Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-09, 16:50   #181
tipsik1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

Cytat:
Napisane przez Hotornotka Pokaż wiadomość
tipsik1983 - zapomniałaś o innych formach przedstawiania dowodów...
Tzn?
tipsik1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 16:53   #182
Hotornotka
Raczkowanie
 
Avatar Hotornotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 63
GG do Hotornotka
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

HA HA HA !!!! NO REWELACJA... Aj... nieładnie...

Pani: tipsik1983, Memomarker01 oraz sławetna stein333 dziwnym trafem prawdopodobnie piszą z tego samego komputera... BUHA!
A już z pewnością z tego samego adresu IP (nie podaję, bo i po co i tak ktoś nie z Gliwic nie wiedziałby o co chodzi),
oj Panie... chyba nie znacie się na komputerach a szkoda, bo takiej wpadki by nie było... i co teraz?
Swoją drogą co Pani tipsik1983, która jest z Jaworzna robi na gliwickim numerze IP :conf used:
Hotornotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 16:59   #183
tipsik1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

To bardzo ciekawa teoria:P czyżby kolejny sposób na wybronienie się???? Z tego samego IP jest jeszcze anick 88 i tesss32- bo wszystkei zauważyłysmy coś podejzranego w tym
tipsik1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 17:04   #184
Hotornotka
Raczkowanie
 
Avatar Hotornotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 63
GG do Hotornotka
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

chyba nie wiesz o czym mówię i co to jest adres IP. a może wiesz - to wyjaśnij to pojęcie i jak znalazł się on w komputerze u osoby z Jaworzna? He?
Hotornotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 17:05   #185
Memomarker01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

Alem się uśmiała. Na gazetaforum.pl jest Ip *.centrum.gliwice.pl co świadczy tylko o posiadaniu internetu z Void Optical. Gdybyś chciała wiedzieć, to praktycznie całe centrum ( ul. Zwycięstwa, okolice rynku, a nawet palcu krakowskiego) mają internet od tego operatora:P I kto tu się nie zna na komputerach
Memomarker01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 17:08   #186
Hotornotka
Raczkowanie
 
Avatar Hotornotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 63
GG do Hotornotka
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

ta... i pewnie w Jaworznie tez jest
Hotornotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 17:13   #187
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

to akurat łatwo mozna sprawdzić. trzeba zglosic zly post na naszym forum jako trolla, a administrator zna adres IP.. jesli rzeczywiscie jest ten sam, oba konta zostana pewnie zablokowane...
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 17:13   #188
tipsik1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

Głupota ludzka granic nie zna...........a skąd ty masz informację, że ja jestem z Jaworzna?? Wnioskujesz to po tym, że tam u dziewczyny robię tipsy??? Jak pojadę do fryzjera do Krakowa to będę z Krakowa? Jak będę dojeżdżała na studia do Raciborza i tam spędzała czas to będę z Raciborza?- śmieszne!! Poza tym gdybym była ta samą osobą co stein333 to bym tu an tobie suchej nitki nie zostawiła i na pewno nie napisałabym, że tipsy na zdjęciach są okropne:P
tipsik1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 17:25   #189
Hotornotka
Raczkowanie
 
Avatar Hotornotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 63
GG do Hotornotka
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

tipsik1983 - a co masz wpisane w katalogu gg z którego do mnie pisałaś? Oj nie będę się z Wami dziewuszki kłócić, bo to co zrobiłyście świadczy tylko o waszej "trójstronnej" głupocie

anick88 - ja wiem, że one piszą z tego samego adresu IP - już to sprawdziłam wysypały się na forum gliwice, w którym akurat wszystkie 3 w tym samym czasie się znalazły :P Podałabym Ci do tego wątlu linka, ale jak domniemam jest to zabronione :P
Hotornotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 17:32   #190
tipsik1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

Śmiechu warte i tyle. Mam w katalogu GG Jaworzno bo tam sie uczę w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej i tam spędzam większość czasu. Może mam zeskanować tu swoją legitymację studencką?? To, że w każdym doszukujesz się jakiegoś oszustwa świadczy tylko o tym, że miałam rację mówiąc że to jest podejrzane.

