Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-04-17, 08:01   #2521
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kiciaaa Poka¿ wiadomo¶æ
poprostu kupic kolorek czekoladke i odczekac z tydzien az sie kolorek sp³ucze. najlepiej uzywac szamponu z rumiankiem albo przeciw³upierzowy- wtedy farba schodzi szybciej. a potem powrocic do normalnego szamponu. ktos poprawi ?

wiem, ale chodzi mi bardziej o jakas konkretna firme?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-18, 09:12   #2522
naok
Raczkowanie
 
Avatar naok
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 55
GG do naok
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dobra, to s± zdjêcia robione za dnia, na niektórych nie do koñca trafi³am ,ale kolor chyba widaæ :P
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1010028.jpg (54,8 KB, 188 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1010029.jpg (85,5 KB, 441 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1010032.jpg (83,6 KB, 348 za³adowañ)
__________________
A mia³o byæ tak piêknie...mia³o nie wiaæ w oczy nam i ociekaæ szczê¶ciem, mia³o byæ sto lat sto lat...
naok jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-18, 09:59   #2523
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez naok Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, to s± zdjêcia robione za dnia, na niektórych nie do koñca trafi³am ,ale kolor chyba widaæ :P
Cudny! Jaki mia³a¶ odcieñ pod tym ile odrostów itd Czy farbowane czy naturalne? Proszê odpowiedz Kolor na fotce wydaje siê byæ takim jasnym czekoladowym. Wygl±da ¶licznie!
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-18, 11:56   #2524
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 3 901
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez naok Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, to s± zdjêcia robione za dnia, na niektórych nie do koñca trafi³am ,ale kolor chyba widaæ :P


aaa piekny! o takim marze! jaka farba, na naturalne czy farbowane? czy farbowane, opowiedz nam o swoich wlosach cudo po prostu cudo.
kurcze ja farbuje zlotym brazem loreala wychodzi czarny chcialabym rozjasnic ale szkoda mi wlosow..
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre¶lony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi±gn±æ






mischievous jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-18, 19:35   #2525
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomo¶ci: 205
GG do cfaniaras
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez naok Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, to s± zdjêcia robione za dnia, na niektórych nie do koñca trafi³am ,ale kolor chyba widaæ :P
bosko !

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

dziewczyny , czy ktoras z Was uzywa³a co¶ z serii kosmetykow Nivea do wlosow br±zowych ? szampon, odzywke bez splukiwania lub ze splukiwanie. najbardziej interesuje mnie odzywka bezsplukiwania :P ;>

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

dziewczyny , czy ktoras z Was uzywa³a co¶ z serii kosmetykow Nivea do wlosow br±zowych ? szampon, odzywke bez splukiwania lub ze splukiwanie. najbardziej interesuje mnie odzywka bezsplukiwania :P ;>
__________________
siedzimy na dachach bawimy siê powietrzem!
d³ugim w³osom mówie
ZMIERZCH <3

DIETÊ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-18, 21:12   #2526
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 881
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziêki Papiszynka A mo¿e wypowie siê która¶ z wiza¿anek która farbowa³a w³osy z pasemkami na br±zowo (najlepiej szamponem koloryzuj±cym bo nie chce ich b. zniszczyæ). Moja mama namawia mnie na palette, u¿ywa jej od dawna, ale naczyta³am siê tyle z³ych opinii... Co o tym s±dzicie?
Yenes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-18, 21:22   #2527
Atiya
Raczkowanie
 
Avatar Atiya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hej dziewczyny! Wiecie mo¿e jak± farb± uzyska³abym taki kolor w³osów?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 0e052fb2000c0f2849d34005.jpg (31,7 KB, 202 za³adowañ)
Atiya jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-04-18, 22:17   #2528
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 542
Cytat:
Napisane przez Yenes Poka¿ wiadomo¶æ
Moja mama namawia mnie na palette, u¿ywa jej od dawna, ale naczyta³am siê tyle z³ych opinii... Co o tym s±dzicie?
ja te¿ naczyta³am siê du¿o z³ych opinii o palette, ale szczerze mowi±c nie wiem czemu by³y takie z³e. ja mam aktualnie na g³owie w³a¶nie palette szampon koloryzuj±cy do 24 myæ (chocia¿ szczerze mówi±c bardzo mocno sie trzyma moich w³osów co akurat dla mnie jest plusem), kolor - czekoladowy br±z. i naprawdê nie narzekam na palette

