Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-19, 10:47   #1861
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Dzień dobry niedzielnie
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Hejaaaa

Amyzku, ledwo zyje przegielam wczoraj z whiskaczem jestem stara a glupia musze sie otrzasnac zdarlam troche obcas w ortopedycznych veneziach

Nie wiem, co tu sie wyrabia jak wytrzezwieje to nadrobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że impreza się udała


Ja na 14 też lecę na imprezę, ale inną - urodziny 3 - letniej bratanicy już nie mogę się doczekać balonów, sałatki owocowej i tortu z Myszką Minnie
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 10:53   #1862
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dzień dobry niedzielnie

Super, że impreza się udała


Ja na 14 też lecę na imprezę, ale inną - urodziny 3 - letniej bratanicy już nie mogę się doczekać balonów, sałatki owocowej i tortu z Myszką Minnie
udanej imprezy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:04   #1863
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Mhmn, wiemy ze nocami bawisz sie w malego chinczyka i lepisz sobie miniatury z kartonu i plasteliny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
: hahaha:
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ten zel jest genialny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

A dziewczynki, wiecie gdzie w Niemczech jest Too Faced? S nie ma, D nie ma marki... napalilam sie na bronzer i w Pl ciezko, Michalina i Irmina speawdzaly i wszedzie braki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak chcesz to napisz mi, którego szukasz to zerknę u siebie
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Hejaaaa

Amyzku, ledwo zyje przegielam wczoraj z whiskaczem jestem stara a glupia musze sie otrzasnac zdarlam troche obcas w ortopedycznych veneziach

Nie wiem, co tu sie wyrabia jak wytrzezwieje to nadrobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że impreza się udała.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No ja to trochę inaczej zrozumiałam ale ok . Nie drążmy już. Każdy jest tu po to żeby cieszyć się z boxów, próbek, luk systemu, ciągłe narzekanie jak źle jest w S też nie jest fajne. Mi jak się dany sklep nie podoba to idę do innego i tyle. Jak nie jedna S to druga, jak nie S to D albo inne sklepy online .

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------



polecam alka seltzer na dolegliwości po imprezie
zgadzam się. Po co te kwasy? Jak nie Allegro, to brak próbek, teraz wycieczki osobiste. Czy mam iść gotować kisiel?

Zamiast się kłócić to by pomogła mi jedna z drugą czy zwroty w stacjonarnym Douglasie naprawdę istnieją ostatecznie będę kombinować z kurierem, ale mi to wybitnie nie pasuje, na infolinię się przez weekend nie dodzwonię, na stronie cicho sza o tym poza lakonicznym zdaniem, a ja się boję stacjonarnych Douglasów
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:07   #1864
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
: hahaha:

Jak chcesz to napisz mi, którego szukasz to zerknę u siebie

Super, że impreza się udała.



zgadzam się. Po co te kwasy? Jak nie Allegro, to brak próbek, teraz wycieczki osobiste. Czy mam iść gotować kisiel?

Zamiast się kłócić to by pomogła mi jedna z drugą czy zwroty w stacjonarnym Douglasie naprawdę istnieją ostatecznie będę kombinować z kurierem, ale mi to wybitnie nie pasuje, na infolinię się przez weekend nie dodzwonię, na stronie cicho sza o tym poza lakonicznym zdaniem, a ja się boję stacjonarnych Douglasów
Istnieją Zwracałam ostatnio całe zamówienie stacjonarnie. Musiałam tylko poczekać, aż przyjdzie mi rachunek pocztą, bo zamawiałam do paczkomatu.

