BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-02, 20:20   #2641
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej,Dziewczynki,zgłaszam się z pytaniem,tylko proszę nie krzyczeć,bo korzystałam z wyszukiwarki i w KWC też nie znalazłam...
Nadchodzi lato,macie może jakieś, skutecznie chroniące przed kompletnym wyblaknięciem włosów blond,preparaty z filtrami UV?
Mam jasny kolor naturalny i co za tym idzie mega delikatne,takie dziecinne włosy,które po słońcu jeszcze bardziej jaśnieją (blakną właśnie) i w ogóle smutek i desperacja. Ostatnio miałam coś z linii słonecznej L Oreala i średnio się spisał. Może coś polecicie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 10:17   #2642
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dziewczyny bardzo prosze was o pomoc
wczoraj farbowalam wlosy castingiem 810 - perlowy blond.
mialam odrosty ok. 8 cm. mojego sredniego blondu, a nizej bardzo jasne blond pasemka. trzymalam farbe tak jak jest w ulotce 15 min gora i koncowki 5 min.
i teraz wygladam jak katastrofa
u nasady mam wlosy wpadajacy w rudy kolor, bardzo cieply odcien wyglada to w sloncu strasznie
tam, gdzie mialam pasemka to raz, ze ledwo mi zlapalo, dwa ze odcien jest dosc ciemny, i wpada w kolor srebrny, niebieskawy eh
ten eksperyment ma co prawda jeden plus - uswiadomilam sobie, ze jest mi duzo lepiej w chlodnych odcieniach niz cieplych.

tylko nie wiem co mam teraz zrobic czym zakryc te wlosy, zbey uzyskaly jednolity kolor. we wtorek wracam do siebie na studia i musze to jutro czyms zrobic, bo mama mi farbuje. nie chce farbowac na ciemny kolor, bo wiem, ze bede zle sie czula, cale zycie bylam blondynka, poza tym mam jasne brwi i wiem, ze kompletnie nie bedzie mi pasowac.

prosze pomozcie
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 12:57   #2643
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

radziłabym fryzjera niech Ci zrobi jakieś blond pasemka na całych włosach
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 19:12   #2644
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomości: 205
GG do cfaniaras
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Aerith Pokaż wiadomość
dziewczyny bardzo prosze was o pomoc
wczoraj farbowalam wlosy castingiem 810 - perlowy blond.
mialam odrosty ok. 8 cm. mojego sredniego blondu, a nizej bardzo jasne blond pasemka. trzymalam farbe tak jak jest w ulotce 15 min gora i koncowki 5 min.
i teraz wygladam jak katastrofa
u nasady mam wlosy wpadajacy w rudy kolor, bardzo cieply odcien wyglada to w sloncu strasznie
tam, gdzie mialam pasemka to raz, ze ledwo mi zlapalo, dwa ze odcien jest dosc ciemny, i wpada w kolor srebrny, niebieskawy eh
ten eksperyment ma co prawda jeden plus - uswiadomilam sobie, ze jest mi duzo lepiej w chlodnych odcieniach niz cieplych.

tylko nie wiem co mam teraz zrobic czym zakryc te wlosy, zbey uzyskaly jednolity kolor. we wtorek wracam do siebie na studia i musze to jutro czyms zrobic, bo mama mi farbuje. nie chce farbowac na ciemny kolor, bo wiem, ze bede zle sie czula, cale zycie bylam blondynka, poza tym mam jasne brwi i wiem, ze kompletnie nie bedzie mi pasowac.

prosze pomozcie

jedynie fryzjer , chociaż pewnie i tak będą przeswitywaly rude. (kolezanka tak miala , chcialA blond wyszly jej w domu jak robila rude. poszla do fryzjera. powiedzieli ze nie moge calej glowy blond zrobic tylko pasemka , wiec rudy trochę pozostanie. ale zrobili jej b. ladnie wiec nie ma sie co bac )
__________________
siedzimy na dachach bawimy się powietrzem!
długim włosom mówie
ZMIERZCH <3

