Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;) - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-27, 16:54   #2131
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam les voilettes, ale czy to był dobry wybór, to przekonam się dopiero za kilka dni jak trochę poużywam
Voiletki są fajne, ale mogłyby być moim zdaniem drobniej zmielone, bardziej 'puchowe'. W sumie ani nie matują ani nie rozświetlają, ot- puder wykończeniowy
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 17:03   #2132
jassjass
Raczkowanie
 
Avatar jassjass
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Wróciłam właśnie z likwidacji Mario na Szpitalnej w Krakowie. Zniżka wygląda następująco:
- przy 3 produktach -30%
- przy 5 -50%
- przy 7 -70%
Wyprzedaż obejmuje cały asortyment. Jednak nie ma za wiele (Diora absolutne zero). Pielęgnacji właściwie wcale - została jedynie ich (Mario) marka i trochę kosmetyków słonecznych z Lancome, a także męskich z Biothermu. Zapachy przebrane, ale coś można sobie wygrzebać (zarówno damskie i męskie). Z kolorówki był Guerlain, Estee Lauder, Lancome i Helena Rubinstein. Kiedy wychodziłam (około 15) tłoki były nieziemskie i atmosfera się zagęszczała. Nie mam pojęcia czy warto jechać, całkiem sporo było kolorówki Guerlain i Lancome, trochę zapachów, ale chętnych również nie brakowało. I myślę, że nie ma co liczyć na waciki jako "dopełnienie" do 7 produktów, wszystkie rozgrabione
__________________
Ooh, look at the little-dittle-wittle kitty-poo!
jassjass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 17:03   #2133
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;31246614]Voiletki są fajne, ale mogłyby być moim zdaniem drobniej zmielone, bardziej 'puchowe'. W sumie ani nie matują ani nie rozświetlają, ot- puder wykończeniowy[/QUOTE]

A co byś polecała matującego?
Podobno meteorki prasowane są dobre i nie robią maski.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 17:18   #2134
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A co byś polecała matującego?
Podobno meteorki prasowane są dobre i nie robią maski.
też tak słyszałam i dlatego je kupiłam Poza nimi polecam Clarinsa nowy puder, Everlasting Compact. Bardzo dobrze matuje
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 17:29   #2135
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Pędzli obniżka nie obejmuje,tylko kosmetyki do makijażu,bez akcesoriów.
Odnośnie pędzli oraz lakierów do paznokci skopiowałam ze strony Sephory:

"Sylwestrowe szaleństwo w perfumeriach Sephora!

Przygotuj się na najbardziej szaloną noc w roku! Niezależnie od tego, jaką kreację wybierasz, wszystko czego potrzebujesz do makijażu znajdziesz w perfumeriach Sephora. Aż do Sylwestra wszystkie produkty do makijażu (w tym akcesoria) oraz lakiery do paznokci kupisz 30% taniej!"

Także ww produkty też są objęte promocją.
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 17:34   #2136
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Bydgoszcz... Sephora w Focusie- uparłam się na piątki Diora- totalnie przebrane, wybierać mogłam z aż trzech opcji kolorystycznych... Kupiłam za to na zapas podkład Clinique Repairwear, poprosiłam o próbki zapachów i dostałam co chciałam. Pojechałam do CH Rondo i tam już szafa Diora pełna i w końcu wyszłam uszczęśliwiona z nr 609- Earth Reflection. W obu Sephorach pusto, obsługa chowa się po kątach i nawet nie reaguje na moje samodzielne grzebanie w szafach. Przy kasie jednakże było miło i też dostałam z próbek wszystkie, o które poprosiłam. Na koniec zostawiłam sobie Marrionaud w Drukarni i.... Gdyby nie to, że w Sephorze Max Factor przebrany jak po ataku szarańczy, w życiu bym nie kupiła nic w M. Panie zajęte sobą jak zwykle, mniejsza o to. Przychodzi do płacenia za dwa tusze MF, a pani woła pełną kwotę bez należnego 25% rabatu. Upomniałam się o te -25% i ekspedientka dalej nie kumała o co mi chodzi. Zabawne szczególnie biorąc pod uwagę, że sklep jest obwieszony informacjami o promocji. Dopiero koleżanka ją wyratowała z opresji. Dramat. Ktoś mniej uważny może się naciąć.
No ładnie, a ja mam te 5tki Earth Reflection cały czas na wymianę... Ale w sumie nie wiem czy się ich pozbywać Używam od święta i w zasadzie przydają się na "okazje", ale ca co dzień leżą i się kurzą...

