Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-03, 13:20   #2941
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

A czy któraś z Was farbowała albo może cokolwiek powiedzieć na temat Londy lub Garnier Orzech Laskowy?

Ostatnio widziałam u dziewczyny i miała cudny kolor! Daleko mu było do rudego a wydawało mi się że taki może wyjść.

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

tak w ogóle.... farbowałam włosy 14 listopada, nie przesadze jesli kolejna farbe zrobie jeszcze przed świętami...? mój kolor nie do końca mi się podoba... nie mogę powiedzieć że jestem zadowolona.
Matti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 15:00   #2942
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ciemno jest i nie mogę zrobić dobrego zdjęcia... wstawię więc takie, jakie mam.
kurczę, wydaje mi się, że po artego moje włosy miały zdecydowanie chłodniejszy kolor...
nie wiem zupełnie co robić następnym razem, jakie farby, no i czy wybrać oksydant 3% a nie 6?
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 21:27   #2943
neith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Seattle, USA
Wiadomości: 119
GG do neith
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Endorfina, to jest efekt mieszanki 1:1 7.11 i 5.11? Faktycznie, wyszło BARDZO ciemno, ale, moim zdaniem, też naprawdę chłodno. Kolor jest ładny i prawie na pewno wypłucze się z czasem do jaśniejszego. Swoją drogą na pewno nie jest to ciemny blond. Nie wiem, czemu farby Majirel wychodzą tak strasznie ciemno większości użytkowniczek :/
neith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 22:09   #2944
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez neith Pokaż wiadomość
Endorfina, to jest efekt mieszanki 1:1 7.11 i 5.11? Faktycznie, wyszło BARDZO ciemno, ale, moim zdaniem, też naprawdę chłodno. Kolor jest ładny i prawie na pewno wypłucze się z czasem do jaśniejszego. Swoją drogą na pewno nie jest to ciemny blond. Nie wiem, czemu farby Majirel wychodzą tak strasznie ciemno większości użytkowniczek :/
tak, tak, to ta mieszanka. generalnie to, ze kolor jest ciemny mi nie przeszkadza, bo nie oczekiwalam ciemnego blondu, tylko bardziej braz, ale farby na poz. 5 sa dla mnie za iemne, wiec celowalam w 6 i jestem zadowolona. kolor jest chlodny, ale ja marze o takim mysim
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 18:57   #2945
neith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Seattle, USA
Wiadomości: 119
GG do neith
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
tak, tak, to ta mieszanka. generalnie to, ze kolor jest ciemny mi nie przeszkadza, bo nie oczekiwalam ciemnego blondu, tylko bardziej braz, ale farby na poz. 5 sa dla mnie za iemne, wiec celowalam w 6 i jestem zadowolona. kolor jest chlodny, ale ja marze o takim mysim
Ja też marzę o mysim, czyli de facto, moim własnym naturalnym kolorze włosów. Patrzę właśnie w luterko i w świetle słonecznym widzę piękne 5-cm mysie odrosty, autentycznie szare, wręcz ze srebrnym połyskiem i wierzyć mi się nie chce, że 10-12 lat temu uważałam ten kolor za wyjątkowo nietwarzowy i zaczęłam, jak szalona, farbować włosy. Teraz od paru lat staję na rzęsach, by do niego wrócić. Kobiecie to jednak nigdy nie dogodzisz
No ale znalazłam "swoją" farbę, dość intensywnie podcinam włosy i pewnie za rok o tej porze będę mieć już tylko swój naturalny kolor.
neith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 20:21   #2946
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez neith Pokaż wiadomość
Ja też marzę o mysim, czyli de facto, moim własnym naturalnym kolorze włosów. Patrzę właśnie w luterko i w świetle słonecznym widzę piękne 5-cm mysie odrosty, autentycznie szare, wręcz ze srebrnym połyskiem i wierzyć mi się nie chce, że 10-12 lat temu uważałam ten kolor za wyjątkowo nietwarzowy i zaczęłam, jak szalona, farbować włosy. Teraz od paru lat staję na rzęsach, by do niego wrócić. Kobiecie to jednak nigdy nie dogodzisz
No ale znalazłam "swoją" farbę, dość intensywnie podcinam włosy i pewnie za rok o tej porze będę mieć już tylko swój naturalny kolor.
hehe, ja mialam takie mysie wlosy z tedencja do pieknego jasnienia latem, fryzjerzy sie zachwycali i mowili, zebym nigdy nie farbowala, nie posluchalam... teraz wydaje sie, ze odrastaja ciemniejsze, wlasnie w takim odcieniu jak mowisz, typowo zimnym odcieniu, superpopielatym
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 12:22   #2947
Gabi2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 49
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez neith Pokaż wiadomość
Ja też marzę o mysim, czyli de facto, moim własnym naturalnym kolorze włosów. Patrzę właśnie w luterko i w świetle słonecznym widzę piękne 5-cm mysie odrosty, autentycznie szare, wręcz ze srebrnym połyskiem i wierzyć mi się nie chce, że 10-12 lat temu uważałam ten kolor za wyjątkowo nietwarzowy i zaczęłam, jak szalona, farbować włosy. Teraz od paru lat staję na rzęsach, by do niego wrócić. Kobiecie to jednak nigdy nie dogodzisz
No ale znalazłam "swoją" farbę, dość intensywnie podcinam włosy i pewnie za rok o tej porze będę mieć już tylko swój naturalny kolor.
Ze mną jest tak samo - moje naturalne włosy mają taki właśnie mysi kolor, ale oczywiście kiedyś mi to przeszkadzało (jakieś 12 lat temu) więc zaczęłam te moje biedne włosy katować różnymi farbami i kolorami.
Neith, piszesz, że znalazłaś "swoją" farbę - mogłabyś mi podać, jaka to farba?

