Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-17, 22:08   #1021
LaCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 502
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

nie ma sprawy
__________________
If it is important to you, you will find a way.
If it is not important to you, you will find an excuse.
LaCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 11:49   #1022
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Joanna, Reflex Blond




dziewczyny macie może zdjęcia swoich włosów przed i po zastosowaniu joanny sprayu rozjaśniającego?

Zastanawiam się czy go użyć. Piszą że niszczy, inni że nie niszczy, inni że ładnie rozjaśnia, inni że włosy są rude... zastanawiam się
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 11:56   #1023
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

dziewczyny, jeśli mam ciemny blond, to małe są szanse aby wyszły mi rude włosy jak zastosuję joannę spray ?

pytam, bo czytałam opinie na KWC i niektóre dziewczyny chwalą, niektóre nie, niektóre mówią że niszczy włosy, inne że nie, inne że ładnie rozjaśnia, inne że do rudości..

i sama nie wiem ... hmm
widziałam zdj u Was, niektórym naprawdę super rozjaśniło, tak bardzo naturalnie to wygląda.

Do kupienia - w drogeriach, czy jednak przez allegro zamawiacie?

__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 01:29   #1024
sapcio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Na ciemnym blondzie szanse wystąpienia rudego są raczej małe, ale... każdy inaczej postrzega ciemny blond więc ciężko powiedzieć

Czy niszczy włosy? Raczej w bardzo małym stopniu, na pewno sporo mniej niż farby czy silne rozjaśniacze. Poza tym dość łatwo przywrócić po Joanna Reflex Blond włosy do poprzedniej kondycji.

U mnie w drogeriach jest nie do dostania, dlatego muszę zamawiać z Allegro.
sapcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 14:06   #1025
Lithiumae
Raczkowanie
 
Avatar Lithiumae
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 186
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Mnie odrosty rozjasnil na rudo a mam wlasnie ciemny blond,taki myszowaty.

Edytowane przez Lithiumae
Czas edycji: 2011-06-26 o 14:12
Lithiumae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 21:00   #1026
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Jest w drogerii NATURA dostępny.
Ja mam zamiar kilka razy go użyć, żeby odrobinkę rozjaśnić włosy, ale czekam na słoneczny dzień, żeby lepiej zadziałał
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 21:37   #1027
LaCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 502
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
dziewczyny, jeśli mam ciemny blond, to małe są szanse aby wyszły mi rude włosy jak zastosuję joannę spray ?
Szanse na to że wyjdą rude są małe ale raczej przygotuj się na kolory w ciepłych tonacjach. U każdego rezultaty będą inne ale generalnie ten spray daje efekt bardziej złotych włosów, karmelowych dlatego polecałabym używanie dodatkowo szamponów które nadają chłodną poświatę. Wystarczy od czasu do czasu, nie przy każdym myciu ale przynajmniej raz w tygodniu żeby trochę zredukować ewentualną żółtą/pomarańczową poświatę która może się pojawić.

Poza tym z własnego doświadczenia wiem że kolor który uzyskasz po użyciu tego spray'u będzie się trochę wypłukiwał więc tym bardziej zalecam używanie odpowiednich kosmetyków do włosów farbowanych.
Cytat:
Napisane przez sapcio Pokaż wiadomość
Na ciemnym blondzie szanse wystąpienia rudego są raczej małe, ale... każdy inaczej postrzega ciemny blond więc ciężko powiedzieć

Czy niszczy włosy? Raczej w bardzo małym stopniu, na pewno sporo mniej niż farby czy silne rozjaśniacze. Poza tym dość łatwo przywrócić po Joanna Reflex Blond włosy do poprzedniej kondycji.
Dokładnie, wszystko zależy od struktury włosa i od tego jak silny jest pigment. U jednych wyjdzie śliczny blond od razu bez większego wysiłku bo po prostu włosy mu się tak wybarwiają a inne osoby mogą mieć problemy. Ja nie żałuję swojej zmiany koloru. Zaletą tego spray'u jest to że efekt uzyskuje się stopniowo i można wszystko kontrolować.