DIETĘ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 21:29   #2645
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
radziłabym fryzjera niech Ci zrobi jakieś blond pasemka na całych włosach
Cytat:
Napisane przez cfaniaras Pokaż wiadomość
jedynie fryzjer , chociaż pewnie i tak będą przeswitywaly rude. (kolezanka tak miala , chcialA blond wyszly jej w domu jak robila rude. poszla do fryzjera. powiedzieli ze nie moge calej glowy blond zrobic tylko pasemka , wiec rudy trochę pozostanie. ale zrobili jej b. ladnie wiec nie ma sie co bac )
ok dziewczyny dziekuje caly dzien myslalam nad tym, zeby kupic nowa farbe, ale chyba macie racje - pojde jutro do fryzjera tylko mieszkam w malym miescie i boje sie, zeby mi nie zmajstrowaly wiekszego cudu na glowie :<
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 15:01   #2646
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

to idź do jakiegoś zaufanego fryzjera lepiej się przemęczyć te kilka dni i być później zadowoloną na dłużej
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 17:38   #2647
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja dawno tutaj nie zaglądałam farbowalam wlosy na braz w nadziei, ze odpuszcze swoje, wlosy odpoczna, bo mam zniszczone, fakt troche doszly do siebie nawet urosly troche Alleee postanowilam wrócić do mojego ukochanego blondu Kupiłam ostatnio rozjasniacz z Joanny Intensiv (!) zeby zrobic pasemko na próbę, czy z tak ciemnych się w ogóle rozjasnia itp. Cos mnie podkusilo i z tego zamierzonego jednego pasemka zrobilo sie kilka i przy twarzy dosyc grubsze ehh Tak, wiec musze udac sie do fryzjera na normalne pasemka i pasemkami bede schodzic do blondu.. Mam pytanie do dziewczyn które z brazu badz ciemnego blondu pasmami schodzily do jasnego blondu.. Ile tak mniej wiecej to trwa?
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 18:10   #2648
Anekss
Raczkowanie
 
Avatar Anekss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 100
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej Dagirll
Ja z ciemnego blondu schodziłam do jaśniutkiego blondu przez około pół roku. Robiłam wtedy pasemka u fryzjera a teraz tylko same odrosty. Nie robiłabym tego samodzielnie w domu bo to ryzykowne..Włoski mam w bardzo dobrej kondycji ale kosztuje to mnie mnóstwo pieniędzy i czasu ale czego się nie robi dla ładnych i zadbanych włosów...
Anekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 19:52   #2649
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Anekss Pokaż wiadomość
Hej Dagirll
Ja z ciemnego blondu schodziłam do jaśniutkiego blondu przez około pół roku. Robiłam wtedy pasemka u fryzjera a teraz tylko same odrosty. Nie robiłabym tego samodzielnie w domu bo to ryzykowne..Włoski mam w bardzo dobrej kondycji ale kosztuje to mnie mnóstwo pieniędzy i czasu ale czego się nie robi dla ładnych i zadbanych włosów...

Dzieki za odpowiedz

Ja tylko własnie ten pierwszy raz na probe, czy sie rozjasnia sama zrobilam, teraz zamierzam robic tylko i wylacznie u fryzjera. Pół roku, to nie tak dużo, spokojnie wytrzymam.. A ile razy w ciagu tych 6 miesiecy bylas robic pasemka srednio raz w miesiacu czy moze rzadziej? I jak masz jakies zdjecia swoich wloskow teraz czy w czasie "pasemkowania" to moglabys tu wrzucic bylabym wdzieczna
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 20:25   #2650
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja już od kilku lat swój blond uzyskuję u fryzjera. Mam robiony baleyage rozjaśniaczem Goldwella. Fajnie wychodzi kolorek, ale minus tego że za miesiąc są widoczne odrosty, a tak stowę co miesiąc zostawiać u fryzjera to mi się nie uśmiecha...Chciałabym jakąś farbę fajną znaleźć, ale takiej jeszcze nie znalazłam....
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 20:34   #2651
chojrak123
Przyczajenie
 
