Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2007-11-22, 22:27   #61
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez elliz76 Pokaż wiadomość
Kurcze!faktycznie na fotkach to te ubranka miodzio,ale w rzeczywistosci takie sobie Kupilam sobie plaszczyk od jednego ze sprzedawcow ,ale chyba nie zaplace mu...boje sie,ze to jakas kaszana bedzie jednak i prawie 200 stowki wydam na cos beznadziejnego...kurcze!A najgorsze ze zobacze go dopiero pod koniec grudnia jak przyjade do Polski A i jeszcze ciekawa sprawa ten sprzedawca co tu tez reklamono...jakos na a...to wlasnie od niego kupilam i babka twierdzila,ze mieszka za granica i nie ma aparatu tam i nie moze zrobic fotek w realu...Wiem smieszne to...to samo jej powiedzialam i troche podejrzane,ale mimo to kupilam glupia.I dodam jeszcze,ze na dalsze pytania odnosnie koloru i takich innych rzeczy,ktore powinny byc sprawa normalan i do sprawdzenia jesli faktycznie posiada te przedmioty powinna choc odpowiedziec,wogle nie odpowiedziala.Mysle,ze ona poprostu sprzedaje cos czego wogle na oczy nie widziala...takie jest moje zdanie.

A jesli chodzi o te ubranka chinsko_koreanskie,to powiem wam jak moj byly byl w Chinach to te ciuszki na nasze za grosze kupuja,a tu tyle za nie wolaja.Tam sa bardzo tanie rzeczy i mozna taki plaszczyk czy bluzeczke za jakies 30 zeta kupic,albo jeszcze mniej.Wystarczy spojrzec na bazarach jak Ci Chinczycy sie u nas mercedesow dorabiaja
No ale co zrobic jak sie nie ma kogos w Chinach by kupil bezposrednio.Zeruja kurde na nas biednych kobitkach


Choc ten fioletowy krotki plaszczyk co tu jakas wizazanka prezentowala wydaje sie Ok nawet w realu

Jak myslicie?..zaplacic i brac? Czy nie?Boje sie ze wyrzuce pieniadze w bloto
Kupowal ktos od tego sprzedawcy? jak z ewentualna reklamacja?Prosze odpiszcie,bo nie wiem co robic?
Kupilam ten czerwony



http://allegro.pl/item265669543_2_w_1_plaszczyk_kurtka_od_1_zl_m_ .html
odnośnie zakupionego płaszcza - moim zdaniem jeśli zalicytowałaś i wygrałaś to powinnaś przeprowadzić tranzakcję do końca. Mogłaś się przecież zastanowić przed kupnem, a jeśli już kliknęłaś to powinnas być odpowiedzialna i zapłacić. Ja bym się niexle zdenerwowała jakby ktoś mi kupił i nie zapłacił. Poza tym jesli nie zapłacisz to pewnie dostaniesz negatywa i sprzedający bedzie się starał o zwrot prowizji, za co Ty dostaniesz punkty karne.

A odnośnie cen tych rzeczy - przecież to normalne, ze ludzie którzy to sprzedają chcą zarobić. Nie są to instytucje charytatywne, więc nie wiem czemu mieli by to sprzedawać po cenach produkcji Jeśli ktoś jest obrotny to sobie znajdzie "producenta" i kupi bez pośredników

Jeszcze a propos sprzedawcy - to, że nie wysyła Ci zdjęcia real to nie znaczy, ze chce Cię oszukać. Większośc sprzedawców zamawia towar dopiero jak uzbiera kilka rzeczy, czyli wtedy kiedy już ktoś kupi to od nich na allegro. W ten sposób zamawiają dla konkretnych osób i nie przetrzymują towaru. Dlatego też trzeba czekać dośc długo na przesyłkę.
Koniec
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 22:45   #62
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Też zastanawiam się nad zakupem kilku rzeczy, wypatrzyłam sobie ładny płaszczyk o moim wymarzonym trapezowym kroju, ze stójką, ale obawiam się, że teraz w nim nie pochodzę, bo będzie zbyt cienki. Nie chciałabym też dostać czegoś w rodzaju polaru .

Odnośnie zdjęć, a wyglądu ubrań w rzeczywistości, to sądzę, że wcale wiele nie odbiegają. Wiadomo, że zdjęcia zrobione w studio fotograficznym będą się różniły od wykonanych przez laika. Z tego co pokazywały dziewczyny, to nie ma strasznej różnicy, np. Atoska zamieściła zdjęcie fioletowego płaszczyka i sądzę, że całkiem ładnie wygląda na real foto.