Kupiłam sobie dzisiaj liner w pisaku oraz podład Dior Nude, bo poprzedni zdenkowałam

A tutaj widzę akurat dyskutujecie o tym, co i mnie by interesowało - czyli jakiś podkład/puder matujący na moją świecącą strefę T. Zastanawiam się nad pudrem w kompakcie, poczytam sobie KWC, a jakbyście mi coś poleciły swoją drogą to będę wdzięczna Jeszcze może na jakiegoś sypkacza bym się skusiła, ale nie matującego, tylko takiego ot naturalnego

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2011-12-27 o 17:43
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 17:43   #2137
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez jassjass Pokaż wiadomość
Wróciłam właśnie z likwidacji Mario na Szpitalnej w Krakowie. Zniżka wygląda następująco:
- przy 3 produktach -30%
- przy 5 -50%
- przy 7 -70%
Wyprzedaż obejmuje cały asortyment. Jednak nie ma za wiele (Diora absolutne zero). Pielęgnacji właściwie wcale - została jedynie ich (Mario) marka i trochę kosmetyków słonecznych z Lancome, a także męskich z Biothermu. Zapachy przebrane, ale coś można sobie wygrzebać (zarówno damskie i męskie). Z kolorówki był Guerlain, Estee Lauder, Lancome i Helena Rubinstein. Kiedy wychodziłam (około 15) tłoki były nieziemskie i atmosfera się zagęszczała. Nie mam pojęcia czy warto jechać, całkiem sporo było kolorówki Guerlain i Lancome, trochę zapachów, ale chętnych również nie brakowało. I myślę, że nie ma co liczyć na waciki jako "dopełnienie" do 7 produktów, wszystkie rozgrabione
Likwidacja była też dzisiaj w Galerii Mokotów w Warszawie. Byłam tam o 10 rano, bo chciałam uzupełnić kuferek i masakra, już przed drzwiami stały tłumy Potem godzinę stałam w kolejce, ale ogólnie było warto, kupiłam większość z tego co planowałam.

Mam też do Was ważne pytanie, odnośnie cen kolorówki - jak liczyli Wam rabat na kolorówkę? Na pielęgnację mi policzyli bezpośrednio -70%, natomiast dopiero teraz się zorientowałam, że kolorówkę liczyli inaczej i tu mnie oszukali Zamiast od razu -70% to najpierw odejmowali -45% a dopiero od tej ceny -25%... a to wcale nie daje łącznie -70% tylko -59% Przy kwocie którą zapłaciłam to robi sporą różnicę i się zastanawiam, czy iść się kłócić o te 200 zł czy nie
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 17:44   #2138
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Likwidacja była też dzisiaj w Galerii Mokotów w Warszawie. Byłam tam o 10 rano, bo chciałam uzupełnić kuferek i masakra, już przed drzwiami stały tłumy Potem godzinę stałam w kolejce, ale ogólnie było warto, kupiłam większość z tego co planowałam.

Mam też do Was ważne pytanie, odnośnie cen kolorówki - jak liczyli Wam rabat na kolorówkę? Na pielęgnację mi policzyli bezpośrednio -70%, natomiast dopiero teraz się zorientowałam, że kolorówkę liczyli inaczej i tu mnie oszukali Zamiast od razu -70% to najpierw odejmowali -45% a dopiero od tej ceny -25%... a to wcale nie daje łącznie -70% tylko -59% Przy kwocie którą zapłaciłam to robi sporą różnicę i się zastanawiam, czy iść się kłócić o te 200 zł czy nie


A to prosiaki! Ja bym się kłóciła, w kulki se lecą
Zresztą 200 zł to nie jest mała kwota!
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 17:48   #2139
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Ja tez bym sie klocila
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 17:49   #2140
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość


A to prosiaki! Ja bym się kłóciła, w kulki se lecą
Zresztą 200 zł to nie jest mała kwota!
Dokładnie, ja bym nawet po 20 zł poszła, bo to są moje pieniądze, a ichnie pomyłki mnie nie obchodzą.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 17:54   #2141
jassjass
Raczkowanie
 
Avatar jassjass
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Mi liczyli na wszystko -70%. Zdecydowanie powinnaś się wykłócać, nawet jeśli miałoby to być (jak wcześniej wspomniano) 20 zł!
__________________
Ooh, look at the little-dittle-wittle kitty-poo!
jassjass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 18:10   #2142
Kallisto
Raczkowanie
 
