Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!! - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-18, 22:31   #481
alessandra7
Przyczajenie
 
Avatar alessandra7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 15
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja mam swoje dwa ulubione sklepy:
1. www.cocomoda.pl - najczęściej kupuję u nich bluzki i spódniczki. Ceny może jakieś niskie nie są. Ostatnio kupiłam tam sukienkę za 220 zł, co dla mnie jest baaardzo dużą kwotą. Ale jak sukienka dotarła... Zakochałam się Jakość jak najbardziej odpowiednia do ceny.
2. www.twojasukienka.pl - jest to stosunkowo nowy sklep, kupiłam u nich dopiero pierwszą sukienkę, ale jestem nią zachwycona. Wygląda dokładnie tak jak na zdjęciu, również świetna jakość i inne sukienki niż w większości sklepów.
alessandra7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 11:36   #482
jullkaka
Przyczajenie
 
Avatar jullkaka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 21
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja jednego ulubionego nie mam. Ale nie powiem bo najczęściej kupuje właśnie przez neta, mozna upolować fajne rzeczy duzo taniej, bez spacerowania po galeriach no i najczęściej da sie kupić coś niepowtarzalnego. a takie zakupy lubię najbardziej.
jullkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 16:11   #483
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Co sądzicie o sklepie missguided.com? podoba mi się tam sukienka i chciałam zapytać czy któraś z Was kupowała kiedyś tam? jak wypadają rozmiary? czy rzeczy znacznie różnią się na zdjęciach niż w rzeczywistości? dobre są gatunkowo?
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 14:41   #484
domenka95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Question Co sadzidzie o sklepie online z odzieżą dyplompapieski.pl?

Czy wyglada on wiarygodnie - platnosci sa tylko karta kredytową i jest przewalutwanie. Myslicie ze jest wiarygodną firmą? Korzystał ktoś?

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-01-31 o 13:01
domenka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 22:14   #485
doscha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Co sadzidzie o sklepie online z odzieżą dyplompapieski.pl?

Cytat:
Napisane przez domenka95 Pokaż wiadomość
Czy wyglada on wiarygodnie - platnosci sa tylko karta kredytową i jest przewalutwanie. Myslicie ze jest wiarygodną firmą? Korzystał ktoś?
Na moje nie bardzo - nie ma danych firmy, formularz kontaktowy obejmuje jedynie zapytania mailowe, a same opisy są napisane strasznie pokaleczonym językiem polskim. Nie mówiąc już o absurdalnej nazwie, jak i bardzo niskich cenach

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-01-31 o 13:01
doscha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 12:16   #486
gioiosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Co sadzidzie o sklepie online z odzieżą dyplompapieski.pl?

Cytat:
Napisane przez doscha Pokaż wiadomość
Na moje nie bardzo - nie ma danych firmy, formularz kontaktowy obejmuje jedynie zapytania mailowe, a same opisy są napisane strasznie pokaleczonym językiem polskim. Nie mówiąc już o absurdalnej nazwie, jak i bardzo niskich cenach
Tam nie ma maila, jest tylko formularz kontaktowy. Brak jakichkolwiek danych o firmie. Brak regulaminu, który jest obowiązkowy. Brak kosztów wysyłki (pisze jedynie, że są one wyliczane w trakcie składania zamówienia) Brak telefonu i ogólnie za dużo tych "braków".
gioiosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 15:03   #487
owcashow
Raczkowanie
 
Avatar owcashow
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 235
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez Platynka88 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o sklepie missguided.com? podoba mi się tam sukienka i chciałam zapytać czy któraś z Was kupowała kiedyś tam? jak wypadają rozmiary? czy rzeczy znacznie różnią się na zdjęciach niż w rzeczywistości? dobre są gatunkowo?
Missguided sprzedaje sie tez na zalando, moze poszukaj czy maja tam twoja sukienke. Zalando to na pewno bardziej zaufane źrodlo

