Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 174 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-14, 21:37   #5191
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Gabi2000 Pokaż wiadomość
Dzięki za info
Co do "mieszanki" jaką mi podałaś, to woda leo ma być 3%? A mixton z jakiej firmy? W jakich proporcjach je mieszać?
W poniższym poście do Patrycjiyork wytłumaczyłam wszystko, ale na wodzie 1,9%. Kolor mixtonu zależy od tego co masz teraz na głowie. Jak nie chcesz rudych reflrksów to zarzucasz niebieski........i j.w.
3% Pewnie się będzie o parę myć dłużej trzymać, ale nie wiem czy się nie "wgryzie" troszkę we włosy, raczej powinno oblepić.Dlatego poczekaj na inne opinie
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:57   #5192
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

A ja mam pytanko. Przeglądałam ten wątek wyszukiwarką i widzę, że kilka osób wrzucało zdjęcia po farbowaniu włosów Majirel 6.1 i 7.11, ale niestety po awarii serwerów już nie widać starych fotek, czy ktoś może jeszcze ma takie zdjęcie?
Zastanawiam się nad tymi dwoma kolorami, mam w tej chwili średni brąz, z resztkami mahoniu i niestety dość ciemnymi końcówkami, mam wątpliwości czy coś na nich złapie. Wprawdzie widzę, że opinie co do trwałości Majirel są podzielone ale to chyba jak co do wszystkich :P
I chciałam się zorientować, czy jedno opakowanie mi starczy jak mam włosy tak trochę za ramiona? I czy jeśli dokupię oxydant 6% zamiast 3% farba mi lepiej złapie?
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 00:52   #5193
Patrycjayork
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziękuje Ci bardzo Zyto jadę jutro do sklepu, jak "zatrudnię" jakąś koleżanką do malowania, wkleję na wątek czy mnie ochłodziło

Przyznam, że czytałam Twój post parokrotnie, z początku prawdziwa magia
__________________
Szarlotta
Patrycjayork jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 16:30   #5194
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Patrycjayork Pokaż wiadomość
....Przyznam, że czytałam Twój post parokrotnie, z początku prawdziwa magia
He!He! Posiedzisz tu dłużej i sama będziesz wiedzieć o co chodzi

Gabi2000 - dziewczyny pisały, że droższa woda z tej samej firmy co farba jest lepsza, bo łączy się lepiej.
Kiedyś fryzjerka się wypowiadała, że nie ma znaczenia i może być z innej firmy niż farba (ja mam wodę Allwaves 6%1l i leo 1l 1.9% i nie narzekam). A co do mxtonu to daj zdjęcie, albo namiar na nie jak dawałaś, to będzie można ocenić jaki kolor potrzebujesz(i z jakiej firmy, bo niektóre nie mają potrzebnych kolorów). Co do firmy to ja mam chęć zamówić sobie z Allwaves ok 15zł, bo są tanie i mają czerwony i niebieski , Schade-23 robiła też z chantal i też są ponoć dobre. Raz, dwa, dawaj fotkę
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 19:38   #5195
Buffi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 36
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cześć dziewczyny a któraś z was farbowala majirel 6,07 i 6,1 razem bo się nad ta kombinacjom zastanawiam jednak 7,22 i 7,11 zdecydowanie za jasne i mało popieli na tej głowie . Doradźcie coś ja już nie wiem co robić naprawdę .
Buffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 20:06   #5196
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Hej, wypowie się chociaż któraś na ile starczy jedna farba majirel albo welli? w sensie czy da radę na włosy za ramię?
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:49   #5197
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 713
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kala_88 Pokaż wiadomość
Hej, wypowie się chociaż któraś na ile starczy jedna farba majirel albo welli? w sensie czy da radę na włosy za ramię?
Mam włosy do wysokości biustonosza (chodzi mi o tył) i zazwyczaj biorę dwie tubki majirel. Moje włosy są bardzo wycieniowane więc radzę Ci dwa opakowania bo zawsze dać więcej na włosy niż jakby miało zabraknąć
__________________
Wszystko się zmienia jak poczujesz szczęście w swoim życiu...
M&J


fanfelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 22:13   #5198
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