Skłamałabym gdybym powiedziała że Reflex Blond nie niszczy włosów. Nie jest to jednak środek po którym włosy są popalone albo zaczynają wypadać. Czego należy się spodziewać to na pewno lekkiego wysuszenia włosów, zwłaszcza końcówek. Po dłuższym stosowaniu otwarte są łuski włosa i widać pod światło że włosy tak nieładnie odstają. Jest jednak na to rada, wystarczy odpowiednia pielęgnacja. Dobra, porządna odżywka i koniecznie jedwab - wtedy będą zdrowsze niż kiedy były naturalne.
__________________
If it is important to you, you will find a way.
If it is not important to you, you will find an excuse.
LaCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 11:43   #1028
misiae5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 39
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

rude rzeczywiście nie wyjdą ale pod rudy będą podchodzić wszystko zależy od włosów ale mi garściami wylatywały i wcale nie łatwo do zdrowych powrócić i nie wylewałam całej butli na raz końcem końców farbowaniem musiało się skończyć i włosy w makabrycznym stanie a końcówki jak się już otworzą to najnormalniej w świecie ma się siano na głowie wygląda to ohydnie i do ścięcia więc ryzykować na własną odpowiedzialność u mnie i koleżanki niestety spustoszenie i wielką susze pozostawił ten spray
misiae5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 21:05   #1029
czikita21
Przyczajenie
 
Avatar czikita21
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 12
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Hej, mam pytanie odnośnie tego sprayu. Moje naturalne włosy są w kolorze średnio jasnego blondu, ale od 3 lat mniej więcej robię sobie balejaż w kolorze jasnego blondu (nie platyny), teraz mam jakieś 5 cm odrosty(jakoś bardzo ich nie widać jak są czyste, ale na lekko przetłuszczonych widać mocniej) ale nie chce iść do fryzjera bo szkoda mi włosów, i zastanawiam się czy joanna ukryje te odrosty i nie zmieni koloru tych pofarbowanych? i jak to psikać, na cały czubek czy na poszczególne pasma? Będę wdzięczna jak któraś z was mi coś podpowie
czikita21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 13:14   #1030
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Dziewczynom które mieszkają w UK polecam taki rozjaśniacz w sprayu John Frieda - Go Blonder Controlled Lightening Spray. Widzialam je też na Allegro.. ale są o wiele droższe niż w UK.
Ja stosuje ten spray od ok 2 tygodni i widzę różnicę !! Moje odrosty stały się praktycznie niewidoczne... a włosy nabrały pięknego odcienia blond.
Jestem bardzo ciekawa jak by się sprawdził ten rozjaśniacz z Joanny, jak będe w PL to napewno wypróbuję i zobaczymy który z nich lepiej na mnie działa
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 16:50   #1031
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Witajcie
W poniedziałek zamówiłam sobie ten spray kiedyś farbowałam włosy na średni brąz, potem potraktowałam je blondem z palette co mocno je zniszczyło, po miesiącu są już w dobrym stanie, niestety pojawił się spory odrost który będę chciała za pomocą tego spray'u zmienić na odcień zbliżony do reszty farbowanych włosów Mam nadzieję, że się na nim nie zawiodę, bo jakoś nie mam ochoty znowu farbować całej głowy i tak mocno niszczyć włosów.
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 14:28   #1032
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez missy7 Pokaż wiadomość
Dziewczynom które mieszkają w UK polecam taki rozjaśniacz w sprayu John Frieda - Go Blonder Controlled Lightening Spray. Widzialam je też na Allegro.. ale są o wiele droższe niż w UK.
Ja stosuje ten spray od ok 2 tygodni i widzę różnicę !! Moje odrosty stały się praktycznie niewidoczne... a włosy nabrały pięknego odcienia blond.
Jestem bardzo ciekawa jak by się sprawdził ten rozjaśniacz z Joanny, jak będe w PL to napewno wypróbuję i zobaczymy który z nich lepiej na mnie działa


