Bolesny okres u 14latki ;\ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-26, 16:40   #1
Andzia0014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 14

Bolesny okres u 14latki ;\


Jestem jeszcze młodą osobą (14lat) ale już teraz mogę stwierdzić że okres tylko marnuje nam piękne dni życia. W moim przypadku dzieją się ostatnio dziwne rzeczy... W listopadzie miałam tylko 3dni miesiączki a w grudniu się wcale nie pojawił (rozumiem ze jestem młoda i nie mam jeszcze regularnie , ale to chyba ma wpływ na to co dalej napisze) za to w styczniu BYŁ- może nie obfity ale BARDZO BOLESNY.Zdarzyło się akurat tak że drugiego dnia okresu trochę zaspałam i musiałam biec na autobus no a w nim (wtedy ból się bardzo nasilił) zemdlałam,kolejnego dnia zwijałam się z bólu nie byłam w szkole i jakoś przeżyłam na tabletkach przeciwbólowych.Miesiączk uje gdzieś z 1,5roku, zawsze nie obficie,krótko ale bardzo boleśnie. Nie wiem co mam robić z bólem na który nie działają już tabletki, mam iść do lekarza czy jak? proszę o rady!!!!
Andzia0014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 16:56   #2
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

Ja pierwszy raz okresu dostałam w wieku 11 lat. Od tamtego czasu az do kiedy zaszłam w ciążę mój okres zawsze był nierególarny, trwał 3 dni i był niesamowicie bolesny. Ja na początku jeszcze nie znałam środków przeciwbólowych, więc mniej więcej co miesiąc zwijałam sie z bólu. Później cały czas "jechałam" na tabletkach. Mam jednak koleżanki ktorym równiez tabletki nie pomagają i za kazdym razem przyjeżdza do nich pogotowie na zastrzyk. Chcę przez to powiedzieć,że bóle miesiączkowe niestety przezywa większość z nas, ale według mnie najlepiej będzie jesli odwiedzisz lekarza.
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 08:58   #3
Andzia0014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 14
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

Dziękuje za rade. No jeśli pójdę do ginekologa to napewno do prywatnego i nie ma mowy o żadnym fotelu ale czy lekarz mnie niewyśmieje że w takim młodym wieku z takimi problemikami przychodze?
Andzia0014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 09:19   #4
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

Cytat:
Napisane przez Andzia0014;
Dziękuje za rade. No jeśli pójdę do ginekologa to napewno do prywatnego i nie ma mowy o żadnym fotelu ale czy lekarz mnie niewyśmieje że w takim młodym wieku z takimi problemikami przychodze?
Andziu odwiedź, ginekologa.Na pewno coś doradzi.Możesz być pewna że Cie nie wyśmieje.To nie jest probliemik Andziu,jeśli coś Cię boli lub niepokoi idź do lekarza,będziesz spokojniejsza.Tak to już mamy ,my kobiety z tymi okresami.Niektóre z nas przechodza ten czas lagodniej a niektóre jak pisze Kociulek wymagają interwencji lekarza jeśli ból jest silny.Będzie dobrzeNapisz jak po wizycie ,co powiedział ginekolog.
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 09:19   #5
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

Cytat:
Napisane przez Andzia0014 Pokaż wiadomość
Dziękuje za rade. No jeśli pójdę do ginekologa to napewno do prywatnego i nie ma mowy o żadnym fotelu ale czy lekarz mnie niewyśmieje że w takim młodym wieku z takimi problemikami przychodze?
Nie. Nie wysmieje. Jesteś kobietą młodą, mającą problem. Zawsze mozesz poprosic mame, starsza siostre, ciocie aby z Tobą poszla.
Ew. mozesz znalezc tzw. ginekologa dzieciecego o ile jest w Twojej okolicy.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 09:44   #6
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