znowu mam pytanie
tak jak Zyta82 radzila, zmieszalam kolleston zielony mix z oxy 1,9% 1:5, potrzymalam 5min i tak. Kolor wyszedl chlodny w swietle sztucznym, w dzien widzialam zloto. trzymalo sie 3mycia.
Chce kupic colorance 6MB i jaki mix dobrac?
A-popielaty?
o co chodzi w tych neutralights?
wiec rudy na pierwszym miejscu nadal, moje aktualne wklejam zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pgold.jpg (62,7 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC13266.jpg (64,9 KB, 275 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC13269.jpg (67,3 KB, 289 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (70,5 KB, 383 załadowań)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:13   #5199
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
znowu mam pytanie
tak jak Zyta82 radzila, zmieszalam kolleston zielony mix z oxy 1,9% 1:5, potrzymalam 5min i tak. Kolor wyszedl chlodny w swietle sztucznym, w dzien widzialam zloto. trzymalo sie 3mycia.
Chce kupic colorance 6MB i jaki mix dobrac?
A-popielaty?
o co chodzi w tych neutralights?
wiec rudy na pierwszym miejscu nadal, moje aktualne wklejam zdjecia
No to już sprawdziłaś zielony i widzisz, że troszkę zadziałał, szkoda że się tak szybko spłukał,( ale jakby nie wiadomo co wyszło to by się wypłukało). Teraz możesz, jak chcesz oczywiście zrobić na 6% i potrzymać dłużej,żeby się wgryzło (pytałam Schade-23 jak się trzyma mix na 6%, ale jeszcze nie odpisała) a Jak dalej jest złoto, to fiolet, albo od razu zieleń i fiolet na 6%. Poczekaj co Schade napisze. No i może czegoś się dowiesz o 6MB.
A te neutralights to chyba neutralizatory, to mogłoby być to!!! Ash/ash, blue/ash, green/ash, violetash
To u Ciebie green/ash, no a jak złoto wyjdzie to violet/ash, ale czy to się kładzie jak farbę to nie mam pojęcia. Trzeba dorwać w ręce palete i na odwrocie jest wszystko opisane. Hi!hi!
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 20:42   #5200
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
No to już sprawdziłaś zielony i widzisz, że troszkę zadziałał, szkoda że się tak szybko spłukał,( ale jakby nie wiadomo co wyszło to by się wypłukało). Teraz możesz, jak chcesz oczywiście zrobić na 6% i potrzymać dłużej,żeby się wgryzło (pytałam Schade-23 jak się trzyma mix na 6%, ale jeszcze nie odpisała) a Jak dalej jest złoto, to fiolet, albo od razu zieleń i fiolet na 6%. Poczekaj co Schade napisze. No i może czegoś się dowiesz o 6MB.
A te neutralights to chyba neutralizatory, to mogłoby być to!!! Ash/ash, blue/ash, green/ash, violetash
To u Ciebie green/ash, no a jak złoto wyjdzie to violet/ash, ale czy to się kładzie jak farbę to nie mam pojęcia. Trzeba dorwać w ręce palete i na odwrocie jest wszystko opisane. Hi!hi!
dzieki
to teraz czekam na opinie Shadi
tylko problem taki, ze ja nie chce robic na wodzie 6%, bo wole zmywallne te kolory niz maja sie wzerac mocno... i boje sie, ze za ciemne wyjda
no wlasnie ktos tu pisal o mix AA i zastanawiam sie czy nie pomylil z neutralizoatorami..
fiolet mialam kiedys ale wiem, ze nie wiele mi dal.
wiec ja jestem za zielenia albo niebieski?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2010-12-17 o 20:47
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 18:21   #5201
patrag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

dobra, dziewczyny, ja też czekam na szary dla mężczyzn , oby doszedł do świąt!
patrag jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 23:15   #5202
Sytuacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia/UK
Wiadomości: 207
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Moje Kochane Ekspertki
Uwielbiam czytac Wasz watek
Ja rowniez caly czas daze do idealnego brazu,zimnego najlepiej popielatego.
Aktualnie mam na glowie splukany Casting Iced Chocolade
Poradzicie mi cos?
Jestem naturalna ciemna blondynka/jasna szatynka,niebieskie oczy,jasna karnacja,rumience

Podoba mi sie ten kolorek....
http://teleshow.pl/gid,12957312,img,...n,galeria.html

Pozdrawiam
__________________
Wszystko jest iluzją,każdy jest iluzjonistą...

