KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-08, 11:50   #151
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Done
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 17:07   #152
ramza3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

a

Edytowane przez ramza3
Czas edycji: 2008-12-10 o 22:32
ramza3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 21:58   #153
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez konad.pl Pokaż wiadomość
najlepiej kupić na www.konad.pl.
Masz wybór ze wszystkich produktów Konad, fajne promocje i przy większych zakupach nie płacisz za przesyłkę i pewnie jakiś gratis też dołożymy
Zarejestrowałam się w sklepie (ten sam nick, co tutaj). Nie mogę tylko znaleźć informacji o kosztach przesyłki.. ?? Jutro rano skompletuję całość i będę zamawiać
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 09:27   #154
miki1_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ostrołęka
Wiadomości: 14
GG do miki1_85
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

witam chciałam się zapytać czy maja państwo jakiś zestaw konad dla poczatkujacych, jakiś link mozna prosic, bo już dłuższy czas mam ochote na zakup konadu gdyż jest to duze ułatwienie w kierunku zdobieniadziekuje
__________________
MIKI
miki1_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 14:38   #155
Lenka917
Przyczajenie
 
Avatar Lenka917
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 8
Question Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Co myślicie o zielonym stempelku, czy jest gorszy od różowego?. Pytam bo myśle nad kupem jakiegoś zestawu Konad. Nie znalazłam nic co mi się podoba wsród tych na stronie więc skombinowałam sobie że kupie zestaw podróżny+3płytki co myślicie?? sprawdzi się??
Lenka917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 14:39   #156
Lenka917
Przyczajenie
 
Avatar Lenka917
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 8
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Noi o co chodzi z tym kodem promocyjnym przy zakupie?? Wie ktoś może? z góry dzięki
Lenka917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 22:20   #157
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

No to mam już swój zestaw.. dotarło do mnie szybciutko. Pierwsze wrażenie, jak rozerwałam paczuszkę: "jej, ile prezencików" a to każda rzecz ładnie zapakowana w pudełeczka z namalowanymi kokardkami Gratis dostałam katalog produktów. Kupiłam zestaw perłowy, bo ma większy stempelek, biały lakier, i pasującą mi płytkę.. dodatkowo zamówiłam jeszcze dwie płytki, 3 lakiery do wzorków w moich ulubionych kolorach, i utrwalający lakier I kryształki malutkie Swarovskiego, jak szaleć to szaleć

Pełna emocji ustawiłam wszystko na stole.. posmarowałam płytkę lakierem, pociągnęłam czyścikiem i.. porysowałam płytkę nie wiem, za mocno nacisnęłam?? nie pod tym kątem??? nie będą przeszkadzać te rysy?? żeby mi się tylko nie odbijały na stemplu razem z wzorkiem
Zanim co, przycisnęłam stempel do wzorka i.. nic. nic się nie odbiło, chyba lakier już zasechł. ok.. trzeba czymś to oczyścić.. a mam same zmywacze do lakierów pielęgnujące z oliwkami, a przecież trzeba to zmatowić i odtłuścić.. ok.
Poleciałam do Careffoura i kupiłam zmywacz bez olejku..
Rozłożyłam się ponownie na stole z moimi cudami, położyłam krótką instrukcję obok, czytam, a tam jest napisane.."aby uzyskać pożądany efekt... a następnie przetrzeć zmywaczem bezacetonowym. Jego powierzchnia nie może być tłusta...". Super. A ja właśnie przed chwilą kupiłam ogromną butlę acetonowego!

Odkręciłam buteleczkę zmywacza bezacetonowego, wzbogaconego nieszczęsną oliwką, żeby chociaż trochę oczyścić płytkę i czyścik. Oczyściłam, ale zmywacz mi się rozlał w malowniczą plamę na granatowym obrusie.. już jest w pralce, zobaczymy, czy plamy nie będzie.