Pozdrawiam cieplutko

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
Madziunia ostatnio u fryzjerki robiłam 3/4 7.1 + 1/4 8.02 + kapkę dosłownie 5.2 i włosy wyszły baaardzo szare wręcz siwe a ja tej szarości chcę uniknąc
marta301, w lipcu pisałaś, że u fryzjerki robiłaś mieszanką: 3/4 7.1 + 1/4 8.02 + odrobinę 5.2 i włosy wyszły ci baaardzo szare wręcz siwe. Mogłabyć napisać jaka to firma? Bo w Majirel nie znalazłam odcieni 8.02 i 5.2
Gabi2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 20:15   #2948
janinka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

a co myślicie o garnier belle color odcien 20 jasny szatyn>???
janinka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 23:14   #2949
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Sklepowym farbom mówimy stanowczo NIE!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 10:55   #2950
Gabi2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 49
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczynki , a co mi wyjdzie, jeżeli zmieszam Majirela 7.11 z 6.22 (pół tego i pół tego) na wodzie 6%
Gabi2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 12:03   #2951
aleksmi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

hej dziewczynki
przeczytalam wasze cale forum probujac sie dowiedziec jaka farba najlepsza i wynika z tego ze wszytsko zalezy od tego jakie kto ma wloski i jak chwytaja kolor ...
moze to nie jest do konca na temat... ale widze ze ten watek cieszy sie duza popularnoscia
widze ze jestescie bardzo obeznane wiec licze ze mi pomozecie
ogolnie rzecz biorac chcialam pofarbowac mamie wloski, zawsze miala przerozne odcienie brazow... i zawsze jeden i ten sam problem... odrosty...
mama z racji wieku ma juz w ponad 90% siwych i jak nakladam ten braz (nie wazne czy cieply czy zimny) to zawsze te odrosty za bardzo odrozniaja sie od reszty a chcialabym zeby wygladalo to w miare naturalnie
zawsze uzywalam farby allwaves ... ale tym razem zastanawiam sie czy moze wybielic ( rozjasnic ) jej od gory duzo iloscia cieniutkich pasemek i na to nalozyc farbe ale jakas bardziej delikatna i mniej niszczaca wlosy niz te profesjonalne - jakis braz albo bardzo ciemny chlodny blond bez zadnych czerwonych i rudawych refleksow... co o tym myslicie?? a moze farbe bez amoniaku?? mogloby wyjsc cos takiego? moze wtedy te odrosty by sie az tak od reszty nie odroznialy?
prosze o pomoc i z gory dziekuje