Monikaiska, Mischievous: Dziêkuje bardzo . Farbe k³ad³am na swoje naturalne wlosy - s± czekoladowe ze z³ocistymi akcentami, chcia³am je troche przyciemniæ. farba z serii Garnier Nutrisse krem - kasztanowa mahoñ, nie jestem tylko pewna czy równo chwyci³a :P. Nie wiem te¿, czy akurat Garnier to dobry pomys³, podobno Castingi s± niez³e - szczególnie czekolada, moja kuzynka u¿ywa i jest bardzo zadowolona
Cfaniaras - Dziêkuje

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-04-22 o 16:42 Powód: post pod postem
karolynka90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-19, 10:32   #2529
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomo¶ci: 205
GG do cfaniaras
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Yenes a jaki masz kolor wlosow , i jak sa te pasemka (czym robione kolor ..)

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

uzywa³a ktoras cos z serii Nivea do br±zowych w³osow ? ;>
__________________
siedzimy na dachach bawimy siê powietrzem!
d³ugim w³osom mówie
ZMIERZCH <3

DIETÊ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-19, 10:43   #2530
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 881
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dawa³am wcze¶niej zdjêcie ale proszê
Pasemka s± nieco ja¶niejsze ni¿ na zdjêciu (blond, fryzjerka mi je robi³a ju¿ parê miesiêcy temu wiêc schodz±) kolor sfotografowa³am przy ¶wietle dziennym i w domu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08525.jpg (13,7 KB, 54 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC08546.jpg (11,1 KB, 46 za³adowañ)
Yenes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-19, 12:32   #2531
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ naczyta³am siê du¿o z³ych opinii o palette, ale szczerze mowi±c nie wiem czemu by³y takie z³e. ja mam aktualnie na g³owie w³a¶nie palette szampon koloryzuj±cy do 24 myæ (chocia¿ szczerze mówi±c bardzo mocno sie trzyma moich w³osów co akurat dla mnie jest plusem), kolor - czekoladowy br±z. i naprawdê nie narzekam na palette
Te¿ u¿ywam tego szamponu i tego samego odcienia
W sumie same plusy - w³osy maj± ³adny, trwa³y kolor, s± zdrowe, b³yszcz±ce, nie wypadaj±. No i jeszcze cena jest naprawdê niska
__________________

Anja92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 13:19   #2532
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 542
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ u¿ywam tego szamponu i tego samego odcienia
W sumie same plusy - w³osy maj± ³adny, trwa³y kolor, s± zdrowe, b³yszcz±ce, nie wypadaj±. No i jeszcze cena jest naprawdê niska
no wa¶nie. dlatego mnie dziwi± choæby opinie o nim na KWC - prawie same z³e :P
karolynka90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-19, 13:57   #2533
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 881
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A czy palette pokryje (chocia¿ w miarê...) pasemka? Bo waham siê miêdzy palette, marion i joanna (te do 24 myæ)...
Yenes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-19, 18:49   #2534
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 806
GG do jenny87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez naok Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, to s± zdjêcia robione za dnia, na niektórych nie do koñca trafi³am ,ale kolor chyba widaæ :P
cudowny twn kolor - zakochalam sie ,a w jakim stanie sa wlosy? nadal ok?

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2009-04-19 o 18:57
jenny87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-19, 21:40   #2535
naok
Raczkowanie
 
Avatar naok
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 55
GG do naok
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez jenny87 Poka¿ wiadomo¶æ
cudowny twn kolor - zakochalam sie ,a w jakim stanie sa wlosy? nadal ok?
He he he, dziêkowaæ . W³osy okej - tzn nie wypadaj± mi , sa trochê przesuszone, ale tak to ju¿ bywa po traktowaniu ich chemi± :/. Ogólnie nie jest ¼le, my¶le, ¿e dobra od¿ywka i serum za³atwi sprawe
__________________
A mia³o byæ tak piêknie...mia³o nie wiaæ w oczy nam i ociekaæ szczê¶ciem, mia³o byæ sto lat sto lat...
naok jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-19, 22:00   #2536
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 806
GG do jenny87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez naok Poka¿ wiadomo¶æ
He he he, dziêkowaæ . W³osy okej - tzn nie wypadaj± mi , sa trochê przesuszone, ale tak to ju¿ bywa po traktowaniu ich chemi± :/. Ogólnie nie jest ¼le, my¶le, ¿e dobra od¿ywka i serum za³atwi sprawe
dlatakiego koloru moga byc i odrobine przesuszone
jenny87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-20, 10:26   #2537
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 11 785
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

naok ladny kolorek, chociaz dla mnie zbyt mahoniowy zle bym sie w takim czula.

