Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-19, 13:33   #3631
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
jeeej! Młoda pewnie podekscytowana, co?

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ale takie pełne,czy częściowe? (tzn. będzie także chodzić z klasą?)
Młoda sie cieszy
Od wtorku do piątku nauczyciele przychodzą do domu, a poniedziałek ma wolny, bo to jest dzień, w którym ona chodzi na lekcję, ale tylko jakow wolny słuchacz czyli pomimo tego, że chodzina poniedziałkowe lekcje, to i tak te przedmioty ma w pełnym wymiarze przewidzianym dla nauczania indywidualnego. Nie wiem co to za system czy pełny, czy częściowy.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 13:37   #3632
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Vea Ja kocham takie sałatki, wczoraj jadłam coś podobnego z taką twardą grecką fetą Pestki prażę regularnie ( od 10 lat nie jem mięsa stąd dużo pestek w diecie) ale nie wiem czemu nie dałam nigdy orzechów włoskich.. dawałam do azjatyckiej surówki ziemne i brie też jakoś zawsze dawałam obok sałatki, a nie do niej.Spróbuję do środka A vinegret smakuje mi najbardziej taki prawdziwy z musztardą dijon, oliwą, miodem i czosnkiem Ale takie sosy też kombinuje jak TY Dziękuję za info
O to spirulinę wpisuję na listę nie tylko do łykania

A może coś z nowych LF? Z serii polne zioła?

Umyłam włosy odżywką siedzę w turbanie i boję się co to będzie.. aa jogurtowe mydełko jest mniej fajne niż Kleopatra.W K. się zakochałam! Owsiany bobasek za to peelinguje delikatnie, i tez jest fajny
Z Fetą robię grecką Do tej z orzechami feta wydaje mi się za słona, chociaż co kto lubi... Ja w ramach wariacji na temat dodaję czasem łososia wędzonego (ale wtedy bez serka), ogóra albo paprykę. Fajnie sie też komponują winogrona, ale nie za dużo, żeby słodkie nie wyszło
Vinegret tradycyjny jest dla mnie troszku za ciężki (poza tym za musztarda nie przepadam ale znowu, ile ludzi, tyle smaków

Spirulina

Hola ola
Rzeczywiście patrząc na składy nowe z LF mogą być fajnym wistem
No ale, ze nikt jeszcze nie testował, to gwarancji nie ma... Czekam na te Polne Zioła i czekam, i doczekać się nie mogę... ach, kiedyż one dostępne będą...

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
To my wszystkie nakręcamy koniunkturę,a bidne sklepy nie wyrabiają
Oj tam bidne
Dzięki nam (o ile się przyzwoicie zachowują ) mają dużą ilość pewnych Klientek, a do tego pewność, ze wieści o każdej nowości szybko i szeroko się rozniosą. Dla sklepu sama radość powinna być

Anula
I dla Młodej
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki


Edytowane przez vea7
Czas edycji: 2011-10-19 o 13:41
vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 14:05   #3633
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

dziękuje Wam za propozycje, szkoda ze nie ma tych nowych w LF...

Anula dla Młodej zuch babeczka
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 14:25   #3634
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam cassie na helfy,ale zamierzam z nią chodzić te zalecane 6 godzin.Dlatego nie wiem kiedy znajdę na to czas,a chcę jak najszybciej
Kurde 6 godzin to może na noc

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Kusisz mnie jakimś olejowaniem innym niż kokos/oliwa/olej winogronowy. A co tam, zaszaleje
Fatum jak nic! Niech facet zadziała szybko i naprawi autko i powiedz mu, że musi być tanio bo musisz kupić dużo kosmetyków
Spróbuj gayenko wymieszać jakieś oleje - może akurat Tobie podpasują jakieś mieszanki
Facet jakby zobaczył co bym chciała kupić (nie mylić z tym czego potrzebuję) to by padł faceci nie rozumieją takich rzeczy, że my kobitki po prostu lubimy kupować nowe rzeczy a czy już nam się to przyda to drugorzędna sprawa

gayenko co do oliwki hipp to ja używam na lico wcześniej kładłam solo a teraz rozrabiam z kremem hippa

A Kleopatrę no muszę mieć!!
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 14:28   #3635
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anula tak szybko wracacie do szkoły?super!będzie mniej nadrabiania

Olej na włosach dany na 1h mało dał

Jeju tak piszecie o tych mydełkach że sama mam na nie ochotę
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 14:33   #3636
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Młoda sie cieszy
Od wtorku do piątku nauczyciele przychodzą do domu, a poniedziałek ma wolny, bo to jest dzień, w którym ona chodzi na lekcję, ale tylko jakow wolny słuchacz czyli pomimo tego, że chodzina poniedziałkowe lekcje, to i tak te przedmioty ma w pełnym wymiarze przewidzianym dla nauczania indywidualnego. Nie wiem co to za system czy pełny, czy częściowy.
anula mam nadzieję że córa odnajdzie się w nowym systemie i będzie zadowolona Najważniejsze to aby chciała się uczyć

