Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-13, 16:33   #2041
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Ineska może sobie ten Ziaję HLC odpuść? ja go też miałam i nic złego ( ani też super dobrego) nie robił.. ale dużo dziewczyn na Biochemi pisało, że kremy z tej serii ich uczulały. Niby łagodzący ale niestety perfumowany i do tego ma jakies zapychające składniki..
ja bym na twoim miejscu nie ryzykowała.. szkoda fundowac sobie zaczerwienienia które na naszych bladych twarzach widać bardzo mocno


a ja zauwazyłam ze pomiedzy ustami a nosem w miejscu gdzie zgina się skóra gdy się usmiecham ( mam nadzieje ze zrozumiałyscie ] mam ciągle jasno czerowne paski... im wiecej mówię lub się usmiecham..tym te paski są bardziej zaczerwienione.. ale co.. mam przestaćmówic
Dam mu drugą szansę, chociaż teraz nałożę na początek tylko na czoło. Jakby co po zdradzie, wrócę do scrubu Oriflame.

Mam wiecznie takie paski na brzuchu mimo iż jestem anorektyczką. W wakacje, na plaży przecudownie to wygląda..
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 16:48   #2042
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
no właśnie Age Defyinh jest hmm beżowo- różowy, albo mine się już tak mieni w oczach w świetle dziennym niby wyglądam normalnie tzn blado.. ale w swietle żarówki podkład staje się zdecydowanie za ciemny... no cóż poszukam może wsród kompaktów jak tylko uda mi się wyrwać z pracy na dłuższą wyprawę cyzlit ak gdzie w kwietniu maju niestety.. a do tego czasu filtr + skrobia
tak, jest beżowy z odrobiną jednak różu, nie żółci, dlatego mi kolorystycznie odpowiada jak najbardziej. Lubię go też dlatego, że ani mnie nie wysusza (pierwszy taki podkład) ani nie powoduje świecenia (chociaż ostatnio matowienie i tak jest niezbędne, bo używam kremu, który zostawia tłustą warstewkę, ale to już inna bajka), ale ma jedną wadę - słabo kryje.. dlatego raz na jakiś czas ryzykuję zmieszanie z dermacolem i bazą
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 17:02   #2043
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

wszystkim bladolicym polecam kosmetyki lumene. sama mam jasną karnację. mam puder z tej serii:
http://www.mojekosmetyki.pl/index.ph...ct&prod_id=317

odcień 2- Smiling- I JEST NAPRAWDE JASNY, nie pomarańczowy i nie różowy-fajny taki. przypuszczam ze dla wyjątkowo jasnych cer zarówno jedynka jak i zero będą idealne
mintle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 18:10   #2044
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez mintle Pokaż wiadomość
wszystkim bladolicym polecam kosmetyki lumene. sama mam jasną karnację. mam puder z tej serii:
http://www.mojekosmetyki.pl/index.ph...ct&prod_id=317

odcień 2- Smiling- I JEST NAPRAWDE JASNY, nie pomarańczowy i nie różowy-fajny taki. przypuszczam ze dla wyjątkowo jasnych cer zarówno jedynka jak i zero będą idealne
Mam 0- translucent i pomimo, ze lubie eksperymentowac z innymi firmami, ciagle wracam skruszona do tego Lumene.
Dla mnie jest rewelacyjny, chociaz nie umiem powiedziec, na czym to polega Niby zwykly puder, a 100 razy ladniej "w nim" wygadam, niz w o wiele drozszych pudrach Smashboxa, czy TooFaced
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 23:28   #2045
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Hmm niebardzo wiem gdzie o to spytac, nie moge znalezc zadnego odpowiedniego watku. :/ Gdzies mi na wizazu mignelo,ze nie nalezy uzywac kremow itd. z filtrem w nastepnym roku(po ich kupieniu)... ale nie wiem czy ta wiadomosc dotyczyla tylko tych filtrow aptecznych typu SVR< avene itd czy w ogole wszystkich?
Troche to dla mnie dziwne, a mam z zeszlego roku mleczko do opalania i co mam wyrzucic 3/4 butelki? Ważne jest do 2008... Moze ktos mnie oswieci...

A tak troche bardziej na temat- zamowilam sobie z ciekawosci tester najjasniejszeg podkladu Revlon colorstay....Ciekawe czy rzeczywiscie bedzie taki jasny :d
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 23:57   #2046
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

rzadko bywam na tym podforum, a jesli juz, to przewaznie tylko czytam. teraz jednak postanowilam wyjsc z cienia


tez naleze do bledziuchow, ale o ile kiedys bylam po prostu "biala", to teraz wydaje mi sie, ze pozolklam na twarzy do tego doszly jeszcze przebarwienia i permanentnie czerwony nochal.
postanowilam wiec powalczyc ze swoja cera i przywrocic jej dawny wyglad


a teraz ide przetrzepac caly (!) ten watek. łyszcie mi lak
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 01:55   #2047
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez aur_0_ra Pokaż wiadomość
Hmm niebardzo wiem gdzie o to spytac, nie moge znalezc zadnego odpowiedniego watku. :/ Gdzies mi na wizazu mignelo,ze nie nalezy uzywac kremow itd. z filtrem w nastepnym roku(po ich kupieniu)... ale nie wiem czy ta wiadomosc dotyczyla tylko tych filtrow aptecznych typu SVR< avene itd czy w ogole wszystkich?
Troche to dla mnie dziwne, a mam z zeszlego roku mleczko do opalania i co mam wyrzucic 3/4 butelki? Ważne jest do 2008... Moze ktos mnie oswieci...