Kurcze, ta Polska uboga jest w takie kosmetyki widzę ostatnio widziałam zdj u koleżanki z USA miała cudowny gołębi blond, pytam jaka to farba a ta mi mówi że płukanka dla szatynek (tak jak są fioletowe szampony żeby platynowe włosy nie zółkły, to u nich takie płukanki szampony są które zmieniają odcień na ciemnych włosach) fajnie

__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 21:45   #1033
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Akurat dzisiaj widziałam, że w Polsce w Sephorze jest ten spray John Frieda - Go Blonder Controlled Lightening Spray



Tylko kosztuje bodajże 54 (albo 74?) złote.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 21:47   #1034
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Akurat dzisiaj widziałam, że w Polsce w Sephorze jest ten spray John Frieda - Go Blonder Controlled Lightening Spray



Tylko kosztuje bodajże 54 (albo 74?) złote.
drogo!!! Tu w Angli można go kupić za ok 5-6 funtów (czyli 27-30 zł)
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 09:01   #1035
ulotnosc
Rozeznanie
 
Avatar ulotnosc
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 704
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

witam
mam ciemno brązowe włosy i od baaardzo dawna kusił mnie rudy, który, wiadomo, bez rozjaśniania jest dla mnie nieosiągalny. jednak zawsze przerażała mnie wizja rozjaśniania i farbowania, a potem to samo z odrostami, strasznie dużo zachodu ;p
wiec czytając mnóstwo opinii na temat reflexu oraz przejrzawszy cały wątek zdecydowałam sie zaryzykować
ze zdobyciem joanny w Legnicy nie było wiekszych problemów, dostałam ją w pierwszym sklepie fryzjerskim do jakiego zajrzałam;]

jestem po jednym psikaniu, jednak psikałam na mokre włosy i dość oszczędnie ponieważ troche bałam sie efektu, tak więc najmniejszych zmian nie widać;p
dziś zamieszam psikać na suche włosy dopóki nie będa mokre;

mam tylko nadzieje że nie jestem wyjątkiem i będę przechodziła przez etap rudości o którym marzę xD
ulotnosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 12:46   #1036
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Ja dzieki tym rozjasniaczom w sprayu (ja uzywam John Friedy) , wizyte u fryzjera mogę odwlec nawet o 2 miesiące

Bez psikania, miałabym juz bardzo widoczny, spory odrost.... a tak fryzurka wygląda jak bym niedawno wróciła od fryzjera
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 17:16   #1037
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Jakby ktoś szukał rozjaśniacza w Warszawie to melduję, że dziś kupiłam go w drogerii w Hali Banacha i stało jeszcze kilka na półce. Wreszcie udało mi się go dorwać po paromiesięcznych poszukiwaniach.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 12:26   #1038
Brua
Raczkowanie
 
Avatar Brua
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 99
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

właśnie dziś kupiłam, jak będą jakieś rezultaty to dam znać do tej pory używałam tylko płukanek z nagietka i rumianku, dawały fajny efekt ale chcę spróbować oprócz naturalnych metod czegoś troszkę mocniejszego
Brua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 14:51   #1039
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Brua Pokaż wiadomość
właśnie dziś kupiłam, jak będą jakieś rezultaty to dam znać do tej pory używałam tylko płukanek z nagietka i rumianku, dawały fajny efekt ale chcę spróbować oprócz naturalnych metod czegoś troszkę mocniejszego
Mi z brązu rozjaśniło bardzo ładnie, na taki karmelowy/miodowy kolor, zależy od światła psikałam rano, przed wyjściem na cały dzień na słońce. Wieczorem już było widać różnicę użyłam go 3-4 razy. Trochę przesuszył mi włosy, ale maska Kallos + miód na kilka godzin na głowę (na to czepek i czapka) i włosy odzyskały wigor
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 14:37   #1040
paputeeek
Raczkowanie
 