Morał jest 1: przyznajmy Hotornatce rację, albo w ogóle się nie odzywajmy- w przeciwnym razie będziemy oszustkami!!!!


Więcej brazylijskich seriali oglądajmy!!
tipsik1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 17:35   #191
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

hehe... paranoja...

wiem, ze jedna z pan uczestniczacych w tej rozmowie tworzyla te paznokcie, bo sie wsypala przez przypadekale...

a juz z tym numerem gg... nie wnikam po co tipsik pisal do ciebie.

dobra.. cala ta sytuacja zaczyna byc nienormalna. mialysmy ocenic tragiczne paznokcie-ocenilysmy. dalsze dociekanie kto jest kim i z jakiego adresu IP pisze nie ma sensu. dziewczyny pisza w tym samym czasie, sa dostepne w tym samym czasie, pisza innymi stylami.. mysle, ze jesli jest to jedna osoba to musialaby byc wybitnie inteligentna i cwana... jesli tak jest to... no jestem pelna podziwu... tylko nie wydaje mi sie zeby komus chcialo sie tworzyc taka intryge... mysle, ze glowna zainteresowana raczej probowalaby sie bronic wprost... chyba, ze jest psychicznie chora..
ale to juz zadanie dla specjalisty
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.

Edytowane przez anick88
Czas edycji: 2009-01-09 o 17:40
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 17:42   #192
Hotornotka
Raczkowanie
 
Avatar Hotornotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 63
GG do Hotornotka
no i co tak nagle "oby dwie" zamilkłyście? no nie gniewajcie się - fajnie, że wpadłyście na taki numer stulecia, żeby podać się za kogoś innego ) no tipsik1983 przyznam Ci rację, jak mówiłaś, że w Internecie można wszystko pisać... nie doceniłam Cię
A co do tipsów... Ty jeździsz na tipsy za 50 zł do Jaworzna a szczerze to mi by się nawet do Zabrza nie chciało jechać... nawet jeśli by je super robili za 30 zł :P
ale pewnie w Jaworznie masz ciocię, do której raz w miesiącu jeździsz

ancik88 - masz rację, ale nie mnie jest oceniać, niestety nie studiuję medycyny, chodź kiedyś przez moment wydawało mi się że tym kierunkiem pójdę

tipik1983 - gratuluję pomysłowości chodź nie wszystko dobrze wymyśliłyście :P

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2009-01-10 o 08:36
Hotornotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 17:48   #193
tipsik1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

1. Nie znikłam- jestem cały czas.
2. Jak słusznie wyżej zauważono ciekawe jakim cudem z jednego komputera moga się wypowiadać jednocześnie 2 osoby?
3. jakbyś czytała uważnie to napisałam wcześniej, że w Jaworznie studiuję i spędzam zatem sporo czasu. Tipsy robię tam, bo tam mi po prostu dziewczynę poleciła znajoma z uczelni. I zapewniam cię że specjalnie w tym celu tam nie jeżdzę.
4. Nie wiem w ogólę po co się tłumaczę
tipsik1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 17:54   #194
Hotornotka
Raczkowanie
 
Avatar Hotornotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 63
GG do Hotornotka
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

tipsik1983 - na twój punkt 4 odpowiadam: tłumaczy się winny :P
co do 1 komputera (że z niego piszecie) to wydawało mi się to zbyt śmieszne (ale jak na Was mogłoby być prawdziwe), dlatego napisałam, że na pewno wszystkie 3 piszecie z tego samego numeru IP... i znalazłyście się wszystkie 3 w tym samym czasie... a Polska jaka wielka przecież :P
Hotornotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 17:54   #195
tipsik1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Zaraz pewnie padnie zarzut jakim cudem studiuję skoro jestem urodzona w 1983 roku:P- otóż nie poszłam an studia od razu po maturze:P