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Oj tam bidne
Dzięki nam (o ile się przyzwoicie zachowują ) mają dużą ilość pewnych Klientek, a do tego pewność, ze wieści o każdej nowości szybko i szeroko się rozniosą. Dla sklepu sama radość powinna być
No właśnie!!My napędzamy koniunkturę i powinni nam płacić za to że i siebie nawzajem nakręcamy przez co oni mają zarobek a my mamy same dobroci
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 14:38   #3637
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Młoda sie cieszy
Od wtorku do piątku nauczyciele przychodzą do domu, a poniedziałek ma wolny, bo to jest dzień, w którym ona chodzi na lekcję, ale tylko jakow wolny słuchacz czyli pomimo tego, że chodzina poniedziałkowe lekcje, to i tak te przedmioty ma w pełnym wymiarze przewidzianym dla nauczania indywidualnego. Nie wiem co to za system czy pełny, czy częściowy.

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Z Fetą robię grecką Do tej z orzechami feta wydaje mi się za słona, chociaż co kto lubi... Ja w ramach wariacji na temat dodaję czasem łososia wędzonego (ale wtedy bez serka), ogóra albo paprykę. Fajnie sie też komponują winogrona, ale nie za dużo, żeby słodkie nie wyszło
Vinegret tradycyjny jest dla mnie troszku za ciężki (poza tym za musztarda nie przepadam ale znowu, ile ludzi, tyle smaków
Oszaleję dzisiaj jak nie zjem wielkiej miski sałatki! O tak, winogrona polubiłam dopiero niedawno w sałatce, wcześniej jakoś nie próbowałam, ale zakochałam się w tym połączeniu!
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość

Spróbuj gayenko wymieszać jakieś oleje - może akurat Tobie podpasują jakieś mieszanki
Facet jakby zobaczył co bym chciała kupić (nie mylić z tym czego potrzebuję) to by padł faceci nie rozumieją takich rzeczy, że my kobitki po prostu lubimy kupować nowe rzeczy a czy już nam się to przyda to drugorzędna sprawa

gayenko co do oliwki hipp to ja używam na lico wcześniej kładłam solo a teraz rozrabiam z kremem hippa

A Kleopatrę no muszę mieć!!
Będę testować! Odkąd jestem na tym wątku ciągle testuję z dobrym skutkiem
No oni też kupują! wiesz jakieś gadżety, programy, rzeczy do samochodu.. mój tata i mąż, jak mają jakiś nowy sprzęt to znikają dosłownie!
Z drugiej strony oduczyłam się kupować "pocieszynki" bo wiem, że pomagają na chwileczkę.. Wolę poradzić sobie z problemem jakoś sama..
Kleopatrę zamawiam

Moje włosy po umyciu odżywką isany i nałożeniu na końce zielonej alterry wyglądają zaskakująco dobrze
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 14:43   #3638
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

Będę testować! Odkąd jestem na tym wątku ciągle testuję z dobrym skutkiem
No oni też kupują! wiesz jakieś gadżety, programy, rzeczy do samochodu.. mój tata i mąż, jak mają jakiś nowy sprzęt to znikają dosłownie!
Z drugiej strony oduczyłam się kupować "pocieszynki" bo wiem, że pomagają na chwileczkę.. Wolę poradzić sobie z problemem jakoś sama..
Ojjj wiem coś o tym.....mój tż to po prostu znika, jakby był w szklanej dźwiękoszczelnej kuli jak kupi nową grę planszową (a mamy już ich tyle że nie mieszczą się na regale)albo....klocki lego ostatnio jestem na etapie zdalnie sterowanej koparki z lego dobrze że przynajmniej mamy dziecko to można to jakoś wszystko wytłumaczyć
gayenko zapomniałam Ci napisać co do olejku cytrynowego-wczoraj użyłam dopiero pierwszy raz ale i strasznych efektów nie widać ale juz jeste lepiej Mi zależy na tym aby wypłukać moją farbę ciemny brąz i wczoraj nałożyłam taką miksturę na godzinę (miód, sok z cytryny i olejek cytrynowy) będę walczyć dalej z tym ciemnym kolorem
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 14:44   #3639
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Anula
I dla Młodej

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Anula dla Młodej zuch babeczka

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Anula tak szybko wracacie do szkoły?super!będzie mniej nadrabiania

Olej na włosach dany na 1h mało dał
no własnie tym nadrabianiem sie martwiłyśmy - to pierwsza klasa liceum, więc wszystko nowe. Ale w trybie indywidualnym te 6 tygodni bardzo szybciutko nadrobią
Godzinka dla oleju to faktycznie nie za dużo - ja staram sie na całą noc nakładać, albo conajmnie 5-6 godzin chodzę.
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
anula mam nadzieję że córa odnajdzie się w nowym systemie i będzie zadowolona Najważniejsze to aby chciała się uczyć
Na razie na nauke ma ochote - ale pożyjemy....
Nie, no żartuję oczywiście. Z nauką nigdy nie miała kłopotów - nie mówię, że jakoś się mocno przykładała, bo z tym to różnie , ale oceny zawsze miała bardzo dobre, więc starałam sie mieszać do jej systemu nauki, skoro skuteczny był

