Dieta Cambridge - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-27, 21:54   #631
aksamitka0909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

Jestem pierwszy dzień na diecie - dwa napoje i jedna zupka
Nie ważyłam się, zrobię to jeszcze dzisiaj i zobaczymy co przyniesie jutro.
Chcę zrzucić około 5 kg - mam na to dwa tygodnie i nadzieję, że się uda
aksamitka0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 10:25   #632
chopie
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 106
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

powodzenia w diecie, i raportuj jak idzie! u nas do zrzucenia jest nieco więcej niż 5kg, postaw przed piątką dwójkę to będzie mniej więcej odzwierciedlać sytuację :P ktoś jeszcze Cambridga stosował?
chopie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 20:25   #633
aksamitka0909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Co sadzicie o diecie Cambridge?

po czterech dniach efekt był taki
  • u mnie mniej o 2 kilo
  • u małża mniej o 4 kg
niestety nie mogę dalej się katować i wprowadziłam jeden normalny posiłek zamiast koktailu - obiadek bardzo dietetyczny: filet z kurczaka i troszkę dietetycznej surówki. Jest mi dużo lepiej, małżowi również.
Niestety nie wytrzymałam na tych 400 kcal - mam niedużo do zrzucenia i myślę, że dam radę zejść do upragnionej wagi.
W sumie było mi ciężko wytrzymać, ciągle byłam głodna i wkurzona - ten jeden posiłek muszę jeść normalnie ....
aksamitka0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 00:42   #634
alsunlight
Przyczajenie
 
Avatar alsunlight
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Exclamation Dieta Cambride - motywacja

Od dwóch tygodni jestem na diecie Cambridge. Od 2 dni przechodzę "załamanie". Wręcz obsesyjnie myślę o twisterach z kfc, bigmacach z mcdonalda, kotletach... i wielu, wielu innych... Ciężko mi nawet spać z głodu. Tzn. głodu aż tak nie odczuwam, mam po prostu straszną ochotę na różne rzeczy . Na normalnej diecie można się napchać warzywami lub zrobić sobie dzień przerwy, a tu wszystko jest zakazane... Próbuję napełniać żołądek wodą, herbatą ale to nic nie daje. Jeżeli też korzystałyście z DC to jak sobie radziłyście w takich chwilach?
alsunlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 11:00   #635
chopie
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 106
Dot.: Dieta Cambridge

ten opis przypomina mi rzucanie palenia :P ale przynajmniej w tym wypadku takie jazdy to byl efekt przejsciowy i po 3 dniach kryzys minął. Powodzenia dziewczyny, trzymajcie sie diety, doprowadzcie sie do upragnionej wagi, jak Wam sie uda to moze i my sprobujemy
chopie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 18:02   #636
yacha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 45
Dot.: Dieta Cambridge

Ja miałam większe problemy z zachciankami na dukanie, bo wiecznie chciało mi się czegoś słodkiego, a dla mnie to duży problem jak nie mam ściśle ułożonej listy, to mogę, a tego nie mogę, bo sobie niestety pozwalam na odstępstwa od diety. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem by było jakby ktoś nade mną stał i mnie pilnował Wydaje mi się, ze jeśli zdecyduję sie na Dietę Cambidge to będzie mi łatwiej, bo po prostu przestanę chwilowo kupować inne produkty i nic nie będzie mnie kusiło. A jesli chodzi o chwile załamania to mam na to idealny sposób, sukienka sylwestrowa o rozmiar mniejsza niż noszę w tej chwili
yacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 19:37   #637
chopie
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 106
Dot.: Dieta Cambridge

trudno by było znaleźć diete którą przechodzimy zupełnie "bezboleśnie" - w koncu gdyby tak było to w ogóle nie byłoby problemu z odchudzaniem, bo każdy tak zdrowo jadłby cały czas mi sie w Cambridge podoba to, że te produkty można ze sobą zawsze zabrać i nie trzeba sie zastanawiać jak sobie upichcić coś u znajomych. Wygodne to bardzo.
chopie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-30, 16:22   #638
luvivane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 9
Cool Dot.: Dieta Cambridge