Chętnie skusiłabym się na coś i przekonała na własnej skórze. Pooglądajcie aukcje na ebayu, tam często są rownież rzeczywiste zdjęcia.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 22:48   #63
dorcia93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 21
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Ubranka sa miodzio Mam ich juz ich 7, bo sa naprawde sliczne i Mam zarowno futerko, jak i plaszczyk a takze sweterek, 2 tuniki i 2 swetry Swietnie sie sprawuja ) Na wszystko wydalam ok 450 zl ) Kupowalam przez ebay gdy mieszkalam w Anglii
dorcia93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 22:53   #64
dorcia93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 21
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

http://allegro.pl/item265 669543_2_w_1_plaszczyk_ku rtka_od_1_zl_m_ .html hmm mam bardzo podobny, ale troszki sie rozni.... ladnie wyglada, piore go w pralni oczywiscie... zreszta mam go dop. od okolo miesiaca wiec niewiele moge powiedziec
dorcia93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 23:41   #65
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

przeciez wiadomo ze zdjecie po obrobce moze zdzialac cuda, dal przykladu, moje foty przed i po. i ktore byscie ewentualnie kupily ?

Ja w tych ciuszkach azjatyckich jestem zakochana i napewno cos niedlugo kupie. Plenuje plaszczyk ale nie wiem ktory bo wiekszosc jest tak pieknych ze nie wiem na co sie zdecydowac.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP1351.jpg (102,3 KB, 1431 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP1351l.jpg (102,1 KB, 1314 załadowań)
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 01:48   #66
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez dorcia93 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item265 669543_2_w_1_plaszczyk_ku rtka_od_1_zl_m_ .html hmm mam bardzo podobny, ale troszki sie rozni.... ladnie wyglada, piore go w pralni oczywiscie... zreszta mam go dop. od okolo miesiaca wiec niewiele moge powiedziec
A moglabys wstawic fotke jak to wyglada w realu?Napisalas ze sie rozni od zdjecia...czym? Napisz swoja opinie na temat tego plaszczyka_kurtki jezeli mozesz?Jaki to material? wart jest takiej ceny?Jakis mozliwy ten material?A jak kolory? Wiem,ze zdjecia przeklamuja,ale czy sa jakies takie fajne?czy bardziej takie nijakie?No i z checia zobacze fotke jak on wyglada naprawde

Co do skrytykowania mnie...OK.Fakt moglam sie zastanowic i robilam to przez 13 dni oraz czekala do samego konca na maila z odpowiedziami od tej Pani.Co sie tyczy tego ze sprzedaja po konkretne zamowienie.OK?tez to rozumiem,ale wtedy niech nie pisze,ze ma go juz u siebie.
Nigdy tak jeszcze nie zrobilam.Zawsze kupowalam rzeczy i za nie sumiennie placilam,ale teraz jak zobczaylam te fotki odnosnie tych ciuszkow to sie troche boje.To jednak 200 stowy!Z reszta dodam jeszcze,ze Pani zachwalala w nieboglosy,ze jest sliczny i pierwsza klasa,wiec jak taki nie bedzie,to ona tez nie bedzie w porzadku.Z tym ,ze to ja strace kase,nie ona
Sama nie wiem...boje sie,ze trafilam na oszustke co to buble wciska,a ja nie zamierzam tracic 200 stow tylko po to by sie przekonac ze to bubel bedzie.Z reszta sama do konca czuje ze byla nieuczciwa.Mieszka w Stanach,a nie ma aparatuTam sprzet kosztuje grosze juz nawet dobry,wiec jak sie bierze za sprzedaz na allegro to powinna sie zaopatrzyc,nie?Uczciwy sprzedawca,taki co to nie ma nic do ukrycia,to z regoly rzetelnie opisuje przedmiot.Nie ma problemu by odpowiedziec na pytania i wysyla fotki real jak ktos chce.A ona nawet nie potrafila okreslic koloru i czy sie te futerka odpinaja...wiec po co klamie,ze ma ten przedmiot u siebie?
No coz...fakt moze powinnam byla nie licytowac,ale on tak kusil i nie chcialam przegapic okazji.Tylko dlatego,ze np.nie odpisala na czas.Nie wiedzialam ze jest tu taki watek,bo bym faktycznie sie wstrzymala
fakt bylo to dosc nierozsadne i zrozumiem babke,bo sama bym sie tez wkurzyla.No ale ja to zawsze sprzedaje to co jest faktycznie.Nie koloruje,by tylko sprzedac.