Yenes mi sie farba zmyla z pasemek juz po tygodniu wiec nie wiem jak bedzie z szamponem... ale za tydzien bede farbowac castingiem, wiec jak Ci sie nie spieszy, to moge pozniej napisac jak sie trzyma na pasemkach. Ja tam bym zadnych joann i marionow nie probowala juz predzej palette, ale ja tylko castingowi ufam
Papiszynka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-20, 13:25   #2538
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 3 901
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

co do PALETTE to powiem tak,
dla mnie zniszczyla okropnie wlosy przesuszone byly od razu po farbowaniu (gdzie zazwyczaj od razu po farbowaniu wlosy mialam miekkie), palette ma duzo amoniaku i dlugo trzyma sie na glowie, ciezko ja zmyc (co dla wiekszoscsi jest plusem-ja lubie zmieniac farby wiec dla mnie to nie jest plusem) ja nie polecam palette jak i raczej wszyscy fryzjerzy ktorzy slyszac o palette kreca glowami.

Ogolnie farba bardzo niszczy wlosy ale sa osoby dla ktorych akurat ona jest dobra i nie niszczy i wrecz przeciwnie, nie wiem od czego to zalezy raczej od wlosow
ja polecam Loreal exell 10- maja po prostu boska odzywke(dolaczona w pudelku a po farbie wlosy wygladaja na zdrowe a nie siano )

Naok.. marzylam o takim kolorze ale miesiac temu pofarbowalam lorealem wyszedl prawie czarny i nie wiem czy rozjasniac u fryzjera i pofarbowac tym garnierem czy jak meczyc sie z tym, Pofarbowalam zlotym brazem bo wlasnie chcialam taki inny i niestety ciagle w glowie jest zdanie wlasnie z tego tematu,ze jak sie chce otrzyamc dany kolor trzeba kupowac farbe jasniejsza o ton.
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre¶lony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi±gn±æ






mischievous jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-20, 15:03   #2539
naok
Raczkowanie
 
Avatar naok
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 55
GG do naok
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez mischievous Poka¿ wiadomo¶æ
Naok.. marzylam o takim kolorze ale miesiac temu pofarbowalam lorealem wyszedl prawie czarny i nie wiem czy rozjasniac u fryzjera i pofarbowac tym garnierem czy jak meczyc sie z tym, Pofarbowalam zlotym brazem bo wlasnie chcialam taki inny i niestety ciagle w glowie jest zdanie wlasnie z tego tematu,ze jak sie chce otrzyamc dany kolor trzeba kupowac farbe jasniejsza o ton.
Hi hi, a ja mia³am taki br±z ze z³ocistymi refleksami i go zafarbowa³am, bo chcia³am co¶ ciemniejszego :P. Mo¿e to zale¿y od rodzaju w³osa, bo z tego, co pamiêtam to mi zawsze wychodzi³ odcieñ ja¶niejszy ni¿ tego oczekiwa³am. Tyle, ¿e ja od pocz±tku u¿ywa³am Garniera - czysty przypadek, zaryzykowa³am i spodoba³ mi siê efekt. Ja na Twoim miejscu wybra³abym chyba fryzjera - je¶li masz kogo¶ sprawdzonego to na pewno po³o¿y Ci idealny kolor i bêdziesz zadowolona, mo¿esz te¿ poradziæ siê jakich farb u¿ywaæ, ¿eby uzyskaæ ten sam efekt .

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Atiya - ten kolor wygl±da jak ciemny blond - tyle, ¿e naturalny :P. Musia³aby¶ szukaæ czego¶ w tym odcieniu ,albo jasny z³ocisty br±z . Nie jestem specem ,ale tak mi siê wydaje
__________________
A mia³o byæ tak piêknie...mia³o nie wiaæ w oczy nam i ociekaæ szczê¶ciem, mia³o byæ sto lat sto lat...
naok jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 16:31   #2540
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 881
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

No ja siê w³asnie boje ze mi zejdzie farba z pasemek :/ Czy kto¶ jeszcze móg³by siê wypowiedzieæ co do pokrywania palette do 24 myæ pasemek blond? (Bo planowa³am ju¿ w tym tyg. kupiæ)