Przy wysyłce kurierem wkładają chyba rachunek od razu do paczki?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-06-19 o 11:08
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:09   #1865
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ten post już jest poniżej pasa Była już o to wojna i o mało co wątek się rozpadł, wszystko zostało wyjaśnione i nie ma sensu drążyć Ludzie sobie wyjaśnili, zmienili postępowanie i było miło. Czasami warto odpuścić trochę

dor6 każdy lubi próbki i gratisy i nadal proszę wrzucać zdjęcia, bo ja uwielbiam takowe oglądać

Xandrine wypominanie czy kogoś stać czy nie to trochę słabe. Nikt tu nikomu do portfela nie zaglądał i niech tak zostanie. Dla mnie np. jest chore jeżdżenie 300 km do S żeby dostać gratisy, gratisy w S to loteria, raz się dostanie, raz nie. Zamiast wydawać kasę na dojazd wolałabym przeznaczyć je na coś innego. Skoro Ty lubisz takie ryzyko to nikt tego tutaj nie potępia. Każdy robi jak uważa. Każdy też ma prawo mieć swoje zdanie.

Ostatnio zauważyłam na wątku w kółko wałkowany jeden temat, sama już nawet przestałam się za bardzo udzielać bo ileż można wciąż to samo drążyć. Nie czuję się i nie będę czuła się winna, że jestem w S miła i dostaję fajne próbki a w innych miastach tak nie ma. Zawsze można zakupy zrobić online z boxem lub z rabatem, albo skoro jest tak źle to kupować produkty u konkurencji.

Znowu robi się syf na wątku Spijmy sobie razem po filiżance meliski i odpuśćmy trochę. Przecież za chwilę zacznie się polowanie na brokuła
klask i:
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość

Zamiast się kłócić to by pomogła mi jedna z drugą czy zwroty w stacjonarnym Douglasie naprawdę istnieją ostatecznie będę kombinować z kurierem, ale mi to wybitnie nie pasuje, na infolinię się przez weekend nie dodzwonię, na stronie cicho sza o tym poza lakonicznym zdaniem, a ja się boję stacjonarnych Douglasów
Zadzwoń do stacjo i zapytaj o możliwość zwrotu.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:11   #1866
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A do innych wchodziło? Jak wrzucałam mini kosmitę to mi też nie wpadło, ale to było 2 dni temu, więc wtedy się już skończyły te małe aniołki i do innych też się nie dodawało. Kiedy próbowałaś? Wchodziły do innych wtedy?
Do większych wpadało. Nie pamiętam dokładnie, to były jedne z pierwszych dni promocji.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:13   #1867
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Cola/Pepsi dobre na wszystko Szkoda, że mam tymczasowy odwyk ale muszę wreszcie się stosować do diety od gastrologa .



Przeznaczenie


Dziękuję

Ostatniego lubię używać pianek, oprócz tej z EL, bo strasznie wysusza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja lubie ta z El tylko ona strasznie niewydajna.
teraz mam zelik do mycia z serii Nutritious - fajna
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 11:13   #1868
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Hejaaaa

Amyzku, ledwo zyje przegielam wczoraj z whiskaczem jestem stara a glupia musze sie otrzasnac zdarlam troche obcas w ortopedycznych veneziach

Nie wiem, co tu sie wyrabia jak wytrzezwieje to nadrobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Dzieki minusow nie ma poza mdlosciami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------


Na pewno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Za udaną imprezkę. Mam nadzieję, że skutki uboczne szybko miną

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ten post już jest poniżej pasa Była już o to wojna i o mało co wątek się rozpadł, wszystko zostało wyjaśnione i nie ma sensu drążyć Ludzie sobie wyjaśnili, zmienili postępowanie i było miło. Czasami warto odpuścić trochę

dor6 każdy lubi próbki i gratisy i nadal proszę wrzucać zdjęcia, bo ja uwielbiam takowe oglądać

Xandrine wypominanie czy kogoś stać czy nie to trochę słabe. Nikt tu nikomu do portfela nie zaglądał i niech tak zostanie. Dla mnie np. jest chore jeżdżenie 300 km do S żeby dostać gratisy, gratisy w S to loteria, raz się dostanie, raz nie. Zamiast wydawać kasę na dojazd wolałabym przeznaczyć je na coś innego. Skoro Ty lubisz takie ryzyko to nikt tego tutaj nie potępia. Każdy robi jak uważa. Każdy też ma prawo mieć swoje zdanie.