Avatar paputeeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 117
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

ja kiedys mialam po nim naprawde sliczny blond. potem jakos jak uzylam jakiejs glupiej szamponetki (chyba nawet tej tak polecanej) mialam okropny odcien i od tamtej pory moje wlosy too.. byly chwile, kiedy byl to naprawde ladny odcien, ale np teraz jest OKROPNY a zuzylam pol butelki. jakos mi prakycznie w ogole wlosy nie lapia teraz, tu taki odcien, tu taki, wygladam jak pokraka i nie wiem co z nimi zrobic teraz naprawde;p

rozjasniam od roku i fakt faktem poniszczyly sie zddeka.
musze wrocic do naturalnego odcienia bo walki z tym kolorem mnie dobijaja... raz taki odcien, raz taki, masakra, on sie zmieina z kazdym myciem- raz jest ok, raz masakra.

eh, wiecej nic z nimi chyba nie zrobie nim;p
paputeeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 07:43   #1041
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Po czasie stwierdzam, że nigdy więcej tego g... nie kupię!!
Tak strasznie mi zniszczył włosy na szczęście psikałam tylko wierzchnią warstwę i teraz te rozjaśnione włosy urywają mi się i łamią na całej długości
Byłam wczoraj u fryzjerki i się przeraziłam jak ona sprawdzała czy są mocne a one łamały się tak strasznie uuuuu
Jestem zła na siebie, że go wogóle użyłam teraz będę parę miesięcy doprowadzać je do porządku, a najlepiej by było, jakbym ścięła wierzchnią warstwę

Dziewczyny nie róbcie tego błędu co ja, jeżeli macie słabe włosy to ten rozjaśniacz Wam je zniszczy na maksa. A później tylko nożyczki pomogą..
Nigdy więcej!!
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 16:20   #1042
agacik91
Raczkowanie
 
Avatar agacik91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 364
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Ja użyłam Blond Reflex ok. 8 razy Efekt na załączonych zdjęciach. Włosy tez bardzo zjaśniały od letniego słońca, ale dużo dał Blond Reflex. Włosy nie zniszczyły się, do końcówek używam Biosilka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gvbv.jpg (40,6 KB, 400 załadowań)
agacik91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 10:33   #1043
czarnaxx16
Przyczajenie
 
Avatar czarnaxx16
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cześć dziewczyny mam pytanie bo mam wlosy farbowane na czarno czy ten produkt joanna reflex blad w spreyu mi pomoze je rozjasnic? uzywala ktoras z was go na czarne wlosy? moga wyjsc rude?? prosze o pomoc.mam zamiar go zakupic i stosowac.jeszcze jedno a czy ten produkt stosuje sie codziennie? zeby uzyskac lepszy efekt? prosze o pomoc
czarnaxx16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 12:49   #1044
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czarnaxx16 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam pytanie bo mam wlosy farbowane na czarno czy ten produkt joanna reflex blad w spreyu mi pomoze je rozjasnic? uzywala ktoras z was go na czarne wlosy? moga wyjsc rude?? prosze o pomoc.mam zamiar go zakupic i stosowac.jeszcze jedno a czy ten produkt stosuje sie codziennie? zeby uzyskac lepszy efekt? prosze o pomoc
Raczej na czarne włosy Ci nie zadziała, on jest raczej do robienia refleksów, bądź niewielkiego rozjaśnienia, mi np. na rudych włosach poprawiał tylko odcień rudości na bardziej intensywny, tylko odrost w kolorze średniego lub ciemnego popielatego blondu rozjaśnił do jasnego blondu. Ja stosowałam raz na jakiś czas, po samym użyciu włosy były szorstkie i nieprzyjemne w dotyku do tego śmierdziały.
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 15:55   #1045
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czarnaxx16 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam pytanie bo mam wlosy farbowane na czarno czy ten produkt joanna reflex blad w spreyu mi pomoze je rozjasnic? uzywala ktoras z was go na czarne wlosy? moga wyjsc rude?? prosze o pomoc.mam zamiar go zakupic i stosowac.jeszcze jedno a czy ten produkt stosuje sie codziennie? zeby uzyskac lepszy efekt? prosze o pomoc
uwazam ze warto sprobowac,troche na pewno Ci rozjasni, ja uzywalam codziennie
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 17:24   #1046
czarnaxx16
Przyczajenie
 