Avatar Kallisto
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 258
GG do Kallisto
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Co do pudru to ja mam meteoryty w compakcie. Lekko matują. Na mojej suchej buzi świetnie się sprawują więc polecam. Ogólnie to chyba będzie moje KWC

Ech... ja dziś biegałam po sephorze i myślałam czy stać mnie na róż givenchy czy też nie, i czy może nie zestaw lancome z tusze kredka i płynem. Właściwie to kredka czarna też by się przydała. Tylko nie wiem jak z kasą. Czy te promocje -30% są jeszcze kiedyś indziej w ciągu roku. Kończy mi się Nars Orgasm no i nie wiem czy już zainwestować czy poczekać do wakacji. ;(
I doradźcie jeszcze czy warto wydać 60 zł na kredkę do oczu. Naprawdę jest duża różnica?
__________________
_________________________ _________________________ ___

Odchudzam się i zapuszczam włoski!
Waga 54 a będzie:
50 ,
potem 48
a potem wymarzone 45
Kallisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:17   #2143
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Dziękuję Wam, w takim razie idę się kłócić. 200 zł to sporo, to się zgadza... tylko bałam się, że mnie wyśmieją czy coś w tym Marrionaud ale jak piszecie, że normalnie 70% taniej liczyli to idę walczyć o swoje

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Kallisto Pokaż wiadomość
Ech... ja dziś biegałam po sephorze i myślałam czy stać mnie na róż givenchy czy też nie, i czy może nie zestaw lancome z tusze kredka i płynem. Właściwie to kredka czarna też by się przydała. Tylko nie wiem jak z kasą. Czy te promocje -30% są jeszcze kiedyś indziej w ciągu roku. Kończy mi się Nars Orgasm no i nie wiem czy już zainwestować czy poczekać do wakacji. ;(
I doradźcie jeszcze czy warto wydać 60 zł na kredkę do oczu. Naprawdę jest duża różnica?
-30% jest chyba raz do roku niestety

co do kredek, ja aż takiej różnicy w kredkach nie widzę, jest to jeden z nielicznych produktów które kupują z tańszych marek (moje ulubione kredki to Avon) i trzymają się równie dobrze jak te droższe Wolę wydać więcej kasy na inne rzeczy, na kredki mi szkoda
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:20   #2144
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
wiem ze nie w tym watku ale moze akurt ktos bedzie zainteresowany tanszymi kosmetykami w super pharm a karta -30% na makijaz
dziękujemy za info. Każda zniżka makijażowa jest tu mile widziana
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:23   #2145
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Likwidacja była też dzisiaj w Galerii Mokotów w Warszawie. Byłam tam o 10 rano, bo chciałam uzupełnić kuferek i masakra, już przed drzwiami stały tłumy Potem godzinę stałam w kolejce, ale ogólnie było warto, kupiłam większość z tego co planowałam.

Mam też do Was ważne pytanie, odnośnie cen kolorówki - jak liczyli Wam rabat na kolorówkę? Na pielęgnację mi policzyli bezpośrednio -70%, natomiast dopiero teraz się zorientowałam, że kolorówkę liczyli inaczej i tu mnie oszukali Zamiast od razu -70% to najpierw odejmowali -45% a dopiero od tej ceny -25%... a to wcale nie daje łącznie -70% tylko -59% Przy kwocie którą zapłaciłam to robi sporą różnicę i się zastanawiam, czy iść się kłócić o te 200 zł czy nie
To w GM likwidują Marionaud?
Byłam dziś w GM i widziałam tłumy ale już nie chciało mi się wchodzić a szkoda skoro taka wyprzedaż. Byłam wcześniej w S i nie było cieni w kremie Chanel na które polowalam, może własnie w Marrio by były

Kupiłam za to sypaniec La Prairie , próbek nie mieli wcale, wiec Pani powiedziała żebym sobie wybrała 3 zapachy i zrobi mi z nich próbki...

Kolciag a Ty koniecznie idź do nich i się wyklocaj o te 200 zł, nawet nie o kwotę już chodzi tylko o sam fakt...
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:28   #2146
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
To w GM likwidują Marionaud?
Byłam dziś w GM i widziałam tłumy ale już nie chciało mi się wchodzić a szkoda skoro taka wyprzedaż. Byłam wcześniej w S i nie było cieni w kremie Chanel na które polowalam, może własnie w Marrio by były

Kupiłam za to sypaniec La Prairie , próbek nie mieli wcale, wiec Pani powiedziała żebym sobie wybrała 3 zapachy i zrobi mi z nich próbki...

