Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-12, 18:51   #31
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

Jula84 - poproś konsultantkę o jego próbeczki jeśli jednak nie ma/albo nie chce ich zamówić to (tak jak Ci pisałam w innym wątku )idź do COKu i popróbuj sobie wszystkich odcieni tego podkładu i na pewno wtedy wybierzesz właściwy odcień A podkład jest naprawdę rewelacyjny

jakbyś chciała to ja mogę Ci zamówić próbki tego podkładu i Ci je nawet przesłać, tylko, że ja najbliższe zamówienie składam w przyszły poniedziałek, paczkę dostanę w czwartek lub piatek, więc gdzieś za 2 tygodnie mogłabym Ci wysłać te próbki. Jak do tego czasu nie będziesz miała okazji wymaziać się odcieniami (czy to u konsultantki czy w COKu to służę pomocą)
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 21:09   #32
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

Kalex jesteś chyba najbardziej pomocną osóbką na tym forum
Chyba masz racje - zamówie te próbki u koleżanki ale... mam nadzieje ze sie wyrobie bo ten podkład jest dość tani w katalogu nr 15 a naczytałam się na kwc że jest dobry - no i Ty też się pod tym podpisujesz Tyle że jestem strasznie narwana i już bym go chciałe mieć a juz mam chyba ze 100 próbek z Sephory i mam dość tych podkładów - wysokopółkowych które są po prostu BEZNDZIEJNE! I wypróbowałam już ich większość - praktycznie żaden mnie nie powalił...Potem wzięłam próbke naszego poczciwego AA - Jedwabistego podkładu rozświetlającego za 16.99 i jest sto razy lepszy od CHanel, Diora itd... (tylko że niestety najjaśniejszy odcień jest dla mnie za ciemny)
Po raz któryś przekonałam się że jakość i efekt nijak się mają do ceny...
Dlatego zaczynam szukać podkładu w tej trochę niższej półce...
AA się sprawdził - jest to numer 1 do kupienia w lecie
Planuje jutro sprawdzic Fluid ANTi - AGE firmy Bell (na kwc ma chyba 5 opini , średnia prawie 5,0)
Napaliłam się też na ten podkład Avon...a nóż się okaże moim kolejnym odkryciem...

Uff...przepraszam za tak długi post...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 22:09   #33
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

Zapomniałam napisać wcześniej...

Przed zamówienie tego Podkładu, przez ok. 3 dni używałam jego próbki którą dorzuciła mi konsultantka...I na początku mnie uczulił! Tzn. w okolicach oczu wyskoczyła mi taka "kaszka" i byłam załamana...wykończyłam próbkę i wszystko wróciło do normy.

Po jakimś czasie skusiłam się na "pełny" produkt...I nic się nie wydarzyło...Może skóra się przyzwyczaiła...

Teraz jestem w połowie używania i już zastanawiam się czy zamówić go ponownie czy szukać nadal...
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 13:08   #34
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

Jula - bez przesady
właśnie ten podkład jest tani w Katalogu 15, kosztuje 21,90 zł. Dlatego najlepiej przejdź się sama albo z koleżanką, u której avon zamawiasz do COKu w Krakowie i dobierzesz sobie wtedy odpowiedni odcień i będziesz mogła go zamówić z K15 i szybko go mieć
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 11:28   #35
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
Jula - bez przesady
właśnie ten podkład jest tani w Katalogu 15, kosztuje 21,90 zł. Dlatego najlepiej przejdź się sama albo z koleżanką, u której avon zamawiasz do COKu w Krakowie i dobierzesz sobie wtedy odpowiedni odcień i będziesz mogła go zamówić z K15 i szybko go mieć


No więc wybrałam się w końcu do tego COK-u....jezu jakie tam są kolejki
Sprawdziłam 3 odcienie:
- Ivory okazał się rzeczywiście jasny ale wpadał w róż
- Cream - dla mnie zdecydowanie za ciemny
- Nude - najlepszy z całej trójki. Wpadał w żółto-beżowy odcień a więc w sam raz. Niestety miałam okazję wypróbować go tylko na przegubie... Panie nie miały nawet lusterka, w pomieszczeniu światło było beznadziejne a nie chciałam na pole wycodzić bo strasznie śnieg sypał