Ostatnio zauważyłam na wątku w kółko wałkowany jeden temat, sama już nawet przestałam się za bardzo udzielać bo ileż można wciąż to samo drążyć. Nie czuję się i nie będę czuła się winna, że jestem w S miła i dostaję fajne próbki a w innych miastach tak nie ma. Zawsze można zakupy zrobić online z boxem lub z rabatem, albo skoro jest tak źle to kupować produkty u konkurencji.

Znowu robi się syf na wątku Spijmy sobie razem po filiżance meliski i odpuśćmy trochę. Przecież za chwilę zacznie się polowanie na brokuła


Martita super, że imprezka udana
klask i: Popieram w 100%.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:15   #1869
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dzień dobry niedzielnie

Super, że impreza się udała


Ja na 14 też lecę na imprezę, ale inną - urodziny 3 - letniej bratanicy już nie mogę się doczekać balonów, sałatki owocowej i tortu z Myszką Minnie
udanej imprezki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
: hahaha:

Jak chcesz to napisz mi, którego szukasz to zerknę u siebie

Super, że impreza się udała.



zgadzam się. Po co te kwasy? Jak nie Allegro, to brak próbek, teraz wycieczki osobiste. Czy mam iść gotować kisiel?

Zamiast się kłócić to by pomogła mi jedna z drugą czy zwroty w stacjonarnym Douglasie naprawdę istnieją ostatecznie będę kombinować z kurierem, ale mi to wybitnie nie pasuje, na infolinię się przez weekend nie dodzwonię, na stronie cicho sza o tym poza lakonicznym zdaniem, a ja się boję stacjonarnych Douglasów


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:15   #1870
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Do większych wpadało. Nie pamiętam dokładnie, to były jedne z pierwszych dni promocji.
A to ja wcześniej nie wiedziałam, że jest mały obcy tam (mam go z S) Ja klikałam z Angel Muse Szkoda, że mini było tylko do EDP, bo zamawiałam jeszcze inne EDT Muglera, no ale bez miniusia niestety
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:16   #1871
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Za udaną imprezkę. Mam nadzieję, że skutki uboczne szybko miną



klask i: Popieram w 100%.
juz powoli przechodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 11:17   #1872
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Istnieją Zwracałam ostatnio całe zamówienie stacjonarnie. Musiałam tylko poczekać, aż przyjdzie mi rachunek pocztą, bo zamawiałam do paczkomatu.

Przy wysyłce kurierem wkładają chyba rachunek od razu do paczki?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję bardzo za odpowiedź, rachunek mam, jedynie co to płaciłam przelewem czyli zwrot robią na rachunek bankowy?
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
klask i:

Zadzwoń do stacjo i zapytaj o możliwość zwrotu.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:22   #1873
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź, rachunek mam, jedynie co to płaciłam przelewem czyli zwrot robią na rachunek bankowy?

Powinnaś dostać gotówkę

Jak oddawałam, to konsultantka przebąkiwała o zwrocie na kartę podarunkową, ale to obowiązuje przy zwrocie zakupów robionych stacjonarnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja lubie ta z El tylko ona strasznie niewydajna.
teraz mam zelik do mycia z serii Nutritious - fajna
Nutritious? Ten w czerwonej tubce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:24   #1874
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

tak wlasnie tylko zamkniecie nie przemyslane bo odkrecane
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:24   #1875
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No ja to trochę inaczej zrozumiałam ale ok . Nie drążmy już. Każdy jest tu po to żeby cieszyć się z boxów, próbek, luk systemu, ciągłe narzekanie jak źle jest w S też nie jest fajne. Mi jak się dany sklep nie podoba to idę do innego i tyle. Jak nie jedna S to druga, jak nie S to D albo inne sklepy online .