Avatar chojrak123
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 20
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

oj skąd to znam, dlatego teraz jednak pofarbuje ciemniej by odrosty były mniej widoczne a mam taki kolor jak Ty Viola, boję się tylko by zieleń jakaś z tego mi nie wyszła
chojrak123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 20:36   #2652
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a ja bylam dzis u fryzjera co ciekawe mam bardzo bardzo ciemny blond [ w moim jasno-niebieskim swietle w lazience wyglada jak wpadajacy w czarny kolor ] ale u nasady i tak kolor inny niz na koncowkach, jakis taki lekko brazowy.
generalnie kolor mi sie podoba mimo, e nigdy tak ciemnych wlosow nie mialam ale fryzjerka powiedziala, ze on mi sie szybko spluka, bo swoje mam jasne

pozdrawiam
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 22:12   #2653
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Violka33

Masz sliczny kolor, jesli, to Ty w avatarku Moze pomysle o balejazu.. ? Najlepiej, to poradze sie fryzjerki, to co mam teraz moje pasemka miedziano- blond wygladaja tragicznie, wstydze sie do skllepu chodzic, ale chce odczekac tydzien dwa zanim pojde do fryzjera .
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 09:48   #2654
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomości: 205
GG do cfaniaras
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dagirll

moja przjaciolka ze swoich naturalnych ciemno brazowych wlosow schodzila tez mniej wiecej pol roku , jakies 3 farbowania , moze 4 i całe blond
__________________
siedzimy na dachach bawimy się powietrzem!
długim włosom mówie
ZMIERZCH <3

DIETĘ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 12:22   #2655
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez cfaniaras Pokaż wiadomość
dagirll

moja przjaciolka ze swoich naturalnych ciemno brazowych wlosow schodzila tez mniej wiecej pol roku , jakies 3 farbowania , moze 4 i całe blond

To super, w miare szybko A schodziła pasemkami tak? Nie wiem kiedy pojde do fryzjera, chyba za jakis tydzien jestem ciekawa jaki bedzie efekt. Nie wiem tez gdzie pojsc
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 12:34   #2656
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja tez sie przyłączam do forum.ja z bardzo ciemnego brązu (prawie czarne)zeszłam do bardzo jasnego blondu w 2 dni.włosy specjalnie nie ucierpiały na tej metamorfozie a muszę powiedzieć że do najzdrowszych nie należały-wcześniej często je farbowałam
patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 15:46   #2657
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja tez w sparwie majiblond 900s. czy ktoras z was uzywala ten odcien? a jelsi tak jaki dal efekt na wlosach. ja jak do tej pory od paru miesiecy uzywam 901s. ostatnio mieszam go z 8.1 majirel. ale wlasnie ciekawilaby mnie ta 900s;-)
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 16:26   #2658
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomości: 205
GG do cfaniaras
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dagirll
tak schodziła pasemkami . poszla do fryzjera proszac o pofarbowanie calej glowy na blond , ale powiedzial ze bezpieczniej bedzie pasemkami . wiec tak tez zrobiła
__________________
siedzimy na dachach bawimy się powietrzem!
długim włosom mówie
ZMIERZCH <3

DIETĘ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 17:27   #2659
chojrak123
Przyczajenie
 
Avatar chojrak123
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 20
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Aerith Pokaż wiadomość
a ja bylam dzis u fryzjera co ciekawe mam bardzo bardzo ciemny blond [ w moim jasno-niebieskim swietle w lazience wyglada jak wpadajacy w czarny kolor ] ale u nasady i tak kolor inny niz na koncowkach, jakis taki lekko brazowy.
generalnie kolor mi sie podoba mimo, e nigdy tak ciemnych wlosow nie mialam ale fryzjerka powiedziala, ze on mi sie szybko spluka, bo swoje mam jasne

pozdrawiam
ja też byłam dziś, też wyszedł ciemny i też mi powiedziano, że po kilku myciach trochę się spłucze
chojrak123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 17:37   #2660
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez chojrak123 Pokaż wiadomość
ja też byłam dziś, też wyszedł ciemny i też mi powiedziano, że po kilku myciach trochę się spłucze
wlasnie tak sie zastanawiam. myje wlosy codziennie. dzis pierwszy raz po wczorajszej wizycie i prawde mowiac zaczelam sie troche obawiac

u nasady tam, gdzie wczesniej po moim nieudanym farbowaniu w domu byl ewidentny rudy odcinajacy sie calkowicie od dolnej czesci (srebrno mysiej z przeswitujacymi pasemkami) teraz nadal jest troszke rudawy odcien
ten kolor na reszcie wlosow (nie u nasady) jest juz potym myciu ciutke jasniejszy i bije bardziej niz wczoraj od niego blondem moim naturalnym.