Avatar czarnaxx16
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

[1=881a135baa34e075ff271ac 6ad77e43317518c11;2900771 0]uwazam ze warto sprobowac,troche na pewno Ci rozjasni, ja uzywalam codziennie[/QUOTE]

Dziekuje za pomoc wlasnie kupilam i ide wyprobowac moze cos da.sprobuje pryskac codziennie.a po uzyciu trzeba myc wlosy? czy mozna myc? albo umyc i wtedy nalozyc?
czarnaxx16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 19:06   #1047
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czarnaxx16 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam pytanie bo mam wlosy farbowane na czarno czy ten produkt joanna reflex blad w spreyu mi pomoze je rozjasnic? uzywala ktoras z was go na czarne wlosy? moga wyjsc rude?? prosze o pomoc.mam zamiar go zakupic i stosowac.jeszcze jedno a czy ten produkt stosuje sie codziennie? zeby uzyskac lepszy efekt? prosze o pomoc
Ja osobiście bym go nie używała. Miałam taki średni brąz, rozjaśnił mi całkiem sporo, ale po dwóch miesiącach włosy zaczęły mi się tak straszliwie łamać, że się załamałam Większość tego co rozjaśniłam po prostu się połamała i teraz mam takie sterczące, krótkie włoski na całej długości zniszczeń nie widać od razu, ale dopiero po pewnym czasie. Ten produkt całkowicie spala włosy!
Zdecydowanie NIE polecam. Niestety mnie złe opinie nie przekonały i go kupiłam, ale teraz strasznie żałuję
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 19:20   #1048
czarnaxx16
Przyczajenie
 
Avatar czarnaxx16
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agacik91 Pokaż wiadomość
Ja użyłam Blond Reflex ok. 8 razy Efekt na załączonych zdjęciach. Włosy tez bardzo zjaśniały od letniego słońca, ale dużo dał Blond Reflex. Włosy nie zniszczyły się, do końcówek używam Biosilka
Slicznie ale Ty rozjasnialas z naturalnych wlosow tak?
czarnaxx16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 15:06   #1049
BlackSabbath
Raczkowanie
 
Avatar BlackSabbath
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 436
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Hej, ja mam włosy jasny brąz/ciemny blond. Ostatnio rozjaśniałam je rok temu farbą Garniera... strasznie się wykruszyły no i pojawiły się odrosty... od ok 4 miesięcy używam sprayu Joanna Reflex Blond i rzeczywiście działa... juz po jednym użyciu odrosty wyglądały lepiej... ale z tym że niszczy to prawda... dlatego na całą długość włosów bym go nie użyła, bo znowu końcówki by się wykruszyły. Jest poprostu wygodniejszy niż farba, bo nakładając farbę nie mam pewności, że włosy nie wyjdą za jasne (z rozjaśniaczami to różnie bywa, czasem wychodzą białe lub żółte)
tak więc polecam, jeśli zależy komuś na delikatnym stopniowym efekcie lub wyrównaniu odrostów.
pryskania włosów na całej długości nie polecam
__________________
Zapuszczam włosy!
cel-do talii

Stoję jeszcze w progu zatrzaśniętych drzwi
słyszę jeszcze słowa nieistotne już...
BlackSabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 16:00   #1050
czarnaxx16
Przyczajenie
 
Avatar czarnaxx16
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Ja wloski mam prawie do pasa wczoraj i dzis uzylam sprayu narazie efekt slaby bo mam bardzo ciemne wlosy ale moze sie uda po dluzszym stosowaniu... trosze rude mam uzywam go na cala dlugosc wlosow.
czarnaxx16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-22 12:51:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.