Na dzisiaj mam dosyć. Zauważyłam tylko, że gumka ze stempelka po gwałtownym pocieraniu o dłoń potrafi wylecieć.. nie wiem, dlaczego nie jest na stałe??

eee...mimo pierwszych niepowodzeń i dzisiejszego jakiegoś małego pecha, czekam na jutrzejsze próby, tylko z rana zakupię jakiś bezacetonowy, bezolejkowy zmywacz


Ramza, Lenka: przy zakupie w sklepie dostaje się kod promocyjny, który wpisuje się przy składaniu następnego zamówienia. Wtedy jest jakiś rabat pewnie..
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez naila
Czas edycji: 2008-11-14 o 22:26
naila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 22:31   #158
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Hehe...niezłe przeżycia

A gumki nie ma potrzeby energicznie pocierać. Wystarczą 2-3 delikatne ruchy
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 22:33   #159
Acik88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 867
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Nie ma to jak milo spedzony dzien
Acik88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 00:10   #160
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Naila
Gumka nie jest przymocowana na stałę, żeby stempel dało sie utrzymać w czystości. Jeżeli masz czyścik z metalową końcówką to za każdym razem, gdy go użyjesz pozostawi rysę na płytce- polecam czyścik z plastikową końcówką (ja miałam w zestawie 2 z metalową i 1 z plastikową) Chociaż ktoś wspominał, że kartą (telefoniczną, bankomatową itp.) też da się czyścić nierysując płytki.
Jeżeli chodzi o zmywacz. Da się użyć taki ze składnikami natłuszczającymi, ale wtedy średnio 1 na 3 wzorki się nie chce odbić (z powodu niedokładnego odtłuszczenia płytki albo stempla- mam to już przetestowane), wystarczy użyć odtłuszczacza (nawet spirytus salicylowy się nada) Ale wtedy trzeba odtłuścić płytkę i stempel ->robienie wzorka-> zmywasz zmywaczem resztki lakieru ze stempelka, czyścika i płytki -> przecierasz wszystko dokładnie spirolem i od nowa cała zabawa 2x więcej zużytych wacików i 2x więcej czasu zajmuje to wszystko.
Jeżeli chodzi o zmywacz, polecam z EF (zapłaciłam 25zł za 1 litr ) on nie ma w sobie składników natłuszczających i ślicznie pachnie zwłaszcza truskaweczka
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 09:51   #161
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Dzięki dziewczyny za wsparcie

Paulakrk, mam napisane na kartce, że gumkę należy pocierać przez 1 min. Nie wytrzymałam tej minuty, ale pocierałam dzielnie co najmniej kilkanaście razy - chyba dobrze 'zmatowiłam', bo gumka stała się dość szorstka i wyskoczyła z trzonka

Oblabobla niestety nie mam czyścika z plastikową końcówką metalowa rysuje płytki, co mi się nie podoba Spróbuję z kartą bankomatową Tylko to trochę frustrujące jest, w sumie płaci się niemałą kwotę, a dostaje się produkty, które się niszczą nawzajem..
Zainteresowałaś mnie zmywaczem EF, gdzie go można kupić, bo nigdzie takiego nie widziałam??

Kupiłam w sobotę zmywacz acetonowy bez oliwki, o zapachu czekolady Już na spokojnie spróbowałam poprzecierać wszystko jak należy i ... WYSZŁO! To na pewno przez tą czekoladę, mm.. Im dłużej robiłam, tym lepiej mi wychodziło, czyli ćwiczenia czynią mistrza..
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 14:31   #162
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Oblabobla niestety nie mam czyścika z plastikową końcówką metalowa rysuje płytki, co mi się nie podoba Spróbuję z kartą bankomatową Tylko to trochę frustrujące jest, w sumie płaci się niemałą kwotę, a dostaje się produkty, które się niszczą nawzajem..
Zainteresowałaś mnie zmywaczem EF, gdzie go można kupić, bo nigdzie takiego nie widziałam??