ART https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=490701

SZUKAM J.Podsiadlo "Wiersze zebrane"... Kontakt na priv.
Sytuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:54   #5203
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ostatnio mam mało czasu żeby tu siedzieć, więc jeśli były jakieś pytania do mnie a ja pominęłam i nie odpisałam to wybaczcie!

Te neutralights z Goldwella to nie są mixy. Mixtony są tam wypisane osobno. Sama nie jestem pewna co to takiego... Mi się wydaje, że to będą hmm... "pigmenty do blond pasemek"


Dla zainteresowanych: siedzę sobie właśnie z mieszanką Allwaves 0,1 szary dla mężczyzn i szczyptą 111 blue mix.

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2010-12-20 o 13:59
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:52   #5204
Sytuacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia/UK
Wiadomości: 207
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Ostatnio mam mało czasu żeby tu siedzieć, więc jeśli były jakieś pytania do mnie a ja pominęłam i nie odpisałam to wybaczcie!

Te neutralights z Goldwella to nie są mixy. Mixtony są tam wypisane osobno. Sama nie jestem pewna co to takiego... Mi się wydaje, że to będą hmm... "pigmenty do blond pasemek"


Dla zainteresowanych: siedzę sobie właśnie z mieszanką Allwaves 0,1 szary dla mężczyzn i szczyptą 111 blue mix.
Daj znac co Ci wyjdzie,strasznie ciekawa jestem
__________________
Wszystko jest iluzją,każdy jest iluzjonistą...

ART https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=490701

SZUKAM J.Podsiadlo "Wiersze zebrane"... Kontakt na priv.
Sytuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 19:38   #5205
Patrycjayork
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Jestem po koloryzacji, ale trochę namieszała mi pani w sklepie, więc bez zmian, poza tym, że odrost też jakiś rudawy wyszedł

zrobiłam 10c popielaty, ale nie farba tylko kobita mówiła,że coś jak mixton+ 3% woda, firmy wcześniej nie znałam:


http://www.lecher.com.pl/produkt,5,1,geneza.html

na dniach wkleję fotki, chyba, że szybciej pobiegnę do innego sklepu
__________________
Szarlotta
Patrycjayork jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 19:57   #5206
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Shadi, tak dokladnie dowiedzialam sie, ze to sa do blondow. Dowiedzialam sie rowniez, ze nie dostane 6MB, ewentualnie allegro a mi nie dojdzie do 26, bo chyba producent zmienia farby,numeracje cyz tam co, bo od wrzesnia nie moga skladac zamowienia.

Moje pytanie teraz, jak z jakoscia artego?
ogladalam dzis palte, specjalna seria nowa popieli i nawet ciakwy byl 6.1A, ale ich juz si enie miesza z mixami. Nie wiem co kupic, wolalabym jakis krem koloryzujacy... doradzcie

gdybym jednak zamowila kurierem na all, to moze by doszlo, ale znowu mam pytanie, bo ja tu w mixie zieleni nie widze, tylko sa mixy takie popielaty,perlowy,zloty,m iedziany, czerwone to jaki?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2010-12-20 o 20:11
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 08:57   #5207
patrag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Ostatnio mam mało czasu żeby tu siedzieć, więc jeśli były jakieś pytania do mnie a ja pominęłam i nie odpisałam to wybaczcie!

Te neutralights z Goldwella to nie są mixy. Mixtony są tam wypisane osobno. Sama nie jestem pewna co to takiego... Mi się wydaje, że to będą hmm... "pigmenty do blond pasemek"


Dla zainteresowanych: siedzę sobie właśnie z mieszanką Allwaves 0,1 szary dla mężczyzn i szczyptą 111 blue mix.

jak wyszło? czekamy na relacje! baaardzo jestem ciekawa.
patrag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 19:44   #5208
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Szału nie ma po tym 0,1 ale to przez moje wygórowane żądania co do popielu Ogólnie całkiem ok. Na pewno wychodzi dużo jeśniej niż np. poziom 6,1 - ten wyszedł jak poziom 4 a "szarak" dla mężczyzn właśnie jak poziom 6. Jest faktycznie szary. Taki dziwny ogólnie. Natomiast jak dla mnie bardzo naturalny. Tyle, że w moim przypadku oceniam nasadę włosów, bo reszty i tak nie farbuję (zapuszczam, chociaż kusi by obciąć na krótko, bo wygodniej) więc męczę się tak od połowy z "pięknymi" rudawymi przebłyskami, które gaszę płukankami. Więc ów "szary dla mężczyzn" uważam, że super się spisze na jaśniejszych i najlepiej - naturalnych włosach. Co do samej farby - zapomniałam, że jest naprawdę dobra jakościowo - fajnie pachnie, świetnie, kremowo się miesza i idealnie łączy z mixtonem. Ogólnie polecam - warto próbować (wszystkiego warto )