Minelo mniej wiecej 1,5 miesiaca. Na diecie cambridge wytrzymalam az 2 dni!! i to nie cale, koktajle byly smaczne jednak jedzac zupe ( mialam o smaku kurczaka) drugiego dnia po jednym lyku poprostu zwymiotowalam, robilo mi sie slabo itp.Mysle ze przed rozpoczeciem tej diety warto najpierw przyzwyczaic organizm do mniejszej dawki kalorii.
Dieta cambridge byla dla mnie nie do zjedzenia/wypicia.
Postanowilam sama zrobic sobie wlasna diete. I o to, jak na dzien dzisiejszy waze 6 kg mniej
Przez 2 tygodnie jadlam do 400/500 kcal dziennie. Rano ciemny chleb z serkiem wiejskim lub jedno jajko. Potem z reguly na obiad kawalek ryby i salatke. Po godzinie 5 nie jadlam juz nic - jedynie owoce cytrusowe jesli czulam tak zwane "ssanie" w brzuchu.
W dwa tygodnie schudlam ok 3-4 kg. Od tamtej pory jednak mam pewne ograniczenia, nie jadam po godzinie 18. Pije duzo wody i przede wszystkim zmienilam swoj tryb odzywiania na duzo duzo zdrowszy.
Teraz jadam mniej wiecej polowe tego co kiedys . Totalnie odstawilam jasne pieczywo, makarony i wszelkiego typu sosy ( np. gulasze itp. ) , nawet zupy nie spozywam ze smietana. A przede wszystkim przestalam slodzic nawet kawe- co najdziwniejsze, po ledwo 1,5 miesiaca, herbata i kawa smakuja mi lepiej bez zawartosci cukru. A jak wam idzie dziewczyny?
luvivane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 16:24   #639
luvivane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta Cambridge

Cytat:
Napisane przez chopie Pokaż wiadomość
trudno by było znaleźć diete którą przechodzimy zupełnie "bezboleśnie" - w koncu gdyby tak było to w ogóle nie byłoby problemu z odchudzaniem, bo każdy tak zdrowo jadłby cały czas mi sie w Cambridge podoba to, że te produkty można ze sobą zawsze zabrać i nie trzeba sie zastanawiać jak sobie upichcić coś u znajomych. Wygodne to bardzo.
Pod tym wzgledem ta dieta jest super. Nie musimy robic specjalnych dietetycznych potraw ktore z reguly sa czasochlonne ( i kaso chlonne )
luvivane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 18:45   #640
madziulek_1985
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 174
Dot.: Dieta Cambridge

Ja sama zastanawiam się nad tą dietą i dość sporo o niej czytam, to chyba dla mnie jedyne wyjście. Wpadłam na to forum, aby prosić Was dziewczyny o pomoc, gdzie zakupić potrzebne produkty. W ogóle jak się za nią zabrać. Jesteście już doświadczone, pomóżcie koleżance, plizzzzzzzzzzzzzzzzzz
madziulek_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 22:04   #641
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Dieta Cambridge

Produkty kupisz w Centrach odchudzania, w Warszawie i Katowicach (adresy powinny być na stronie), ewentualnie możesz znaleźć konsultanta bliżej swojego miejsca zamieszkania.
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 20:15   #642
madziulek_1985
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 174
Dot.: Dieta Cambridge

Konsultanta?? Ale takiego konsultanta dietetycznego, który przy okazji coś doradzi czy tylko konsultant, który sprzedaje?? Bo fajnie by było gdyby do dyspozycji swoich klientów mieli też konsultanta dietetycznego.
madziulek_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 18:52   #643
AndziaWP
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 45
Dot.: Dieta Cambridge

Madziulek, właśnie takiego konsultanta który oprócz sprzedania Ci produktów, będzie podtrzymywał na duchu w ciężkich chwilach diety, taki który Cie kopnie w tyłek jak będziesz chciała to wszystko rzucić, za co później mu będziesz dziękować oczywiście hehe
Zastanawiaj się szybko bo akurat w Centrach odchudzania w Warszawie i Katowicach trwa promocja na napoje w saszetkach , -30% wiec teraz tylko 5,16 zł

Na zachętę zapraszam na cappuccino oczywiście dietetyczne


Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez AndziaWP
Czas edycji: 2012-02-20 o 18:57
AndziaWP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 18:03   #644
mrowcia1616
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 98
Dot.: Dieta Cambridge

W moim mieście nie ma Centrum Odchudzania, nie ma też konsultanta. W jaki sposób mogę zakupić produkty? Na stronach konsultantów jest informacja, że produkty nie mogą być sprzedane bez pełnej diagnozy stanu zdrowia..
mrowcia1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 08:39   #645
AndziaWP
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 45
Dot.: Dieta Cambridge

