Dermaglin-kto używał? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-25, 16:56   #1
ulotna18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 12
Question

Dermaglin-kto używał?


Słyszałam o maseczce,która walczy z celluitem . Nie wiem czy jest skuteczna...Chciałabym poznać wasze opinie(osób,które używały) na temat tej maseczki.
Jak wiele kobiet mam problem z celluitem na udach i pośladkach...Chcę się pozbyć tego dziadostwa.Chciałabym wiedzieć czy to Dermaglin może mi pomóc.:P

Z góry dzięki za odpowiedź
ulotna18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 18:49   #2
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Dermaglin-kto używał?

Jestes nowa, wiec prewnie Ci umkneło, ale opini o kosmetykach szukamy w zakłądce "Kosmetych Wszech Casów" - skrót KWC, tam dziewczyny zamieszczaja opinie o kosmetykach. Tu jest link do maseczki, któa Cię interesuje https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...ellulitowa.htm
Niestety puki co jest tylko jedna opinia. Ja tej maseczki nie uzywałam. Uzywałam maseczek glinkowych do twarzy tej firmy i bylam barddzo zadowolona. Skłąd tej Twojej maseczki jest ładny wiec warto spróbowac, ale powiem jedno: NIC NIE DA RADY SOBIE Z CELLULITEM TAK JAK SPORT. Poruszaj sie, ćwicz w domu, pobiegaj - zobaczysz, może sie zmniejszyc tak, że bedzie ledwo widoczny.

.. i wiecej cytrusów w diecie
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 13:29   #3
ulotna18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 12
Dot.: Dermaglin-kto używał?

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Jestes nowa, wiec prewnie Ci umkneło, ale opini o kosmetykach szukamy w zakłądce "Kosmetych Wszech Casów" - skrót KWC, tam dziewczyny zamieszczaja opinie o kosmetykach. Tu jest link do maseczki, któa Cię interesuje https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...ellulitowa.htm
Niestety puki co jest tylko jedna opinia. Ja tej maseczki nie uzywałam. Uzywałam maseczek glinkowych do twarzy tej firmy i bylam barddzo zadowolona. Skłąd tej Twojej maseczki jest ładny wiec warto spróbowac, ale powiem jedno: NIC NIE DA RADY SOBIE Z CELLULITEM TAK JAK SPORT. Poruszaj sie, ćwicz w domu, pobiegaj - zobaczysz, może sie zmniejszyc tak, że bedzie ledwo widoczny.

.. i wiecej cytrusów w diecie

Dziękuję za informację...nie ma to jak pomocny i miły człowiek
ulotna18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.