Widzisz z kolei mojej mamie casting nie spasowa³, wiêc mysle ze postawie na palette - mam nadzieje ze to rodzinnie i mnie tez spasuje :P

A i czy ktos móg³by mi poradziæ jaki kolor wybraæ? Bo my¶la³am o czaruj±cym br±zie (Tylko znów kto¶ pisa³ ze mu zupe³nie inny wyszed³), no ewent. o czekoladzie, tej ponizej. A i zrobi³am ma³y montaz z jakims takim brazem i ca³kiem ca³kiem.... Oczywi¶cie minê mam okropn± na tym zdjêciu xD

Jaki kolor mi radzicie wybrac?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (13,1 KB, 179 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Palette-Deluxe-750-Czekoladowy-braz-29616-big.jpg (23,9 KB, 58 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Palette-Deluxe-754-Czarujacy-braz-29617-big.jpg (12,0 KB, 48 za³adowañ)
Yenes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-21, 13:45   #2541
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Yenes Poka¿ wiadomo¶æ
No ja siê w³asnie boje ze mi zejdzie farba z pasemek :/ Czy kto¶ jeszcze móg³by siê wypowiedzieæ co do pokrywania palette do 24 myæ pasemek blond? (Bo planowa³am ju¿ w tym tyg. kupiæ)

Widzisz z kolei mojej mamie casting nie spasowa³, wiêc mysle ze postawie na palette - mam nadzieje ze to rodzinnie i mnie tez spasuje :P

A i czy ktos móg³by mi poradziæ jaki kolor wybraæ? Bo my¶la³am o czaruj±cym br±zie (Tylko znów kto¶ pisa³ ze mu zupe³nie inny wyszed³), no ewent. o czekoladzie, tej ponizej. A i zrobi³am ma³y montaz z jakims takim brazem i ca³kiem ca³kiem.... Oczywi¶cie minê mam okropn± na tym zdjêciu xD

Jaki kolor mi radzicie wybrac?
Co do kolorku to ja siê nie bêdê wypowiadaæ, ka¿de br±zy wychodz± u mnie czarno a kasztany czerwonawo

Co do pasemek to d³uga droga przed Tob± Mo¿e i zaraz po farbowaniu zostan± pokryte natomiast pierwsze zaczn± wychodziæ po myciu.
D³ugi proces zanim farba siê we¿re we w³osy, mo¿e trwaæ miesi±cami

Po Palette masz szanse na szybsze w¿arcie siê koloru bo jest chyba najmocniejsz± farb± jak± znam.

Ja przeklinam pasemka do dzi¶ bo ci±gle siê pojawiaj± i potem wygl±dam jak niedofarbowana i strasznie ¿a³uje, ¿e je uczyni³am :P

Obojêtnie jak± farbê wybierzesz pasemka i tak wyjd± tylko nie wiem czy od razu po ufarbowaniu czy po myciu. Szampon Palette mialam ostatnio w rêku z 10 lat temu

P.S. Fajnie Ci w br±zie i fajna fotka Farby sklepowe zazwyczaj wychodza ciemniej ni¿ na opakowaniu, szczególnie na wcze¶niej ju¿ koloryzowanych w³osach. Próbniki z ty³u opakowania pokazuj± przyk³adowy kolor wyj¶ciowy i po ufarbowaniu ale to tyczy w³osów naturalnych. My farbuski nigdy nie wiemy jaki efekt bêdzie
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-21, 14:51   #2542
naok
Raczkowanie
 