jednak prawde mowiac boje sie, ze z dnia na dzien ten rudy u nasady stanie sie bardziej intensywny i w ogole czy on kiedys zejdzie?:rolley es:


aha i dodam, ze fryzjerka nie chciala mi polozyc pasemek, bo mam strasznie cienkie wlosy i sie bala, ze jak polozy na cale wlosy to mi wsyztsko wyleci nie dziwie sie w sumie jej, bo od paru ladnych lat robilam pasemka. ponadto prostowalam, suszylam ... eh:< nie prostuje co prawda ani nie susze od przeszlo pol roku, ale nadal sa slabe ...
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.

Edytowane przez Aerith
Czas edycji: 2009-05-05 o 17:38
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 17:39   #2661
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Violka33

Masz sliczny kolor, jesli, to Ty w avatarku Moze pomysle o balejazu.. ? Najlepiej, to poradze sie fryzjerki, to co mam teraz moje pasemka miedziano- blond wygladaja tragicznie, wstydze sie do skllepu chodzic, ale chce odczekac tydzien dwa zanim pojde do fryzjera .
W avatarku to ja. Dziękuję
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:49   #2662
chojrak123
Przyczajenie
 
Avatar chojrak123
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 20
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Aerith Pokaż wiadomość
wlasnie tak sie zastanawiam. myje wlosy codziennie. dzis pierwszy raz po wczorajszej wizycie i prawde mowiac zaczelam sie troche obawiac

u nasady tam, gdzie wczesniej po moim nieudanym farbowaniu w domu byl ewidentny rudy odcinajacy sie calkowicie od dolnej czesci (srebrno mysiej z przeswitujacymi pasemkami) teraz nadal jest troszke rudawy odcien
ten kolor na reszcie wlosow (nie u nasady) jest juz potym myciu ciutke jasniejszy i bije bardziej niz wczoraj od niego blondem moim naturalnym.

jednak prawde mowiac boje sie, ze z dnia na dzien ten rudy u nasady stanie sie bardziej intensywny i w ogole czy on kiedys zejdzie?:rolley es:


aha i dodam, ze fryzjerka nie chciala mi polozyc pasemek, bo mam strasznie cienkie wlosy i sie bala, ze jak polozy na cale wlosy to mi wsyztsko wyleci nie dziwie sie w sumie jej, bo od paru ladnych lat robilam pasemka. ponadto prostowalam, suszylam ... eh:< nie prostuje co prawda ani nie susze od przeszlo pol roku, ale nadal sa slabe ...
oj moje też i prostowane i suszone i rozjaśniane setki razy, więc staram się powoli do naturalnego koloru wrócić i jakoś o nie zadbać
u mnie na szczęście żadnej rudości póki co nie ma- i mam nadzieję, że nie będzie, tylko on ciut za ciemny ale liczę, że się troszkę spłucze
chojrak123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 18:05   #2663
Anekss
Raczkowanie
 
Avatar Anekss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 100
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz

Ja tylko własnie ten pierwszy raz na probe, czy sie rozjasnia sama zrobilam, teraz zamierzam robic tylko i wylacznie u fryzjera. Pół roku, to nie tak dużo, spokojnie wytrzymam.. A ile razy w ciagu tych 6 miesiecy bylas robic pasemka srednio raz w miesiacu czy moze rzadziej? I jak masz jakies zdjecia swoich wloskow teraz czy w czasie "pasemkowania" to moglabys tu wrzucic bylabym wdzieczna

Dagirll ja robiłam pasemka co 2 miesiące więc po ok 3 wizytach u fryzjera miałam jednolity blondzik. Wrzucam zdjęcia Pierwsze zdj .jest w trakcie "pasemkowania", drugie aktualny stan:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0003_1 (Small).jpg (29,5 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 042 (Medium).jpg (56,0 KB, 349 załadowań)
Anekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 19:38   #2664
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Anekss Pokaż wiadomość
Dagirll ja robiłam pasemka co 2 miesiące więc po ok 3 wizytach u fryzjera miałam jednolity blondzik. Wrzucam zdjęcia Pierwsze zdj .jest w trakcie "pasemkowania", drugie aktualny stan:


Pieeekne włosy haaa wyobraz sobie, ze musialas gdzies na forum wklejac, to zdjecie swoich wloskow, bo mialam kiedys to zdjecie zapisane na kompie , tak mi sie podobaly Twoje wlosy, swietny kolorek Ja, to mam teraz wlosy tak tragiczne, ze nawet ichi tu nie pokaze Ogolnie mam b. zniszczone farbowaniem mialam blond przez dlugi czas (przeszlam z czarnych) calkiem białe mialam pozniej przyciemnilam na zlocisty pozniej znow rozjasnilam do platyny, a pare miesiecy temu zostalam po raz setny brunetka by teraz znow sie rozjasniac Maltretuje tak wlosy od 8 lat mam je caly czas okropnie zniszczone, wygladaja tragicznie, ale ja nie moge sie wyleczyc z mojego uzaleznienia. Pierwszy raz w zyciu postanowilam jednak, ze wlosami zajmie sie fachowiec. Nie bede sie babrac z dekoloryzatorami sama, tylko pasemkami u fryzjera powoli wroce do blondu, a pozniej jak sie uda, tylko same odrosty bede robic Mam taka nadzieje...
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 20:08   #2665
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Od 2 lat robiłam rozjaśniaczem 12% pasemka i teraz naszło mnie by pomalować całość, ale boje się, że mi wyjdą odrosty inne a reszta inna. Fryzjerka powiedziała, że może mi pomalowac odrosty rozjaśniaczem, a potem całość farbą ale to może spalić włosy..
Może coś doradzicie, żebym nie chodziła z żółtym kurczakiem tylko wellatonem 12/1
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 07:48   #2666
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Anekss Pokaż wiadomość
Dagirll ja robiłam pasemka co 2 miesiące więc po ok 3 wizytach u fryzjera miałam jednolity blondzik. Wrzucam zdjęcia Pierwsze zdj .jest w trakcie "pasemkowania", drugie aktualny stan:
Przesliczny kolorek i włoski na drugiej fotce-extra
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 09:47   #2667
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

W sklepach w ogóle znów można dostać Wellaton 12/0 b. bardzo jasny naturalny blond
ToTyLkoJa2

Jeśli fryzjerka powiedziała Ci, że mogą sie spalic to moze niech sama zaproponuje cos innego albo idz do innego fryzjera, a jaki masz kolor wlosow teraz?
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 10:05   #2668
Anekss
Raczkowanie
 
Avatar Anekss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 100
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Przesliczny kolorek i włoski na drugiej fotce-extra
Dziękuję bardzo


Dagirll polecam wątki o pielęgnacji suchych i zniszczonych włosów. Na pewno możesz polepszyć ich stan, ja polecam stosowanie Waxa polskiego i olej kokosowy. Gdy juz osiągniesz wymarzony kolorek to rób tylko same odrosty wtedy włoski będą w dobrej kondycji.
Anekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 15:06   #2669
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dagirll aktualnie jasne, platynowe, plus ciemne blond odrosty..

zaproponowała że najpierw tym właśnie wellatonem 12/1 a potem farbą innej firmy.
Myślicie, że to dobre rozwiązanie?
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 19:49   #2670
Nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 92
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Zgłaszam się
Mam włosy jasny blond farbowane z naturalnego ciemnego brązu.
Ostatnio miałam robiony odrost (dość duży przyznaję) i efekt jest....
Hmmm....
Czy jest tu wątek taki jak na "Paznokciach"-"Prace pseudostylistek" tylko dotyczący włosów?
Wstawiłam bym zdjęcie tego co wyszło....
Niestety widać dużą różnicę między farbowanym odrostem a resztą włosów,w dodatku odcień na odroście ma "kurczakowaty" kolor jeśli wiecie co mam na myśli.
Ostatnio dopadła mnie "czarna seria"-najpierw odpadające i odpryskujące świeżo po zrobieniu tipsy (na szczęście już zmienione u innej stylistki) a teraz jeszcze włosy
Nova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.