Kolciag a Ty koniecznie idź do nich i się wyklocaj o te 200 zł, nawet nie o kwotę już chodzi tylko o sam fakt...
Ooo. Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii o tym sypańcu! Tym bardziej, że Twoja ostatnia porada dla mnie - tj. brązer Shiseido - to strzał w pełni trafiony
Też dziś polowałam na cień Chanel. Ale nie było już niestety illusoire. A może i lepiej? Chociaż portfel się cieszy
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:31   #2147
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

To w ogóle fajnie,że się jakaś walka o klienta zaczęła,nie? Mógłby i Douglas dołączyć... Byłam w kinie na 14 i w ciągu 2h seansu trzy smsy przyszły do mnie: z Mario o likwidacji, z Sephory i zaraz potem znów z Mario o -25%
Tylko się mąż niepokoił, że to dzieci pozostawione w domu mają jakieś problemy i tak ciągle piszą
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:32   #2148
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31238665]A co zamierzasz kupic?[/QUOTE]kochana dzięki za info o M, byłam już w drodze do S. i szybciutko zawracałam

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31243409]Droga MagKoni, wiem, ze sie znajda. Niemniej Twoja troska porusza me serce do glebi.


Niemniej bylabym wdzieczna, gdybys nie odpisywala na moje posty. Jestem swiadoma faktu, ze forum jest publicznie, wiec masz do tego prawo. Jednakowoz fakt, ze tutaj przesylasz kazdemu buziaczki a na PW obrazasz moje znajome i bliskie mi wizazanki wywoluje we mnie skrajnie obrzydzenie.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez jassjass Pokaż wiadomość
Wróciłam właśnie z likwidacji Mario na Szpitalnej w Krakowie. Zniżka wygląda następująco:
- przy 3 produktach -30%
- przy 5 -50%
- przy 7 -70%
Wyprzedaż obejmuje cały asortyment. Jednak nie ma za wiele (Diora absolutne zero). Pielęgnacji właściwie wcale - została jedynie ich (Mario) marka i trochę kosmetyków słonecznych z Lancome, a także męskich z Biothermu. Zapachy przebrane, ale coś można sobie wygrzebać (zarówno damskie i męskie). Z kolorówki był Guerlain, Estee Lauder, Lancome i Helena Rubinstein. Kiedy wychodziłam (około 15) tłoki były nieziemskie i atmosfera się zagęszczała. Nie mam pojęcia czy warto jechać, całkiem sporo było kolorówki Guerlain i Lancome, trochę zapachów, ale chętnych również nie brakowało. I myślę, że nie ma co liczyć na waciki jako "dopełnienie" do 7 produktów, wszystkie rozgrabione
oj to widzę, że wychodziłaś, gdy ja wchodziłam, potem już było tylko gorzej, łącznie z zepsutą kasą, także musiałam odłożyć wszystkie kosmetyki i jutro mają mi dać znać o której mogę je odebrać
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:43   #2149
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Likwidacja była też dzisiaj w Galerii Mokotów w Warszawie. Byłam tam o 10 rano, bo chciałam uzupełnić kuferek i masakra, już przed drzwiami stały tłumy Potem godzinę stałam w kolejce, ale ogólnie było warto, kupiłam większość z tego co planowałam.

Mam też do Was ważne pytanie, odnośnie cen kolorówki - jak liczyli Wam rabat na kolorówkę? Na pielęgnację mi policzyli bezpośrednio -70%, natomiast dopiero teraz się zorientowałam, że kolorówkę liczyli inaczej i tu mnie oszukali Zamiast od razu -70% to najpierw odejmowali -45% a dopiero od tej ceny -25%... a to wcale nie daje łącznie -70% tylko -59% Przy kwocie którą zapłaciłam to robi sporą różnicę i się zastanawiam, czy iść się kłócić o te 200 zł czy nie

mi też naliczali -70 od wszystkiego
trzymam kciuki za twoją sprawę
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 18:47   #2150
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Ooo. Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii o tym sypańcu! Tym bardziej, że Twoja ostatnia porada dla mnie - tj. brązer Shiseido - to strzał w pełni trafiony
Też dziś polowałam na cień Chanel. Ale nie było już niestety illusoire. A może i lepiej? Chociaż portfel się cieszy
Kupilas ten bronzer Shiseido? Cieszę się że Ci podpasował a moja opinia była pomocna .
Jak tylko sypańca porządnie przetestuję to zdam relację
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:48   #2151
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Hej byŁAm dziś w S w Bydgoszczy i kupiłam pędzel -30% professionel xl za 69,30 (99zł)
Byłam również w M i kupiłam podobny duży pędzel do pudru za 61,5 (82zł)
Jak myślicie który lepszy?

