czy puder to jest to? prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-15, 17:03   #1
Martaele
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10

czy puder to jest to? prosze o pomoc


Witam Was wszystkie, mam takie pytanie: nigdy nie uzywalam podkladow ani pudru, mam cere sucha i jasna (w zimie wrecz blada) i 28 lat. Podobno na zime powinno sie chronic skore przed mrozem, wydaje mi sie, ze zwykly krem nawilzajacy niewiele pomoze. Czy dobrym rozwiazaniem jest lekki puder, takie przezroczysty, zeby go nie bylo widac? Do podkladu raczej sie nie przekonam, bo w zimie z nosa i czola doslownie sypie mi sie skora. Nie mam doswiadczenia, wiec moze mi pomozecie??? I zeby ten puder nie byl kryjacy i matujacy, tylko taki zwykly, preferuje make-up no make-up, czyli jak mowia znajomi siedze godzine i tak nic nie widac. Z gory dziekuje
Martaele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 17:50   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: czy puder to jest to? prosze o pomoc

Przezroczysty puder? Jezeli masz sklonnosci do przesuszania skory to zaden puder nie bedzie dobrym rozwiazaniem, bo po pierwsze moze wysuszac jeszcze bardziej, a po drugie podkreslac skorki. Mysle, ze jednak dobry krem ochronny bedzie lepszy niz puder...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 17:57   #3
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: czy puder to jest to? prosze o pomoc

szukaj pudrow transparentnych.. a moze lepiej jednak podklad?! lepiej chroni cere... najlepiej wybrac nawilzajacy i nie bedzie problemu z wysuszeniem. A dodatkowo przed jego uzyciem stosowac mozna krem nawilzajacy czy ochronny
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 18:36   #4
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: czy puder to jest to? prosze o pomoc

[quote=Martaele;5532570] Podobno na zime powinno sie chronic skore przed mrozem, wydaje mi sie, ze zwykly krem nawilzajacy niewiele pomoze.
Krem nawilżający na zimę!!!!!?????? ZGROZA!!!!! Na zimę przed wyjściem z domu,tak okolo pól godziny,smarujemy twarz kremem zimowym lub zwyklym tlustym,wedle gustu lub budzetu.
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 18:45   #5
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: czy puder to jest to? prosze o pomoc

ja nigdy nie stosuje tlustego kremu na zime... tylko zwykly nawilzajacy przed robieniem makijazu. Potem podklad i sypki puder i nie mam problemow z cera.
kazda skora reaguje inaczej- to prawda ale nie wyobrazam sobie smarowanie tlustym kremem- mama mi tak robila jak bylam mala
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 19:00   #6
Martaele
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: czy puder to jest to? prosze o pomoc

Czyli jednak podklad, no to bede omijac czolo i nos. Tluste kremy nie sa dla mnie, nawet niektore nawilzajace Vichy pokrywaja mi twarz tlustym filmem, a skora jest sciagnieta a nie nawilzona. Poza tym pewnie by mi mnostwo pryszczy wyskoczylo. Dziekuje za wszystkie posty, zastanowie sie mocno nad pudrem - nigdy sie nie swiecilam, wiec pewnie wiekszosc pudrow by mnie za mocno pokolorowala, a tego nie zniose. Wczoraj w sephorze pani mi doradzala ten podklad w pudrze l'oreala (Penelope Cruz to reklamuje), kazalam sobie nalozyc tylko na policzki i nie bylo tak zle. Co o nim myslicie?
Martaele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 19:10   #7
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: czy puder to jest to? prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
ja nigdy nie stosuje tlustego kremu na zime... tylko zwykly nawilzajacy przed robieniem makijazu. Potem podklad i sypki puder i nie mam problemow z cera.
kazda skora reaguje inaczej- to prawda ale nie wyobrazam sobie smarowanie tlustym kremem- mama mi tak robila jak bylam mala
ja już pózną jesienią używam kremu zimowego, mam cere naczynkową, przesuszoną dodatkowo i bez kremu nie wyjdę, a zanim to odkryam wyglądalam jak zmarznięty burak...
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.