moja koleżanka z grupy na studiach, to przed okresem parę dni i po nim parę dni to ledwo żyje..jak ma okres to się cały dzień prawie nie odzywa, bo zaczęłaby jęczęć na całą uczelnię jak mówi..żadne tabletki jej nie pomagają..moja ciocia też tak miała, że mdlała praiwe na ulicy i chodzić czasem aż nie mogła! ale po ciążach i tab.antykoncepcyjnych jej przeszło..nie bój się badania ginekologivcznego, lekarz musi Cię zbadać od środka by wiedzieć skąd ten ból, może to jest mało przyjemne ale jak powiesz lekarzowi że to twoja pierwsza wizyta to powinien być ostrożny..może masz jakieś zrosty, albo coś co sprawia że ten ból jest taki silny? ja np jak miałam zapalenie przydatków to okres to był koszmar, ból nie do zniesienia, leki pomogły na bóle okresu, na bóle jajników nie.. wybierz się z mama do lekarza, niech z nim pogada, ale jak dojdzie do badania, to jepiej niech wyjdzie, będziesz bardziej komfortowo się czuła..idź do lekarza i zbadaj się, żeby Ci już nic nie dolegało, nie w takim stopniu..możesz wypróbowac lek rozkurczowy "buscopan" nie pamiętam czy jest na receptę, ale kedyś brałam i bardzo pomógł, przy zapaleniu pęcherza także, nie boli po nim długo..trzymaj się i daj znać co lekazrz powiedział!
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 15:34   #7
Andzia0014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 14
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

DZIEKUJE JESTEŚCIE KOCHANE ZE TAK WSPIERACIE ale sprawa niejest taka prosta. Mówicie 'idz z mamą 'ale ona zginęła w wypadku samochodowym gdy mialam 8 lat. Musze poprosić ciotkę chyba choc bardzo niechce zwierzac sie jej z takich problemów ale niemam innego wyboru...
Andzia0014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-29, 16:44   #8
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

Cytat:
Napisane przez Andzia0014 Pokaż wiadomość
DZIEKUJE JESTEŚCIE KOCHANE ZE TAK WSPIERACIE ale sprawa niejest taka prosta. Mówicie 'idz z mamą 'ale ona zginęła w wypadku samochodowym gdy mialam 8 lat.

Cytat:
Musze poprosić ciotkę chyba choc bardzo niechce zwierzac sie jej z takich problemów ale niemam innego wyboru...
Zawsze możesz iść z tatą o ile nie jest on wstydliwy i masz z nim dobry kontakt. Może to nawet być sąsiadka. Musi to być osoba dorosla, ktorej ufasz, i która w odpowiednim momencie podniesie cie na duchu.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 16:58   #9
Baba_Jaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 26
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

hmmm welug mnie to moze byc nawet dobra kolezanka która wesprze na duchu, z tego co wiem to nie jest chyba potrzebna zgoda dorosłego na badanie i konstultacje ginekologiczne, głowa do góry lekarz na pewno pomoze
Baba_Jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 14:57   #10
Andzia0014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 14
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

Dobra mam 2 warianty. 1 isc z tatą do prywatnego ginekologa ( moj tata jest kochany wyrozumiały i spox), 2 z kumpelą normalnie do przychodni. a i jeszcze niewiem czy ja mam czekac az dostane czy isć teraz? chyba lepiej jak dostane to bede mogła lepiej opisac ból itd nie?
Andzia0014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 18:29   #11
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

Cytat:
Napisane przez Andzia0014 Pokaż wiadomość
Dobra mam 2 warianty. 1 isc z tatą do prywatnego ginekologa ( moj tata jest kochany wyrozumiały i spox), 2 z kumpelą normalnie do przychodni. a i jeszcze niewiem czy ja mam czekac az dostane czy isć teraz? chyba lepiej jak dostane to bede mogła lepiej opisac ból itd nie?
Idz z tata i na pewno nie wtedy gdy bedziesz miala okres, bo jesli bedzie potrzebne jakies badanie to nie zrobia go wtedy.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-31, 19:16   #12
Andzia0014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 14
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

ale jak moze wyglądac to całe 'badanie'?
Andzia0014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 19:52   #13
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

Cytat:
Napisane przez Andzia0014 Pokaż wiadomość
ale jak moze wyglądac to całe 'badanie'?
Wskoczysz na fotel, a pani doktor zerknie na ciebie ;P
Ew. moze tego nie robic, to zalezy. Mnie na pierwszej wizycie (13 lat) od razu pani doktor obejrzala. Bac sie balam zanim wskoczylam na "samolocik" pozniej sie smialam z tego strachu.

