Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka. - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-01, 16:44   #511
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

ilo16na, dzięki raz jeszcze za info! Byłam dzisiaj w Biedronce koło Dworca Głównego i były zarówno różowe jak i niebieskie - wzięłam po jednym na wypróbowanie . Stwierdziłam, że nie będę szaleć jak Wy z mega zapasami :P.

W ogóle zauważyłam, że te żele do twarzy to chyba firma Johnson&Johnson produkuje bo tubki mają bardzo podobny design, kształt, ten sam krój czcionki, itd. Muszę jeszcze to zweryfikować.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 18:08   #512
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
ilo16na, dzięki raz jeszcze za info! Byłam dzisiaj w Biedronce koło Dworca Głównego i były zarówno różowe jak i niebieskie - wzięłam po jednym na wypróbowanie . Stwierdziłam, że nie będę szaleć jak Wy z mega zapasami :P.

W ogóle zauważyłam, że te żele do twarzy to chyba firma Johnson&Johnson produkuje bo tubki mają bardzo podobny design, kształt, ten sam krój czcionki, itd. Muszę jeszcze to zweryfikować.
Ale szewc bez butow chodzi..bo Tobie podpowiedzialam i dzis bylam w swojej Biedronie i nie ma (nie we Wrocku..)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 18:30   #513
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ale szewc bez butow chodzi..bo Tobie podpowiedzialam i dzis bylam w swojej Biedronie i nie ma (nie we Wrocku..)
Zatem koniecznie do Wrocławia wpadaj .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 18:33   #514
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Zatem koniecznie do Wrocławia wpadaj .
Wpadne dopiero za 2 tygodnie..
Studiuje zaocznie
Ale swoja droga moze na razie przezyje bo juz poprzednio robilam zapas i mam jeszcze 2 lub 3 te micelarne bialo-niebieskie..
Ale kusily mnie te rozowe ehh..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 20:05   #515
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
ilo16na, dzięki raz jeszcze za info! Byłam dzisiaj w Biedronce koło Dworca Głównego i były zarówno różowe jak i niebieskie - wzięłam po jednym na wypróbowanie . Stwierdziłam, że nie będę szaleć jak Wy z mega zapasami :P.

W ogóle zauważyłam, że te żele do twarzy to chyba firma Johnson&Johnson produkuje bo tubki mają bardzo podobny design, kształt, ten sam krój czcionki, itd. Muszę jeszcze to zweryfikować.
Kilka stron wcześniej już dziewczyny doszły do tego, ze to nasza Tołpa produkuje, składy identyczne, opakowania tylko nieznacznie się różnią, a cena niższa pięciokrotnie
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 20:10   #516
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Thumbs up Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Jak juz wczesniej pisalam dziś powloklam się do biedry po żel do mycia ciala.Są trzy zapachy ale ten fioletowy mi najbardziej podpasowal (polecał mi go ktoraś z wizażanek) za co jestem jej wdzięczna bo mylam sie nim godzinę temu i jeszcze jego zapach (cudowny,delikatny) czuję na skórze.Niebieski tez nawet ładnie pachnial .Fioletowy byl ostatni więc go wzięlam .Następnym razem być moze wezmę niebieski.Fajnie sie nim myje tylko moglby być odrobinę gęsciejszy ale nie bedę wybrzydzać -za tę cenę jakość pierwszorzędna.Oczywiście nie omieszkalam zakupić jeszcze jeden niebieski żel do twarzy bo byl już ostatni a co tam -pewnie czekal specjalnie na mnie.Rózowych bylo jeszcze dość sporo.Mam nadzieję,ze uda mi sie je wszystkie zużyć nim się przeterminują hahaha. Basta z żelami
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.