Meteoryty rozgrabione

Zastanawiałam sie nad pomadką YSL Rouge Volupte 09 lub 29. Wiecie w jakiej cenie są w S lub M?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:51   #2152
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
kochana dzięki za info o M, byłam już w drodze do S. i szybciutko zawracałam
No wiadomo . Ja sie tak przez kompem podekscytowalam, ze az dzwonilam do Ciebie . Coz to byly za emocje .

btw: ja bylam dzis u siebie w Douglasie,w ktorym nawet YSL nie ma .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:55   #2153
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Kupilas ten bronzer Shiseido? Cieszę się że Ci podpasował a moja opinia była pomocna .
Jak tylko sypańca porządnie przetestuję to zdam relację
Tak, jeszcze na vipach przed świętami udało mi się go dorwać. Jest rewelacyjny - raz, że się trzyma dzielnie nam mym pucułowatym licu, to jeszcze chłodniutki jest jak żaden inny. EL to przy nim soczysta pomarańczka Zresztą, oblazłam wtedy całą Sephorę, testując na ręce kolejne produkty kolejnych marek, i same cytrusy to były. Tylko Shiseido przyzwoicie na teście wyszedł.
To testuj tego sypańca, testuj. Póki przeceny trwają
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:57   #2154
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
To w GM likwidują Marionaud?
Byłam dziś w GM i widziałam tłumy ale już nie chciało mi się wchodzić a szkoda skoro taka wyprzedaż. Byłam wcześniej w S i nie było cieni w kremie Chanel na które polowalam, może własnie w Marrio by były

Kupiłam za to sypaniec La Prairie , próbek nie mieli wcale, wiec Pani powiedziała żebym sobie wybrała 3 zapachy i zrobi mi z nich próbki...

Kolciag a Ty koniecznie idź do nich i się wyklocaj o te 200 zł, nawet nie o kwotę już chodzi tylko o sam fakt...
Były 3 ostatnie sztuki cieni w kremie, z tego ja capnęłam 1 Zostały same białe.

Dziękuję dziewczyny, bez Waszych rad nie wiem, czy bym poszła, a tak jutro pędzę walczyć o swoje i dam znać, czy się udało

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

mi też naliczali -70 od wszystkiego
trzymam kciuki za twoją sprawę
Dziękuję
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:03   #2155
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31249023]No wiadomo . Ja sie tak przez kompem podekscytowalam, ze az dzwonilam do Ciebie . Coz to byly za emocje .

btw: ja bylam dzis u siebie w Douglasie,w ktorym nawet YSL nie ma .[/QUOTE]

Patrycjo, nie martw się, już niedługo wrócisz do Wrocławia i się obkupisz
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:06   #2156
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A co byś polecała matującego?
Podobno meteorki prasowane są dobre i nie robią maski.
Mnie matują tylko Dry Flo i Puder bambusowy (z Mazideł i Biochemii Urody) z perfumeryjnych- Semi Loose Powder YSL (taki z tarką)


Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
też tak słyszałam i dlatego je kupiłam Poza nimi polecam Clarinsa nowy puder, Everlasting Compact. Bardzo dobrze matuje
Kiciu, mówisz o tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...11.html&next=1 ? Dziś się nad nim zastanawiałam. On naprawdę matuje? Jaką masz cerę?
Pytam z niedowierzaniem o matowienie, bo stare meteoryty-pryszcze są typowo rozświetlające przykładowo

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Tak, jeszcze na vipach przed świętami udało mi się go dorwać. Jest rewelacyjny - raz, że się trzyma dzielnie nam mym pucułowatym licu, to jeszcze chłodniutki jest jak żaden inny. EL to przy nim soczysta pomarańczka Zresztą, oblazłam wtedy całą Sephorę, testując na ręce kolejne produkty kolejnych marek, i same cytrusy to były. Tylko Shiseido przyzwoicie na teście wyszedł.
To testuj tego sypańca, testuj. Póki przeceny trwają
Basiu, który masz kolor? Bo też chcialabym coś chłodnego i z tych Shiseidziaków 02 mi pasowało, ale na nadgarstku miał kolor Hooli Benefitu .
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:06   #2157
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jak będę w M. to popatrzę czy u nas jest. Ale będę chyba w czwartek dopiero.
Dziękuję z góry.A jeśli mogłabyś mi kupić to będę baaardzo wdzięczna.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31239679]To moze tu?[/QUOTE]

Dziekuję Ci.
W Toruńskiej S. też dołączają te paragony z rabatem 15%

Nie wymagali żadnego smsa. Zniżka jest dla wszystkich.