Nie masz sie czego obawiac, lepiej idz i poddaj sie wszelkim "torturom" takim jak badanie na "samolociku", usg czy pobranie krwi, lepsze to chyba niz comiesieczna meka i duze ilosci srodkow p.bolowych?
Przechodzilam to samo co Ty, uwierz. Tylko że ja do tego mialam nieslychanie nieregularne miesiaczki, i to od 8-9r.z. nie fajnie bylo sie z tym męczyć. Za to jak Pani doktor sprawdzila wszystko i "wkroczyla do akcji", to duuuzo mniejszy bol i to regularny mi to wszystko zrekompensowal.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 18:42   #14
Andzia0014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 14
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

no dobra przekonałyście mnie. boje sie ale to nic...trzeba sie wybrać!
Andzia0014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 19:38   #15
Anabell:)
Raczkowanie
 
Avatar Anabell:)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Olecko:)
Wiadomości: 147
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

ja tez mam taki bolesny okres..i to juz od paru lat..zdazylam sie przyzwyczaic..i od razu kiedy zaczyna mnei bolec to po prostu biore bardzo silne ale skuteczne tabletki i po 5 min jak reka odjal..u mnie akurat to jest chyba normalne..bo moja mama tez ma takie problemy..myslalam tez o wizcycie u ginekologa ale z tegop co wiem to on tylko przepisze ci tabletki ktore zmniejsza bol...
Anabell:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 20:15   #16
kwiatek28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 21
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

czesć! nie martw sie tymi bolesnymi miesiaczkami, ja w twoim wieku tez miałam takie baaardzo bolesne i duze, miałam takie bole ze kreciło mi sie w głowie a z bolu było mi słabo, wymiotowałam itp. strasznie sie meczyłam kazdy miesiac dla mnie był koszmarem, przestałam cierpiec kiedy lekarz w wieku 20 lat przypisał mi tabletki, dzisiaj juz nie biore ale tez nie mam juz takich boli! wiec głowa do gory i trzymaj sie!--- do Andzi
kwiatek28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 20:25   #17
kwiatek28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 21
Talking Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

s
Cytat:
Napisane przez Andzia0014 Pokaż wiadomość
Dobra mam 2 warianty. 1 isc z tatą do prywatnego ginekologa ( moj tata jest kochany wyrozumiały i spox), 2 z kumpelą normalnie do przychodni. a i jeszcze niewiem czy ja mam czekac az dostane czy isć teraz? chyba lepiej jak dostane to bede mogła lepiej opisac ból itd nie?
----- nie martw sie bedzie dobrze , tylko wybierz z głowa dobrego ginekologa , ja pierwszy raz poszłam nie wiedzałąm dobrze kim jest ten lekarz, bracował w przychodni, okazało sie ze to był okropny pomysł bo facet potraktował mnie fatalnie, nic nie wytłumaczył, nie powiedział nawet ze skonczył badanie tylko odszedł a ja musiałam sam sie zapytac czy juz, pozniej krzyczał na mnie z byle powodu po chwili wyszedł a ja znowu nie wiedziałam o co chodzi czy mam siedziec czy wyjsc, po jakis 15 minutach wocił i wypisał mi recepte-- a to chodziło o zwykle zapalenie krote miałam, miałam straszny uraz do takich lekarzy, po pewnym czasie jeszcze poszłam do przychodni do innych ale to tez nie był dobry pomył, teraz tylko prywatnie i jestem zadowolona , nikt nie trakuje mnie zle, tylko bardzo sympatycznie miło,i napewno bez stresowo!
kwiatek28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 10:39   #18
Andzia0014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 14
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

do kwiatek28- boze!!!!jaki perfidny lekarz! !@#$%^%^*&*(&)( az mnie zgieło jak to przeczytałam ...niema co ide do prywatnego.
do anabell- a te tabletki co mowisz ze pomagają ci na bol to jakie to są? przepisał ci je lekarz?
bo ja wyprobowalam chyba wszystkie srodki przeciwbolowe i nic;\
Andzia0014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 11:43   #19
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