Edytowane przez kamila.bg
Czas edycji: 2011-03-01 o 20:12
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 21:00   #517
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
Kilka stron wcześniej już dziewczyny doszły do tego, ze to nasza Tołpa produkuje, składy identyczne, opakowania tylko nieznacznie się różnią, a cena niższa pięciokrotnie
Być może, ale składniki są zapewne gorszej jakości . Większość dużych firm ma osobne linie produkcyjne, które sprzedają swoje produkty za śmieszne pieniądze do sieci sklepów dyskontowych. Z tymże rzadko kiedy taka firma przyzna się o takiej linii . W każdym razie jeśli nie czujemy różnicy i jesteśmy zadowoleni z produktów to co to za różnica?

Mi w każdym razie te tubki jak J&J wyglądają, są nieziemsko wręcz podobne, zwłaszcza krój czcionki z tyłu . Ale Tołpy nie wykluczam .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 21:21   #518
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Dałam się skusić i oba żele do testów zakupiono niebieskiego nie lubią moje oczy, już to wiem
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 06:54   #519
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Dałam się skusić i oba żele do testów zakupiono niebieskiego nie lubią moje oczy, już to wiem
Moje powieki zaś za różowym nie przepadają bo po umyciu całej twarzy, łącznie z powiekami właśnie zaczerwieniły się!!! :/ Nie piekły ani nic... Ale to zaczerwienienie zaniepokoiło mnie nieco.

Ale różowy żel sam w sobie spisał się całkiem nieźle - moja twarz prawie w ogóle nie była ściągnięta, co mnie zdziwiło. Tylko w takich nefralgicznych momentach typu skóra pod nosem, a tak to całkiem nieźle, więc polecam.

Moja mama kazała mi zrobić zapasy... :P Haha!
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 07:15   #520
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez bemolka Pokaż wiadomość
zalezy którą paletkę wybrałaś - jedna z takimi jasnymi kolorkami to rzeczywiście
natomiast ja mam niebieskie i zielone i kolory są wyraziste i długo się trzymają ( 8 godz spokojnie)
właśnie rzecz w tym że miałam brązy ! I wypadły tak źle...i jeszcze nie równo się nakładały.. masakra Poleciały do kosza ...




Za to mogę zachwalić masło mango. Mam i używam..Dobrze nawilża ale w konsystencji rzeczywiście jest to MASŁO i to takie zmarznięte
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 16:18   #521
evita peron
Raczkowanie
 
Avatar evita peron
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tbg
Wiadomości: 80
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
Assathra na poprzedniej stronie wklejałam fotki ze składami: nowego różowego i starego bialego... są IDENTYCZNE... więc nowy różowy to stary biały
także skoro biały był ok dla ciebie to różowy też powinien być ok

natomiast niebieski nowy cos mi przypomina i za diabła nie umiem sobie przypomniec co.... może perfectę.... może jeszcze coś innego ale zapach i konsystencja jest podobna do czegoś co używałam... tylko co to było....
Mi ten niebieski przymonina żel do twarzy Nivea Visage Young (czy jak on się nazywał), taki błękitny z niebieskimi granulkami właśnie. Nawet zapach ma podobny
evita peron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 17:29   #522
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Widziałam dziś ten żel micelarny z Tołpy i z wyglądu jest taki sam jak nasz micel biedronkowy Teraz porównałam składy i są niemal identyczne! https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ny.html&next=1

I teraz mam 5 opakowań fantastycznego żelu z Biedry w cenie niższej niż jedno opakowanie tego samego żelu z nalepką Tołpy

A żel jest naprawdę świetny!! Doskonale oczyszcza twarz (tak jak Effaclar, który porzuciłam na rzecz żelu Be Beauty), ale zupełnie jej nie ściąga. I na dodatek skóra nie jest po nim zaczerwieniona, jak miałam po innych żelach, tylko właśnie taka uspokojona CUDO
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 19:31   #523
akasheni
Raczkowanie
 