Wysłane z mojego SM-A300F przy użyciu Tapatalka
owcashow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-10, 01:13   #488
benetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Hej, szukam jakiegoś sklepu internetowego z fajną odertą t-shirtów, takich bardziej streetwearowych. Moja przyjaciółka kolekcjonuje (dosłownie, ma ich tyle, że chyba przez 2 miesiące mogłaby codziennie zakładać inny), a ma urodziny i chciałabym jej kupić jakiś fajny, niestandardowy
benetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 15:49   #489
mycupoftea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

no szczerze skoro ona ma tego tyle, to nie wiem czy tak łatwo znajdziesz coś co ją zachwyci
może ma jakieś pasje? albo lubi czytać książki?
mycupoftea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 01:43   #490
benetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

ksiażki lubi, ale troche ryzykownie, bo nie wiem co by trafilo w jej gust
nie, mysle ze koszulka to nadal najlepszy pomysl, a czy ma pasje? no jak to kazdy, filmy, gotowanie, robi genialne mejkupy, ale sie na kosmetykach za slabo znam, zeby cos z tych rzeczy jej kupic
benetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 09:14   #491
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

@benetka
chrum.com, pozerki, piekuo, shameless, mr. gugu & miss go, paprocki&brzozowski...
nie wiem, o jaki dokładnie styl ci chodzi, ale wejdź sobie na showroom.pl i masz tak pełen przegląd (warto jednak zamawiać poprzez strony konkretnych producentów, bo showroom też musi na koszulce zarobić i jej cena na platformie jest zazwyczaj wyraźnie wyższa niż bezpośrednio u producenta)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-16, 03:05   #492
benetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Muszę podziękować dziewczyny. Na tych stronach, które podajecie jest w czym wybierać
benetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 22:16   #493
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

dziewczyny szukam sprawdzonego butiku sklepu z sweterkami bluzkami cos podobny styl do Mohito , , Mosqutio itp
bede wdzieczna za pomoc.
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 16:25   #494
agggusia242
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Bardzo pilnie szukam opini na temat sklepu RebelleModa - czy któraś z Was kupowała na tej stronie lub zna kogoś kto kupował? Ceny mają niższe niż u polskich producentów, dziwi mnie to trochę, chciałabym najpierw poznać opinię którejś z Was - co doradzacie , kupować czy nie? Nie mogę znaleźć żadnej opini na temat tej firmy w internecie....
agggusia242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 18:30   #495
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez Platynka88 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o sklepie missguided.com? podoba mi się tam sukienka i chciałam zapytać czy któraś z Was kupowała kiedyś tam? jak wypadają rozmiary? czy rzeczy znacznie różnią się na zdjęciach niż w rzeczywistości? dobre są gatunkowo?
O poszczególnych rzeczach nie mogę się wypowiadać, ale na pewno bardzo polecam bieliznę i spodnie - ja byłam zadowolona. Z wysyłką nie ma problemów, w Polsce dostarcza Inpost. Ogólnie sklep bardzo fajny, na pewno godny polecenia. Często mają jakieś zniżki.

Mogę też polecić finalsale.pl - outlet Esotiq.

Edytowane przez xmdln
Czas edycji: 2017-02-20 o 18:32
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 10:48   #496
vocus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

szczerze mogę polecić.

https://www.zalando.pl
vocus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 09:46   #497
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Dziewczyny szukam sklepu, w którym kupie buty na fitness, do biegania i na squasha. Możecie mi coś polecić?
__________________
waste not want not
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 10:27   #498
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez basia_pn Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam sklepu, w którym kupie buty na fitness, do biegania i na squasha. Możecie mi coś polecić?
Popatrz na fitnesstreining.pl kupiłam u nich na % multum rzeczy do fitnessu i zawsze bylam zadowolona.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 19:59   #499
Larav
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków :D
Wiadomości: 253
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
dziewczyny szukam sprawdzonego butiku sklepu z sweterkami bluzkami cos podobny styl do Mohito , , Mosqutio itp
bede wdzieczna za pomoc.
Ja polecam sklep www.lostanza.pl
Zamawiałam już tam pare razy i paczka zazwyczaj jest na drugi dzień a rzeczy tańsze niż na innych stronach tego typu
Może Wy macie jakieś do polecenia butiki online?
__________________


Kocham Cię, ale Cię zabiję. A potem siebie.
Będziemy już zawsze razem Chcesz?
..