Cytat:
Napisane przez Hotornotka Pokaż wiadomość
tipsik1983 - na twój punkt 4 odpowiadam: tłumaczy się winny :P
co do 1 komputera (że z niego piszecie) to wydawało mi się to zbyt śmieszne (ale jak na Was mogłoby być prawdziwe), dlatego napisałam, że na pewno wszystkie 3 piszecie z tego samego numeru IP... i znalazłyście się wszystkie 3 w tym samym czasie... a Polska jaka wielka przecież :P
hehe tłumaczy się winny?- no być może bo ty się bardzo zaciekle broniłaś odnośnie tej całej prowokacji. Skoro byłaś na tyle sprytna że już przed zabiegiem cykałaś foty, to nic dziwnego w tym, że w każdym doszukujesz się jakiś paranoi.

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2009-01-10 o 08:36
tipsik1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 17:58   #196
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

ja akurat studiuję ... ... ... co prawda nie chce byc psychiatra... ale tak sobie mysle... moze zmienic zdanie...
poza tym sobie studiuje tez prawo.. i tak sobie mysle, ze pani marzenka musialaby byc dennie glupia, gdyby robila to o czym mowisz, bo zrobilaby sobie duuuuuze kuku w sadzie... adres IP latwo sprawdzic i mysle, ze by ja to pograzylo...hehe
poza tym juz sie pogubilam.. to nie ta dziewczyna z nickiem na M robila sobie paznokcie u pani marzenki..a nie tipsik...strasznie zgmatwane...

albo nie, wiem... to pewnie honoronatka pisze z tych wszystkich nickow i kloci sie sama ze soba.. i jest jednoczesnie pania marzenka.. akurat jej sie nudzi od kilku dni i znalazla specyficzny sposob na promocje

i jeszcze jedno... jesli paznokcie honoronatki sa dzielem tej historycznej juz pani marzenki, to mysle, ze nie ma kogo broni... ta kobita nie ma zielonego pojecia o stylizcji paznokci. z reszta ktos kto ma takowe pojecie nie kradnie cudzych prac... i to wybitnych stylistek:/
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.

Edytowane przez anick88
Czas edycji: 2009-01-09 o 18:00
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 17:59   #197
tipsik1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Cytat:
Napisane przez Hotornotka Pokaż wiadomość
Memomarker01 - żadna prowokacja dziewczyno... przecież to nie "Teraz My!" ) Robię zdjęcia przed, po i w trakcie... wszystkiego Jestem fotoholiczką - jak mówią moi znajomi i ot! taka moja prowokacja Swoją drogą super, że i koleżanka wciągnęła się w tą historię Czuję jak napięcie rośnie
"Jestem fotoholiczką" dobre sobie. A może- jestem zwykłą intrygantką?

Weszłam tu z ciekawości nad tym, w jaki sposób inne osoby poszkodowane sobie radzą z tym fantem bo ja niestety po prostu odpuściłam walkę z salonem.... Od początku podkreślałam, że nikogo nie zamierzam tu dojeżdżać i starałam się być bezstronna. Przykre jest moim zdaniem, że zostałam zaatakowana, mimo że w żaden sposób ze swojej strony Hotornotki nie atakowałam. No cóż widocznie forum nie jest po to żeby wyrażać swoją opinię.........

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2009-01-10 o 08:37
tipsik1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 18:09   #198
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

jest jest...

a swoja droga... zeby nie bylo jakim cudem... 88 to nie moja data urodzeniaale na imie mam ania
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 18:13   #199
tipsik1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

Zalogowałam się na wizażu sądząc, że można tu się czegoś dowiedzieć i wymienić opiniami w kulturalnej atmosferze. Tymczasem okazało się, że jest to miejsce, gdzie jedni drugich oczerniają, posądzają o Bóg wie jakie kombinacje... Jestem bardzo rozczarowana czymś takim i szczerze mówiąc to chyba poszukam jakiegoś innego forum, gdzie będzie można normalnie porozmawiać z innymi osobami zainteresowanymi tą samą tematyką
tipsik1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 18:22   #200
Hotornotka
Raczkowanie
 
Avatar Hotornotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 63
GG do Hotornotka
anick88 - bo ja w ogóle takim kombo jestem :P Sama poszłam do siebie zrobić sobie tipsy :P zamieściłam bloga i prowadzę go od jakiegoś czasu :P mam 5 imion w tym Marzena, tipsik... a! (swoją droga gdzie się podziała Pani Memomarker01, anick88 może ją zawołamy?) no i wogóle anick88 tez juz się pogubiłam.

