Pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-13, 14:03   #1
iwonka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83

Pomóżcie


Witam... wiem ze takich pytan bylo mnostwo... ale prosze Was pomozcie mi... Jestem blondynka o niebieskich oczach..Nie jestem blada... lekko pomaranaczowa i rozowa;P Doradzcie mi jaki kupic podklad? Ostatnio kupilam podklad z maybelline staysuper silk ten z 2 pompkami... I chcialam kupic jakis puder.. Trafilam na puder prasowany Vipera wersja dla blondynek ze srebrnym brokatem.. Powiedzcie mi czy razem ten podklad i puder bedzie pasowac? A moze wiecie jaki puder i podklad polaczone razem sa idealne dla blondynek? Blagam pomozcie...
iwonka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 14:48   #2
e-xx
Rozeznanie
 
Avatar e-xx
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 912
Dot.: Pomóżcie

hmmm cięzko dobrać odcień po samym opisie, każda blonynka może mieć inny odcień skóry... spróbuj sama coś dobrać w drogerii/perfumerii możesz poprosić o pomoc ekspedientkę,
co do wyboru pudru poczytaj może kwc http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=7
pozdrawiam
__________________
na wymianę:
ciuszki
kosmetyki
e-xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 17:03   #3
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez iwonka87 Pokaż wiadomość
Witam... wiem ze takich pytan bylo mnostwo... ale prosze Was pomozcie mi... Jestem blondynka o niebieskich oczach..Nie jestem blada... lekko pomaranaczowa i rozowa;P Doradzcie mi jaki kupic podklad? Ostatnio kupilam podklad z maybelline staysuper silk ten z 2 pompkami... I chcialam kupic jakis puder.. Trafilam na puder prasowany Vipera wersja dla blondynek ze srebrnym brokatem.. Powiedzcie mi czy razem ten podklad i puder bedzie pasowac? A moze wiecie jaki puder i podklad polaczone razem sa idealne dla blondynek? Blagam pomozcie...
Z wątku redakcyjnego:

5. Tytuł wątku formułuj jak najbardziej precyzyjnie, z użyciem polskich liter /jeśli oczywiście Twoja klawiatura je obsługuje - ułatwia to działanie wyszukiwarki/

Tytuł powinien stanowić skrót wątku, problemu w nim poruszanego. W tytule nie pisz tylko „Help”, „Pomocy”, „Co z tym zrobić”, „Pilne”, bo nikomu to nic nie mówi.

Bardzo proszę o stosowanie się do zaleceń.

Co zaś się tyczy odpowiedzi na Twoje pytanie - dołącz zdjęcie buzi (bez lampy, wykonane w naturalnym świetle), napisz jakie masz doświadczenia z podkładami - jakie kupiłaś (z nr), jakie się sprawdziły, jakie były za ciemne. Po tak enigmatycznym opisie nie bardzo jest jak pomóc

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.