NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI. - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-20, 15:04   #1051
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Wow, ale rośnie ten wątek
Dziewczyny wszystkie macie powalające kolekcje !!! zizou - bosssskie te benefity!!! który najfajniejszy Twoim zdaniem? Hawa - bozio kolekcja! coldold - co to za CUDOWNA paletka beży i brązów w Twojej kolekcji???
dorzucam część mojej aktualizacji (druga wkrótce, ahhh jak ja nie cierpię tych rozjazdów, część kosmetyków mam w Poznaniu, część w Ostrowie...grrr...).
P.S. te dwa błyszczyki u dołu to takie znaleziska, nie nowe zakupy
Cudna aktualizacja Jakie odczucia po balsamie do ust Yes to Carrots? Ostatnio pani w Sephorze próbowała mnie na niego namówić, ale nie skorzystałam. Różni się jakoś bardzo od innych balsamów do ust, np. Nivea czy Bebe?
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:18   #1052
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Cudna aktualizacja Jakie odczucia po balsamie do ust Yes to Carrots? Ostatnio pani w Sephorze próbowała mnie na niego namówić, ale nie skorzystałam. Różni się jakoś bardzo od innych balsamów do ust, np. Nivea czy Bebe?
dzięki lizzie
Yes To Carrots ogólnie mnie zaintrygowało, zachwyciło i zniewoliło. więc mogę nie być obiektywna nie, no, dobra.
Jako fanka mazideł do ust trochę już tego przetestowałam, co prawda nie miałam nigdy balsamów Bebe, ale mogę porównać do Nivea. Więc YTC na pewno nie jest taka tłusta jak Nivea niebieska (ta typowo lecznicza). Po Nivejce czułam wazeliniarski ciężar, nie wiem czy jasno to wyrażam tego ciężaru już nie dała mi chociażby żółta wersja Nivejki Mleko i miód czy też wszystkie wersje smakowe... Przewaga YTC to oczywiście w 95% skład organiczny (właściwie z tego co piszą na opakowaniu tylko aromat nie jest organiczny) oraz fakt, że jest lekka, praktycznie usta po wysmarowaniu nią nie lepią się do wszystkiego dookoła. po chwili na ustach niby ma się wrażenie, że nic już nie ma,ale jednak taki delikatny filmik pozostaje. Miziam się nią jak szalona bo wspaniały jest ten zapach melona!!! Dla każdego kto lubi melonowe mazidła będzie jak znalazł.
Inne porównania: o niebo lepiej pielęgnuje usta niż Smackersy, właściwie bez porównania... Nie to co Carmex oczywiście, bo to przeciwny koniec skali nawilżania, odżywiania i co tylko. Przy masełku do ust z TBS (przynajmniej tym żurawinowym) YTC to niebo!!!
Ogólnie powiem tak: moim zdaniem warto... Inna sprawa, że 12 zł (kupiłam w promocji) za balsamik do ust to może trochę dużo jednak nic mnie już w Sephorze nie zdziwi... chociaż własciwie nic SPECJALNEGO nie robi, to jednak argument, że to naturalny kosmetyk przemawia do mnie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:43   #1053
Borys Klinga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 179
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

A to mój zbiór kolorówkowy

Zapomniałam dodać kilku głupot typu pomadka Inglota (walała mi się po kutce), bazy pod cienie Joko (swoją droga rewelacyjna!), korektora do twarzy oraz kilku odlewek i próbek.

Foto 1 - podkłady, foto 2 - pudry, róże ( w tym połamany mini maczek i skrobia w pudełku po pudrze Inglot). Foto 3 i 4 to cienie do powiek. 5 foto tusze i kredki do oczu, 6te foto to błyszczyki i szminki.

Ach, jeszcze pędzle... Ale to może później
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SL730271.jpg (55,4 KB, 304 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SL730272.jpg (59,0 KB, 297 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SL730273.jpg (75,7 KB, 295 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SL730274.jpg (74,2 KB, 383 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SL730276.jpg (69,5 KB, 274 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SL730277.jpg (98,4 KB, 388 załadowań)
__________________
Jestem kobietą

Edytowane przez Borys Klinga
Czas edycji: 2009-04-20 o 15:45 Powód: dopisek
Borys Klinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:47   #1054
Kriana
Zadomowienie
 
Avatar Kriana
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 260
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Skeruch Pokaż wiadomość
Krianeczko, a Ty już pokazywałaś gdzieś swoje zbiory? chętnie bym obejrzała
tak dodawałam
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3881
a tu aktualizacja: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4736
no i wkrótce zrobię nową aktualizację
__________________
.zaufanie to świadomość, że ktoś może Cię skrzywdzić jednym ruchem
i 100% pewności ze tego nie zrobi.