Cytat:
Napisane przez Andzia0014 Pokaż wiadomość
do anabell- a te tabletki co mowisz ze pomagają ci na bol to jakie to są? przepisał ci je lekarz?
"przestałam cierpiec kiedy lekarz w wieku 20 lat przypisał mi tabletki, dzisiaj juz nie biore ale tez nie mam juz takich boli!" Chyba chodzi o anty.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-04, 12:40   #20
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

chyba jestem ta szczesciara ktora ma nie odczuwalny jesli chodzi o bol okres.
No coz... tabletki przeciw bolowe nie dzialaja? sprawdz czy wszystkie. na mnie dziala tylko ibuprom jak cos mnie boli
natural-love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 12:58   #21
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

tez mam bolesne miesiaczki.zwykle 2dni to zwijanie sie z bolu,wymioty itp.4 razy ladowalam na pol przytomna na izbie przyjec w szpitalu.jak poszlam do ginekologa to okazalo sie ze sa przeciwskazania do tabletek antykoncepcyjnych.wiec biore silne przeciwbolowe: ketonal i movalis.nawet pomagaja
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 13:14   #22
chmurka.pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 487
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

Ja mam 18 lat , miesiączkuję od 3 lat. Miesiączki mam regularne , ale niestety też tak bolesne , że czasami mdleję. Tabletki nie pomagają. Czuje się wtedy taka ciężka , obolała tam.Macica mnie boli. A jak wypływa krew to to czuje. Tak samo czuje jak złuszcza mi się macica... wszystko po kolei , okropne to jest! A jak boli to kładę się z nogami do góry i mniej boli
chmurka.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 22:52   #23
gwiazdka**
Przyczajenie
 
Avatar gwiazdka**
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 13
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

h
Cytat:
Napisane przez Andzia0014 Pokaż wiadomość
no dobra przekonałyście mnie. boje sie ale to nic...trzeba sie wybrać!
tak przepisał mi tabletki anty.. brałam moze jakies 2lata bałam sie zrezygnowac bo nie chciałam aby bole wrociły ,ale zdecydowałam sie zaryzykowac bo nawet lekarz mi powiedział ze nie moge całe zycie brac tabletek ,ale jego zdaniem bole wroca, mija rok jak juz nie biore i wcale nie mam takich boli , oczywiscie jest troszeczke,ale ciesze sie ze tak mało a nie to co było! a co dolekarzy z prywatnych to to jest moje zdanie wcale nie mowie ze inni musza byc zli, ja tylko popadłam na takichi dlatego chodze prywatnie ,bo zapłace i wiem co mi jest, mam teraz takiegolekarza ktory tłumaczy mi wszystko krok po kroku, nie spieszy sie bo za chwile ma nastepna osobe tylko przeznacza mi tyle czasu ile potrzebuje czy to jest badanie czy tez rozmowa i porada, wiec zycze kazdemu aby znalazł takiego lekarza ! buziaki
gwiazdka** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 12:16   #24
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