Edytowane przez aleksmi
Czas edycji: 2009-12-07 o 12:07
aleksmi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 15:16   #2952
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez aleksmi Pokaż wiadomość
hej dziewczynki
przeczytalam wasze cale forum probujac sie dowiedziec jaka farba najlepsza i wynika z tego ze wszytsko zalezy od tego jakie kto ma wloski i jak chwytaja kolor ...
moze to nie jest do konca na temat... ale widze ze ten watek cieszy sie duza popularnoscia
widze ze jestescie bardzo obeznane wiec licze ze mi pomozecie
ogolnie rzecz biorac chcialam pofarbowac mamie wloski, zawsze miala przerozne odcienie brazow... i zawsze jeden i ten sam problem... odrosty...
mama z racji wieku ma juz w ponad 90% siwych i jak nakladam ten braz (nie wazne czy cieply czy zimny) to zawsze te odrosty za bardzo odrozniaja sie od reszty a chcialabym zeby wygladalo to w miare naturalnie
zawsze uzywalam farby allwaves ... ale tym razem zastanawiam sie czy moze wybielic ( rozjasnic ) jej od gory duzo iloscia cieniutkich pasemek i na to nalozyc farbe ale jakas bardziej delikatna i mniej niszczaca wlosy niz te profesjonalne - jakis braz albo bardzo ciemny chlodny blond bez zadnych czerwonych i rudawych refleksow... co o tym myslicie?? a moze farbe bez amoniaku?? mogloby wyjsc cos takiego? moze wtedy te odrosty by sie az tak od reszty nie odroznialy?
prosze o pomoc i z gory dziekuje
Na pewno zrobienie jasnych pasemek maskuje siwulce! Fryzjerzy polecają właśnie tę metodę. Poza tym farbując na ciemno trzeba robić to baaardzo często, bo "srebrniki" strasznie się odznaczają przy ciemnej farbie, co jest logiczne. A może lepiej, żeby mama ten pierwszy raz poszła na pasemka i poradę do fryzjera? Potem już można farbować samemu. Bez amoniaku będzie raczej kiszka, bo coś w stylu Richesse mega szybko spływa z siwych. Gamy blondów są duże i na pewno coś się znajdzie! Może coś z opalem? Bo popiele na siwych... hmmm..... to tak jakby z siwych przejść do.... siwych
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 15:54   #2953
aleksmi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

dzieki
ze zrobieniem pasemek nie bede miala problemu bo sama sobie tez rozjasniam pasemka tylko ze ja mam blond, a nigdy nie nakladalam rozjasniacza na wczesniej farbowane na brazowo wlosy i boje sie zeby rozowe nie wyszly;|
dziekuje za pomoc
aleksmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 18:37   #2954
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 101
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