Avatar akasheni
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 66
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Dołączam się do pochwał żelu micelarnego, używam go ja i moja siostra, obie jesteśmy baaardzo zadowolone. Dobre składy, ładnie oczyszcza twarz z makijażu, nie podrażnia, nie wysusza. Oj, mogliby wprowadzić go do stałej sprzedaży, nawet jak by dwa razy tyle co teraz kosztował co teraz na pewno bym przy nim została, a tak - niepewność jutra, hehehe. Jeśli chodzi o producenta, stawiam na Tołpę, która robi dla biedry m. in. pasty do zębów, kremy do rąk i stóp. Szkoda, że już rzadko kiedy się spotyka, kto stoi za produktem :/
Masło do ciała czeka, ale te drobinki w mno całkiem sympatycznie wyglądają, pewnie poczekam z nim bardziej do wiosny, co by ten błysk na skórze wyeksponować
akasheni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 19:41   #524
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Moje powieki zaś za różowym nie przepadają bo po umyciu całej twarzy, łącznie z powiekami właśnie zaczerwieniły się!!! :/ Nie piekły ani nic... Ale to zaczerwienienie zaniepokoiło mnie nieco.
Mi się wydawało, że to ten żel wyżarł mi wczoraj oczy, ale to jednak był MA False Lashes Effect, bo dzisiaj zmywałam go biodermą i też wyżarł
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 22:03   #525
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Dokładam swoje 3 grosze do zachwytów nad:
- żelem micelarnym (w sumie wszystko zostało już powiedziane )
- masłem do ciała mango (pierwszy smarowacz do ciała który naprawdę potrafi nawilżyć moją wysuszoną na wiór skórę która codziennie odwiedza basen z chlorowaną wodą). Bałam się trochę tych drobinek ale okazały się bardzo subtelne i ładne i chociaż zawsze mi tego typu rzeczy przeszkadzały tak tutaj mi się podoba. Zapach też nie jest najgorszy. Dla mnie jest taki...zmysłowy. Na pewno nie taki dziewczęco-owocowy tyko taki słodko-zmysłowy
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 08:05   #526
akasheni
Raczkowanie
 
Avatar akasheni
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 66
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Podpisuję się pod opinią, masełko mango bardzo przyjemne, ładny zapach, a drobinki naprawdę drobne za to całkiem sporo, nie wkurzają
akasheni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 12:09   #527
grungers
Przyczajenie
 
Avatar grungers
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Talking Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Żel micelarny z Biedronki jest niesamowity! nie podrażnia, świetnie makijaż zmywa i kosztuje grosze. Zastanawiam się czy to faktycznie Tołpa?;> hmmm...tak czy inaczej mój KWC! mimo, że trudno dostępny!
grungers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 12:53   #528
pituszka
Przyczajenie
 
Avatar pituszka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: kalisz
Wiadomości: 18
Talking Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Hej dziewczyny Mam biedronkę "pod nosem" od lat, mieszkam zaraz obok i często robię tam zakupy ale.... nie wiedziałam że kosmetyki cieszą się takimi dobrymi opiniami. Zazwyczaj kupuję tam szampon do włosów o nazwie "Natei" do włosów przetłuszczających się i jest fajny , mam też sól do kąpieli miód i mleko - jest ekstra, nawilża, ładnie pachnie ( lubię też tą pomarańczową ). Kiedyś miałam peeling do twarzy też był ekstra, teraz go już nie widzę Ogólnie to robię w biedronce podstawowe zakupy tj pasta do zębów, płatki kosmetyczne, podpaski, tampony, płyn do higieny intymnej i jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Moja mama chwali sobie kremy przeciwzmarszczkowe i mydełko Creme też jest super ( nie tylko kosmetyki są fajne i niedrogie ale spożywka i słodycze też , niska cena i pychotki )... ale nie jestem tutaj po to żeby reklamować biedronkę chciałam powiedzieć że nigdy nie kupiłam właśnie produktów typu, mleczko do twarzy, żel do mycia twarzy lub masło do ciała i widzę że robiłam błąd... po przeczytaniu Was drogie wizażanki poleciałam i kupiłam żel do mycia twarzy ten niebieski i chusteczki do demakijażu te niebieskie.... mleczko też nie omieszkam wypróbować i oczywiście zdam relacje
Jeszcze warto wiedzieć że takie firmy jak garnier, nivea, palmolive czy timotey też mają swoje niektóre produkty w biedronce i są tańsze niż w typowych drogeriach
Pozdrowienia dla Was dziewczyny
pituszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 13:13   #529
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Mi się wydawało, że to ten żel wyżarł mi wczoraj oczy, ale to jednak był MA False Lashes Effect, bo dzisiaj zmywałam go biodermą i też wyżarł
U mnie też reakcja była tylko chwilowa bo po drugim użyciu wszystko już było ok, więc wiadomo... Zwracam honor żelikowi .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 14:41   #530
crozee
Zakorzenienie
 