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------



polecam alka seltzer na dolegliwości po imprezie

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Misie moje, a ten brokuł to w 1 połowie lipca? Nie wiem czy się załapię

I kto lądował/zna kogo kto lądował w Tiranie ? Wiem, że czyjaś siostra była w Albanii w zeszłym roku dość długo nigdzie nie mogę znaleźć jak zaopatrzenie lotniska w kosmetyki, nie wiem czy czekać , czy się obkupić w Pyrzowicach

Chciałam wyjąć mięso z zamrażarki, wypadły lody pistacjowe. Toż to nie mógł być przypadek
Haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:27   #1876
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tak wlasnie tylko zamkniecie nie przemyslane bo odkrecane
Dziękuję Muszę sprawdzić skład jeszcze, ale opis na stronie brzmi zachęcająco

Macowa pianka Lightful C też jest przyjemna i można kupić miniaturę na spróbowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:28   #1877
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
siostro! już myślałam ze coś ze mną nie tak i mi się ubzdurało że dostaję coś ciekawego w S widocznie nasze miasta są fajniejsze niż stolica a podobno to w kraku centusie
Hej, hej, moje też jest fajne
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:31   #1878
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dziękuję Muszę sprawdzić skład jeszcze, ale opis na stronie brzmi zachęcająco

Macowa pianka Lightful C też jest przyjemna i można kupić miniaturę na spróbowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kupilam czeka w kolejce
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:37   #1879
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Witam z rana .

Zapisałam się do rozbiórki na wspólnozakupowym i dziewczyna wpisała mnie na liste nickiem Wieczne Kutango aaaaaaaaaaaaaaaahahahahah ahahahahahahahaha


---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Paulincia
mam tyle do nadrabiania, że ho ho, życia mi nie starczy
Tęskno za Wami!!!

Jakoś tydzień temu Misiek strzelił mi komplementa
-ale ty głupia jeesteeeś
nie myśląc jak na głupią przystało,odpowiedziałam, że słysząc to z ust osła, to faktycznie mam się czym martwić.
No... sielanka trwa... kochamy się jak dwa gołąbki.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 11:42   #1880
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
kupilam czeka w kolejce


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:50   #1881
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Powinnaś dostać gotówkę

Jak oddawałam, to konsultantka przebąkiwała o zwrocie na kartę podarunkową, ale to obowiązuje przy zwrocie zakupów robionych stacjonarnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------


Nutritious? Ten w czerwonej tubce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze raz dziękuję to nawet lepiej niż przelew
Piankę Nutritious z EL bardzo lubię ale potrafi przesuszyć przy dłuższym stosowaniu, za to dobrze domywa i skórę i jajo BB

Zakochałam się w zapachu Aerin o tym http://www.fragrantica.com/perfume/A...sse-29803.html i ubolewam, że 30ml chyba nie ma pięknie pachną szampanem i różą
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:51   #1882
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Wymień. Ze mną Dam Ci ten kufer Estee, kosmetyczkę do kompletu i jeszcze coś
Kurcze kusisz przemyśle to przez weekend i najwyżej się odezwę
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:53   #1883
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Hej, hej, moje też jest fajne
a to wiadomo że też Ty z Rzeszowa jestes dobrze pamietam? będę tam jutro to może gdzieś zawitam na szoping
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:54   #1884
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Ah, nie mam cytowania w tel :/



Xandrine_Marie dzięki za odpowiedz super wiadomość ze to głownie limitki są na wyprzedaży, na nich mi właśnie najbardziej zależało Właśnie siedzę w aucie, mam nadzieje ze oblowie sie w jakieś fajne rzeczy w warszawce
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:55   #1885
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja nie mam ale cześć Korinko!!! jak tam na wczasach?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:59   #1886
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
eeeej nikt tak nie sądzi. daj spokój teraz to mi jest głupio i chyba nic już więcej nie wrzucę skoro to ma być przyczyną jakichś kwasów tutaj.
Niiiiieeeeeee !!!! Veto!
Macie wrzucac fotki zakupow, gratisow, probek itp. Ja mam zawsze podjarke jak ogladam takie fotki i mnie to motywuje do zakupow poza tym fajnie poczytac relacje z zakupow, nie wiem czy tylko ja tak mam?