cześć
cztery dni temu farbowałam włosy Marijelem 7,1.Efekt jest bardzo zaskakujący.Mam popiel jak patrze w lustro w łazience, w sypialni mam rude,a w kuchni nijakie-niby ciepły ciemny blond normalnie zwariuje.Latam od lusterka do lusterka.
Zrobiłam pare zdjęć,bo chciałam wkleic i Wam pokazac,ale to chyba nie ma sensu.Ja rozumiem,że włosy nie maja nigdy jednolitej barwy,ale taki ,,meksyk'' jaki mam teraz na głowie to jeszcze nigdy po żadnym farbowaniu nie miałam.
Dziwne dla mnie to wszystko ...i aż mi się śmiac chce z samej siebie.
Jedyna rada to tylko przenieść się na stałe do łazienki bo tam mam włosy baaardzo popielate
inny nick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 18:39   #2955
Gabi2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 49
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczynki , czy po miesznce Majirela 7.11 z 6.22 (pół tego i pół tego) na wodzie 6% nie będę fioletowa?
Może lepiej wymieszać jednak 8.11 z 5.11?
Myślałam też o takiej mieszance:
- 1/2 5.11
- 1/4 7.11
- 1/4 8.11
Chyba za bardzo kombinuję???
Ja po prostu chcę mieć "zimne" włosy - nie chcę rudości
Gabi2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 18:47   #2956
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez inny nick Pokaż wiadomość
cześć
cztery dni temu farbowałam włosy Marijelem 7,1.Efekt jest bardzo zaskakujący.Mam popiel jak patrze w lustro w łazience, w sypialni mam rude,a w kuchni nijakie-niby ciepły ciemny blond normalnie zwariuje.Latam od lusterka do lusterka.
Zrobiłam pare zdjęć,bo chciałam wkleic i Wam pokazac,ale to chyba nie ma sensu.Ja rozumiem,że włosy nie maja nigdy jednolitej barwy,ale taki ,,meksyk'' jaki mam teraz na głowie to jeszcze nigdy po żadnym farbowaniu nie miałam.
Dziwne dla mnie to wszystko ...i aż mi się śmiac chce z samej siebie.
Jedyna rada to tylko przenieść się na stałe do łazienki bo tam mam włosy baaardzo popielate
Hahah!! Skąd ja to znam!! Faktycznie... Trzeba zamieszkać w łazience. Gdybym miała wannę to luz, bo było by gdzie spać, ale mam tylko prysznic.... Chyba, że jak koń - na stojąco. No tak to już jest - wszystko zależy od światła...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 19:50   #2957
neith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Seattle, USA
Wiadomości: 119
GG do neith
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Gabi2000, moja farba to toner Colorance Goldwell odcień 7 SB (srebrny beż). Nietrwała, jak na toner przystało, ale pięknie srebrno-siwa, dokładnie, jak moje naturalne włosy.
Inny nick, masz różne włosy w zależności od lusterka i pomieszczenia? No to witaj w klubie
neith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 20:16   #2958
Gabi2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 49
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Neith, a gdzie w necie mogłabym zobaczyć paletę kolorów Colorance?
Gabi2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 21:41   #2959
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 101
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dzięki za przyjęcie mnie do klubu ,,POFARBOWANYCH INACZEJ''
Zrobiłam jeszcze raz zdjęcia i się przestraszyłam.Otóż robiłam zdjęcie (z lampą) w łazience i wyszło,że mam wściekle rude.Zrobiłam zdjęcie w przedpokoju (też z lampą) i wyszło że mam włosy szare.No paranoja!
A w dzień bez lampy jest na odwrót.
Nie wyszło mi to farbowanie,ale przynajmniej mam ubaw.
Od dzisiaj siedze cały dzień w łazience, a na noc przenosze łóżko do przedpokoju
A tak na serio jak na kolor 7,1 to wyszło dość ciemno,następnym razem zabieram się za 8,1,mam nadzieje,że następny raz juz będzie popielaty we wszystkich pomieszczeniach u mnie w domu.
Po farbowaniu włosy są błyszczące i nie zauwazyłam zniszczeń,wręcz przeciwnie wyglądaja zdrowiej.Hi.richesse wypłowiał bardzo szybko i rudzielcem byłam okropnym,do tego włosy były matowe,wyglądałam strasznie.Zostane chyba przy marijelku,może moje włosy po jasnych pasemkach potrzebuja co farbowanie się tym popielem nasycic.Mam taka nadzieje
A takie kiedyś będe mieć...

Edytowane przez inny nick
Czas edycji: 2009-12-07 o 22:23
inny nick jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 21:46   #2960
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

na.tka
jakbym czytała o swoim przypadku kilka dni temu dokładnie to samo wyczyniłam, na zrudziałe, żółtawe włoski na poziomie 7 nałozyłam 7.22 i efekt dokładnie ten sam co u Ciebie czyli bardzo ciemne i taka poświata fioletowo-bordowa ohyda ....
próbowałam zrobic sobie zdjęcie ale w obiektywie wychodzi to inaczej, bardziej mahoniowo, tez ohyda ;-)
na dodatek ta majirelka nie pokryła mi włosów równomiernie, zostały przeswity rudawe,
ogólnie jestem na "nie" i czekam teraz az mi sie to dziadostwo troche zmyje i przed świetami chce nałożyc sobie excellence 7.1
optyma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:53   #2961
jonaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Francja, Lyon
Wiadomości: 12
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

moje drogie Panie,

oj kilka dni zajelo mi przeczytanie calego posta
i baaaaardzo sie ciesze, ze go znalazlam!!!

jedna rzecz mnie jednak nurtuje: nikt ani razu nie wspomnial o majiel 9.17 very light brown mat ash reflect.... i tutaj ta 9 wydaje sie nie miec nic wspolnego z jasnoscia koloru, a .17 to metaliczny popiel.

ciekawi mnie czy ktos ten kolor juz wyprobowal?

