie cirpliwe, wypróbujcie ten olej i dajcie znać jakie są efekty
Marzenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 14:36   #16
amelka99
Raczkowanie
 
Avatar amelka99
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 400
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

W takim razie muszę sobie go koniecznie kupić czy na taką kaszkę na czole pomoże? bo to nie są takie typowe pryszcze tylko właśnie taka kaszka... I wystarczy ten olej z ogórecznika? Czy konieczny jest też ten lniany?
amelka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 14:57   #17
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Cytat:
Napisane przez amelka99 Pokaż wiadomość
W takim razie muszę sobie go koniecznie kupić czy na taką kaszkę na czole pomoże? bo to nie są takie typowe pryszcze tylko właśnie taka kaszka... I wystarczy ten olej z ogórecznika? Czy konieczny jest też ten lniany?
Podłączam sie do pytań Ja tez bym wyprobowala ten olej bo byl polecany również przez inna Wizażanke ktora ma o tym spore pojecie Tak na margiesie to wyczytalam przy okazji ze dobrze jest łykac wit. B6 (albo jesc duzo produktow w ktorych ona sie znajduje) zreszta jak wszystkie z grupy B ale chyba ameryki nie odkrylam
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 10:16   #18
Marzenax
Raczkowanie
 
Avatar Marzenax
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 284
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Nie wiem czy i wam pomoże ten olej bo nie jestem lekarzem i czy wasza przyczyn trądziku jest taka sama jka była u mnie. Ale jest duża szanas że to coś zmieni bo u mnie zmiana jest wręcz spektakularna
Olej lniany bardziej działa na zwiekszenie nawilżenia skóry całego ciała, a dodatek skrzypu wzmacnia paznokcie i włosy.
Na sam trądzik wystarczy olej z ogórecznika.
Tylko nie zniechęcajcie się ze po paru dniach kuracji nie ma jescze efektów, umnie pierwsze zmiany na lepsze były widoczne po ok. miesiąca.
Życzę powodzenia
Marzenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 15:10   #19
rose87
Raczkowanie
 
Avatar rose87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 127
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Właśnie dzisaj kupiłam olej z ogórecznika. Mam nadzieję że mi też pomoże, bo próbowałam już prawie wszystkiego (antybiotyki, diane) i zawsze wszystko wracało, a olej jak nie pomoże to raczej nie powinien zaszkodzić
rose87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-16, 11:34   #20
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Cytat:
Napisane przez rose87 Pokaż wiadomość
Właśnie dzisaj kupiłam olej z ogórecznika. Mam nadzieję że mi też pomoże, bo próbowałam już prawie wszystkiego (antybiotyki, diane) i zawsze wszystko wracało, a olej jak nie pomoże to raczej nie powinien zaszkodzić
Jak zamierzasz stosować - łykać po łyżeczce tak jak Marzenax? Pisze coś na etykiecie o sposobach stosowania?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 12:20   #21
rose87
Raczkowanie
 
Avatar rose87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 127
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Pije, o nakładaniu na skóre nic nie pisze.
rose87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 12:25   #22
rose87
Raczkowanie
 
Avatar rose87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 127
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

sorki, nie doczytałam, ale pisze ze stosowany zewnetrznie pokrywa skóre cienką warstwą ochronną zapobiegając utracie wody, zmiękcza naskórek, a w stanach zapalnych osłabiając napięcie tkanek i suchość skóry.
rose87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 12:42   #23
lalaine
Raczkowanie
 
