Wytrysk przy grze wstępnej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-06, 16:59   #1
Michalek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11

Wytrysk przy grze wstępnej


Witam. Zacznę od przedstawienia swojej sytuacji i z góry piszę, że przeczytałem mnóstwo tematów o takiej tematyce ale nie znalazłem podobnego przypadku do swojego. Mam 20 lal. W wieku 16 lat straciłem "prawictwo", seks wtedy trwał długo zanim doszedłem, później jeszcze raz i znowu (każdy raz z inną partnerką). W wieku 18 lat miałem przerwę do 20. 3 miesiące temu znowu miałem jednorazową przygodę i wtedy seks trwał może z 2 minuty... Było to po imprezie i nawet nie miałem siły na "drugie podejście". Po tej przygodzie poznałem inną dziewczynę (moją obecną ). Około tygodnia temu leżąc u niej zacząłem się do niej dobierać i doszło do robótek ręcznych (ja jej, ona mi) Podczas dość krótkiej zabawy miałem wytrysk prawdopodobnie bez orgazmu (czułem, że leci ale nie miałem uczucia orgazmu). W sumie to jakoś nie przejmowałem się tym za bardzo bo takie rzeczy się zdarzają (chociaż miałem świadomość ostatniego seksu). Następnie dostała okresu było parę dni przerwy i dziś rano znowu doszło do zbliżenia. Powtórka z rozrywki zaczęło się od robótek ręcznych i przez około 10-15 min udało mi się 4 razy powstrzymać wytrysk (kiedy czułem, że się zbliża po prostu zabierałem jej rękę). Już praktycznie chciałem kończyć i w nią wejść kiedy nagle bum, nie zdążyłem przytrzymać tym razem! Ale uwaga! Znowu bez orgazmu! Łącząc razem te 3 szybkie ostatnie dojścia trochę się załamałem i ona to zauważyła i z pytaniem do mnie czy zawsze tak szybko kończę. Trochę o tym pogadaliśmy, starałem się obracać w żart ale mimo wszystko byłem i jestem bardzo podłamany. Ona miała 2 stałych partnerów, mi się jeszcze nie udało takiej znaleźć (same jednorazowe przygody). Tak się podłamałem, że nawet nie miałem ochoty próbować po wytrysku jeszcze raz. Boje się, że będzie teraz tak za każdym razem. Myślałem żeby od razu przejść do rzeczy bez gry wstępnej ale już nawet sam nie wiem co mam o tym myśleć. Jest szansa, że się to zmieni? Czemu wcześnie nie miałem takich problemów a teraz się zaczęły?
Michalek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 17:31   #2
ChaseTheCloudsAway
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 252
Dot.: Wytrysk przy grze wstępnej

po 2letniej przerwie i braku seksu wcześniej to w sumie nic dziwnego, że szybko kończysz. ćwiczyć trzeba!

edit: nie braku, że w ogóle, tylko braku regularnego seksu, bo te 3 czy 4 razy to w sumie tyle co nic
ChaseTheCloudsAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 18:18   #3
Michalek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Wytrysk przy grze wstępnej

[/QUOTE]edit: nie braku, że w ogóle, tylko braku regularnego seksu, bo te 3 czy 4 razy to w sumie tyle co nic[/QUOTE]

No niby tak ale przy 5 razie dopiero mi się to zdarzyło (wtedy przerwy były od miesiąca do roku - letnie przygody za młodu ;p) . Jednak mimo wszystko boje się, że tak zostanie a wtedy to będzie jakaś porażka...
Michalek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 19:06   #4
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Wytrysk przy grze wstępnej

Póki co nie masz co panikować tylko raczej ćwiczyć. Dziewczyna już wie co i jak więc raczej się nie zdziwi. A to nie jest poza tym nic szczególnie niezwykłego że chłopak, który nie uprawia seksu ma b. szybki wytrysk na początku. Na pewno z czasem wszystko będzie ok
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 19:15   #5
Michalek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Wytrysk przy grze wstępnej

czyli co to jest normalne, że po kilku minutach ręcznie mam spust Oo? Nie wiem może to dziwne dla mnie bo wcześniej z innymi partnerkami tak nie miałem, postaram się skrócić grę wstępną
Michalek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 19:26   #6
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Wytrysk przy grze wstępnej

Normalne, to jest zawsze normalne na początku a jakby nie patrzeć to Twoje początki mimo, że nie jesteś prawiczkiem. Może skróć a może zmień grę wstępną, np. bez robótek ręcznych i nie zapominaj w tym wszystkim o partnerce. A przede wszystkim ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz i na razie się tym nie martw.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 19:40   #7
Michalek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Wytrysk przy grze wstępnej

No to dziękuje Zdecydowanie zostałem pocieszony
Michalek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 20:03   #8
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Wytrysk przy grze wstępnej

sproboj zrobic sobie dobrze przed spotkaniem z dziewczyna- moze nastepny raz juz z nia bedzie dluzszy
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 20:23   #9
Ametys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: Wytrysk przy grze wstępnej

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:41
Ametys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 20:58   #10
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Wytrysk przy grze wstępnej

dlaczego?

