Kurs stylizacji paznokci Warszawa - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-05, 10:50   #61
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Płazik, dzieki
Jak tam praca z paznokietkami? Były tłumy przed Sylwestrem?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2011-01-05 o 10:54
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 12:44   #62
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

płazik, ale zobacz na dziewczyny które też komentowały tych szkoleniowców
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 08:06   #63
silvia1304
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: legionowo
Wiadomości: 6
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

odniosę się jeszcze do Aniołków:

dziwi mnie , że te wasze super hiper zadowolone kursantki które się tu wypowiadają mają po góra 4 posty coś mi tu śmierdzi że tak powiem nie ładnie no i ta wasza galeria[/QUOTE]


chyba to uwaga, która dotyczy również mnie.... otoż, 4, tylko 4, bo po 1/ jestem tu od niedawna, dokładnie od października, więc jeszcze nie zdążyłam napisać ich setki - nie jest to mój cel. Wystarczy, że czytam uwagi i rady. 2/ nie za bardzo mam czas, usługi wykonuję poza domem (jeźdżę do klientek) i nie ma mnie cale dnie (trzeba do usługi doliczyć czas dojazdu) a jak wrócę to jeszcze jest dziecko, które też potrzebuje uwagi, 3/ nie jestem mega wielbicielką forum, dużo tu złośliwości i zawiści niektórych, (przepraszam osoby, które szczerze wspierają i dają rady początkującym - jest ich mnóstwo i dla nich wielkie DZIĘKI) 5/ ilość postów nie świadczy przecież o umiejętnościach.
Ja tylko wypowiedziałam się na temat szkoleń U Aniołków. Jeszcze raz powtórzę. Jestem z nich bardzo zadowolona...... To, że mam tylko 4 posty nie powinno dyskwalifikować mojej oceny. Ale najwyraźniej tak jest. Zamykam się więc, bo szkoda mi czasu na jałowe dyskusje, wole zająć się czymś pożytecznym. Ilość postów zostanie na poziomie pięciu. Pozdrawiam

Edytowane przez silvia1304
Czas edycji: 2011-01-06 o 08:37
silvia1304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 23:17   #64
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Wklejam link do najlepszego według mnie ośrodka szkoleniowego jaki do tej pory udało mi się znaleźć w Warszawie, http://www.abc-nailstore-warszawa.pl...tpage&Itemid=1 mam nadzieje że uda mi się tam zrobić parę szkoleń, pracę z tej galerii już dawno podziwiałam w gazetach, ale dopiero teraz trafiłam na ich stronę, więc od razu dzielę się tą informacją, bo mam nadzieję że dzięki temu uda się komuś wybrać najlepszy kurs A mi nie pozostaje nic innego jak ciułać grosz do grosza, ale i tak ceny są w porządku jak na szkolenie pod okiem mistrzyni
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 20:59   #65
Ania1201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Cytat:
Napisane przez oooBANDYTKAooo Pokaż wiadomość
Witam serdecznie! jestem tu nowa na forum i bardzo chciałabym pójść na kurs stylizacji paznokci. Interesują mnie wszystkie dostępne metody przedłużania paznokci, ogólne zabiegi pielegnacji dłoni oraz co najważniejsze - wzornictwo.
Chciałabym was - jako doświadczone stylistki - zapytać, czy ten kurs jest wart zachodu i tych pieniędzy
http://www.new-nails.com/index.php?p...zacji_paznokci