Wiecie, te błyszczyki naturado, co to je mam od 2 dni, całkiem fajne ja raczej nie maluję ust, ale one przyjemne sa - dość gęste i dobrze sie trzymają.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-10-19 o 14:45
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 14:55   #3640
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Był u mnie dziś mikołaj. Przyniósł paczuszki od Anuli i Gayenki Dużo dobroci od nich dostałam i jak ładnie zapakowane w woreczki Przyszła też do mnie paczuszka z Meow. Większość rzeczy w niej dla siostry Tż ale dla mnie kilka sampelków do testowania też jest. Jak zdążę się nimi wymazać to może jutro zamówienie na pełne wymiary bo akurat jutro promocja u nich jest
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com

Edytowane przez zai
Czas edycji: 2011-10-19 o 15:01 Powód: pomylone koligacje ;)
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 15:51   #3641
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

cameroon, wlasnie! zapomnialam dodac, ze swietny dla moich wlosow jest tez jojoba

a oto moje dzisiejsze zakupy... z nienaturalnych kupilam tylko eyeliner i tusz do rzes (liner na probe taki, co ma sie nie zetrzec a co do tuszu, to nie znam litosci - od lat juz biore ten sam, bo jako jedyny nigdzie mi nie splywa, nie odbija sie, a przy tym ladne rzesy mi robi). reszta wszystko natura na zdjeciu procz dzisiejszych zdobyczy jeszcze zel aloesowy i glinka logona, ktore mam juz chyba od 2 tygodni...

co ja tam mam...
- glinka logona biala
- chusteczki do demakijazu z roza alverde
- tonik z roza alverde (kiedys go mialam, uwielbiam i ciesze sie, ze w koncu moge go miec znow!!!)
- maska-peeling z glinka alverde
- szampon alverde z kofeina
- szampon alverde dla mezczyzn (z piwem )
- spray/lakier do wlosow alverde
- zel do wlosow alverde
- lotion do ciala alverde acai mango (chcialam w sumie jakis normalny, bazowy, ale ten fajnie pachnial, wiec zaryzykowalam )
- zel aloesowy (z apteki, jakis "lepszejszy" - calkiem fajny, juz uzylam i na twarz, i na skore glowy)
- i dobroci make-up: kompakt kremowy alverde kolor sredni, roz mineralny alverde cherry i te dwa "wypiekane" cudenka dostalam razem z chusteczkami rozanymi GRATIS!!! czyli roz (nada sie do codziennego uzytku) i cien (bardzo ladny turkus!)

ten roz cherry to ze starej kolekcji i dorwalam go za 95 centow kolor ma przeboski!!!!!!!!!!!!!!!! !!! na scene bedzie jak znalazl a i do makijazu wieczorowego sie pewnie nada... mozna go mniej nalozyc, wtedy nie kryje tak


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00525-1.jpg (81,9 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00526-1.jpg (59,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00530-1.jpg (64,8 KB, 39 załadowań)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 15:54   #3642
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
cameroon, wlasnie! zapomnialam dodac, ze swietny dla moich wlosow jest tez jojoba

a oto moje dzisiejsze zakupy... z nienaturalnych kupilam tylko eyeliner i tusz do rzes (liner na probe taki, co ma sie nie zetrzec a co do tuszu, to nie znam litosci - od lat juz biore ten sam, bo jako jedyny nigdzie mi nie splywa, nie odbija sie, a przy tym ladne rzesy mi robi). reszta wszystko natura na zdjeciu procz dzisiejszych zdobyczy jeszcze zel aloesowy i glinka logona, ktore mam juz chyba od 2 tygodni...

co ja tam mam...
- glinka logona biala
- chusteczki do demakijazu z roza alverde
- tonik z roza alverde (kiedys go mialam, uwielbiam i ciesze sie, ze w koncu moge go miec znow!!!)
- maska-peeling z glinka alverde
- szampon alverde z kofeina
- szampon alverde dla mezczyzn (z piwem )
- spray/lakier do wlosow alverde
- zel do wlosow alverde
- lotion do ciala alverde acai mango (chcialam w sumie jakis normalny, bazowy, ale ten fajnie pachnial, wiec zaryzykowalam )
- zel aloesowy (z apteki, jakis "lepszejszy" - calkiem fajny, juz uzylam i na twarz, i na skore glowy)
- i dobroci make-up: kompakt kremowy alverde kolor sredni, roz mineralny alverde cherry i te dwa "wypiekane" cudenka dostalam razem z chusteczkami rozanymi GRATIS!!! czyli roz (nada sie do codziennego uzytku) i cien (bardzo ladny turkus!)

ten roz cherry to ze starej kolekcji i dorwalam go za 95 centow kolor ma przeboski!!!!!!!!!!!!!!!! !!! na scene bedzie jak znalazl a i do makijazu wieczorowego sie pewnie nada... mozna go mniej nalozyc, wtedy nie kryje tak