Cytat:
Napisane przez Ametys Pokaż wiadomość
Pozazdrościć przygód życiowych tragedia.
Opowiedz to dziewczynie z którą będziesz chciał zaczynać na poważnie to od ciebie ucieknie.
_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 06:40   #11
Michalek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Wytrysk przy grze wstępnej

Wie o tym, traktuje ją jak najbardziej poważnie To było ponad 2 lata temu (nie licząc tej ostatniej, a to była długa historia i no po prostu tak wyszło...). Nigdy bym jej nie zdradził itp. Też miałem swoje potrzeby a nie byłem długo w związku (2 moje wcześniejsze partnerki nie chciały się kochać za szybko i jakoś szybko te związki się kończyły, nie dlatego, że nie było seksu )

Edytowane przez Michalek92
Czas edycji: 2012-03-07 o 06:42
Michalek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 07:01   #12
Ottos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 172
Dot.: Wytrysk przy grze wstępnej

A gdyby ona miała z pięć jednorazowych przygód przed Tobą to czułbyś się z tym okej?

Co do problemu no to najprawdopodobniej wszystko zniknie, gdy zaczniecie regularne współżycie, nie stresuj się, pogadaj z nią, jak już nawet dojdziesz to przecież możesz ją nadal zaspokajać, np. oralnie.
Ottos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 07:28   #13
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Wytrysk przy grze wstępnej

Cytat:
Napisane przez Ametys Pokaż wiadomość
Pozazdrościć przygód życiowych tragedia.
Opowiedz to dziewczynie z którą będziesz chciał zaczynać na poważnie to od ciebie ucieknie.

a że niby co on takiego strasznego robił?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 09:19   #14
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Wytrysk przy grze wstępnej

Cytat:
Napisane przez Michalek92 Pokaż wiadomość
Witam. Zacznę od przedstawienia swojej sytuacji i z góry piszę, że przeczytałem mnóstwo tematów o takiej tematyce ale nie znalazłem podobnego przypadku do swojego. Mam 20 lal. W wieku 16 lat straciłem "prawictwo", seks wtedy trwał długo zanim doszedłem, później jeszcze raz i znowu (każdy raz z inną partnerką). W wieku 18 lat miałem przerwę do 20. 3 miesiące temu znowu miałem jednorazową przygodę i wtedy seks trwał może z 2 minuty... Było to po imprezie i nawet nie miałem siły na "drugie podejście". Po tej przygodzie poznałem inną dziewczynę (moją obecną ). Około tygodnia temu leżąc u niej zacząłem się do niej dobierać i doszło do robótek ręcznych (ja jej, ona mi) Podczas dość krótkiej zabawy miałem wytrysk prawdopodobnie bez orgazmu (czułem, że leci ale nie miałem uczucia orgazmu). W sumie to jakoś nie przejmowałem się tym za bardzo bo takie rzeczy się zdarzają (chociaż miałem świadomość ostatniego seksu). Następnie dostała okresu było parę dni przerwy i dziś rano znowu doszło do zbliżenia. Powtórka z rozrywki zaczęło się od robótek ręcznych i przez około 10-15 min udało mi się 4 razy powstrzymać wytrysk (kiedy czułem, że się zbliża po prostu zabierałem jej rękę). Już praktycznie chciałem kończyć i w nią wejść kiedy nagle bum, nie zdążyłem przytrzymać tym razem! Ale uwaga! Znowu bez orgazmu! Łącząc razem te 3 szybkie ostatnie dojścia trochę się załamałem i ona to zauważyła i z pytaniem do mnie czy zawsze tak szybko kończę. Trochę o tym pogadaliśmy, starałem się obracać w żart ale mimo wszystko byłem i jestem bardzo podłamany. Ona miała 2 stałych partnerów, mi się jeszcze nie udało takiej znaleźć (same jednorazowe przygody). Tak się podłamałem, że nawet nie miałem ochoty próbować po wytrysku jeszcze raz. Boje się, że będzie teraz tak za każdym razem. Myślałem żeby od razu przejść do rzeczy bez gry wstępnej ale już nawet sam nie wiem co mam o tym myśleć. Jest szansa, że się to zmieni? Czemu wcześnie nie miałem takich problemów a teraz się zaczęły?
A nie było czasem tak, że jak miałeś tą najdłuższą przerwę (po której zaczęły się Twoje problemy), to często sam się zaspokajałeś? Bo jeśli tak, to pewnie po prostu przyzwyczaiłeś się do szybkiego dochodzenia od stymulacji ręką. Żeby to zmienić, musisz teraz dużo ćwiczyć z partnerką

Aczkolwiek dziwi mnie, że nie odczuwasz orgazmu Podczas masturbacji masz tak samo?
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 14:15   #15
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Wytrysk przy grze wstępnej

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
a że niby co on takiego strasznego robił?
no chyba chodzi o to, że miał więcej niż jedną