Avatar crozee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 643
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

szkoda, ze teraz nie jest napisane, kto wyprodukował, tylko lakoniczna wiadomość ze w UE
__________________
A & Z
"miłość się wreszcie stała ciałem, które chce trzymać nas za rękę"
crozee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 22:40   #531
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Dzis znow wpadlam do Biedronki po pączki.Dobrze ,ze juz nie bylo żeli niebieskich bo bym jak zwykle zagarnęla chocby jeden.Zostaly rozowe ale niebieskie lepiej mi odpowiadają.Za to kupilam żel Ba Beauty do mycia ciala tym razem niebieski .
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 13:36   #532
5easypieces
Raczkowanie
 
Avatar 5easypieces
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 57
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Witam. W gazetce biedronkowej widziałam peelingi z Joanny 100ml za całe szalone 2,99zł niestety u mnie w mieście, gdzie jest 5 biedronek nie ma w asortymencie tych peelingów. Te peelingi generalnie są tanie, kosztują ok 5zł, ale 3 zł to już marzenie dla biednych studentów :P
Były za to żele (ten micelarny i ten odświeżający, niebieski, które tu tak dziewczyny chwalą) i maseczki. Co do maseczki - używam tej oczyszczającej w zielonej tubce, 2- 3 razy w tygodniu. Używam jej już ponad dwa miesiące. Bardzo mi odpowiada. Najpierw robię konkretny peeling twarzy, potem nakładam maseczkę. Buzia jest od jakiegoś czasu znacznie czystsza i o wiele gładsza.

Co do żeli, kupiłam po jednym z nich. Użyłam tego micelarnego i doskonale poradził sobie z tuszem na rzęsach i nie szczypie w oczy, ani też nie powoduje nieprzyjemnego uczucia napięcia i ściągnięcia cery. Chyba się polubimy

Mam nadzieję, że wejdą one w stały skład asortymentu biedronkowego. Chociaż na stronie internetowej marki be beauty nie ma ich w "produktach". Są maseczki, kremy, chusteczki i takie pierdołki, ale żeli nie ma
5easypieces jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 21:11   #533
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Z racji tego że zauważyłam dziś coś,co przykuło moją uwagę dołączam do tego wątku
Były to wlasnie zele do twarzy,ale zastanawialam sie ktory wybrac,niebieski czy różowy i w koncu wyszłam z zadnym
Czytając tutaj wasze zachwyty nad nimi,jutro muszę mieć któryś z nich
Do tej pory do twarzy używałam babydreamu,nie ma sls wiec jestem zadowolona.
Najważniejsze żeby nie ściągał i nie zapychał (na wszystko w tej kwestii muszę uważać ) więc ktory jednak lepszy?
Różowy z tego co pamietam ma chyba glicerynę w składzie i tak się trochę go boję
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-03-04 o 21:13
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 21:14   #534
dorskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 17
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez kamila.bg Pokaż wiadomość
Jak juz wczesniej pisalam dziś powloklam się do biedry po żel do mycia ciala.Są trzy zapachy ale ten fioletowy mi najbardziej podpasowal (polecał mi go ktoraś z wizażanek) za co jestem jej wdzięczna bo mylam sie nim godzinę temu i jeszcze jego zapach (cudowny,delikatny) czuję na skórze.Niebieski tez nawet ładnie pachnial .Fioletowy byl ostatni więc go wzięlam .Następnym razem być moze wezmę niebieski.Fajnie sie nim myje tylko moglby być odrobinę gęsciejszy ale nie bedę wybrzydzać -za tę cenę jakość pierwszorzędna.Oczywiście nie omieszkalam zakupić jeszcze jeden niebieski żel do twarzy bo byl już ostatni a co tam -pewnie czekal specjalnie na mnie.Rózowych bylo jeszcze dość sporo.Mam nadzieję,ze uda mi sie je wszystkie zużyć nim się przeterminują hahaha. Basta z żelami
a w jakiej cenie są te żele? znaczy się chodzi mi o te do ciała