Avatar lalaine
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 393
Wink Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Cytat:
Napisane przez Marzenax Pokaż wiadomość
Witam,
dośc długo zastanawialam się czy załozyć ten wątek ale nie wytrzymałam bo chce się pochwalić oim sukcesem. Otóż po wielu trudach mękach, terapaich hormonalnych, antybiotykowych itp wygrałam (mam nadzieję że na zawsze) z trądzikiem
Oto moja kuracja ( w większości zainspirowana Wizażem, ale dochodziłam do niej latami prób i błędów)
Demakijaż i oczyszczanie: emulsja cetaphil lub physiogel - bez uzycia wody która jak zauważyłam podrażnia trądzikowa skórę
Krem na dzień: moja cera jest w takim stanie że żaden mi nie szkodzi, obecnie uzywam krem Garniera do skóry mieszanej
Wieczorem: kapsułki dermogal na zmianę z kremem lysanel active lub Glyco-A (te ostatnie wygładzaja skórę i wybielaja blizny po krostkach)
I NAJWAŻNIEJSZE: codziennie łyżeczka od herbaty oleju z ogórecznika i łyżeczka oleju lnianego ze skrzypem Skrzyplolen - zwłaszcza olej z ogórecznika jest okropny w smaku i na efekty trzeba czekać ok. miesiąc ale naprawdę warto
CO osiągnełam: zero przyszczy, gładka cera, prawie zerowe przetłuszczanie - makijaż trzyma się na buzi cały dzień (zapomniała juz kontrolowac w ciągu dnia jka wyglądam bo ciągle wyglądam dobrze)
Dziewczyny spróbujcie tej terapii, a zwłaszcza tego oleju z ogórecznika bo działa cuda, mozna też nim smarować buzię, ale ma okropy zapach więc jest to mało przyjemne
Jka macie jakieś pytania to pomogę, i zycz wszystkim zeby budzili sie codziennie z gładka cerą - tak jak ja
a mój sposób jest taki
kupiłam fluid i puder pierre rene antybakteryjny używałam go 3 miesiące i po 3 miesiacach nie musze niczego używac, poprostu z cery tradzikowej mam gładką skóre, nawet jednego pryszcza, i co?cool:
__________________
`większość z nas spocznie w grobie z muzyką w sercu`
lalaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 12:52   #24
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

no to szczesciara z Ciebie....niestety wiekszosc dziewczyn tutaj, na wizażu nie ma tyle sczescia zeby "wyleczyc sie" antybakteryjnym pudrem...
Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 13:03   #25
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Cytat:
Napisane przez Agemia Pokaż wiadomość
Co do oleju z ogórecznika - ja piję od paru dni Capivit HydroControl, który między innymi zawiera właśnie ten olej.
jak to "pijesz", przeciez to są tabletki/kapsułki
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 13:46   #26
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
jak to "pijesz", przeciez to są tabletki/kapsułki
Tak mi się napisało, nie czepiaj się. :P "POPIJAM WODĄ", czyli łykam.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 14:23   #27
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Cytat:
Napisane przez Agemia Pokaż wiadomość
Tak mi się napisało, nie czepiaj się. :P "POPIJAM WODĄ", czyli łykam.
alez ja sie nie czepiam zdziwilo mnie tylko, ze wprowadziliby nowy capivit do picia....

sama sie nad nimi zastanawialam, nie wiem czy dalyby choc mierny efekt nawilzenia...
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 16:40   #28
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Mnie się wydaje, że trochę pomagają, chociaż stosuję też równocześnie maści i kremy nawilżające, więc właściwie trudno powiedzieć.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 22:13   #29
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Cytat:
Napisane przez lalaine Pokaż wiadomość
a mój sposób jest taki
kupiłam fluid i puder pierre rene antybakteryjny używałam go 3 miesiące i po 3 miesiacach nie musze niczego używac, poprostu z cery tradzikowej mam gładką skóre, nawet jednego pryszcza, i co?cool:
Dziwne a nawet bardzo dziwne Puder i fluid ktore moga dodatkowo pogorszyc stan cery wyleczyly ja z tradziku? Jestes pewna ze to nie cos innego?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 08:31   #30
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Wygrałam z trądzikiem!!!

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Dziwne a nawet bardzo dziwne Puder i fluid ktore moga dodatkowo pogorszyc stan cery wyleczyly ja z tradziku? Jestes pewna ze to nie cos innego?
Dokładnie. Ja sądzę, że po prostu trądzik minął. A poza tym, w takim razie, Twój trądzik, lalaine, musiał być niczym w porównaniu do problemów wielu osób, które tu pisują. :P
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 12:04:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.