Dostałam próbke szamponu i odżywki FF. Do tego trzy odlewki (dior forever, dior sculpt i jakiegoś smashboxa) - moje zakupy to tylko kulasy Guerlain nuit
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson

Edytowane przez KujawiankA
Czas edycji: 2011-12-27 o 20:43 Powód: Ślepota
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:19   #2158
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;31249340]Basiu, który masz kolor? Bo też chcialabym coś chłodnego i z tych Shiseidziaków 02 mi pasowało, ale na nadgarstku miał kolor Hooli Benefitu .[/QUOTE]
Właśnie 02 mam. Niestety, nie znam Hooli, więc porównać nie mogę. A tam, gdzie kupowałam, nie ma standu Benefitu, więc Benefit do testów porównawczych nie przystąpił nawet i na nadgarstku nie wylądował.
A Hoola jaka jest? Też chłodna? A że mam akurat fazę na produkty do konturowania - mam się jej przyjrzeć?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:20   #2159
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
co do kredek, ja aż takiej różnicy w kredkach nie widzę, jest to jeden z nielicznych produktów które kupują z tańszych marek (moje ulubione kredki to Avon) i trzymają się równie dobrze jak te droższe Wolę wydać więcej kasy na inne rzeczy, na kredki mi szkoda
A ja z kolei widzę sporą różnicę, najlepiej trzymają mi się kredki MACa (chociaż też nie jest to ideał), bo inne to robią mi oczy pandy

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Były 3 ostatnie sztuki cieni w kremie, z tego ja capnęłam 1 Zostały same białe.
Kochana, o jakich cieniach w kremie mówisz?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:24   #2160
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Kallisto Pokaż wiadomość
Co do pudru to ja mam meteoryty w compakcie. Lekko matują. Na mojej suchej buzi świetnie się sprawują więc polecam. Ogólnie to chyba będzie moje KWC

Ech... ja dziś biegałam po sephorze i myślałam czy stać mnie na róż givenchy czy też nie, i czy może nie zestaw lancome z tusze kredka i płynem. Właściwie to kredka czarna też by się przydała. Tylko nie wiem jak z kasą. Czy te promocje -30% są jeszcze kiedyś indziej w ciągu roku. Kończy mi się Nars Orgasm no i nie wiem czy już zainwestować czy poczekać do wakacji. ;(
I doradźcie jeszcze czy warto wydać 60 zł na kredkę do oczu. Naprawdę jest duża różnica?
Z tego co mi wiadomo -30% jest raz do roku :/ więc warto się obłowić Sama jeszcze myślę, czy aby czegoś nie potrzebuję..

Co do kredki z zestawu Lancome- miałam i szczerze powiedziawszy nie polecam. Łatwo się rozmazuje, jakaś taka zwykła jest. Polcam kredkę z Estee Lauder- Long Wear Eyeliner - bardzo wydajna, nie za miękka, nie za twarda, nie rozmazuje się plus z MACa kredki są fajne, o ile nie nakładamy ich na suche oko (albo jeśli nie mamy tłuszczących się powiek). W dobrą kredkę warto czasem zainwestować
[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;31249340]

Kiciu, mówisz o tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...11.html&next=1 ? Dziś się nad nim zastanawiałam. On naprawdę matuje? Jaką masz cerę?
Pytam z niedowierzaniem o matowienie, bo stare meteoryty-pryszcze są typowo rozświetlające przykładowo

[/QUOTE]
Mam cerę mieszaną, czasem idącą w kierunku tłustej (ale stosuję kremy matujące). Też nie byłam przekonana do tego pudru, bo sądziłam że za mocno będą nabłyszczać/rozświetlać jak kulki ale spotkałam bardzo dużo recenzji, że jest fajny i nie nabłyszcza jakoś specjalnie. Mat pewnie nie trzyma całego dnia ale od czego są bibułki? Jutro będę testować te meteorki, bo dzisiaj dopiero kupiłam.
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.