Niestety,co do lekarzy, to przewaznie taka jest prawda,że u prywatnego płacisz, ale przynajmniej wiesz za co. Ja na początku ciąży chodzilam normalnie na ubezpieczenie i nie byłam zbyt przyjemnie traktowana. A lekarz zamiast ze mna porozmawiać, wyjasnic wszystkie moje watpliwości przez pół godziny wypełniał jakiś papierki. Skierował mnie któregos razu na badanie USG do innej przychodni(bo on sam tych badan nie robil, tzn.nie miał odpowiedniego sprzętu). tam lekarz potraktował mnie w taki sposób,że... szkoda słów. Trafiłam do niego,bo istniało prawdopodobieństwo, że płód jest martwy. Lekarz ten nie odezwał sie do mnie ani słowem tylko po chwili wyszedł zostawiając drzwi szeroko otwarte,gdy ja nawet nie drążyłam sie jeszcze ubrać.
Teraz chodze prywatnie i nikt nie robi zadnej łaski,że mnie wogóle przyjmie. Z lekarzem umawiam sie na godzine,która dla mnie pasuje.dzięki temy nie stercze pod przychodnia od 4-5 rano,zeby tylko sie dostac do lekarza. U wczesniejszego niestey tak było. A i pożartowac obecny mój lekarz tez potrafi I tak jak napisała gwiazdka, wszystko dokładnie i spokojnie wytłumaczy, także wychodząc z gabinetu jestem uspokojona, a nie jeszcze bardziej zdenerwowana i zestresowana.
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 15:12   #25
Andzia0014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 14
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

tabletki typu ibuprom,nospa,nurofen...i tp- nie dzialaja. A WY BYŁYŚCIE U GINEKOLOGÓW FACETÓW??BOZEE!! JA BYM SIE TROCHE GŁUPIO CZUŁA...
Andzia0014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 19:06   #26
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

Cytat:
Napisane przez Andzia0014 Pokaż wiadomość
tabletki typu ibuprom,nospa,nurofen...i tp- nie dzialaja. A WY BYŁYŚCIE U GINEKOLOGÓW FACETÓW??BOZEE!! JA BYM SIE TROCHE GŁUPIO CZUŁA...
W szpitalu badała mnie kobieta-ginekolog i była strasznie niedelikatna. Mało tego po badaniu mojej koleżanki, dziewczyna niestety poroniła.. To przykre. Nie wiem jak ona moze zajmować stanowisko zastępcy ordynatora.
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 20:35   #27
gwiazdka**
Przyczajenie
 
Avatar gwiazdka**
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 13
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

v
Cytat:
Napisane przez Andzia0014 Pokaż wiadomość
tabletki typu ibuprom,nospa,nurofen...i tp- nie dzialaja. A WY BYŁYŚCIE U GINEKOLOGÓW FACETÓW??BOZEE!! JA BYM SIE TROCHE GŁUPIO CZUŁA...
mysle ze napoczatku bedziesz sie dziwnie czuła , to normalnie nikt nie lubi sie rozbierac przed facetem ktorego sie nie zna, ale pomysl ze ten lekarz oglada tyle dziennie kobiet ze to nic wielkiego dla niego,jesli trafisz do dobrego lekarza to napewno powinien pomoc jesli powiesz ze jestes pierwszy raz,powinien tak z toba rozmawiac aby cie przekonac ze to nic takiego, kobieta lekarz jest własnie bardzo mało delikatna i jakos dziwne ma podejscie, ja osobiscie zle sie czuje na takim badaniu, ale ty sama musisz wybrac gdzie i kogo, bo zawsze sie znajda zwolennicy jak i przeciwnicy jednych i 2gich! napisz jak juz bedzie po badaniu ciekawa jestem jakie bedzie wrazenie!
gwiazdka** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 16:41   #28
Andzia0014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 14
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

A w jakim wieku byłyście pierwszy raz u ginekologa???
Andzia0014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 17:05   #29
chmurka.pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 487
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

Ja mam 18 lat i jeszcze nie byłam , ale pasuje iść...
chmurka.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 17:06   #30
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Bolesny okres u 14latki ;\

ja mam uraz do lekarza faceta.jak mialam 15 lat ze strasznym bolem wyladowalam w szpitalu.i ginekolog stwierdzil ze mnie zbada.byl bardzo niemily,nie mowil co robi,strasznie bolalo a panie pielegniarki na sile mnie trzymaly na fotelu.jedyne pocieszenie ze bylam polprzytomna z bolu to wspomnienie rozmazane.potem balam sie isc do lekarza prywatnie ale musialam.teraz na szczescie mam dobra pania doktor.
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.