Dziewczyny, widzialam ze temat toniku Norel byl walkowany, ale ja mam kilka przebarwien na buzi, cos jak piegi ale jasniejsze, zostaly mi po ciazy, czy on sie nada? Odstrasza mnie to luszczenie buzi, bardzo mocne to jest? I czy potem jako ochrona przed sloncem bedzie ok ten krem?

http://www.clinique.com/product/1661...een-Face-Cream

Ja wczoraj sobie dalam wycisk na treningu, dzisiaj sie SPAluje, na noc dalam maseczke Origins Drink Up, teraz siedze ze skarpetkami zmiekczajaco-nawilzajacymi na stopach, a wieczorem ide na koncert
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 12:01   #1887
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Witam
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 12:16   #1888
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Dziękuję, wszystko ok. Mała czasem daje popalić, ale ogólnie nie narzekam. Ostatnio mialam meksyk, ale wierze, ze to jednorazowa akcja.Teraz jestem u rodziców i korzystam z mądrości życiowej mojej mamy. Pomoże, doradzi

Mogę napisać Ci pw, kiedy się pojawi

Uciekam, udanej niedzieli
Fajnie się czyta wypowiedzi szczęśliwych mam Korzystaj z niedzieli i sobie odpocznij, niech babcia porozpieszcza małą

Ooo, byłoby super! Do połowy lipca będę, ale jeśli nie zdążę z brokułem, to zgłoszę się do Ciebie, dobrze?

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Niiiiieeeeeee !!!! Veto!
Macie wrzucac fotki zakupow, gratisow, probek itp. Ja mam zawsze podjarke jak ogladam takie fotki i mnie to motywuje do zakupow poza tym fajnie poczytac relacje z zakupow, nie wiem czy tylko ja tak mam?


Dziewczyny, widzialam ze temat toniku Norel byl walkowany, ale ja mam kilka przebarwien na buzi, cos jak piegi ale jasniejsze, zostaly mi po ciazy, czy on sie nada? Odstrasza mnie to luszczenie buzi, bardzo mocne to jest? I czy potem jako ochrona przed sloncem bedzie ok ten krem?

http://www.clinique.com/product/1661...een-Face-Cream

Ja wczoraj sobie dalam wycisk na treningu, dzisiaj sie SPAluje, na noc dalam maseczke Origins Drink Up, teraz siedze ze skarpetkami zmiekczajaco-nawilzajacymi na stopach, a wieczorem ide na koncert
Myślę, ze się nada, możesz spróbować jeśli nie masz ekstremalnie wrażliwej cery, to łuszczenia nie powinno po nim być (ja mam dość wrażliwą a nic takiego nie miałam ). Krem się nada choć to ma tylko SPF30, więc poczekaj aż lato się skończy


Aa jak tak lubicie, to graficzna wersja moich piątkowych VIPów kusi mnie jeszcze ta nowa porefessional z Benefitu, ten duży żel. Czy wątek ma opinie na ten temat?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13453150_10205010702785986_1448863425_o.jpg (108,8 KB, 42 załadowań)
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 12:19   #1889
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Fajnie się czyta wypowiedzi szczęśliwych mam Korzystaj z niedzieli i sobie odpocznij, niech babcia porozpieszcza małą

Ooo, byłoby super! Do połowy lipca będę, ale jeśli nie zdążę z brokułem, to zgłoszę się do Ciebie, dobrze?


Myślę, ze się nada, możesz spróbować jeśli nie masz ekstremalnie wrażliwej cery, to łuszczenia nie powinno po nim być (ja mam dość wrażliwą a nic takiego nie miałam ). Krem się nada choć to ma tylko SPF30, więc poczekaj aż lato się skończy


Aa jak tak lubicie, to graficzna wersja moich piątkowych VIPów kusi mnie jeszcze ta nowa porefessional z Benefitu, ten duży żel. Czy wątek ma opinie na ten temat?
Nooo to rozumiem za zakupy
Mam ta czarna maseczke ale jeszcze jej nie uzylam. Daj znac jaksie sprawuje

Masz racje, juz po lecie sobie cere doprowadze do porzadku, teraz za duze ryxyko zieki za info
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście

Edytowane przez kleo_4
Czas edycji: 2016-06-19 o 12:21
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 12:21   #1890
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Paulincia udanej imprezki na balach dla dzieci zawsze jest fajne jedzonko bo słodkie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-28 19:38:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.