Jak ja Ci zazdroszczę tego Alverde.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 17:19   #3643
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ojjj wiem coś o tym.....mój tż to po prostu znika, jakby był w szklanej dźwiękoszczelnej kuli jak kupi nową grę planszową (a mamy już ich tyle że nie mieszczą się na regale)albo....klocki lego ostatnio jestem na etapie zdalnie sterowanej koparki z lego dobrze że przynajmniej mamy dziecko to można to jakoś wszystko wytłumaczyć
gayenko zapomniałam Ci napisać co do olejku cytrynowego-wczoraj użyłam dopiero pierwszy raz ale i strasznych efektów nie widać ale juz jeste lepiej Mi zależy na tym aby wypłukać moją farbę ciemny brąz i wczoraj nałożyłam taką miksturę na godzinę (miód, sok z cytryny i olejek cytrynowy) będę walczyć dalej z tym ciemnym kolorem
A nam wypominają kosmetysie. A my przecież chcemy być piękne dla nich
To trzymam kciuki za wypłukiwanie farby. Ja słyszałam, że najlepszy jest szampon przeciwłupieżowy:tak: Taka mikstura musi fajna być smakowicie brzmi
AA!wiem co rozjaśnia włosy! cynamon mielony dodany do maski /odżywki i trzymany w ciepełku. Ja nie robiłam, ale dziewczyny na włosowych tak i z tego co pamiętam są zadowolone.

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Był u mnie dziś mikołaj. Przyniósł paczuszki od Anuli i Gayenki Dużo dobroci od nich dostałam i jak ładnie zapakowane w woreczki Przyszła też do mnie paczuszka z Meow. Większość rzeczy w niej dla siostry Tż ale dla mnie kilka sampelków do testowania też jest. Jak zdążę się nimi wymazać to może jutro zamówienie na pełne wymiary bo akurat jutro promocja u nich jest
No nareszcie! Już się martwiłam co z tą paczuszką!
Masz prawie święta
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
cameroon, wlasnie! zapomnialam dodac, ze swietny dla moich wlosow jest tez jojoba

a oto moje dzisiejsze zakupy... z nienaturalnych kupilam tylko eyeliner i tusz do rzes (liner na probe taki, co ma sie nie zetrzec a co do tuszu, to nie znam litosci - od lat juz biore ten sam, bo jako jedyny nigdzie mi nie splywa, nie odbija sie, a przy tym ladne rzesy mi robi). reszta wszystko natura na zdjeciu procz dzisiejszych zdobyczy jeszcze zel aloesowy i glinka logona, ktore mam juz chyba od 2 tygodni...

co ja tam mam...
- glinka logona biala
- chusteczki do demakijazu z roza alverde
- tonik z roza alverde (kiedys go mialam, uwielbiam i ciesze sie, ze w koncu moge go miec znow!!!)
- maska-peeling z glinka alverde
- szampon alverde z kofeina
- szampon alverde dla mezczyzn (z piwem )
- spray/lakier do wlosow alverde
- zel do wlosow alverde
- lotion do ciala alverde acai mango (chcialam w sumie jakis normalny, bazowy, ale ten fajnie pachnial, wiec zaryzykowalam )
- zel aloesowy (z apteki, jakis "lepszejszy" - calkiem fajny, juz uzylam i na twarz, i na skore glowy)
- i dobroci make-up: kompakt kremowy alverde kolor sredni, roz mineralny alverde cherry i te dwa "wypiekane" cudenka dostalam razem z chusteczkami rozanymi GRATIS!!! czyli roz (nada sie do codziennego uzytku) i cien (bardzo ladny turkus!)

ten roz cherry to ze starej kolekcji i dorwalam go za 95 centow kolor ma przeboski!!!!!!!!!!!!!!!! !!! na scene bedzie jak znalazl a i do makijazu wieczorowego sie pewnie nada... mozna go mniej nalozyc, wtedy nie kryje tak


OMG piękności! Jak poużywasz to mogę Cię prosić o recenzję tej maski, szamponów,lotionu do ciała i kompaktu ( jak kryje, czy się świecisz szybko i jak długo się trzyma)
Z góry dziękuję
Bo tonik obadam skoro taki fajny
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 17:23   #3644
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Jak ja Ci zazdroszczę tego Alverde.
ja sama sobie tego zazdroszcze! serio... w ogole to chcialam pol sortymentu od nich wyprobowac, ale sie powstrzymalam...

juz dalam rade wyprobowac pare specyfikow. oczywiscie macane bylo wszystko, ale:
- chusteczkami zmylam juz buziolka, fajna rzecz - na pewno mi sie przyda i jak bede miala lenia, to sie nia bede zmywac wieczorem
- tonik - juz od dawna palam do niego miloscia goraca i niezmienna
- lotion witaminowy do ciala - ma dosc gesta konsystencje, na poczatku sie rozpackal dziwacznie i taka biala powloke zostawil, ale chwile kolistymi ruchami wmasowalam i wchlonal sie pieknie, a skore zostawil mieciutka i pachnaca --> juz sie z nim polubilam!