A tak troche bardziej na temat- zamowilam sobie z ciekawosci tester najjasniejszeg podkladu Revlon colorstay....Ciekawe czy rzeczywiscie bedzie taki jasny :d
Fitry w kosmetykach zachowuja swoje wlasciwosci tylko 3-4 miesiace od pierwszego uzycia- od momentu, gdy po raz pierwszy odkrecisz tubke, zdejmiesz zabezpieczajaca folie, itd. Nawet jesli zostalo Ci 75% butelki, filtry ulegly rozpadowi, utlenily sie i juz nie zadzialaja


Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
rzadko bywam na tym podforum, a jesli juz, to przewaznie tylko czytam. teraz jednak postanowilam wyjsc z cienia


tez naleze do bledziuchow, ale o ile kiedys bylam po prostu "biala", to teraz wydaje mi sie, ze pozolklam na twarzy do tego doszly jeszcze przebarwienia i permanentnie czerwony nochal.
postanowilam wiec powalczyc ze swoja cera i przywrocic jej dawny wyglad


a teraz ide przetrzepac caly (!) ten watek. łyszcie mi lak
Gud lak
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 14:44   #2048
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez aur_0_ra Pokaż wiadomość
Hmm niebardzo wiem gdzie o to spytac, nie moge znalezc zadnego odpowiedniego watku. :/ Gdzies mi na wizazu mignelo,ze nie nalezy uzywac kremow itd. z filtrem w nastepnym roku(po ich kupieniu)... ale nie wiem czy ta wiadomosc dotyczyla tylko tych filtrow aptecznych typu SVR< avene itd czy w ogole wszystkich?
Troche to dla mnie dziwne, a mam z zeszlego roku mleczko do opalania i co mam wyrzucic 3/4 butelki? Ważne jest do 2008... Moze ktos mnie oswieci...
aur_0_ra, ja tak gwoli przypomnienia, tylko filtry apteczne ( plus drogeryjne L'oreal i jeden rodzaj z Rossmana) mają fotostabilne filtry, które rzeczywiscie chronią nas przed promieniowaniem UVA i UVB
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 16:22   #2049
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Kattarina -dzieki

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
( plus drogeryjne L'oreal i jeden rodzaj z Rossmana)
Loreal i Rossmann? Cos mi chyba umknelo..Moglabys podac nazwe tych z loreala?
(swoja droga na mojej Ziai napisali, ze tez jest fotostabilny :P lol)
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 17:37   #2050
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Dzisiaj dostało mi się 2 razy od bardzo nielubianego (i z wzajemnością) kolegi z klasy 'blada twarzo'. Nawet nie zdawał sobie sprawy jaki to był dla mnie komplement
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 18:51   #2051
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
aur_0_ra, ja tak gwoli przypomnienia, tylko filtry apteczne ( plus drogeryjne L'oreal i jeden rodzaj z Rossmana) mają fotostabilne filtry, które rzeczywiscie chronią nas przed promieniowaniem UVA i UVB
Czy Rossman to nie wiem, ale napewno Nivea

Ciepło się robi i na ulicach coras więcej raczków
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 19:36   #2052
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
aur_0_ra, ja tak gwoli przypomnienia, tylko filtry apteczne ( plus drogeryjne L'oreal i jeden rodzaj z Rossmana) mają fotostabilne filtry, które rzeczywiscie chronią nas przed promieniowaniem UVA i UVB
Rossman? a jaki...?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 20:15   #2053
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

fotostabilne filtry z serii rossmannowskiej ma tylko ten => http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14761
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 20:33   #2054
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Contax ubiegłaś mnie z tym Rosmanem.
a z loreala o ile mi wiadomo wszystkie są fotostabilne.. to te same fabryki co La Roche ( dobrze mówię?)
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 20:35   #2055
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Taki niepozorny rossmanek a fotostabilne filtry :O Nigdy bym nie pomyślała
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 20:40   #2056
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Contax ubiegłaś mnie z tym Rosmanem.
a z loreala o ile mi wiadomo wszystkie są fotostabilne.. to te same fabryki co La Roche ( dobrze mówię?)

tylko malo komfortowe w uzytkowaniu
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 21:04   #2057
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

ja mam zamiar zaopatrzyc się w nie w duzej ilości do ciała.. bo na avence do rąk to zbankrutuje szybko
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 21:05   #2058
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Hmmm do ciała to może Iwostin ?
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 21:14   #2059
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
ja mam zamiar zaopatrzyc się w nie w duzej ilości do ciała.. bo na avence do rąk to zbankrutuje szybko
ja do rak ostatnio mam filtry Iwostinu

