Jaki makijaz bedzie dobry ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-12, 13:20   #1
sylwia1202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Red face

Jaki makijaz bedzie dobry ?


Witam!
Mam szaro-zielone dość duże oczy i nie wiem jak je malować na codzień a jak je umalować np. na impreze czy wypad z przyjaciółmi. Jakich kolorów urzywać i jak namalować kreski by je podkreślić.Proszę o rade.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Djecie do CV.JPG (33,6 KB, 25 załadowań)
sylwia1202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 13:55   #2
Aeero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki makijaz bedzie dobry ?

Podkreślaj oczy ale nie za mocno dodawaj rożne chłodne cienie . Mam podobne oczy i tak własnie robie (; powodzeniaa
Aeero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 14:49   #3
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Jaki makijaz bedzie dobry ?

a mi sie wydaje że pasowałyby by kolory:
- jasna zielen
- łososiowy
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 17:05   #4
sylwia1202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki makijaz bedzie dobry ?

Chłodne cienie a możesz mi napisac coś konkretniej.Np. jakie kolory polecach,jakich firm (gdybyś mogła to napisz konkretne numery cieni i firme).A malujesz kreski czrna kredka jezeli tak to w jaki sposób? Nakładasz jeden odcień na powieke czy w końciku oka robisz jaśniejszgo cienia a dalej ciemniejszego? Pozdrawiam i dziękuje za rade.
sylwia1202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 11:34   #5
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Jaki makijaz bedzie dobry ?

Mamy podobny kolor oczu, wiec moge Ci powiedzieć jaki makijaż jest u mnie sprawdzony
  1. Jeśli makijaz ma być uniwersalny/dzienny (lub nie mam na to czasu) przeciągam rzęsy cieniem w jakimś naturalnym kolorze. Ostatnio bardzo mi przypadł go gustu Bell Planete nr 319 - łososiowy, lekko błyszczący - ładnie podkreśla kolor teńczówki. Do tego brązowa cienka kreska na górnej powiecie i mocno wytuszowane rzęsy brązowym tuszem. Błyszczyk np. watershine gloss diamonds nr 09 do tego brązer na kości policzkowe i gotowe.
  2. Ogólnie nasz kolor oczu lubi towarzystwo brązów, fioletów, brudnych róży. Choć ja lubie dobierać makijaż do koloru stroju
  3. Makijaż wieczorowy: przydymione oko (instrukcje są na forum MM), ogólnie ciemne kolory łącznie z czarnym o ile dojdziesz do wprawy (to kolor dość ryzykowny-widać każde niedociągnięcie). Czarna/brązowa lekko roztarta kreska też ładnie wygląda + czarny tusz i ładnie podkreślone usta.
W sumie to musisz poeksperymentować.. wtedy sama zdecydujesz w jakim makijażu siebie polubisz. Powodzenia
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 11:36   #6
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Jaki makijaz bedzie dobry ?

Na forum Moje Makijaze są instrukcje jak krok po kroku ładnie wycieniować oko itd. są tez podane kosmetyki ,z których wykonane są makijaże tak więc wszystko o co się pytasz
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.