kc.
Larav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-16, 13:58   #500
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ma ktoś może wyrobioną opinię o torebkach z firmy TMC? Jeśli dobrze przeczytałam, to producent torebek skórzanych z Zakopanego, a przynajmniej ma stacjonarne sklepy w Zakopanem oraz internetowy www.torebki-skorzane.pl
Jeśli są dobrze wykonane, to stosunek ceny do jakości powinien być równy jakieś minus dwa, ale nie chce mi się z drugiej strony zamawiać bubli i później odsyłać.
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 15:22   #501
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;7193635 6]Ma ktoś może wyrobioną opinię o torebkach z firmy TMC? Jeśli dobrze przeczytałam, to producent torebek skórzanych z Zakopanego, a przynajmniej ma stacjonarne sklepy w Zakopanem oraz internetowy www.torebki-skorzane.pl
Jeśli są dobrze wykonane, to stosunek ceny do jakości powinien być równy jakieś minus dwa, ale nie chce mi się z drugiej strony zamawiać bubli i później odsyłać.[/QUOTE]
To raczej tylko dystrybutor. Niektóre torebki są "polskich producentów sygnowame naszym logo". Przy jakiejś torebce było też "Made in Italy", więc chyba jest tam misz-masz wyrobów.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 21:19   #502
Spell of Love
Przyczajenie
 
Avatar Spell of Love
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 11
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

A są tu może klientki sklepu zoio.pl?
Znalazłam niewiele informacji na ich temat, a jestem ciekawa jak ubrania z tego sklepu wyglądają w rzeczywistości. Jakieś opinie?

Jeśli któraś z Was kupowała cokolwiek z tego sklepu i ma możliwość zrobienia zdjęć ciuszków oraz wrzucenia zdjęć tutaj to bardzo proszę
Spell of Love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 07:34   #503
martekM
Raczkowanie
 
Avatar martekM
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 67
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

ja tez szukam podobnych rzeczy jak mohiciak podobny elegancki styl
martekM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 21:34   #504
sydney1605
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Szukam sklepu z ubraniami z dobrych tkanin. W sieciówkach ostatnio króluje poliester i elastan. Poradzicie coś?
sydney1605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 16:23   #505
agataia91
Przyczajenie
 
Avatar agataia91
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Sama raczej wolę stacjonarne zakupy , wszystko przymierzam i widzę faktyczną rzecz , a nie zdjęcie . Natomiast mam kilka sklepów online , które lubię . Są to bershka , H&M , vanessia shop , zalando .
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez agataia91
Czas edycji: 2017-05-04 o 22:41
agataia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 09:01   #506
monik211
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja polecam sklep <reklama>
Zamawiałam już tam pare razy i paczka zazwyczaj jest na drugi dzień a rzeczy tańsze niż na innych stronach tego typu
Może Wy macie jakieś do polecenia butiki online?

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-04-13 o 22:25
monik211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 14:53   #507
pepitka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ready Look - niezła jakość, nie zawiodłam się jeszcze na nich
pepitka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 19:54   #508
margo98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 69
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Zalando jest fajną opcją nawet dla studenta ! ;p
margo98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-31, 12:04   #509
slimcamelia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 111
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja często kupuje zwłaszcza sukienki i spódnice marynarki ze względu na pracę muszę być w galowych strojach w sklepach internetowych. Szkoda mi czasu na bieganie po stacjonarnych. Polecam sprawdzony sklep.
<reklama>

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-04-04 o 12:03
slimcamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 11:20   #510
slimcamelia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 111
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez sydney1605 Pokaż wiadomość
Szukam sklepu z ubraniami z dobrych tkanin. W sieciówkach ostatnio króluje poliester i elastan. Poradzicie coś?
Od dawna zamawiam online ubrania po prostu szkoda mi czasu na bieganie po sieciówkach a nie ukrywając ceny są niższe i rozmiary większy wybór. Polecam sprawdzony sklep jeszcze ani razu się nie zawiodłam na nich w razie nie trafienia w rozmiarze odsyłam bez problemu ze zwrotem kaski. Na pewno coś wybierzesz mają dużo nowości.
<reklama>

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-04-04 o 12:03
slimcamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-06 19:25:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.