18.07.2014 <3
18.06.2022 <3
Kriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:59   #1055
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dzięki lizzie
Yes To Carrots ogólnie mnie zaintrygowało, zachwyciło i zniewoliło. więc mogę nie być obiektywna nie, no, dobra.
Jako fanka mazideł do ust trochę już tego przetestowałam, co prawda nie miałam nigdy balsamów Bebe, ale mogę porównać do Nivea. Więc YTC na pewno nie jest taka tłusta jak Nivea niebieska (ta typowo lecznicza). Po Nivejce czułam wazeliniarski ciężar, nie wiem czy jasno to wyrażam tego ciężaru już nie dała mi chociażby żółta wersja Nivejki Mleko i miód czy też wszystkie wersje smakowe... Przewaga YTC to oczywiście w 95% skład organiczny (właściwie z tego co piszą na opakowaniu tylko aromat nie jest organiczny) oraz fakt, że jest lekka, praktycznie usta po wysmarowaniu nią nie lepią się do wszystkiego dookoła. po chwili na ustach niby ma się wrażenie, że nic już nie ma,ale jednak taki delikatny filmik pozostaje. Miziam się nią jak szalona bo wspaniały jest ten zapach melona!!! Dla każdego kto lubi melonowe mazidła będzie jak znalazł.
Inne porównania: o niebo lepiej pielęgnuje usta niż Smackersy, właściwie bez porównania... Nie to co Carmex oczywiście, bo to przeciwny koniec skali nawilżania, odżywiania i co tylko. Przy masełku do ust z TBS (przynajmniej tym żurawinowym) YTC to niebo!!!
Ogólnie powiem tak: moim zdaniem warto... Inna sprawa, że 12 zł (kupiłam w promocji) za balsamik do ust to może trochę dużo jednak nic mnie już w Sephorze nie zdziwi... chociaż własciwie nic SPECJALNEGO nie robi, to jednak argument, że to naturalny kosmetyk przemawia do mnie

No to teraz już nie mam żadnych argumentów na nie Pewnie się na niego skuszę, choć nie wiem, czy w tej promocji bo ostatnio za bardzo zaszalałam kosmetycznie Też jestem maniaczką mazideł do ust, wypróbowałam już wszystko co dostępne w PL i sporo rzeczy zagranicznych, moim guru jest Rosebud, szkoda, że tak ciężko go dostać
A skoro ten sztyft się nie lepi to tym bardziej go pragnę

Cytat:
Napisane przez Borys Klinga Pokaż wiadomość
A to mój zbiór kolorówkowy
Kolejny cudny zbiór Tradycyjnie skupiłam się na części do ust i mam pytanie o balsam Palmersa, jaki daje efekt? Nawilża, odżywia czy nie robi nic szczególnego?
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 16:10   #1056
Borys Klinga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 179
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość



Kolejny cudny zbiór Tradycyjnie skupiłam się na części do ust i mam pytanie o balsam Palmersa, jaki daje efekt? Nawilża, odżywia czy nie robi nic szczególnego?
Balsam do ust Palmers pachnie czekoladą z miętą (tak jak te czekoladki After Eight . Nie jest klejący, raczej lekki, konsystencja taka trochę żelowata. Nawilża i odżywia, ja jestem z niego bardzo zadowolona
__________________
Jestem kobietą
Borys Klinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 16:13   #1057
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Wow, ale rośnie ten wątek
Dziewczyny wszystkie macie powalające kolekcje !!! zizou - bosssskie te benefity!!! który najfajniejszy Twoim zdaniem? Hawa - bozio kolekcja! coldold - co to za CUDOWNA paletka beży i brązów w Twojej kolekcji???
dorzucam część mojej aktualizacji (druga wkrótce, ahhh jak ja nie cierpię tych rozjazdów, część kosmetyków mam w Poznaniu, część w Ostrowie...grrr...).
P.S. te dwa błyszczyki u dołu to takie znaleziska, nie nowe zakupy
a cio to jest ta 5 rzecz?:p