Kupiłam w sobotę zmywacz acetonowy bez oliwki, o zapachu czekolady Już na spokojnie spróbowałam poprzecierać wszystko jak należy i ... WYSZŁO! To na pewno przez tą czekoladę, mm.. Im dłużej robiłam, tym lepiej mi wychodziło, czyli ćwiczenia czynią mistrza..
To, że czyścik rysuje, nie ma wpływu na odbijanie wzorków Tak jak rysa na samochodzie nie ma pływu na to jak nim się jeździ Zmywacz możesz kupić na stronie EF www.eurofashion.com.pl Odradzam używanie zmywacza z acetonem, bo ma niekorzystny wpływ na kondycję paznokci. Nie czyściłam gumek ani czyścika zmywaczem z acetonem, więc nie wiem czy może je uszkodzić, czy nie (w końcu są zrobione z plastiku).
Pozdrofki
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 16:14   #163
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Przy odtłuszczeniu stempelka, płytki i powierzchni paznokcia 2-3 "ruchy trące" w zupełności wystarczają
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 14:15   #164
konad.pl
Raczkowanie
 
Avatar konad.pl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 102
Lightbulb Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Witam dziewczyny,


Wykonywanie wzorków metodą KONAD jest naprawdę fajne i szybkie, a nasze produkty są gwarantowanej jakości, zatem nie ma się co dziwić, że zanim zaczniecie na nich pracę są dobrze zabezpieczone [natłuszczone].

Wykonujemy na tych samych płytkach rocznie po kilkadziesiąt tysięcy wzorków na pokazach, targach, prezentacjach, szkoleniach. Wszyscy u nas pracujemy na czyściku z metalową końcówką, wg mnie zbiera dokładniej, ale to też kwestia preferencji. Nie zalecam kart bankowych itd.. bo się rozwarstwiają a druga rzecz, że we własnych i swoich Klientek oczach.. traci się na wiarygodności. Do pracy należy mieć porządny sprzęt.

Powierzchowne ryski na płytkach nie mają żadnego znaczenia! Nasze płytki demo są powierzchniowo bardzo porysowane, a mimo to odbijamy 100 na 100 wzorków .. zresztą nie są to jakieś rowy mariańskie tylko mikro ryski, które nie robią nic złego naszym płytkom z utwardzanej, szlachetnej stali.. a wzorki są grawerowane laserowo na jedynie właściwą głębokość więc też nic się im nie dzieje.


Co do problemów z odbiciem wzoru na nowym stemplu, ja zawsze jak potrzebuje coś szybko pokazać, a nie mam swojego dema to przecieram dosłownie kilkanaście razy palcem i już mogę pracować. Sądze, że raczej to była kwestia odbijania wzoru na stemplu - pamiętajcie o ruchu na tzw. kołyskę i odbijamy jeden raz na stemplu a drugi już na paznokciu też na kołyskę.

Każda z nas wcześniej czy poźniej łapie o co chodzi..jendym to przychodzi w kilka minut innym potrzeba więcej czasu... to jak z jazdą przysłowiowym ...::blabobla:::... samochodem Trzeba wyczuć wspomaganie, hamulec i sprzęgło.. a potem się już na to nie zwraca uwagi bo się robi samo

Mam nadzieję, że pomogłam.

Pozdrawiam
Kasia
konad.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 14:53   #165
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez konad.pl Pokaż wiadomość
zresztą nie są to jakieś rowy mariańskie
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 16:43   #166
Lenka917
Przyczajenie
 
Avatar Lenka917
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 8
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

zamówiłam zestawik, 3 płytki jutro ide wpłacic na poczte pieniążki i czekam na przesyłke...Już nie mogę się doczekac
__________________
Zanim spotkałam Cię,Stroiłam się,
Dobierałam strój.Abyś, gdy
Gdy mnie tylko poznasz,Cały mi się oddał,
Już wtedy potrzebowałam Cię.Abyś mnie ochronił,
Bo tylko w Twojej dłoniZnaleźć mogłam ciepło, aby kwitnąć tak Dla Ciebie I tylko Twoją być.
Lenka917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 16:58   #167
Lenka917
Przyczajenie
 