Trudno...najwyzej dostane negatywa.Wole to niz stracic 200 stowy i wyzucic do kosza bubel.Jeszcze nie wiem co zrobie.No chyba ze ktos mnie przekona,ze jest OK,to wezme...bo kroj i wogle to bardzo mi sie podobaAle za 200 stowki jak tak pomysle,to taki sam uszyje mi krawcowa i przynajmniej bede miala pewnosc jak on wyglada
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 04:39   #67
gwiazdeczka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

elliz ja na twoim miejscu nie kupowałabym u tego sprzedawcy! Spójrz na jego komentarze! ma sporo negatywów i neutrali! ludzie piszą ze albo nie otrzymują towaru albo późno przychodzi albo jest beznadziejnej jakości!
Fakt zalicytowałaś juz przedmiot ale nie ryzykowałabym taką ilkością pieniędzy najwyzej dostaniesz negatywa troche nieuczciwe ale bezpieczniejsze chociaż podkreślam ze niekoniecznie musisz dostac płaszczyk złej jakości ale zastanów się powodzenia i napisz jak podejmiesz decyzje
gwiazdeczka007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 08:43   #68
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez barbarac Pokaż wiadomość
oooo, a czy widziałyście portal www.mojeciuchy.pl ? to nie jest coś takiego jak aukcje tylko można tam poprostu wymienić lub sprzedać swoje ciuchy

To jest reklama, która jest tu zabroniona! widziałam taki sam wątek...
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 09:10   #69
asianiunia
Raczkowanie
 
Avatar asianiunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

a ja choruje na ta sukienkę http://www.allegro.pl/item271220821_...poczekac_.html jak któraś z Was znajdzie taka jeszcze w niższej cenie to prosze o link, nie wiem czy jest warta tyle jakościowo, a na innych aukcjach jest jeszcze droższa
__________________
Nasz Ślub 18.07.2009



http://suwaczki.waszslub.pl/img-2009071800900930.png


asianiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 09:17   #70
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

zeby nie bylo, ja nie chcialam nikogo krytykowac, napisałam tylko jak to wygląda od innej strony Jesli faktycznie jest tak jak piszesz, ze sprzedawca pisze ze ma wszystko na miejscu a potem nie odpisuje to zastanowiła bym się mocno nad kupnem. Pieniądze jest łatwo stracic niestety.
A co do ciuchow to sama zamowilam biały golfik i czekam, mam nadzieję, ze spełni moje oczekiwania
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 10:21   #71
Kasiunia66
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiunia66
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 10 293
GG do Kasiunia66
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

zapisałam sobie wszystkich sprzedawców do Ulubionych. będę śledzic ich aukcję
Marzę o jakimś extra wdzianku na Święta! Tak żeby wyglądać oryginalnie i ladnie
__________________
Wymiana ciuchów

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post87641949
Kasiunia66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 10:55   #72
anikle
Raczkowanie
 
Avatar anikle
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 56
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

faktycznie nie da sie nie zauwazyc tych ciuszkow na allegro..bo wyrozniaja sie i to bardzo chyba sie skusze i zaryzykuje.. bo niektore wdzianka sa poprostu przesliczne...
anikle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 11:02   #73
Mitsuko
Rozeznanie
 