Ponadto zauważyłam, że bardzo często wychwalana jest Akademia U Aniołków (i to nie tylko w tym temacie) i jestem coraz bliżej podjęcia decyzji o wybraniu szkolenia właśnie tam...
Poradźcie mi proszę, ponieważ chciałabym rozpocząć moja przygodę z pięknymi paznokciami (profesjonalnie wykonanymi), bo do tej pory to tylko amatorsko bawiłam się w robienie wzorków.
Pozdrawiam serdecznie!
Przede wszystkim witam was uprzejmie moje drogie kolezanki Jestem z wami od dzisiaj i jako juz dosyc obeznana pasjonatka postanowilam odpowiedziec niektorym dziewczynom w tym temacie.
Glownie chce nawiazac do wypowiedzi oooBANDYTKAooo, swoja droga to bardzo ciekawy nick :P Musze Ci dziewczyno przyznac, ze wyczailas na prawde swietny kurs. Wiem co mowie, sama na nim bylam i na pewno wroce tam ponownie.
Bardzo wiele sie nauczylam, a z instruktorkami to mozna mega duzo sie nagadac. Ale to raczej taki dodatek do kursu. Jezeli interesuje Cie porzadna wiedza w tym zakresie to ten kurs dostarczy Ci wszystkiego czego potrzebujesz.

Po za tym teraz jest szal na tego typu kursy, gdyz urzedy pracy teraz beda mogly finansowac tego typu szkolenia, kursy warte nawet 9 kola sa w pelni finansowane. Wiec chyba znowu czas wrocic do tej firmy.
Wszystkie informacje na temat tych kursów dostaniesz na tej stronie:

http://www.new-nails.com/index.php?p...ci&s=bezplatne

Wiec lap sie za to smialo i mowie Ci, nei ma co sie zastanawiac

Wasza cudowna Ania
Ania1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 13:06   #66
antonina888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

mogę potwierdzić skuteczność NEW NAILS, bo znajoma uczestniczyła w tych kursach finansowanych z Urzędu i testowała na mnie to, czego się nauczyła efekty były bardzo dobre i sama zaczęłam zastanawiać się nad tymi kursami....
antonina888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 13:29   #67
goska1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Antonina na prawde Ci polecam ten kurs. Swietna sprawa, jestem tam od tygodnia i jestem zadowolona. Kazde zajecia sa bardzo interesujace i z takimi umiejetnosciami nie ebdzie trudno znalezc mi robote
goska1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 13:36   #68
Ania1201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Antonia na prawde Ci polecam New Nails. Wiesz, ze z urzedu moga byc fundowane kursy warte nawet za 9 tysiecy zloty. Zobacz jaka to jest oszczednosc.
Sa 3 kursy do wyboru:
1) kursy stylizacji paznokci
2)kursy kosmetyczne
3)kursy wizażu

Wszystko tutaj dostaniecie, naprawde wysoki wachalarz mozliwosci. Sama namawiam moja kolezanke aby wykorzystala ta szanse jaka daje urzad pracy. Moze razem zaczniemy prowadzic salon kosmetyvzny, a 2 osoby z takimi umiejetnosciami latwo sie wbija w rynek
Ania1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 14:03   #69
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

ostatnie cztery posty brzmią jak nieudolne reklamy jednej i tej samej osoby...
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 20:06   #70
szabelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Cytat:
Napisane przez angelp Pokaż wiadomość
nie, stormm tutaj masz nieudolną reklamę
hm, moim zdaniem jednak na reklamę bardziej wyglądają posty należące do osób mających na koncie po 1-2posty i nagle wszyscy to samo zachwalają... dosyć dziwne i podejrzane oj ktoś tu kręci...
szabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 22:44   #71
szabelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Cytat:
Napisane przez czepanska Pokaż wiadomość
Szabell, zajmij się włosami lepiej
to do stormma było więc odcumuj
nie ważne kto co pisze, ja tak patrząc z boku to bym poszła sobie na taki kurs dofinansowany, bo przecież nic nie tracę
szabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 08:01   #72
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Mam za sobą pierwszy kurs w New Nails, ale bez wsparcia z Urzędu Pracy, miałam sama sobie finansować ;-) Ogólnie jednak ta firma jest ok.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 09:02   #73
superlaskanebeska
Przyczajenie
 
Avatar superlaskanebeska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Cytat:
Napisane przez stormm Pokaż wiadomość
ostatnie cztery posty brzmią jak nieudolne reklamy jednej i tej samej osoby...
rzeczywiście to wszystko jakoś wygląda nachalnie....