Chyba zaryzykuję z tym odcieniem "Nude"
Strasznie mnie ten podkładzik kusi...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 13:09   #36
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

ano są tam kolejki
fajnie, że wypróbowałaś sobie te odcienie
jeśli odcień Cream był dla Ciebie za ciemny to za ciemny będzie tez odcień Warmest beige.
Ivory faktycznie wpada w róż, jak Nude Ci przypasował to bierz ten odcień i ciesz się podkładem
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 16:28   #37
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
ano są tam kolejki
fajnie, że wypróbowałaś sobie te odcienie
jeśli odcień Cream był dla Ciebie za ciemny to za ciemny będzie tez odcień Warmest beige.
Ivory faktycznie wpada w róż, jak Nude Ci przypasował to bierz ten odcień i ciesz się podkładem

Tak zamierzam zrobić
Kurcze mam nadzieję że rzeczywiście ten podkład bedzie dobry. To będzie w ogóle mój pierwszy podkład tej firmy ale naczytałam się wielu dobrych rzeczy o nim - właśnie tu na Wizażu
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-16, 17:26   #38
aga15118
Raczkowanie
 
Avatar aga15118
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 65
GG do aga15118 Wyślij wiadomość przez Yahoo do aga15118 Send a message via Skype™ to aga15118
Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

ja wlasnie zamuwiłam sobie podkład rozswietlający anty stresowy z Avonu ale dopiero pzyjdzie 24 , odcien Cream ... słyszałam o tych odcieniach w Avonie ze nie są takie jak w katalogu więc raczej Cream bedzie za ciemny . trudno kupi sie nowy....
aga15118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 18:37   #39
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

Cytat:
Napisane przez aga15118 Pokaż wiadomość
ja wlasnie zamuwiłam sobie podkład rozswietlający anty stresowy z Avonu ale dopiero pzyjdzie 24 , odcien Cream ... słyszałam o tych odcieniach w Avonie ze nie są takie jak w katalogu więc raczej Cream bedzie za ciemny . trudno kupi sie nowy....
Ale ja własnie musze przyznać ze te odcienie się raczej zgadzają (szok!) bo w katalogu Ivory wpada w róż, cream jest ciemniejszy niż nude, a nude jest żółto beżowy i tak jest w rzeczywistości...
Też dużo ryzykuje ale nie chce mi sie zamawiac próbek...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 08:57   #40
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

Cytat:
Napisane przez aga15118 Pokaż wiadomość
ja wlasnie zamuwiłam sobie podkład rozswietlający anty stresowy z Avonu ale dopiero pzyjdzie 24 , odcien Cream ... słyszałam o tych odcieniach w Avonie ze nie są takie jak w katalogu więc raczej Cream bedzie za ciemny . trudno kupi sie nowy....
Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Ale ja własnie musze przyznać ze te odcienie się raczej zgadzają (szok!) bo w katalogu Ivory wpada w róż, cream jest ciemniejszy niż nude, a nude jest żółto beżowy i tak jest w rzeczywistości...
Też dużo ryzykuje ale nie chce mi sie zamawiac próbek...
te kolorki w katalogu faktycznie są prawie takie same jak w rzeczywistości
aga - jak Ci nie będzie cream odpowiadał (chociaż u mnie ten odcień zamawia 98% klientek, 2% zamawia odcień warmest beige, a 1% odcień almond), bo będzie np. za ciemny to w ciągu 3 miesięcy (a najlepiej od razu jak stwierdzisz, że odcień jest zły) zwróć go swojej konsultantce z prośbą o wymianę na inny odcień Wtedy ona na formularzu przesyłki zwrotnej zaznacza opcję, że odcień jest zły i zaznacza wymianę na inny odcień i wpisuje ten odcień, który wybrałaś Wysyła to z podkładem do Garwolina i przy następnej dostawie przychodzi jej ten podkład
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 11:02   #41
aga15118
Raczkowanie
 
Avatar aga15118
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 65
GG do aga15118 Wyślij wiadomość przez Yahoo do aga15118 Send a message via Skype™ to aga15118
Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

tak kolorek Cream niejest za ciemny w sam raz ... ale bardzo żółty... i widoczne jest to ze mam podkład . ale jak w przedziale cenowym to jest akurat szczerze za tą cene polecam
aga15118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 17:44   #42
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

Aga...a on ma jakieś widocznedrobinki rozświetlające jak np Revover?
Powiem Wam, że się znów zakochałam w Recoverze...jednak jest to świetny podkład tylko trzeba go nałożyć na nawilżoną cere.
Długo mi się trzyma na twarzy a mama jak mnie ostatnio zobaczyła ( a był to okres intensywnego testowania przeróżnistych podkładów łącznie z wysokopółkowymi) to tylko wtedy gdy miała Recovera powiedziala ze mam taką "zdrową cerę" i że super wygląda...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 14:42   #43
aga15118
Raczkowanie
 