Chłopie, nie łam się. Tak, jak piszą dziewczyny - ćwiczcie. Spróbujcie zmienić grę wstępną, bardziej może zajmij się nią, a zamiast odpychać jej rękę, po prostu w trakcie seksu stopujcie ruchy, zmieniajcie pozycje. Powodzenia
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 15:45   #16
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Wytrysk przy grze wstępnej

Michałek jak to robisz że te dziewczyny uprawiają z tobą taki seks bez jednorazowy. Jak je poznajesz i jak je na to namawiasz? Jestem ciekawy w tych sprawach.
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 21:46   #17
Michalek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Wytrysk przy grze wstępnej

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
A nie było czasem tak, że jak miałeś tą najdłuższą przerwę (po której zaczęły się Twoje problemy), to często sam się zaspokajałeś? Bo jeśli tak, to pewnie po prostu przyzwyczaiłeś się do szybkiego dochodzenia od stymulacji ręką. Żeby to zmienić, musisz teraz dużo ćwiczyć z partnerką

Aczkolwiek dziwi mnie, że nie odczuwasz orgazmu Podczas masturbacji masz tak samo?
Było ;P Też mnie to dziwi bo czuje po prostu, że leci i tyle... Podczas masturbacji było inaczej.

Cytat:
Napisane przez bober111 Pokaż wiadomość
Michałek jak to robisz że te dziewczyny uprawiają z tobą taki seks bez jednorazowy. Jak je poznajesz i jak je na to namawiasz? Jestem ciekawy w tych sprawach.
Szczerze? Nie wiem, z tego co pamiętam nawet nie musiałem ich za bardzo namawiać (w sumie to chyba nawet żadnej nie wspomniałem/nie rozmawiałem o seksie (podczas poznawania). Jakoś jak już zostawaliśmy sami to się działo . Może miałem coś w sobie
Michalek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 15:37   #18
madusia889
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Wytrysk przy grze wstępnej

Cytat:
Napisane przez Ottos Pokaż wiadomość
A gdyby ona miała z pięć jednorazowych przygód przed Tobą to czułbyś się z tym okej?
Chyba chłopak nie po to napisał, żebyśmy oceniały jego wcześniejsze "przygody" i go umoralniały odnośnie jednorazowych przygód - chociaż ja takowych nie toleruję i nigdy nie tolerowałam.

Co do opisanego problemu: myślę, że problem przede wszystkim leży w Twojej psychice - dotychczas miałeś "przygodne partnerki", do których raczej nic nie czułeś, seks był tylko zaspokojeniem ciała i nie wiązał się z uczuciami. Z Twojego opisu wnioskuję, że na obecnej TŻ Ci zależy, zapewne są inne uczucia i plany niż tylko "jednorazowy strzał". Ja bym Ci radziła przez pewien czas skuteczną "terapię": nie spieszcie się, skupcie się na pieszczotach, poznajcie swoje ciało i nie dorywajcie się od razu do miejsc "docelowych" - musisz o tym powiedzieć swojej dziewczynie, żeby do - jak to nazwałeś: robótki ręcznej doszło jak najpóźniej. W chwili obecnej wygląda to tak, że do tej pory każdy akt seksualny miał kończyć się na wytrysku, a teraz kiedy dochodzą do tego emocje - do Twojego mózgu nie zdąży dojść sygnał, że to orgazm, a w miejscu docelowym widać tego skutki. Uwierz mi, że jeżeli Twoja dziewczyna jak najdłużej "przetrzyma Cię", zdążysz się odpowiednio nakręcić. Ty oczywiście jak najbardziej możesz ją pieścić i w ten sposób wyrównacie swoje tempo dojścia do orgazmu. Jeżeli w ten sposób poćwiczycie, na pewno uda Wam się dotrzeć do penetracji. Może nie umiem tego wszystkiego obrazowo opisać, ale mam nadzieję, że rozumiesz co chciałam przekazać. Mam nadzieję, że Tobie ten sposób również pomoże
madusia889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 13:42   #19
densyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Dot.: Wytrysk przy grze wstępnej

Cytat:
Napisane przez Michalek92 Pokaż wiadomość
czyli co to jest normalne, że po kilku minutach ręcznie mam spust Oo? Nie wiem może to dziwne dla mnie bo wcześniej z innymi partnerkami tak nie miałem, postaram się skrócić grę wstępną
preparat last longer podobno jest dobry zamiaruje go kupić ale pierw chce iwedzieć czy wy coś słyszeliście o nim

Edytowane przez densyk
Czas edycji: 2012-07-20 o 09:25
densyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 14:20   #20
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Wytrysk przy grze wstępnej

Cytat:
Napisane przez densyk Pokaż wiadomość
ja myslę byś nie zmniejszał czasu gry wstepnej ale użł preparatu wydłużającego mozliwości sexu ja ja uzywam last longer jestem zadowolony
W podobnym wątku napisałeś, że go nie używasz i jesteś ciekaw czy działa.
W ciągu dwóch minut przestałeś go używać?
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.