Jedno jest pewne Pani Marzena vel stein333 istnieje (i to nie jestem ja) i robi takie tipsy jak przedstawiłam na fotach na pewno też mieszka w Gliwicach. Co do reszty z Jaworzna czy nie... też są po tych samych pieniądzach :p
jeśli im się te tipsiory podobają to niech sobie chodzą do tej profesjonalnej stylistki a co mnie tam... Ważne, że ja swoje zrobiłam i pozostalwiłam ślad na Internecie, że Pani stein333 nie zna się na tipach tak jak to opisuje... ukradła zdjęcia Oli? odpowiedź brzmi: tak.
No i co tu dużo mówić... zredukowała liczbę zdjęć na blogu... odp.: zredukowała do minimum zapewne :P
a czy mi ktoś wierzy czy nie... no to radzę iśc do Pani Marzeny - i taka w tym moja walka z konkurencją niech sobie do niej smiało idzie ja już na pewno nie pódę i koleżankom tez odradzę

tipsik1983 - komu Ty chcesz się usprawiedliwić? Swoje powiedziałaś...
A możesz powiedzieć na jakim salonie się przejechałaś? To było w Gliwicach, Jaworznie czy na Manhattan'ie?

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2009-01-10 o 08:40
Hotornotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 18:25   #201
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

a ja propnuje tylko zmienic watke tipsiku... prace pseudotylistek... najmniej polecane salony itd... jak sie bedziesz trzymala jednego, na dodatego dotyczacego w sumie problemu jednej osoby, to trudno pogadac o twoich problemach
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.

Edytowane przez anick88
Czas edycji: 2009-01-09 o 18:26
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 18:31   #202
tipsik1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

Ty jesteś jakaś psychicznie chora chyba. We wszystkich widzisz jakieś oszustwo, a moim zdaniem sama jesteś oszustką!!! Pokaż mi miejsce, w którym napisałam, ze zdjecia które dołączyłaś mi się podobają!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! Swoją drogą skoro do osoby, która w żaden sposób ci nic złego nie zrobiła odzywasz się w taki sposób to ciekawa jestem jak odezwałaś się do tej stylistki? Może nie bez powodu nie odbierała twoich telefonów?
tipsik1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 18:36   #203
Hotornotka
Raczkowanie
 
Avatar Hotornotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 63
GG do Hotornotka
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

spytaj się jej jak sie odezwałam to Ci powie nie, nie jestem psychicznie chora - chyba, że to osoba, która domaga się swoich praw i która nie macha ręką na stylistę, która zniszczyła jej paznokcie Pani Marzeny na pewno nie obraziłam jak już to ona mnie, co mam zachowane w korespondencji tipsiku
ale w końcu powiedz jaki to był ten salon, w którym dałaś 100 zł i też zbabrali Twoje pazurki
Hotornotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 18:55   #204
tipsik1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Jednym z salonów był salon "3style" w Gliwicach. Kobieta, która tam pracowała przyjmowała zarówno w ramach salonu jak i prywatnie w godzinach gdy salon był już zamknięty. Oprócz tego ogłaszała się tez prywatnie na allegro i świstaku i dojeżdżała do klientek. Z tego co wiem, obecnie nie pracuje już od około roku w "3style" i otworzyła swój salon gdzieś w okolicach Pszczyńskiej. Jej nicku podawać nie będę, gdyż nie zamierzam robic tu nikomu antyreklamy. Po incydencie na jednym z forów opisałam sytuację, dołączyło się inne niezadowolone dziewczyny i myślę, że tyle przestrogi dla innych wystarczy. By uniknąć nagonki takiej tu spowodowało podanie nicka "stein333" ja tamtego nie podam

Generalnie nie wiem jak nazywa się ten jej obecny salon, ale odradzam okolice Pszczyńskiej........usaty sfakcjonowana?