Borys Klinga a ja mam pytanko jak sprawują się cienie bourjois?? ładne paletki

Edytowane przez tajlaa
Czas edycji: 2009-04-20 o 16:16
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 16:14   #1058
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Borys Klinga Pokaż wiadomość
A to mój zbiór kolorówkowy

Zapomniałam dodać kilku głupot typu pomadka Inglota (walała mi się po kutce), bazy pod cienie Joko (swoją droga rewelacyjna!), korektora do twarzy oraz kilku odlewek i próbek.

Foto 1 - podkłady, foto 2 - pudry, róże ( w tym połamany mini maczek i skrobia w pudełku po pudrze Inglot). Foto 3 i 4 to cienie do powiek. 5 foto tusze i kredki do oczu, 6te foto to błyszczyki i szminki.

Ach, jeszcze pędzle... Ale to może później
Fajny zbiór
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 16:16   #1059
Borys Klinga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 179
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Fajny zbiór
Dziękuję
__________________
Jestem kobietą
Borys Klinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 16:24   #1060
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
skorzystalam wczoraj z smsa od Sephory mialam nie kupowac juz zadnych rozy, rozswietlaczy etc. ale te Benefity mnie totalnie urzekly

i oglaszam bankructwo przynajmniej na jakis czas
Benefity wyglądają wspaniale. A Dandelion w szczególności.
Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
moja aktualizacją od początku roku porobiłam porządki, część co mi nie pasowała poszła w świat i zastąpiły je nowe
maleństwa doczekały się nawet domku (od TŻta )
Załącznik 2198718Załącznik 2198719Załącznik 2198720Załącznik 2198721Załącznik 2198722

Załącznik 2198723Załącznik 2198724Załącznik 2198725Załącznik 2198726Załącznik 2198727
Bardzo ładny zbiór
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Wow, ale rośnie ten wątek
Dziewczyny wszystkie macie powalające kolekcje !!! zizou - bosssskie te benefity!!! który najfajniejszy Twoim zdaniem? Hawa - bozio kolekcja! coldold - co to za CUDOWNA paletka beży i brązów w Twojej kolekcji???
dorzucam część mojej aktualizacji (druga wkrótce, ahhh jak ja nie cierpię tych rozjazdów, część kosmetyków mam w Poznaniu, część w Ostrowie...grrr...).
P.S. te dwa błyszczyki u dołu to takie znaleziska, nie nowe zakupy
ładny zbiór
Cytat:
Napisane przez Borys Klinga Pokaż wiadomość
A to mój zbiór kolorówkowy

Zapomniałam dodać kilku głupot typu pomadka Inglota (walała mi się po kutce), bazy pod cienie Joko (swoją droga rewelacyjna!), korektora do twarzy oraz kilku odlewek i próbek.

Foto 1 - podkłady, foto 2 - pudry, róże ( w tym połamany mini maczek i skrobia w pudełku po pudrze Inglot). Foto 3 i 4 to cienie do powiek. 5 foto tusze i kredki do oczu, 6te foto to błyszczyki i szminki.

Ach, jeszcze pędzle... Ale to może później
Ja mam pytanie odnośnie błyszczyków z Essence - jak się sprawują? I jak się sprawują cienie Bourjois?
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 16:25   #1061
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Borys Klinga Pokaż wiadomość
A to mój zbiór kolorówkowy

Zapomniałam dodać kilku głupot typu pomadka Inglota (walała mi się po kutce), bazy pod cienie Joko (swoją droga rewelacyjna!), korektora do twarzy oraz kilku odlewek i próbek.

Foto 1 - podkłady, foto 2 - pudry, róże ( w tym połamany mini maczek i skrobia w pudełku po pudrze Inglot). Foto 3 i 4 to cienie do powiek. 5 foto tusze i kredki do oczu, 6te foto to błyszczyki i szminki.