procz tego wczesniej juz mialam szampon z kofeina i baaardzo go lubilam. niedawno skonczyla mi sie tez probka zelu, na koncowki dlugich wlosow bardzo przydatka rzecz, dlatego kupilam duze opakowanie

mazidelka make-upowe opisze pozniej. juz byly na twarzy, ale chcialabym moc ocenic rowniez ich trwalosc, a na to godzina nie wystarczy
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 17:27   #3645
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja sama sobie tego zazdroszcze! serio... w ogole to chcialam pol sortymentu od nich wyprobowac, ale sie powstrzymalam...

juz dalam rade wyprobowac pare specyfikow. oczywiscie macane bylo wszystko, ale:
- chusteczkami zmylam juz buziolka, fajna rzecz - na pewno mi sie przyda i jak bede miala lenia, to sie nia bede zmywac wieczorem
- tonik - juz od dawna palam do niego miloscia goraca i niezmienna
- lotion witaminowy do ciala - ma dosc gesta konsystencje, na poczatku sie rozpackal dziwacznie i taka biala powloke zostawil, ale chwile kolistymi ruchami wmasowalam i wchlonal sie pieknie, a skore zostawil mieciutka i pachnaca --> juz sie z nim polubilam!

procz tego wczesniej juz mialam szampon z kofeina i baaardzo go lubilam. niedawno skonczyla mi sie tez probka zelu, na koncowki dlugich wlosow bardzo przydatka rzecz, dlatego kupilam duze opakowanie

mazidelka make-upowe opisze pozniej. juz byly na twarzy, ale chcialabym moc ocenic rowniez ich trwalosc, a na to godzina nie wystarczy
Ty nam lepiej szykuj miejsce do spania u siebie, bo jak tak dalej będziesz chwaliła te kosmetyki to przyjedziemy na zakupy
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 17:56   #3646
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ojjj wiem coś o tym.....mój tż to po prostu znika, jakby był w szklanej dźwiękoszczelnej kuli jak kupi nową grę planszową (a mamy już ich tyle że nie mieszczą się na regale)albo....klocki lego ostatnio jestem na etapie zdalnie sterowanej koparki z lego dobrze że przynajmniej mamy dziecko to można to jakoś wszystko wytłumaczyć
Mój kupuje instrumenty muzyczne,softłer lub kable I też znika

cloche
Ale nakupiłaś; zostajesz Królową Zakupów
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 18:13   #3647
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ty nam lepiej szykuj miejsce do spania u siebie, bo jak tak dalej będziesz chwaliła te kosmetyki to przyjedziemy na zakupy
hihi "kochanie, pare wizazanek potrzebuje miejsca na kanapie, przyjechaly na zakupy..."
juz widze jego zdziwienie a szampon dla facetow juz wyprobowal. w sumie kupilam go dla siebie spodobal mi sie sklad - prosty i z dodatkiem piwa, miety, rozmarynu i szalwii. ale jak by on sie tak bez bicia przerzucil na naturalke, to bylabym zadowolona poki co jego reakcja: "a to jakis naturalny? wydawal sie calkiem normalny... nie no, spoko, moze byc!"

ogolnie szampony alverde nie maja konsystencji takiej galaretki jak alterra (a przynajmniej te, ktore dotychczas wyprobowalam), sa bardziej kremowe, dlatego mozna je pomylic z lagodnymi, normalnymi szamponami


---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Mój kupuje instrumenty muzyczne,softłer lub kable I też znika

cloche
Ale nakupiłaś; zostajesz Królową Zakupów
a moj kupuje sprzet fotograficzny i gitary + osprzet ale nie mam nic przeciwko, lubie, jak sie tym bawi...

alez! gdzie ja krolowa... same potrzebne rzeczy kupilam naprawde! lacznie z niepokazanymi na zdjeciu nabytkami (tusz, liner, dwa pedzle do makijazu i jeszcze dwa specyfiki do czyszczenia lazienki) zmiescilam sie w 50 euro
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 18:58   #3648
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
caameroon mój jest gorzki a myślalam że pytasz o kokosowy
Bo ja się tak niejednoznacznie zapytałam, przepraszam. Nawet nie napisałam o co chodzi

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
No to ja idę przeparkować Foczkę bo jak zajrzy mi przez ramie i naczyta się o waszych autkach to jeszcze gotowa przystąpić do buntu .
Muszę mieć to mydełko Kleopatry . Czaję się jeszcze na arganowe
Przeparkowanie i więcej czułości wskazane, żeby się zaniedbana nie czuła i buntować się nie chciała.
Kleopatra robi furorę.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Od jutra mam szkołe w domu - zaczynamy indywidualne nauczanie
Jupii! Rewelacyjna wiadomość, Młoda musi się strasznie cieszyć No i Ty też, oby wszystko szło jak najlepiej

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Biedna Kurczę, dziś Tż pojechał rano z naszą Śnieżynką ( no co, biała jest) do mechanika i powiedział, że musi naprawić coś tam "tylko". Ale ja wiem, że za ich "tylko" to i 1000 zł można zapłacić.