Avatar aga15118
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 65
GG do aga15118 Wyślij wiadomość przez Yahoo do aga15118 Send a message via Skype™ to aga15118
Smile Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

nie niema drobinek , on jest taki nawilżający nie polecam do tłustej cery chociaż ja mam ,ale co jakis czas ide go poprawic bo razem z tym łojem schodzi jeszcze jakies pytania co do niego?
aga15118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 19:41   #44
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

Dziekuje za odpowiedz Ja mam normalną cerę( czasem z tendencją do przesuszania). Za tydzien go bede miala bo dopiero wtedy bede sie widziala z moja konsultantką.
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 14:53   #45
aga15118
Raczkowanie
 
Avatar aga15118
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 65
GG do aga15118 Wyślij wiadomość przez Yahoo do aga15118 Send a message via Skype™ to aga15118
Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

jak go juz bedziesz miała napisz czy jest dobry ale dla twojej cery napewno bedzie
aga15118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 18:53   #46
aga15118
Raczkowanie
 
Avatar aga15118
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 65
GG do aga15118 Wyślij wiadomość przez Yahoo do aga15118 Send a message via Skype™ to aga15118
Exclamation Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

acha i jeszcze jedno z tego co zauwazylam patrz na date jak dostaniesz cos z avonu bo mój podkład był przeterminowany i dostałam po nim uczulenie... teraz bede kupywac z maybelline superstay silky
aga15118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 21:11   #47
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

Dzis widziałam sie z moją konsultanką i mam juz ten podkład!
Pierwsz wrazenia: ładne tekturowe opakownie Podkład ma fajną konsystencję, kolorek dobrałam idealny (tzn mógłby być tak o ćwierć tonu ciemniejszy ale taki też jest ok, praktycznie idealnie stapia się z kolorem szyji), dobrze się rozprowadza i efekt na buzi śliczny. Daje taki "zdrowy" kolorek, rozświetlony (ale nie poprzez drobinki tak jak to robi Recover którego uwielbiam).Najważniejsze że nie matuje! A ja nie znoszę tego efektu! Mam suchą cerę i on wydaje się być mocno nawilązający.

Jestem naprawde zadowolona (jak narazie ) i zdziwiona tym, że to już drugi podkad (po Recoverze Rimmela) który naprawdę daje super efekt a jest to raczej średnia/niska półka... Naszukałam się i natestowałam przez ostatnie 2 mc mnóstwa podkładów żaden wysokopółkowy mnie nie zadowolił a testowałam m.in Guerlain Fleur de teint, Dior - Pure Light, Sisley - Phyto Hydra Tant, Isa dora Hydralight.
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 16:44   #48
iga
Rozeznanie
 
Avatar iga
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: My Own Paradise
Wiadomości: 844
GG do iga
Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

dziewczyny mam pytanie moze nie do końca zwiazane z tematem ale chciałabym kupić sobie nowy podkład avonu ideal shade (ten w płynie), jest dosc spory wybór kolorów i nie wiem na który sie zdecydować, obecnie uzywam koloru cream rozświtlająco antystresowego jak myslicie który kolor ideal shade'a bedzie najbardziej zbliżony do tego cream'a ? dodam że moja skóra jest bardzo zółta
iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 17:19   #49
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

kurcze mam oliwkową cere dość ciemną i kupiłam sobie kolor warmest beige i nie wydajke mi sie odpowiedni na jaki powinnam go wymienić? bo ogolnie wydaje sie bardzo dobry tylko nie ten kolor ...w oriflame bralkam wczesniej natural beige i był idealny
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 21:46   #50
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

Mam pytanko o odcień podkładu calming effects, ale tego nowego skin revival
(chyba zresztą nie ma różnicy).
Szukam odcienia średniego, nie dla bladziochów ani też nie za ciemnego i nie za pomarańczowego, i absolutnie nie różowego.
najlepiej taki średni beż - kawka z mlekiem
wydaje mi się że dobry będzie ALMOND, ale rozwazam jeszcze odcień CREAM.
co myslicie?
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 17:23   #51
iizkask
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

Witam chciałam kupić podklad do twarzy mam ciemną karneacje i potzrebuje odcień jak najciemiejszy czy ktos moze mi doradzić jaki kolor mam wybrac????
iizkask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 00:32   #52
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

Ponoć kiedyś najciemniejszy był warmest beige czy jakoś tak. Teraz nie wiem,ale możliwe ze nadal
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.