Ach, jeszcze pędzle... Ale to może później

No no, chyba jesteś fanką fioletów one są z Inglota? I w jakiej cenie? A wspomniałaś coś o bazie pod cienie Joko - jeśli możesz to wklej fotke przy okazji i to samo pytanie - jaka cena? bo, ze sprawuje sie dobrze, to juz wspomnialas
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 16:33   #1062
Borys Klinga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 179
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość

Ja mam pytanie odnośnie błyszczyków z Essence - jak się sprawują? I jak się sprawują cienie Bourjois?
Proste, zwykłe błyszczyki. Ładnie pachną, ja jestem zadowolona. A Cienie Bourjois? No cóż, jeżeli chodzi o te wypiekane to efekt jest delikatny, zieleń na oku nie wygląda jak zieleń, tylko jak czerń z zielonymi drobinami.
A cień Ten podłużny Boujois sobie bardzo chwalę.

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
No no, chyba jesteś fanką fioletów one są z Inglota? I w jakiej cenie? A wspomniałaś coś o bazie pod cienie Joko - jeśli możesz to wklej fotke przy okazji i to samo pytanie - jaka cena? bo, ze sprawuje sie dobrze, to juz wspomnialas
Tak, uwielbiam kolor fioletowy

Te cienie to Inglot, wszystko ze starej, wyprzedażowej kolekcji. 2 za 9zł.

Cena bazy Joko to ok 9zł. Przy okazji wkleję fotkę, zostały m jeszcze pędzle do wklejenia.
__________________
Jestem kobietą
Borys Klinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 16:36   #1063
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Borys Klinga Pokaż wiadomość
Balsam do ust Palmers pachnie czekoladą z miętą (tak jak te czekoladki After Eight . Nie jest klejący, raczej lekki, konsystencja taka trochę żelowata. Nawilża i odżywia, ja jestem z niego bardzo zadowolona
Dziękuję za odpowiedź szkoda, że tej firmy nie ma w PL
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 16:39   #1064
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Wow, ale rośnie ten wątek
Dziewczyny wszystkie macie powalające kolekcje !!! zizou - bosssskie te benefity!!! który najfajniejszy Twoim zdaniem? Hawa - bozio kolekcja! coldold - co to za CUDOWNA paletka beży i brązów w Twojej kolekcji???
dorzucam część mojej aktualizacji (druga wkrótce, ahhh jak ja nie cierpię tych rozjazdów, część kosmetyków mam w Poznaniu, część w Ostrowie...grrr...).
P.S. te dwa błyszczyki u dołu to takie znaleziska, nie nowe zakupy
Jaki kolor daje ten w puszce?
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 16:43   #1065
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Wow, ale rośnie ten wątek
Dziewczyny wszystkie macie powalające kolekcje !!! zizou - bosssskie te benefity!!! który najfajniejszy Twoim zdaniem? Hawa - bozio kolekcja! coldold - co to za CUDOWNA paletka beży i brązów w Twojej kolekcji???
dorzucam część mojej aktualizacji (druga wkrótce, ahhh jak ja nie cierpię tych rozjazdów, część kosmetyków mam w Poznaniu, część w Ostrowie...grrr...).
P.S. te dwa błyszczyki u dołu to takie znaleziska, nie nowe zakupy
Cynamonek Za niedługo bedzie mój!!!!! Już do tak zużyłaś, że błyszczyk doszedł aż po zgrzew? Co to za smak balsamu w puszeczce?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 16:52   #1066
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Cynamonek Za niedługo bedzie mój!!!!! Już do tak zużyłaś, że błyszczyk doszedł aż po zgrzew? Co to za smak balsamu w puszeczce?
W GC w SCC chyba jeszcze są cynamonki (przynajmniej był tester). JT podrożały z 90 do 99zł
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 16:53   #1067
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Borys Klinga Pokaż wiadomość
Proste, zwykłe błyszczyki. Ładnie pachną, ja jestem zadowolona. A Cienie Bourjois? No cóż, jeżeli chodzi o te wypiekane to efekt jest delikatny, zieleń na oku nie wygląda jak zieleń, tylko jak czerń z zielonymi drobinami.
A cień Ten podłużny Boujois sobie bardzo chwalę.
Dziękuję, na te błyszczyki pewnie się skuszę. Tak jak na cienie - późniejszym czasie.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 16:55   #1068
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Borys Klinga a ja mam pytanko jak sprawują się cienie bourjois?? ładne paletki:p--->ponawiam pytanko,
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 17:09   #1069
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Błyszczyk, ja mam taki w puszce i nie jestem nim zachwycona. Pisałam już że w sumie to zwykła wazelina która ładnie pachnie. Smaku nie ma żadnego mój.
Jadę właśnie do sklepu bo podkłąd jakiś muszę, albo krem tonujący, już sama nie wiem, bo mam skórki odstające (przy ŁZS to norma). Miałam takie coś Second Skin benefita ale moja buzia po tym gorzej wygląda a nie lepiej
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 17:11   #1070
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