Avatar naok
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 55
GG do naok
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Uwaga, umy³am w³osy po raz drugi po farbowaniu i o to efekt :P. Jedno zdjêcie troszke ciemne wysz³o ;(
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1010037.jpg (74,3 KB, 308 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1010039.jpg (51,7 KB, 176 za³adowañ)
__________________
A mia³o byæ tak piêknie...mia³o nie wiaæ w oczy nam i ociekaæ szczê¶ciem, mia³o byæ sto lat sto lat...
naok jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-21, 15:39   #2543
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 3 901
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Fakt na drugim jakos ciemniej, malo widac
a pierwsze hm nie wiem czy dobrze widze ale masz takie ciemniejsze refleksy jakby blizej koncowek ?? ladny kolor ladny.. moze kiedys przejde sie do fryzjera a na razie zakoncze na lorealu zlotym brazie ktory jak sie splukuje to w sumie jest ladny braz w ogole to robilam zdjecia na wczesniejsze strony tego postu wrzucilam, mialam ochote z takiego mozna powiedziec kasztanu (wtedy jeszcze palette xxl jackie brown kolor) przejsc na braz bez zadnych odcienie czerwieni czy nawet rudego ale pozalowalam..
1 fotkaa (sprane palette xxl juz po okolo miesiacu od farbowania i tak naprawde wtedy mi sie podobala)
2 fotka (loreal 10 minut, zloty braz) no i tez tak 3 tygodnie po farbowaniu i jak aptrze na zloty braz to wcale nie najgorszej wyglada w sumie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (19,7 KB, 87 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (37,6 KB, 159 za³adowañ)
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre¶lony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi±gn±æ






mischievous jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-21, 15:58   #2544
naok
Raczkowanie
 
Avatar naok
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 55
GG do naok
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

O...pierwsze to mahoñ, a drugie wygl±da jak kasztan , ¶liczne kolorki
__________________
A mia³o byæ tak piêknie...mia³o nie wiaæ w oczy nam i ociekaæ szczê¶ciem, mia³o byæ sto lat sto lat...
naok jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-21, 16:24   #2545
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 3 901
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziekuje no drugi to zloty braz ale wiadomo jak na taki pod czerwony sie nalozy to za duzo nie mozna oczekiwac
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre¶lony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi±gn±æ






mischievous jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-21, 16:45   #2546
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 467
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja jaki¶ miesi±c temu robi³am Schwarzkopf NATURAL & EASY kolor: Karmelowa czekolada..... niestety nie jestem zadowolona.. ¶rednio kryje i baardzo szybko i brzydko siê spra³...
mo¿e trudno bêdzie w to uwie¿yæ, ale najlepszy efekt mia³am po zwyk³em szamponie koloryzuj±cym Palette.. utrzyma³ siê d³u¿ej ni¿ te wszystkie farby...

teraz chcê jaki¶ ciemny ciep³y br±z I NIE MAM POJêCIA CO WYBRAæ... macie mo¿e jak±¶ sugestiê??

PS mog³abym siê pofarbowaæ u fryzjera, ale ostatnio z ciemnego br±zu spra³o mi sie na sraczkowaty blond.... i co ja mam my¶leæ hmm?
hihi
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-21, 16:48   #2547
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 881
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Uhh naprawdê przeklnê chyba te wszystkie farby Znowu mi odbi³o i mysle o Joannie :/ No ale jutro siê wybiorê do sklepu z kole¿ank± to siê zdecydujê. Pewnie w koñcu postawiê na palette skoro jest najmocniejsza... Dziêki A mo¿e kto¶ jeszcze móg³by siê podzieclic z do¶wiadczeniem farbowania pasemek?
Yenes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-21, 18:43   #2548
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Czy która¶ z was wie jak± farb± uzyskam taki br±z jak ma Miley na za³±czonych zdjêciach ? Zaznaczam ¿e w³osy mam obecenie ciemniejsze od niej, ale kolor z pewno¶ci± nied³ugo siê trochê wypierze ( zawsze tak jest ).
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg miley-cyrus-pictures.jpg (22,2 KB, 73 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg l_f4048212ca3dc94f07c93ba565654f42.jpg (82,2 KB, 41 za³adowañ)
__________________

Anja92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-22, 07:22   #2549
Kamilab23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Nysa/Poznañ
Wiadomo¶ci: 9
GG do Kamilab23
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witajcie Wizazystki ja mam za¶ pytanie odno¶nie farbowania ton w ton. Jestem brunetk± jasn±, chcia³abym zwiêkszyæ intensywno¶æ koloru, ale zeby nie by³a to zmiana drastyczna Czy która¶ z was ma do¶wiadczenie z takim farbowaniem? i jeszcze jedno pytanie czy kryje to siwe w³osy? Pozdrowionka
Kamilab23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-22, 08:18   #2550
anetka-87
Raczkowanie
 
Avatar anetka-87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

http://img209.imageshack.us/img209/2985/11262115.jpg

wella wellaton-orzech laskowy i wysz³y mi praktycznie czarne! teraz juz trochê siê spra³y a by³am blondynk± wcze¶niej (farbowan±) chce wróciæ do poprzedniego koloru!!
anetka-87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.