ale fakt faktem NN to jedna z firm, która od samego początku jest w branży i tak naprawdę większość polskich firm na niej się wzoruje.
poobserwujcie stronę professionails wszystko co się pojawia na stronie NN najwyżej dwa dni później tam trafia w niewiele zmienionej formie....

i niestety cała polska branża tak wygląda
na wielu stronach są już nawet takie same zdjęcia....
więc galerie często nie są wyznacznikiem zdolności instruktorów
superlaskanebeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 10:18   #74
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Cytat:
Napisane przez angelp Pokaż wiadomość
nie, stormm tutaj masz nieudolną reklamę

haha tak to skomentuję a na przyszłość może jednak warto zadać sobie trochę trudu by przejrzeć moje inne posty napisane na tym forum i zorientować się że nie mam z tą firmą nic wspólnego a i dodam że i tak raczej nie będę się szkoliła w abc, ponieważ mam nadzieję zrobić sobie kilku dniowe wakacje w Częstochowie by odwiedzić Noriko, mam nadzieję że mi się to uda, ale życie pokaże pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Zapomniałam dodać, że jednak pomimo tego, że kurs jest finansowany z urzędu pracy, to nie zgadzam się z tym, że się nic nie traci wybierając niewłaściwy kurs, ponieważ tą samą szansę można wykorzystać na bardzo profesjonalne szkolenie!
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 22:22   #75
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Cytat:
Napisane przez angelp Pokaż wiadomość
Stormm o czym Ty piszesz? ze wybierasz się na kurs i zmieniasz zdanie bo tak naprawdę kupisz bilet na pociąg????
widzę że rozmowa z Tobą nie ma sensu bo nic nie rozumiesz, ale postaram się Ci to jakoś wytłumaczyć, otóż odkąd zobaczyłam galerię Noriko zamarzył mi się kurs u niej, ale z racji tego, że ona jest instruktorem w okolicach Częstochowy, a ja mieszkam w Warszawie, z góry założyłam że to nie możliwe, jednak już nie raz przeczytałam opinie dziewczyn które mówiły że na dobry kurs to warto pojechać i na drugi koniec Polski, a że dla mnie nie ma lepszego instruktora jak właśnie Noriko, niczyje prace mnie tak za serce nie chwytają, więc postanowiłam dążyć do tego by to marzenie spełnić, no cóż zmieniłam zdanie, dotarło do mnie że gra jest warta świeczki pomimo odległości, nie wiem ludzie po prostu tak mają że zmieniają zdanie maja decyzja jednocześnie nie zmniejsza jednak poziomu firmy abc, po prostu ja jestem zakochana w pracach Noriko i już!

Cytat:
Napisane przez angelp Pokaż wiadomość
Że warto wydać kasę tylko dlatego że firma która polecasz nie ma dofinansowań z Urzędu?

hmm, dziwne to wszystko...
Nie napisałam że warto wydać kasę na firmę która nie ma dofinansowania z urzędu tylko że warto tą decyzję przemyśleć aby wybrać najlepszą z możliwych firm finansowanych z urzędu pracy, bo osobiście kasy nie tracimy wybierając złą firmę, ale mamy jedną szansę by skorzystać z kursu finansowanego przez UP, więc podejście że skoro za darmo to warto bez względu na to co się tam nauczymy jest błędnym podejściem, bo jednak wybierając źle tracimy szansę na dobre szkolenie gdzieś indziej również finansowane. Ot tyle, to tak drukowanymi.
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 07:54   #76
zuza_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Hej, ja byłam na kursie New Nails i jestem zadowolona. Za kurs zapłacił urząd pracy. Całość trwała 120 godzin, to chyba najobszerniejszy czasowo ich kurs.
zuza_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 13:39   #77
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