Na liście mam :
*olej z pestek śliwki do buzi
*olej z pestek moreli ( wlosy/twarz)
*z orzechów włoskich (jw)
*lniany
*z róży (twarz)
*jojoba (twarz, włosy)
*migdał (ciało, twarz, włosy)
*nowy koko(stary się kończy)
*z pestek arbuza
*lawendowy
*wspaniały
*z czarnuszki
*no teraz z dyni
*z orzechów laskowych(podobno pyysznyy!)
A pokuse mam silną, najchętniej nakupiłabym wszystkie! Ale najpierw chcę zużyć to co zalega mi w domu w szafkach i innych miejscach, a potem w nagrodę zrobię (małe!) zakupki. Sama podziwiam swoją silną wolę.

No zdrowiej, zdrowiej ale nie takie odległości.. podejrzewam, że bym padła tak w połowie drogi
A oliwka hipp się nadaje i nawet na buzię można używać

Musiałam usunąć część minek.
Taak, w mechanikowe "tylko" to ja też nie wierzę Ale może akurat okaże się, że to nic strasznego. A "śnieżynka" to tak ładnie.

Aa bo mi z tymi 6 olejami to chodziło o takie typowo do włosów, wszystkich na liście jest, hm.. 23 Piękna lista! Ale my to silne dziewczyny jesteśmy!

To musisz mieć daleko, w takim razie samochodzik jest koniecznością
O widzisz, to hippka też można na włoski ciapnąć. Dzięki.

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Spirulinę kupiłam oczywiście przez forum
Działa bardzo fajnie na skórę - oczyszcza, odżywia, rozjaśnia, tylko śmierdzi jak nieszczęście... solo nie jestem w stanie w niej oddychać, ale po domieszaniu glinki i olejku daję rady
Ja mam taka spirulinę w płynie i ja nie wiem, mi ona w ogóle nie śmierdzi, właściwie jest bezzapachowa.. może mam jakąś lewą?

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Mój TŻ jest geniuszem - zajrzał pod maskę, okazało się, że jakaś przerdzewiała część się oberwała i dlatego tak dzwoni. Pojechał do mechanika i okazało się, że można to wywalić, bo niepotrzebne do niczego jest. Uff

Caameroon
- z olejków eterycznych mam tylko herbaciany - jeszcze gorszy smrodzik Idę na PW
Super, że z samochodzikiem tak fajnie się to skończyło!! Cudownie, że TŻ pomógł



Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie olejek khadi i mydła w sklepie talia24
A jaki olejek z khadi zamówiłaś?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiecie, te błyszczyki naturado, co to je mam od 2 dni, całkiem fajne ja raczej nie maluję ust, ale one przyjemne sa - dość gęste i dobrze sie trzymają.
Błyszczyku naturalnego to jeszcze nie miałam, mówisz, że te z naturado takie fajne

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
cameroon, wlasnie! zapomnialam dodac, ze swietny dla moich wlosow jest tez jojoba
Oo A ja właśnie mam na włoskach miksturkę olejową: olej arganowy (prosto z Marrakeszu ), olej jojoba i rycynowy.

rany jakie boskie zakupy!! No napatrzyć się nie mogę a ten gratisowy róż i cień wyglądają przepięknie

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
niedawno skonczyla mi sie tez probka zelu, na koncowki dlugich wlosow bardzo przydatka rzecz, dlatego kupilam duze opakowanie
A co to za żel? Ten aloesowy? Jak on działa na końcówki włosów? Bo pierwszy raz się z nim spotykam.
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-10-19 o 20:50
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 19:13   #3649
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Był u mnie dziś mikołaj. Przyniósł paczuszki od Anuli i Gayenki Dużo dobroci od nich dostałam i jak ładnie zapakowane w woreczki Przyszła też do mnie paczuszka z Meow. Większość rzeczy w niej dla siostry Tż ale dla mnie kilka sampelków do testowania też jest. Jak zdążę się nimi wymazać to może jutro zamówienie na pełne wymiary bo akurat jutro promocja u nich jest
Bystra ta poczta
Cieszę sie, że sie cieszysz Ty nam sprawiłaś radochę, to teraz dla Ciebie troche przyjemności.

Caameroon - ja generalnie nie uzywam nic do ust, bo nie lubię... Ale te błyszczyki mi sie spodobały strasznie tylko żałuję, że nie pachną.