Avatar Lenka917
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 8
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Paulakrk widziałam twoje dzieła na stronie Konada śliczne są. Najbardziej przypadły mi do gustu czarne szpice. A ten wzorek z której jest płytki????
__________________
Zanim spotkałam Cię,Stroiłam się,
Dobierałam strój.Abyś, gdy
Gdy mnie tylko poznasz,Cały mi się oddał,
Już wtedy potrzebowałam Cię.Abyś mnie ochronił,
Bo tylko w Twojej dłoniZnaleźć mogłam ciepło, aby kwitnąć tak Dla Ciebie I tylko Twoją być.
Lenka917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 18:23   #168
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Jejku jejku!!!Alez tu cudeńka..Ja też bym chciała..Jak to zrobić żeby spróbować?
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 13:08   #169
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

byłam wczoraj na targach w spodku w Katowicach iiiiiiiiiiiii natrafiłam na stoisko KONAD - nareszcie mogłam pomacać i złożyć sobie obietnicę, że kolejne zakupy to właśnie zestaw konad .. wiem juz nawet które płytki
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 10:50   #170
Lenka917
Przyczajenie
 
Avatar Lenka917
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 8
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Hej! Zamawiałam kilkia dni temu zestawik z Konada dostałam tylko potwierdzenie zamównienia, wczoraj przelałam pieniązki i nastała cisza. Dostane jakiekolwiek dodatkowe informacje na e-maila??
__________________
Zanim spotkałam Cię,Stroiłam się,
Dobierałam strój.Abyś, gdy
Gdy mnie tylko poznasz,Cały mi się oddał,
Już wtedy potrzebowałam Cię.Abyś mnie ochronił,
Bo tylko w Twojej dłoniZnaleźć mogłam ciepło, aby kwitnąć tak Dla Ciebie I tylko Twoją być.
Lenka917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 20:12   #171
konad.pl
Raczkowanie
 
Avatar konad.pl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 102
Lightbulb Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Witam,

Lenka917

takie pytanie nalezy wyslac do obslugi sklepu na adres: zamowienia@konad.pl

Pozdrawiam
Kasia
konad.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 20:15   #172
konad.pl
Raczkowanie
 
Avatar konad.pl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 102
Smile Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

....

a tak wogole to wlasnie pojawily sie nowe plytki!

http://www.konadnail.pl/nowosci.php

Co myślicie o nich... i jak się podobają

Pozdrowionka
Kasia
konad.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 22:00   #173
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Baletniczka wygląda śwetnie!!

Ale bardziej jestem ciekawa tych zeli...
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 22:22   #174
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

A mam pytanie:

Będziecie na targach 7 gru w Wawie??
Będą wszystkie płyki i jakieś promocje??

Jestem też ciekawa, czy zespołowi KONAD podobają się moje stemplowania??
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 23:23   #175
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Ja również jestem ciekawa tych żeli Dostałam PW, że otrzymam "próbny" żel, ale jak dotąd nic do mnie nie dotarło a już sporo czasu minęło. Więc ponawiam pytanie o cenę miniaturek-próbek
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 16:49   #176
konad.pl
Raczkowanie
 
Avatar konad.pl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 102
Smile Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Witam,

Mikołaj już jedzie żele powinny być już wysłane.
Zdążyliśmy już trochę opinii zebrać na ich temat.
Generalnie są one bardzo pozytywne

Dla niecierpliwych, w sklepie jest cały dział żele i za niedużą kwotę można je wypróbować:

http://www.konadnail.pl/index.php?view=46

Zapraszam!

Pozdrowienia
Kasia
konad.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 18:12   #177
Zizione
Raczkowanie
 
Avatar Zizione
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 321
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

W końcu też sobie zamówiłam stempelki razem z płytką mikołajkową

I już się nie mogę doczekać kiedy dojdzie Mam milion pazurkowych wizji
__________________
69.68.67.66.65.64.63,62.61.60.59.58.57.56

Mój nałóg
HOWRSE
Zizione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 18:12   #178
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Bardzo zaciekawily mnie zelki kolorowe. Cena jest bardzo ochocza wiec czemu nie? Poczekam na opinie naszych forumowiczek i jesli spelnia moje oczekiwania to jak najbardziej sie skusze
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 10:09   #179
konad.pl
Raczkowanie
 
Avatar konad.pl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 102
Smile Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Witam,


KattiePL

pewnie, że się zdjęcia spodobały!!
Zresztą wszyscy powinni pooglądać

Galeria:
http://www.konadnail.pl/galeria.php?t=2

.. i oczywiście zapraszam wszystkich do wysyłania swoich prac wykonanych za pomocą naszych zestawów!