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2010-12-22 o 19:45
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 08:55   #5209
patrag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

to ja też, bo już po użyciu szarego 0.1.
Moje odczucia chyba bardziej mieszane, nie powtórzę, bo nie widzę efektu, a jeśli jest to b.słaby. Na odrostach naturalnych, "polskich mysich" złapał na... rudawo! Rozjaśnił je do ciepłego odcienia w porównaniu z naturą, która była. Użyłam 6% aktywatora. Na końcówkach jakby ciut bardziej popiel, ale daleko mu do ideału. Nie wiem, czy to kwestia za dużej mocy utleniacza, czy zbyt jasnego koloru w porównaniu z wyjściowym? Wydaje mi się, że to kolor dla tych, co mają wyjściowo średni-jasny blond. Ciemniejsze rozjaśni, albo nie da efektu. Może u shade_23 większy popiel to efekt dodania mixtonu. Generalnie po wymieszaniu kolor interesujący, taki fioletowo-szary, taki siny jasny, dawał nadzieję... wiem, że muszę ze swoimi włosami szukać czegoś ciemniejszego.
patrag jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-23, 12:53   #5210
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Hmm... No to szkoda... Fakt, że ja robiłam na 3% no i dodałam mixa niebieskiego. Ja teraz chyba kupię 6,1 do tego, po po niej kiedyś miałam świetne włosy...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 16:52   #5211
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

zakupilam dzisiaj farbe Fantasia by Fama odcien 6.1, zastanawialam sie nad artego 6.01 lub 6NP ale pani doradzila, ze te farby sa lepsze, no to skusilam sie, cenowo tansze bo 22zl, a artego 36.
w niedziele bede farbowac to zdam realcje, tylko ciagle sie zastanawiam na jakiej wodzie 1,9% czy 3%. moze dzisiaj zrobie probe na jakims pasemku, bo troche sie stresuje, ze wyjda brzydko
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 10:27   #5212
patrag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

dziewczyny, a powiedzcie, jeśli wiecie - farby drogeryjne to ilu procentowy mają aktywator? 6%? zastanawiam się nad zastosowaniem do drogeryjnej farby 3% aktywatora, co myślicie? do popielatego ciemnego blondu rzecz jasna.
patrag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 10:54   #5213
loveloca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

6% radze
loveloca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 11:33   #5214
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

szkoda ze ten szary dla mężczyzn nic nie dał, ja uwielbiam farby allwaves jestem im wierna od 2 lat i uzywam obecnie na zmiane, raz sredni popielaty blond, raz ciemny popielaty blond albo mieszanki tych kolorów, żeby ciemny pigment za bardzi się nie 'wżarł' we włosy. Teraz czaję się na farbę bez amoniaku też allwaves tylko ze nie ma popieli..
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 12:21   #5215
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
szkoda ze ten szary dla mężczyzn nic nie dał, ja uwielbiam farby allwaves jestem im wierna od 2 lat i uzywam obecnie na zmiane, raz sredni popielaty blond, raz ciemny popielaty blond albo mieszanki tych kolorów, żeby ciemny pigment za bardzi się nie 'wżarł' we włosy. Teraz czaję się na farbę bez amoniaku też allwaves tylko ze nie ma popieli..
Mimo zawodu po 0,1 też uważam te farby za jedne z lepszych Bezamoniakowe kuszą, tylko szkoda, że jakiegoś mixtonu nie ma...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 14:15   #5216
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ja po Fantasi 6.1 mam poziom 5, wiec jestem zawiedziona bardzo, ale jest chlodno, nie ma rudego, w sloncu widac lekko zloto. wiecej nie kupie, chyba, ze pociom 7, bo znowu mam w sztucznym swietle taki baaardzo ciemny braz, jak ubiore sweter czarny to widac, ze to brazowe, ale dla mnie to im blizej do czarnego niz brazu...
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:23   #5217
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Zapraszam do kontynuacji .
Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.