tutal wzornik kolorow na allegro, mi sie 9.17 baaaaardzo podoba:

http://www.allegro.pl/item831617202_...ie_kolory.html

pozdrawiam i do uslyszenia

jonaaa
jonaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 15:50   #2962
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 145
GG do Lynn25
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

zakochałam się wraz z kolażanką w kolorze włosów poniżej... błagam doradźcie co zmieszać aby takie cudo uzyskać... Kupiłam już jedną farbę ale leży odłogiem w szufladzie bo chcę tylko taki kolor i żaden inny
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 16:21   #2963
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Pokaż wiadomość
zakochałam się wraz z kolażanką w kolorze włosów poniżej... błagam doradźcie co zmieszać aby takie cudo uzyskać... Kupiłam już jedną farbę ale leży odłogiem w szufladzie bo chcę tylko taki kolor i żaden inny

Rzeczywiście śliczny ten kolor

własnie zamówiłam Majirel 6,1 ciekawe co z tego wyjdzie... jestem nastawiona że wyjdzie ciemny ale to nie ważne, ważne żeby nie wyszedł rudy, miedziany, mahoniowy itp.
Matti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 18:19   #2964
jonaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Francja, Lyon
Wiadomości: 12
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Matti koniecznie wklej zdjecia! (prosze

dziewczyny pomocy, co z tym kolorem 9.17????

na palecie producenta jest napisane ze to jasny popielaty matowy braz...

jonaaa
jonaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 19:22   #2965
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

to bardzo dziwne, jak dla mnie, bo poziom 9 to nie brąz a jasny blond
poszukaj innej palety bo ta ma jakies dzikie kolory, nierealne,
optyma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 20:35   #2966
neith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Seattle, USA
Wiadomości: 119
GG do neith
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Gabi2000, w sieci nie ma żadnej dobrej palety Colorance. Średnio udana jest tu:
http://www.haircity.ch/Goldwell_neue..._Hair_City.jpg
Nie ma na niej wszystkich odcieni, w tym mojego 7SB.
Jonaaa, poziom 9 to już bardzo jasny blond, żaden tam brąz. Cała paleta pod linkiem ma bardzo dziwne kolory, moim zdaniem mające niewiele wspólnego z rzeczywistością. Kolory są zbyt intensywne w porównaniu z paletami, które widziałam. Porównajcie sobie odcień np. 9.13 z paletą tu:
http://www.vision-hair.net/catalog/p...D=1190&image=0
No różnica jest kolosalna!
neith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 09:18   #2967
kuleczka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 42
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

witajcie, mam prośbę: CZY MOGŁYBYSCIE MI NAPISAĆ JAKIE MIAŁAYSCIE DOŚWIADCZENIA Z FARUOK CHI FARBA BEZAMONIAKOWA - juz czytałam na ten temat któraś z was pisała ale nie pamietam a nie chce se cofać przez połowe watku
także prosze o info co robic - ZAMAWIAC CZY NIE- BO KOLORKI SĄ FAJNIUTKIE
pROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Waham sie by zamówić 7aa lub 8aa:d
kuleczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 14:39   #2968
jonaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Francja, Lyon
Wiadomości: 12
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

hej hej

Neith dzieki za link do palety.
Wiem oczywiscie ze poziom 9 to blond, dlatego sama bylam rowniez zaskoczona ta conajmniej dziwna paleta prezentowana na allegro...
daje spobie spokoj z tym 9.17.

poczekam az Matti sie 6.1 pofarbuje, wklei nam piekne zdjecia a potem my tez sie bedziemy na bostwo farbowac

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Neith a ty napisalas wczesniej, ze znalazlas "swoja" farbe, pochwalisz sie jaka to?
jonaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 15:37   #2969
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

[QUOTE=jonaaa;15757429]hej hej


poczekam az Matti sie 6.1 pofarbuje, wklei nam piekne zdjecia a potem my tez sie bedziemy na bostwo farbowac

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------




hahaha mam nadzieje że będą piękne będę farbować może w niedzielę, jeśli nie w tą to w przyszlym tygodniu. Mam pietra ale co tam
póki co czekam na kuriera
Matti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 19:29   #2970
neith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Seattle, USA
Wiadomości: 119
GG do neith
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Jonaaa, Colorance firmy Goldwell 7 SB.
neith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.