Edytowane przez dorskaaa
Czas edycji: 2011-03-04 o 21:54
dorskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 21:35   #535
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Z racji tego że zauważyłam dziś coś,co przykuło moją uwagę dołączam do tego wątku
Były to wlasnie zele do twarzy,ale zastanawialam sie ktory wybrac,niebieski czy różowy i w koncu wyszłam z zadnym
Czytając tutaj wasze zachwyty nad nimi,jutro muszę mieć któryś z nich
Do tej pory do twarzy używałam babydreamu,nie ma sls wiec jestem zadowolona.
Najważniejsze żeby nie ściągał i nie zapychał (na wszystko w tej kwestii muszę uważać ) więc ktory jednak lepszy?
Różowy z tego co pamietam ma chyba glicerynę w składzie i tak się trochę go boję
Ja używam micelarnego, jest świetny do demakijażu, i bardzo delikatny dla mojej mega wrażliwej i skłonnej skłonnej do podrażnień buźki !
A tu dziewczyny robią zapasy, bo to wersja limitowana, i już w niektórych miastach zostały do reszty wymiecione z biednokowych półek. Także brać i nie zastanawiać się, nawet i oba, bo oba są dobre. żal nie wypróbować. A cena śmieszna jak za taką jakość.

Edit 3.99 sztuka
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 22:08   #536
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez dorskaaa Pokaż wiadomość
a w jakiej cenie są te żele? znaczy się chodzi mi o te do ciała
Żele do ciala -bagatela aż 4,49zł

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
Ja używam micelarnego, jest świetny do demakijażu, i bardzo delikatny dla mojej mega wrażliwej i skłonnej skłonnej do podrażnień buźki !
A tu dziewczyny robią zapasy, bo to wersja limitowana, i już w niektórych miastach zostały do reszty wymiecione z biednokowych półek. Także brać i nie zastanawiać się, nawet i oba, bo oba są dobre. żal nie wypróbować. A cena śmieszna jak za taką jakość.

Edit 3.99 sztuka
Zgadzam sie z tą wypowiedzią w 100 a nawet 200%.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 22:16   #537
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Ok,jutro spróbuję a zostać na pewno zostaną,u mnie pełne kosze
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 22:35   #538
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Dziewczyny muszę to oficjalnie stwierdzić. Masło do ciała BeBeauty to najlepszy nawilżacz jakiego używałam na moim ciele. Nawet masła Body Shopu mi tak nie pasowały jak pasuje mi wersja mango. Jutro lece zrobić zapas
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 12:23   #539
evita peron
Raczkowanie
 
Avatar evita peron
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tbg
Wiadomości: 80
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Dziewczyny, a wy tego niebieskiego żelu to używacie na suchą czy na wilgotną skórę?
evita peron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 13:20   #540
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez evita peron Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a wy tego niebieskiego żelu to używacie na suchą czy na wilgotną skórę?
ja niebieskiego uzyłam tylko dwa razy i niestety mialam wysuszoną skórę...ale małż używa na wilgotną buzię i mówi że ok jest
natomiast ja różowego używam do demakijażu oczu: na wilgotny wacik
muszę zobaczyć czy niebieski też się tak da używać
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-23 12:01:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.