CLOCHE - ale dałaś czadu z tym zakupami
No takie cudenka, że az się obśliniłam na ich widok
To kiedy masz wolne terminy na nocowanie ?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 19:33   #3650
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cloche ja też się piszę na odwiedziny!
Czy któraś z Was ma gąbeczki Loofah do mycia twarzy (takie jak tu albo inne)? A może ściereczka muślinowa czy z mikrofibry byłaby lepsza?
Chodzi o to, że łuszczę się po kwasach/zoracu i te odrywające się skórki wyglądają koszmarnie

Aha, a może któraś miała pędzel kabuki lub do bronzera z Eco Tools?
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 19:37   #3651
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
.
A jaki olejek z khadi zamówiłaś?
Stymulujący wzrost włosów bo tej sesy ciągle nie ma
Oraz antycellulitowy i takie tam inne
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 20:07   #3652
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon - ja generalnie nie uzywam nic do ust, bo nie lubię... Ale te błyszczyki mi sie spodobały strasznie tylko żałuję, że nie pachną.
Super wiedzieć, że naturalne błyszczyki też mogą być takie fajne Może z czasem dodadzą jakiś zapaszek

Anula, odkopałam Twój post o dawkowaniu Citronatu, a powiedź mi jego się pije tak po prostu czy popija wodą czy w ogóle dodaje się go do wody?

Czarodzielnica Ty się czaiłaś na ten Citronat na trądzik, próbowałaś go może?

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Stymulujący wzrost włosów bo tej sesy ciągle nie ma
Oraz antycellulitowy i takie tam inne
O też mam na oku tej olejek, jak już dotrze i wypróbujesz to daj proszę znać jak efekty I właśnie, ten antycellulitowy też fajnie wygląda
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-10-19 o 20:11
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 20:13   #3653
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Oo A ja właśnie mam na włoskach miksturkę olejową: olej arganowy (prosto z Marrakeszu ), olej jojoba i rycynowy.

rany jakie boskie zakupy!! No napatrzyć się nie mogę a ten gratisowy róż i cień wyglądają przepięknie

A co to za żel? Ten aloesowy? Jak on działa na końcówki włosów? Bo pierwszy raz się z nim spotykam.
swietna mieszanka! wlasnie, o arganowym tez zapomnialam, podobno ladnie odzywia. a jeszcze taki prosto ze zrodla... achhh
zel to taki normalny zel do stylizacji wlosow - na zdjeciu jako "stylinggel" pod tym czarnym szamponem dla facetow. nie jest taki glutowaty, mozna go najpierw latwo rozetrzec w dloniach i potem wygniesc czy wyglaskac tym koncowki. troche ujarzmia, usztywnia. ale wyobrazam sobie, ze nie kazdemu przypasuje. do dlugich wlosow jest jednak jak znalazl - i do tego naturalny
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
CLOCHE - ale dałaś czadu z tym zakupami
No takie cudenka, że az się obśliniłam na ich widok
To kiedy masz wolne terminy na nocowanie ?
moze ja pensjonat otworze? poki co nie mam miejsca, ale za rok na pewno dwa pokoje bede mogla zakupoholiczkom udostepnic oczywiscie za darmo, o ile bede mogla pomacac wasze zakupy
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Cloche ja też się piszę na odwiedziny!
Czy któraś z Was ma gąbeczki Loofah do mycia twarzy (takie jak tu albo inne)? A może ściereczka muślinowa czy z mikrofibry byłaby lepsza?
Chodzi o to, że łuszczę się po kwasach/zoracu i te odrywające się skórki wyglądają koszmarnie
hihi
ja moge powiedziec, ze sciereczka z mikrofibry jest swietna do zluszczania mam taka rossmannowska specjalna do twarzy, przy mocniejszym tarciu jest lepsza niz kazdy peeling. a luszczenie, suche skorki itp. dobrze znam

cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 20:28   #3654
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Caameroon, citronat pije przewaznie zalany paroma łykami wody, albo dodaję sobie do soku. Jak dla mnie to on jest prawie bez smaku - tylko troszeczke gorzkawy, ale Młoda sie krzywi jak go pije
Spróbuj go saute to sie zorintujesz czy dasz rade wypić z wodą
Obecnie jestem troche obsmarkana i biore sobie po 8 kropelek rano i wieczorem. Tak zapobiegawczo to Młodej daję 5 kropli rano.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Caameroon - olej prosto z marakeszu no proszę, proszę
Daj znac jak włoski zareaguja na mieszankę - podejrzewam, że będa zadowolone

Cloche - tak, tak, otwórz pensjonat a oprowadzanie po sklepach z kosmetykami bedzie w programie pobytu?
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-10-19 o 20:24
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 20:57   #3655
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Taak, w mechanikowe "tylko" to ja też nie wierzę Ale może akurat okaże się, że to nic strasznego. A "śnieżynka" to tak ładnie.

Aa bo mi z tymi 6 olejami to chodziło o takie typowo do włosów, wszystkich na liście jest, hm.. 23 Piękna lista! Ale my to silne dziewczyny jesteśmy!

