czy mogę takie coś zareklamować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-28, 19:37   #1
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617

czy mogę takie coś zareklamować?


Dziewczyny, poradźcie.
Mam dwa żakiety pewnej firmy (tej samej). Jeden kupiłam w okolicach początku maja (granatowy), drugi miesiąc temu (kremowy).
Zauważyłam, że moja jasna torebka ma takie niebieskie zabrudzenia, ale myślałam, że to od spodni. Dziś chwytam za kremowy żakiet a on... cały kołnierzyk ma brudny - niebieski.

Żakiety wisiały na jednym wieszaku (kremowy na dole, bo rzadziej używany) i myślę, że ten niebieski mi zabarwił ten kremowy. Spróbuję to wymoczyć i wyprać, ale jeśli nie zejdzie myślicie, że jest to podstawa do reklamacji? Na wszytej metce w niebieski żakiet nie ma informacji o tym, że jest barwiący....
__________________
Zapraszam na blog mojej kuzynki:

http://www.klubkosmetyczny.pl/
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 20:05   #2
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: czy mogę takie coś zareklamować?

Cytat:
Napisane przez pocokomunazwa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poradźcie.
Mam dwa żakiety pewnej firmy (tej samej). Jeden kupiłam w okolicach początku maja (granatowy), drugi miesiąc temu (kremowy).
Zauważyłam, że moja jasna torebka ma takie niebieskie zabrudzenia, ale myślałam, że to od spodni. Dziś chwytam za kremowy żakiet a on... cały kołnierzyk ma brudny - niebieski.

Żakiety wisiały na jednym wieszaku (kremowy na dole, bo rzadziej używany) i myślę, że ten niebieski mi zabarwił ten kremowy. Spróbuję to wymoczyć i wyprać, ale jeśli nie zejdzie myślicie, że jest to podstawa do reklamacji? Na wszytej metce w niebieski żakiet nie ma informacji o tym, że jest barwiący....
no nie wiem,czy to uznają. Chyba zależy jaka firma. Moim zdaniem to by się nadawało, w końcu powinno być ostrzeżenie. Możesz spróbować, jeśli to porządna firma, może uznać .
Ale jeśli się nie uda, to radzę wypróbować środek o nazwie dr Becmann odbarwiacz do tkanin. Kiedyś wypróbowałam i zadziałało w załączniku obrazek środka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odbarwiacz.jpg (19,7 KB, 14 załadowań)
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 13:06   #3
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: czy mogę takie coś zareklamować?

Dzięki Całe szczęście zwykłe pranie pomogło i przebarwienia zeszły. I mam nauczkę na przyszłość aby ten niebieski trzymać z dala od wszystkiego
__________________
Zapraszam na blog mojej kuzynki:

http://www.klubkosmetyczny.pl/
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.