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Hmmm do ciała to może Iwostin ?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 21:36   #2060
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ooo, super wiedziec o tej Nivei i Lorealu Dzieki Tylko szkoda ze pewnie pojawia sie w sklepach dopiero za 3 m-ce :/ No,moze gdzies w internecie sie znajda.
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 21:38   #2061
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Loreal wychodzi chyba ekonomiczniej.. zawsze mozna upolowac jakąs promocję, a zastanawiam się jeszcze nad biodermą 400 ml... zreszta mnie to wszytsko jedno byle duża pojemność była.. we mnie i tak wszytsko wsiąka jak w gąbke bo ja mam bardzo suchą skóre
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 21:50   #2062
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Tylko trzeba patrzec na sklad - niektóre mają więcej alkoholu niz wody, na twarz zupełnie się nie nadają!
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 08:51   #2063
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Loreal wychodzi chyba ekonomiczniej.. zawsze mozna upolowac jakąs promocję, a zastanawiam się jeszcze nad biodermą 400 ml... zreszta mnie to wszytsko jedno byle duża pojemność była.. we mnie i tak wszytsko wsiąka jak w gąbke bo ja mam bardzo suchą skóre
Masz na myśli biodermę SPF 40? Nie proponuję jej uzywać do twarzy, szczególnie wrażliwej. Wysuszy ci skórę na wiór.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 09:59   #2064
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Dziewczyny, stosowała któraś z Was te kosmetyki : http://www.floslek.com.pl/polska/kos...20AND%20BEAUTY ? Bo ja się właśnie zastanawiam, ale kompletnie się nie znam na tych wszystkich kwasach, filtrach, wybielaniach.

Nie chodzi mi o jakiś bardzo inwazyjny kosmetyk, bo nie mam dużych problemów. Chodzi mi o ślady po uczuleniach itp. I żeby nie wymagały jakiegoś specjalnego nakładania, odmierzania. Nie mam czasu na takie zabawy.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 10:31   #2065
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Masz na myśli biodermę SPF 40? Nie proponuję jej uzywać do twarzy, szczególnie wrażliwej. Wysuszy ci skórę na wiór.
Ja jej używam do twarzy i bardzo sobie chwalę, nie wysusza mnie i nawet nie szczypie w oczy No ale ja nie mam jakiejś super wrażliwej skóry na twarzy (bo na reszcie ciała niestety tak ) ani pajączków.
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 10:34   #2066
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Ja jej używam do twarzy i bardzo sobie chwalę, nie wysusza mnie i nawet nie szczypie w oczy No ale ja nie mam jakiejś super wrażliwej skóry na twarzy (bo na reszcie ciała niestety tak ) ani pajączków.
To masz farta
Moja przygoda z ową biodermą była bardzo krótka - wypalała mi oczy i podrażniała skórę twarzy. Po apliakcji sprayu czułam nieustające szczypanie i mrowienie skóry oraz ewidentny niedobór nawilżenia.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 11:51   #2067
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ja właśnie szukam dla siebie kremu z filtrem i myślałam o Biodrmie 20 albo 30. Mam skórę mieszaną, po kwasach się trochę łuszczy(teraz już ich nie stosuje bo lato się zbliża) ale jest wrażliwa. Dziewczyny doradźcie czy Bioderma będzie dobra dla mnie? A może ten rossmanowski Spray, który ma tak dobre opinie w KWC?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 12:06   #2068
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Jak dobrze, że na wątku bladolicych pojawiła sie kwestia filtrów
Całą zimę i późną wiosnę "przejechałam" na Clinique Spf15 lekko barwionym(możecie bić za tak niski i mineralny filtr), teraz na wiosnę chciałam zaopatrzeć sie w wersję 25 lub 40 a pani w drogerii powiedziała, że już nie ma barwionej wersji. SPF15 miałam zasas z Francji więc byłam szczęśliwa, że mam ochronę(małą, ale zawsze0 i w dodatku moge ograniczyć używanie podkładu, bo krem dfajnie ujednolica cerę.
Nie mam w Opolu Sephory, Cliniquwe tylko w drogerii albo GC(jeszcze tam sprawdzę).

Dziewczyny, znacie jakiś barwiony filtr, lekki, po którym nie trzeba nakładac podkładu? Latem używałam SVR barwionej i Biodermy, ale jakoś nie bardzo mi spasowały :Liczę się z tym że nie bedzie to odcień delikatnego bezu, ale latem i tak "samoopalam" się wiec może być w kolorze nie dla bledziuchów
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 13:01   #2069
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Muszę się pochwalić ciekawym odkryciem... Puder prasowany Inglot numer 59. Ma kolor srebrnobiały, delikatnie rozświetla. Moja nowa kosmetyczna miłość
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 14:36   #2070
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

ja bioderme chce ogólnie do rak jedynie ( bo to oprócz twarzy jedyna część ciała, którą mam odkrytą) wiec jakos ilość alkoholu mnie nie przeraża.. do twarzy mam wypróbowane mleczko Avene czasem SVR 100 ale to tylko na wyjscia bo wysusza twarz
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.