Mój tata, który jeździł naszym samochodzikiem wcześniej nazywał go "biała strzała" a ja Śnieżynka.. mój Tż się zawsze pyta czy my nie możemy normalnie mówić na to auto
Aaa już CIę podziwiałam za taką małą listę! Powiedz, powiedz co masz na swojej

Powiedziałam mężowi , że ma powiedzieć mechanikom,że jak nie naprawią do rana to ich stawka za robociznę będzie spadać

Moje włosy po umyciu odżywką są śliczne! takie lekko obciążone, nawilżone, miękkie, gładkie i sypkie! Vea, dziękuję ci serdecznie
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2011-10-19 o 21:02
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 21:04   #3656
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
swietna mieszanka! wlasnie, o arganowym tez zapomnialam, podobno ladnie odzywia. a jeszcze taki prosto ze zrodla... achhh
zel to taki normalny zel do stylizacji wlosow - na zdjeciu jako "stylinggel" pod tym czarnym szamponem dla facetow. nie jest taki glutowaty, mozna go najpierw latwo rozetrzec w dloniach i potem wygniesc czy wyglaskac tym koncowki. troche ujarzmia, usztywnia. ale wyobrazam sobie, ze nie kazdemu przypasuje. do dlugich wlosow jest jednak jak znalazl - i do tego naturalny
Czyli dobrze, że o arganowym pomyślałam
Szczęściara z Ciebie, że tak po prostu możesz sobie pójść i obkupić się w Alverde i inne cuda Koniecznie otwórz ten pensjonat

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon, citronat pije przewaznie zalany paroma łykami wody, albo dodaję sobie do soku. Jak dla mnie to on jest prawie bez smaku - tylko troszeczke gorzkawy, ale Młoda sie krzywi jak go pije
Spróbuj go saute to sie zorintujesz czy dasz rade wypić z wodą
Obecnie jestem troche obsmarkana i biore sobie po 8 kropelek rano i wieczorem. Tak zapobiegawczo to Młodej daję 5 kropli rano.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Caameroon - olej prosto z marakeszu no proszę, proszę
Daj znac jak włoski zareaguja na mieszankę - podejrzewam, że będa zadowolone
Dziękuje Spróbuje też samego a co Tylko jak dla mnie to on pachnie winem Szybko wracaj do zdrowia

Olej arganowy prosto z "wytwórni" przywieźli rodzice Prawdziwa ręczna robota Szkoda tylko, że wtedy nie byłam jeszcze tak wciągnięta w kosmetyki naturalne bo bym im liste zakupów zrobiła Dam znać jak włoski będą się miały po maseczce
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 21:04   #3657
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Cloche - tak, tak, otwórz pensjonat a oprowadzanie po sklepach z kosmetykami bedzie w programie pobytu?
coz, chyba bez oprowadzania nie ma sensu... jak juz bedzie tak daleko, to opracuje plan zwiedzania - sklepow z naturalka to tu sporo, a ile do macania!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 21:19   #3658
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Mój tata, który jeździł naszym samochodzikiem wcześniej nazywał go "biała strzała" a ja Śnieżynka.. mój Tż się zawsze pyta czy my nie możemy normalnie mówić na to auto
Aaa już CIę podziwiałam za taką małą listę! Powiedz, powiedz co masz na swojej

Powiedziałam mężowi , że ma powiedzieć mechanikom,że jak nie naprawią do rana to ich stawka za robociznę będzie spadać

Moje włosy po umyciu odżywką są śliczne! takie lekko obciążone, nawilżone, miękkie, gładkie i sypkie! Vea, dziękuję ci serdecznie
chyba muszę nadać jakiś przydomek moim czterem kółkom

Nie jestem niestety taka twarda i lista olejowa rośnie Na mojej są oleje:
- monoi ekologiczny
- z kocanki
- rokitnikowy
- tamanu (bo uwielbiam)
- konopny
- z pestek śliwki
- z ogórecznika lekarskiego
- awocado
- lniany
- kiełków pszenicy
- krokosza barwierskiego
- z pachnotki
- z wiesiołka
- jojoba (jak się skończy mój)
- z czarnuszki (też jak się skończy)
- macadamia
- neem
oraz:
- khadi stymulujący wzrost włosów
- khadi amla
- sesa
- heenara
- bringharaj
- shikakai
ale właściwie to migdał i orzeszkowe z Twojej listy też fajnie wyglądają

A jak, jeśli już sobie liczą tyle za robociznę to ma być wtedy kiedy klient chce i już

Kusicie tym myciem odżywką
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-10-19 o 21:24
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 21:59   #3659
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cześć, zajrzałam tutaj kiedyś przez przypadek i wpadłam Lubię naturalne kosmetyki, sporo używam, czasami sobie coś sama wyprodukuję, a dzisiaj popełniłam pierwsze (OMG czytam wątek do tylu i na pewno nie ostatnie ) zamówienie mydełkowe.
Uzależniacie!
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 23:14   #3660
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Cześć, zajrzałam tutaj kiedyś przez przypadek i wpadłam Lubię naturalne kosmetyki, sporo używam, czasami sobie coś sama wyprodukuję, a dzisiaj popełniłam pierwsze (OMG czytam wątek do tylu i na pewno nie ostatnie ) zamówienie mydełkowe.
Uzależniacie!
Witamy
Uzależniamy my i naturalne skarby Oo, jak już pierwsze mydełkowe zamówienie poszło to po Tobie, wiem co mówię, ze mną też tak było I chwal nam się tu szybko czego używasz, fotki też mile widziane
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-10-19 o 23:26
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.