Dieta kopenchaska-czy ktoś zna,probowal? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-23, 16:32   #1
*Sylvia*
Raczkowanie
 
Avatar *Sylvia*
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: woj.pomorskie
Wiadomości: 175
GG do *Sylvia* Wyślij wiadomość przez MSN do *Sylvia*

Dieta kopenchaska-czy ktoś zna,probowal?


Prosze napiszcie co wiecie na temat tej diety,bo ja wiem tylko tyle ze jest ona skuteczna heh czyli wiem prawie nic,ale nie znam zadnego przepisu,badz tez ile ona trwa,od ilu do ilu kg mozna schudnac...z gory dziekuje!
__________________
Błagamy o jakąkolwiek pomoc - http://nadzieja-dobermana.pl/
*Sylvia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 17:03   #2
mmartaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 394
Re: Dieta kopenchaska-czy ktoś zna,probowal?

Witam sylwio dzięki za odpowiedz na moj wątek jak zajzysz to zobaczysz ,więc odpowiemna twoje pytaniemianowicia nazywana jest tez 13-tką bo trwa 13 dni .Oparta jest na siedmiu powtarzających sie jadłospisach ,ktore pomagają schudnac od 7 do 20kl i mają raz na zawsze przyspieszyc przemiane materii .Mozna ją stosowac raz na dwa lata .Wykroczenia takie jak podjadanie cos niecos przerywają diete i mozna do niej wrocic dopiero po dwoch latach.Głowne składniki diety to jaja ,czerwone mięso ,sałata ,niektore owoce ,dzien zaczyna sie od kawy z kostką cukru .Po takiej diecie moja kolezanka schudla 10 kl ale ja jednak wole tą normalną.
__________________
Bądz uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości ))
mmartaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 17:07   #3
mmartaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 394
Re: Dieta kopenchaska-czy ktoś zna,probowal?

Aha zapomniałam ile masz lat bo jesli jestes nastolatką to lepiej jej nie stosowac pozdrawiam serdecznie.
__________________
Bądz uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości ))
mmartaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-24, 19:07   #4
MaryAnn20
Raczkowanie
 
Avatar MaryAnn20
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 113
Re: Dieta kopenchaska-czy ktoś zna,probowal?

odradzam wszystkim tą dietę!! nie ma mocnych, aby po tak drastycznej diecie utrzymać wagę. wiem coś o tym, bo sama stosowałam 13tkę dwa razy. co prawda udało mi się schudnąć 8kg , w tym biodra 4cm( miałam 94cm-ohyda), ale po tych zalecanych 13tu dniach mój organizm sam zaczal domagac sie brakow i odzyskalam 4kg.
nie wierzcie w cuda dziewczyny, jesli jakas gazeta prezentuje diete dzieki ktorej schudniecie 10kg w 10dni. nawet jesli tak sie stanie, to za zadne skarby nie utrzymacie jej rezultatow dlugo.
zadna dieta tak rygorystyczna dopuszczajaca max 700kcal/dzien( bo tak przewiduje dieta kopenhaska) nie zakonczy waszych problemow z syletka, a moze je tylko powiekszyc.
lepiej z kalkulatorem w reku-http://www.kalkulator.friko.pl/kalkulator.htm
tak jak radzi slonko odchudzac sie zdrowo, ale dobrze, aby raz na zawsze skonczyc juz z tym wiecznym odchudzaneim!!! szkoda zycia na ciagle diety co nie?
buziaczki
MaryAnn20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-24, 22:34   #5
mmartaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 394
Re: Dieta kopenchaska-czy ktoś zna,probowal?

Podpisuje się pod tym jak najbardziej zapomniałam dodac wlasnie ze ta dieta to poprostu następna pułapka ja osobiscie poprostu będe jadła mniej i wykluczam mięso bo postanowiłam zostac jaroszem z cwiczeniami gozej ale kocham jezdzic więc to napewno da efekty pozdrawiam serdecznie a wszystkie super diety do kosz pa.
__________________
Bądz uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości ))
mmartaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.