Avatar Mitsuko
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 601
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
zeby nie bylo, ja nie chcialam nikogo krytykowac, napisałam tylko jak to wygląda od innej strony Jesli faktycznie jest tak jak piszesz, ze sprzedawca pisze ze ma wszystko na miejscu a potem nie odpisuje to zastanowiła bym się mocno nad kupnem. Pieniądze jest łatwo stracic niestety.
A co do ciuchow to sama zamowilam biały golfik i czekam, mam nadzieję, ze spełni moje oczekiwania
Kasieńko, jak już przyjdzie do ciebie to mam standardową prośbę - fotki . Bardzo, bardzo proszę
Sama się nad nim zastanawiam, ale nie wiem jak wychodzi w 'realu'.
Mitsuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 11:14   #74
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cudowne mozna sie w nich zakochac.
Szkoda tylko, ze te ceny sa takie wygorowane...niestety nie na kazda kieszen
Mnie zauroczyla ta sukienka
http://www.allegro.pl/item271358670_..._s_.html#photo
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 12:34   #75
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Ja kupilam latem sukienkę. na zdjęciu wygladała cudnie a przyszło jakieś okropieństwo!!! niby fason ten sam tylko uszyty byle jak pokraczne to, ze złych materiałów i sztucznych nici. jak ciuszek na lalkę z czasów komunizmu ...pisałam już o tym na dwóch wątkach, że te ciuchy to tandeta. i juz wiele osób się nacięło.
dalej mnie kuszą inne np płaszczyki ale już nie zaryzykuję.
gdyby były ok to by dodawali real foto na allegro a nie te z azjatkami... a nie ma tych ciuszków na jarmarkach? no bo skoro to chińszczyzna to może są ale ja po targach nie chodzę... bo bym wolała obejrzeć zanim kupię....
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 14:35   #76
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Eh ja sie zakochalam w tych plaszczykach. Sa cudowne, ale na wczesna jesien. A ja szukam zimowych. Ehhhhh oby sie pojawily podobne w ocieplanej wersji!
A chcialam jeszcze zwrocic uwage, ze podoba mi sie sposob opisu aukcji tego sprzedawcy- jasno pisze o charakterystyce produktu i ze nie nadaje sie na zime- wielu to pomija i nie wspomina o tym, ze jest tylko na cienkiej podszewce. Mam nadzieje, ze nie zostanie to uznane za reklame. http://aukcja.onet.pl/show_user_auct...hp?uid=6935129
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (60,6 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (36,8 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (36,6 KB, 134 załadowań)
__________________
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 17:18   #77
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez asianiunia Pokaż wiadomość
a ja choruje na ta sukienkę http://www.allegro.pl/item271220821_...poczekac_.html jak któraś z Was znajdzie taka jeszcze w niższej cenie to prosze o link, nie wiem czy jest warta tyle jakościowo, a na innych aukcjach jest jeszcze droższa
ja tez na ta choruje tylko z brazawym, ale jak widze cene to odpoadam :/
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 17:24   #78
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

hmm... a gdyby zamówić z ich strony ? tak w kilka wizażankej jak np. z cutesy'ami
Ciekawe po ile stoi ich waluta ?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 17:38   #79
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

a znasz koreanski?
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 17:39   #80
honey999
Rozeznanie
 
Avatar honey999
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: LBW
Wiadomości: 833
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez paulina85 Pokaż wiadomość
No więc i ja się wypowiem! Posiadam 6 ciuszków zakupionych na allegro reklamowanych przez azjatki głównie tuniki 3 szyfonowe letnie i a pozostałe zimowe na długi rękaw! Ja osobiście jestem z nich bardzo zadowolona, nie farbują, nie prują się! Są oryginalne niepowtarzalne! Mam już kolejne na oku

podajcie linka prosze
__________________
"Kiedy kłamstwo to za mało musi wystarczyć prawda..."
honey999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 17:48   #81
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
a znasz koreanski?
hmm... -> http://www.zipia.net/
wystarczy dobrze poszperać
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 18:14   #82
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

co wpisywac oprocz japan na ebayu zeby je wyszukac?
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 19:49   #83
paulina92
Zadomowienie
 
Avatar paulina92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 417
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

juz dawno pokazywalam ta stronke na wizazu ale nikt sie tak nie zachwycal

no ale jak juz wreszcie zauwazylyscie jakie tam sa cuda

to moze zrobimy zamowienie ?? jesli nie ze stronki to moze z ebayu ?
paulina92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 20:05   #84
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez Olasi Pokaż wiadomość
ja po prostu oszalalam na punkcie tajemniczej marki mam sukieneczke fioletowa jak ktos bedzie sobie zyczyl moge wkleic fotki jak wyglada na rl ostatnio zamowilam sobie tez plaszczyk fioletowy ale jeszcze nie przyszedl a poza tym poluje na ten z kokardka czarny

tez mam ta fioletowa sukienke :P i nie jest zla na focie nie bylo tylko widac ze koronka na dole jest ze zlota nitka jakosc tez calkiem
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 20:11   #85
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez paulina92 Pokaż wiadomość
juz dawno pokazywalam ta stronke na wizazu ale nikt sie tak nie zachwycal

no ale jak juz wreszcie zauwazylyscie jakie tam sa cuda

to moze zrobimy zamowienie ?? jesli nie ze stronki to moze z ebayu ?
paulina ja jestem jakby co chętna jeszcze znalazłam taka stronkę:
http://www.stylewithpassionz.com/ind...-products.html
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 20:32   #86
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez joanna453 Pokaż wiadomość
paulina ja jestem jakby co chętna jeszcze znalazłam taka stronkę:
http://www.stylewithpassionz.com/ind...-products.html
ja też
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 21:53   #87
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

ja tez bede chetna
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 21:57   #88
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

i ja!
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:21   #89
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

I ja też
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:29   #90
pIWONIA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 609
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

I ja również (o ile będzie się to opłacać cenowo w porównaniu do all )
__________________
Get the point?
Good.
Lets dance!
pIWONIA jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.