Pozdrawiam
Kasia
konad.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 21:53   #180
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Dzisiaj po południu zawitał do mnie Mikołaj Chciałam podziękować za żel Otrzymałam różowy, do frencha o pojemności 15g dokładnie TEN :
http://www.konadnail.pl/product.php?view=46&p=457

Już pierwsze, co mi się w nim spodobało, to fakt, że opakowanie nie jest wypełnione po brzegi. Jest mnóstwo firm, które pakują produkt po sam gwint i potem wszystko jest zaciapane żelem. Za to żelik otrzymuje pierwszy PLUS. Kolejny PLUS za sreberko, zabezpieczające, przez co nie trzeba czekać aż spłynie, bo nic nie spłynęło na gwint. Kolejny PLUS za solidne opakowanie: nie wiem czy to platik wzorowany na metal, czy też plastik pokryty warstewką metaliczną, ale wygląda na prawdę estetycznie i trwale. (dla porównania dodam, że małe żele z SF mają zakrętki, które od razu pękają na wszystkie strony, a są tylko o kilka zł tańsze ) W opakowaniach KONAD już na pierwszy rzut oka widać, że gwint w słoiczkach jest gruby i na pewno nie popęka
No to tyle o pierwszych wrażeniach przed użyciem żelu.
Oczywiście jak robię testy, to nie oszczędzam żelu pod żadnym względem. Pierwsze co zrobiłam, to wymieszałam go maksymalnie, dzięki czemu zapowietrzył się. Po krótkiej chwili wszystkie bąble zaczęły wypływać na wierzch- żel samoistnie się odpowietrzył, za co kolejny PLUS. Poziomuje się szybciutko, bardzo łatwo się go aplikuje (kolejny PLUS). Nie miałam najmniejszego problemu ze zbudowaniem krzywej C, bo jest na tyle "ciągnący", że da się go nakładać moją ulubioną techniką - czyli "niteczką w powietrzu" (PLUS). Powiem szczerze, że ma podobną konsystencję i odcień do XTREME BLUSH, ALE ładniej wygląda na paznokciu. Ma troszeczke bardziej mleczny odcień niż on i jest troszkę bardziej różowy. Jedna warstwa wychodzi na paznokciu jak 2 wastwy Inglota 166 (mój ulubiony odcień). Wygląda na paznokciu bardzo subtelnie. (nie lubię odcieni, które na paznokciu wyglądają jakbym miała zaburzenia krążenia i niedotlenienie - sine paznokcie - on do takich NIE należy - ma ciepły mleczny odcień Zdecydowanie bardziej niż na fotkach na stronie internetowej, za co również otrzymuje PLUS.
Oprócz tego utwadza się dokładnie tyle ile sugeruje producent, pachnie bardzo delikatnie. Porównałam intensywność zapachu z 6 firmami i tylko jedna ma tak samo delikatny zapachy, wszystkie inne bardziej "śmierdzą". (Wiadomo, że żel nie jest po to, żeby go wąchać, ale jak oceniać, to pod każdym względem ).

Nałożyłam go na primerze z NSI, mam nadzieję, że się będzie dobrze trzymać Utwardziłam nim narazie 2 paznokcie, z czego jeden troszkę przedłużyłam na formie, ponieważ ułamał mi się rożek na klamce od samochodu. Nie ma szans sie dopatrzyć w którym miejscu się kończy naturalny paznokieć, a gdzie zaczyna dosztukowany kawałeczek
Jak troszkę żel sobie na nich posiedzi, to dopiszę jak się trzyma


Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna Nie znalazłam żadnych minusów.

EDIT: zapomniałam napisać o błysku: Faktycznie nie błyszczy się po wyjęciu z lampy- dokładnie tak, jak deklaruje producent Nabłyszczyłam go Intense Seal`em Świetnie do siebie pasują

Jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy na temat tego żelu, to z przyjemnością dopiszę ZDECYDOWANIE GO POLECAM!
__________________

Edytowane przez ...:::oblabobla:::...
Czas edycji: 2008-12-04 o 22:04
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.