hej
zainteresowalo mnie to finansowanie z urzedu pracy , jak takie cos mozna zalatwic ?
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 16:09   #78
oooBANDYTKAooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Witam! Wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi na mój post
Dzisiaj byłam w warszawskim Urzędzie Pracy i pytałam o możliwość dofinansowania takiego szkolenia. Sprawa na chwilę obecną wygląda tak, że nie prowadzą szkoleń, ponieważ nie mają rozpisanego budżetu na ten rok, więc trzeba poczekać maksymalnie do marca aż to się stanie, no i co jakiś czas przeglądać na stronie UP aktualności. Dodatkowo nadmienię jeszcze, że aby móc uczestniczyć w takim szkoleniu indywidualnym i aby ono mogło być finansowane, to trzeba jeszcze się zadeklarować, że po kursie zakładamy własna działalność gospodarczą w tej branży, bądź mamy zapewnione miejsce pracy po ukończeniu takiego kursu (trzeba mieć specjalny kwitek od naszego "przyszłego pracodawcy").
Strasznie się napaliłam na taki kurs, ale niestety nie mam środków finansowych na założenie własnego biznesu ani żadnych znajomych którzy mogliby mnie zatrudnić... I jestem w kropce
Ach! I mogą jeszcze stwarzać problemy w Urzędzie jeśli ktoś ma zbyt wysokie wykształcenie... :/
Pozdrawiam serdecznie!!
oooBANDYTKAooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 16:34   #79
oooBANDYTKAooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

O to właśnie chodzi - jestem krótko zarejestrowana jako osoba bezrobotna i dodatkowym problemem jest to, że mam wykształcenie wyższe, bo niekoniecznie chcą pomagać osobom po studiach... A niestety skończyłam taki kierunek po którym ciężko jest z pracą.
Ale cóż, trza się brać za siebie, przekwalifikować, znaleźć "przyszłego pracodawcę" i zacząć robić to co się lubi
Pozdrawiam!
oooBANDYTKAooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 12:01   #80
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

hahaha angelp nie rozśmieszaj mnie, praca od razu po kursie i to jeszcze w warszawie? buhahahahaha wszędzie poszukują z praktyką i oczekują wyrobienia się w czasie ok 2 godz. a od razu po kursie to nie możliwe! Na staż też nie ma co liczyć w tym fachu, to nie fryzjerstwo, nikt nie będzie ryzykował renomą salonu, bo jakaś laska chce sobie poćwiczyć na ich klientkach! A jeśli chodzi o zakładanie własnej działalności to jest zupełnie nie opłacalne ponieważ do zusu trzeba zapłacić ok 340 zł coś ok 91 do skarbowego do tego materiały, dojazdy lub ew wynajęcie stanowiska, a na początku klientek jak na lekarstwo, albo i to dobre, jak ktoś może co najmniej pół roku pracować za darmo lub za ok 200 zł miesięcznie to powodzenia Jak widać urząd pracy też nic za darmo nie daję, według mnie ten warunek nie jest do zrealizowania od razu po kursie, ale kwestia tego jak on dokładnie brzmi, może jednak jest do spełnienia w ciągu np 6 miesięcy etc.
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 07:53   #81
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Moja koleżanka dostała pracę na śląsku po kursie w New Nails, ale z tego co wiem, to wcześniej również szukała szczęścia w salonach w mieście. Coś tam pewnie również z tego wyniosła. Strom - składki to aktualnie 360 zł miesięcznie przez pierwsze 24 miesiące, ale z tego co wiem, to większość dziewczyn działając na własną rękę pracuje na lewo. Dopiero kiedy im "wyjdzie" to zakładają działalność.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 12:39   #82
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