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2009-01-10 o 08:44
tipsik1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 19:02   #205
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

eee tam nagonki... jak ktos bedzie chcial to i tak pojdzie, bo dojdzie do wniosku, ze ktos zazdrosny zaatakowaltaka jest prawda... poza tym... za taka cene.. a co to szkodzi?

szkodzi.. tylko ludzie nie maja swiadomosci tego jak to szkodzi:/
a poprawnie wykonane paznokcie.. mrau...fantastyczna sprawa.. ja jestem zakochana nieodwracalnieuwielbiam moje paznokcietki, nikomu nie dam ich dotknac, ale kiedys placilam 140zł za seta i nie narzekalam. czemu?bo byl piekny. nie liczylo sie to, ze zaplacilam kupe kasy, ale to, ze patrzylam sobie na swoje paznokcie i myslalam "matkooo... cuuudo"
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 19:02   #206
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

Obejrzałam blog tej pani...........
Chwała bogu, że jestem po 23 godzinach pracy non stop, bo jeszcze bym skomentowała te szkaradzieństwa.

Hoto przyjedz do mnie do Krk, zrobię Ci paznokcie z prawdziwego zdarzenia.
Za free oczywiście
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 19:12   #207
Hotornotka
Raczkowanie
 
Avatar Hotornotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 63
GG do Hotornotka
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

paulakrk - jak będę jechać w stronę Krakowa to na pewno się odezwę jak za free to tym bardziej ale na żelowanie płytki, do tipsów już się zraziłam
Gdzie Ty pracujesz przez 23 h non stop?? Szkoda, że Cię nie było bo tu się toczyła ostra dyskusja, już mnie tu od psychicznych wyzywali :P a i akurat z moich Gliwic znalazły się 2 Panie, o dziwo - w tym samym czasie, o dziwo - obydwie broniły Pani M. :P To tak w wielkim, wielkim skrócie

Edytowane przez Hotornotka
Czas edycji: 2009-01-09 o 19:29
Hotornotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 19:15   #208
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

yy... chce powiedziec, ze pewna stylistka zrujnowala mi zycie tipsami... tzn tipserka to byla iii.... yyy.... nigdy do nikogo juz nie pojde ii.... yy... paznokcie fruu odpadly..tzn nie wszytkie.. niektore sa ... strasznie szpecace... ogolnie maskara porazka... takze jestem bardzo skrzywdzona...

ten post, ze nie daje nikomu dotknac paznokci..yy... ten teges... to nie ja pisalam.... to by....kto inny!!!

takze... nie wiem... ale przezywam katusze...
a tak w ogole to krakow jest piekny
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 19:23   #209
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

Cytat:
Napisane przez tipsik1983 Pokaż wiadomość
]Uważam, że ocenianie kogoś na podst. jednej opinii jest głupotą.
Ocenę wydałam na podstawie piorunującej galerii tejże pani.
To tak gwoli ścisłości.

Cytat:
Napisane przez Hotornotka Pokaż wiadomość
Memomarker01 - w chwili, której Pani M. pakowała mi sweter z wielką dziurą było już przed 21:00


Cytat:
Napisane przez Memomarker01 Pokaż wiadomość
A z innej bajki- co sądzicie o tym pazurkach?
Mizerniutko bardzo..

Cytat:
Napisane przez Hotornotka Pokaż wiadomość
ale na żelowanie płytki, do tipsów już się zraziłam
Nie pieprz głupot, jedno od drugiego niczym się nie różni

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
a tak w ogole to krakow jest piekny
Aniu Ciebie też serdecznie zapraszam!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 19:35   #210
Hotornotka
Raczkowanie
 
Avatar Hotornotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 63
GG do Hotornotka
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

No to jedziemy ale jak sie cieplej zrobi, bo teraz zamrznąć można
Hotornotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.