Cytat:
Napisane przez mrowcia1616 Pokaż wiadomość
W moim mieście nie ma Centrum Odchudzania, nie ma też konsultanta. W jaki sposób mogę zakupić produkty? Na stronach konsultantów jest informacja, że produkty nie mogą być sprzedane bez pełnej diagnozy stanu zdrowia..
Skontaktuj się z Centrum Odchudzania w Warszawie lub w Katowicach to na pewno Ci wyszukają kogoś najbliżej Twojego miejsca zamieszkania, tutaj jest formularz kontaktowy http://dieta-cambridge.pl/onas/kontakt.html
AndziaWP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 10:31   #646
AndziaWP
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 45
Dot.: Dieta Cambridge

Cytat:
Napisane przez dubelmama Pokaż wiadomość
A jaka cena jest takich produktów? czy taka dieta jest droga czy raczej wszystko w przystępnych cenach.
mam dość już swojej wagi.. muszę się za siebie zabrać.. żadne diety które sama wymyślam mi nie podchodzą bo efekty marne a i jestem świadoma że nie dostarczam odpowiedniej ilości minerałów i makroelementów organizmowi... a to już nie jest dobrze.
Rozumiem że w tych produktach diety cambridge wszystkie składniki odżywcze i minerały są zawarte i te "proszki" do sporządzania nie robią nam krzywdy?
Produkty kosztują nieco ponad 7 zł za sztukę (w zależności od tego co kupujesz), wiec na dzień wychodzi 20 zł na jedzenie, wiec dużo taniej niż zwykłe jedzenie, czyli nie dość ze schudniesz to jeszcze zaoszczędzisz .
Proszki są jak najbardziej zdrowe, produkty zbilansowane dostarczają dziennej dawki składników odżywczych, wszystko zdrowe i bezpieczne
AndziaWP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 12:42   #647
madziulek_1985
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 174
Dot.: Dieta Cambridge

Cytat:
Napisane przez AndziaWP Pokaż wiadomość
Skontaktuj się z Centrum Odchudzania w Warszawie lub w Katowicach to na pewno Ci wyszukają kogoś najbliżej Twojego miejsca zamieszkania, tutaj jest formularz kontaktowy http://dieta-cambridge.pl/onas/kontakt.html
Z tego co wiem to drugi etap diety jest już bez konsultacji lekarza, stosuje się w nim żywienie mieszane, to znaczy, to co jemy normalnie i produkty z diety, które sobie kupujemy.
madziulek_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 18:44   #648
evvelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta Cambridge

są rózne stopnie diety. Dieta wyłączna 425kcal, czyli same produkty Cambridge przewaznie 3, oprócz tego woda, kawa, herbata i nic wiecej jest za zgodą lekarza. W innych stopniach diety - czyli wyżej kalorycznych, np 3 posiłki Cambridge+ posiłek biało-zielony, nie ma już wymagania konsultacji z lekarzem (czyli zgody lekarza na tej karcie zdrowia). Więc jeżeli ktoś nie ma zadnych przeciwskazań do stosowania tej diety, wie, że jest zdrowy, nie przyjmuje żadnych leków, to krzywda mu sie zadna nie stanie. Dlatego jak się pójdzie do konsultanta, albo do któregoś Centrum i tam wprowadzą w stopień diety np 1B, czyli z tym posiłkiem biało-zielonym, czyli bez koniecznosci wizyty u lekarza, to przecież nikt w domu nie sprawdzi, czy my to zjedliśmy, czy nie. Czyli mozemy na wlasną odpowiedzialność nie dojeść tego posiłku i stosować dietę wyłączną. Ale ja wychodze z założenia, że lepiej dla wlasnego spokoju iść do tego lekarza, wiedziec, że nic złego sie nie będzie ze mną działo, że to jest dla mnie naprawde dobre i miec spokoj, nawet kontrole badania zrobic przed i po diecie (z tego, co wiem, to po diecie są lepsze) i samemu się przekonać, ze cos dobrego dla swojego organizmu się robi
pozdrawiam i życzę wytrwałości wszystkim "fat killersom"!!!
a z ciekawości: używacie smaczku warzywnego?? jak dla mnie to jest hicior!
evvelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 13:56   #649
evvelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta Cambridge

dokladnie... poza tym, ogrooomnie trudną sprawą jest zbilansowanie diety chociażby 1000kcal, tak, zeby znajdowały się tam wszystkie skł. odżywcze i witaminy. Trzeba by chyba siedzieć całymi dniami w kuchni, odmierzać na gramy i biegać po sklepach. Jak dla mnie to jest ogromny +, że nie trzeba nic mierzyć, liczyć, tylko mam te 3 saszetki, jem i z głowy pełny bilans jest i to w 400coś tam kcal, poza tym one wchłaniają się do organizmu w ciągu 30 min od spożycia całkowicie, czyli nic nie wydalamy i nasz organizm pomiędzy tymi posiłkami ma czas na spalanie. I do tego ta ketoza, dzięki której nie jest się głodnym, to jest fenomenalne
evvelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 09:39   #650
madziulek_1985
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 174
Dot.: Dieta Cambridge