ok dziewczyny piszecie o działalności na lewo, czy o ćwiczeniach bez zatrudnienia itp, ale mi chodzi o to że skoro urząd pracy wymaga po kursie który jest finansowany, założenia działalności czy pracy w zawodzie, to to jest nie realne do spełnienia, chyba że tak jak pisałam kogoś na to stać, by pracować za darmo, a co do stażu podajcie mi choć jeden przykład gdzie kogoś potrzebują?
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 21:38   #83
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Ja chyba naprawdę czytać nie potrafię, ale nigdzie nie znalazłam stażu dla stylistki paznokci a dla kosmetyczek, a to zupełnie inna bajka.
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 09:47   #84
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Wykwalifikowanych pracowników na staż przyjmą dużo chętniej niż osobę na etat. Przyczyna prosta - brak kosztów. Jesteś dobra i opłaca się cię zatrudnić, to po tych 6 miesiącach możesz mieć umowę o pracę. Jeśli stażystka ma pojęcie o temacie, to o pracę nie jest trudno, tylko musi się starać.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:57   #85
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Niestey, rzeczywistośc wygląda ciut mniej różowo....
Mało który salon ( a raczej jeszcze nie słyszałam/czytałam aby ktoś wziął stazystkę stylistke paznokci, ale nie wykluczam, ze to sie zdarza ), bierze dziewczyny bez doświadczenia na staż, gdyż dbaja o renome salonu, a wiadomo- poczatkujaca dziewczyna sie dopiero uczy, robi wolniej, niekiedy popelnia bledy.... Jezeli wlasciciel salonu moze zatrudnic dziewczyne z doswiadczeniem, ktora przyniesie realny zysk i dziewuszke, ktorej co prawda placic nie musi, ale zysku tez nie przyniesie, zgadnijcie kogo przyjmie ?

Niestety, na początek potrzebny jest solidny kurs (osobiscie polecam indywidualne), a nastepnie mozolna praktyka na cierpliwych kolezanka i rodzinie....
Dopiero, gdy zdobedziemy praktyke, a nasze "klientki" wracaja na uzupelnienia z 10 paznokcietkami, wówczas mozemy starac sie o... prace, bo staz juz nie potrzebny

Początki może sa trudne, ale... warto
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 07:49   #86
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Dokładnie o tym pisałam przecież. Ze szkoleniem o wiele łatwiej o staż, bo kogoś kto swoje doświadczenia opiera wyłącznie o domowe zabawy z paznokciami czy też wizażem raczej nikt nie przyjmie (chyba, że po znajomości). Moje szkolenie w New Nails, o którym piszesz oceniam pozytywnie, ukończyłam je w całości, a teraz w planach mam kolejny poziom. Muszę tylko uzbierać nieco gotówki. Warto samodzielnie podnosić kwalifikacje - większe szanse na rynku pracy.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 11:51   #87
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Cytat:
Napisane przez angelp Pokaż wiadomość


a nie przyszło Ci do głowy wpisać google :

przyjmę na staż "stylistkę" czy kogo tam chcesz wyszukać

To było odniesienie do tego linku który zapodałaś na to jak napisałam że żaden dobry salon nie zatrudnia stylistek paznokci jako stażystek, dokładnie z tych samych powodów co opisała również albertyna, nie wiem po co podałaś link o stażu dla kosmetyczek w wątku o stylizacji paznokci...
A do bonifacy, albertyna o ćwiczeniach w domu nie pisała o samouctwie, a o doskonaleniu swoich umiejętności z wiedzą wyniesioną z kursu.
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 12:03   #88
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Dzieki Stromm
O tym własnie pisałam.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:58   #89
Jelonek_Bambi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Ja skonczyłam kurs w gowork poza tym od bardzo dawna interesuję się pazurkami wiec mam bardzo duzo swoich przykładowych prac i szablonów. Idę od marca do pracy jako asystentka stylistki. Zapewne na początku nic konkretnego nie bede robiła, bede sie musiała zapoznać ze wszystkim i wdrożyć w taką pracę. No i pokazać szefowej czy się nadaję ogólnie jestem zadowolona, zobaczymy jak bedzie dalej
Jelonek_Bambi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 07:59   #90
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Cytat:
Napisane przez stormm Pokaż wiadomość
A do bonifacy, albertyna o ćwiczeniach w domu nie pisała o samouctwie, a o doskonaleniu swoich umiejętności z wiedzą wyniesioną z kursu.
Nie odnosiłam się do wypowiedzi Albertyny, to była taka osobista myśl. Ogólnie powiedzieć trzeba, że powinno się samodzielnie angażować w dobre szkolenia, bo bez tego trudno na rynku pracy. Dziewczyn zainteresowanych pracą jest mnóstwo i mało kto nawet próbuje jej szukać od całkowitego zera.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.