Więc może to jest jakieś wyjście, bo jest tyle etapów, ze wyprowadzą z diety tak jak w nią wprowadzili, więc skutki powinny się utrzymać. Moja mama zawsze mówiła, że najważniejsze nie jest samo chudnięcie, ale przejście na normalne jedzenie.
madziulek_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 18:44   #651
AndziaWP
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 45
Dot.: Dieta Cambridge

Kobitki widziałyście? Na FB konkurs z diety https://www.facebook.com/photo.php?f...1457796&type=1 Nagrody fajne i bardzo przydatne wiec warto spróbować
AndziaWP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 09:48   #652
AndziaWP
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 45
Dot.: Dieta Cambridge

Cytat:
Napisane przez iman80 Pokaż wiadomość
Jeśli o to chodzi, jestem żywym dowodem na to, że po Cambridge można wrócić do normalnego, zdrowego jedzenia i nie nadrobić kilogramów
A jak dieta przebiegała u Ciebie? Ile czasu na niej byłaś, ile schudłaś? Jak w ogóle przebiegała u Ciebie ta dieta? Jak wyglądał powrót do zwykłego jedzenia? Ja się boje ze jak skończę to sie rzucę na coś czego długo nie jadłam ale mam nadzieje ze nie będzie tak źle
AndziaWP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 10:50   #653
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Dieta Cambridge

Zapomniałam o tym wątku, ale widzę, ze sprawa konsultanta już załatwiona Co do efektu jojo to mogę potwierdzić, nic mi nie wróciło póki co, a zgubiłam 1o kg, wiec chyba nie tak mało
AndziaWP, ja się bałam, że się rzucę na słodycze, ale nie, myślę, ze to dzięki tym batonikom z diety, bo słodycze uwielbiam i na każdej diecie mi ich brakowało, a tutaj jednak były.
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 07:30   #654
natizadziorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 26
Dot.: Dieta Cambridge

Ja polecam. W sumie na początku bardzo obawiałam się, że taka niskokaloryczna dieta w proszku przyniesie tylko same efekty jojo, ale jak się stosuje do zaleceń dietetyka, to wszystko jest ok.
Ja chodziłam do Centrum Skutecznego Odchudzania w Krakowie i to tam właśnie zapoznałam się z możliwościami jaki daje dieta Cambridge.
natizadziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 13:51   #655
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: Dieta Cambridge

Czytałam że ta dieta nazywana jest dieta ostatniej szansy i ludzie chudną na niej nawet i -50kg. Na stronie można sobaczyć posiłki jakie sie przygotowuje na niej to wydaje sie być bardzo rozsądne.
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 23:50   #656
livia277
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 24
Dot.: Dieta Cambridge

Dziewczyny, wszystko jest dla ludzi, ale z głową! Wiadomo że dieta i ćwiczenia dają super efekty, ale przecież każdej z nas czasami się nie chce… Ja jestem na Cambridge już ponad 3 miesiące i chudnę w oczach! Tam masz do dyspozycji dietetyka, więc wszystko przebiega pod kontrolą i bez uszczerbku na zdrowiu, oczywiście o ile stosujesz się do jego zaleceń
livia277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 18:08   #657
kulkaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 23
Dot.: Dieta Cambridge

Dziewczyny, jak Wam idzie? Ja jestem już drugi tydzień na diecie i zleciało mi prawie 3kg, ale pomimo tego czuję, że mam jakiś kryzys… wynik jest extra ale motywacja spada.. jak sobie z tym radzicie?
kulkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 19:30   #658
livia277
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 24
Dot.: Dieta Cambridge

Takie dołki są normalne, też je miałam jak byłam na diecie cambridge. Najważniejsze to podążać konsekwentnie do przodu, niech odbicie w lustrze mówi samo za siebie Ja jestem już po diecie, schudłam ponad 10 kg, ale zdrowe nawyki utrzymuje do dzisiaj i, skromnie przyznam, że wyglądam coraz lepiej
livia277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-24 20:30:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.