a jak sie sprawuja blyszczyki inglot w porownaniu do essence??
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 17:14   #1071
Borys Klinga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 179
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
a jak sie sprawuja blyszczyki inglot w porownaniu do essence??
Wolę chyba Essence Przeważa cena, zapach i konsystencja.
__________________
Jestem kobietą
Borys Klinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 17:38   #1072
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość

No to teraz już nie mam żadnych argumentów na nie Pewnie się na niego skuszę, choć nie wiem, czy w tej promocji bo ostatnio za bardzo zaszalałam kosmetycznie Też jestem maniaczką mazideł do ust, wypróbowałam już wszystko co dostępne w PL i sporo rzeczy zagranicznych, moim guru jest Rosebud, szkoda, że tak ciężko go dostać
A skoro ten sztyft się nie lepi to tym bardziej go pragnę
skuś się bo jest naprawdę przyzwoity jak na organiczny produkt promocja jest do niedzieli, może do tego czasu coś dozbierasz hehe my maniaczki mazideł niezaspokojona ciekawość ciagle bym tylko próbowała i próbowała.

Cytat:
Napisane przez tajlaa Pokaż wiadomość
a cio to jest ta 5 rzecz?:p
aaaa to taki balsamik do ust, niestety oprócz fajnego zapachu właściwie nic nie robi - nie wysusza na wiór ale komfortu używania za bardzo nie ma. Ot, taki eksperyment.

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;11964146]Jaki kolor daje ten w puszce?[/quote]
melduję, że koloru brak

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Cynamonek Za niedługo bedzie mój!!!!! Już do tak zużyłaś, że błyszczyk doszedł aż po zgrzew? Co to za smak balsamu w puszeczce?
Poziomeczko, to kokosik pachnie fajnie, ale to właściwie jego jedyna zaleta. Krótko się trzyma na ustach, nie za bardzo je nawilża...Ot, taka rozwodniona wersja wazeliny (nie że płynna, ale jakaś taka hmmm niezbyt tłusta).
Co do cynamonka - niee ja go używam dużo ale wiesz jakie są JT... póki co nie widać zużycia, a doszło pod zgrzew po powstrząsałam nim

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
W GC w SCC chyba jeszcze są cynamonki (przynajmniej był tester). JT podrożały z 90 do 99zł
w Douglasie w Malcie też widziałam dwa cynamonki. ale nie na standzie tylko w szafie pod spodem. Zastanawiam się czy drugiego na zapas nie kupić

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Błyszczyk, ja mam taki w puszce i nie jestem nim zachwycona. Pisałam już że w sumie to zwykła wazelina która ładnie pachnie. Smaku nie ma żadnego mój.
Jadę właśnie do sklepu bo podkłąd jakiś muszę, albo krem tonujący, już sama nie wiem, bo mam skórki odstające (przy ŁZS to norma). Miałam takie coś Second Skin benefita ale moja buzia po tym gorzej wygląda a nie lepiej
zgadzam się co do tego puszkowego balsamiku.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 17:53   #1073
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Borys Klinga - a ja mam pytanie, co to za nr cienia z Iglota, pojedynczy, ciemny fiolet, czwarty w pierwszym rzędzie pod mapkami???
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 17:58   #1074
Borys Klinga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 179
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Borys Klinga - a ja mam pytanie, co to za nr cienia z Iglota, pojedynczy, ciemny fiolet, czwarty w pierwszym rzędzie pod mapkami???
To nie jest fiolet, tylko matowa szarość.
Nr 376.
__________________
Jestem kobietą
Borys Klinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 18:02   #1075
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Borys Klinga Pokaż wiadomość
To nie jest fiolet, tylko matowa szarość.
Nr 376.
Na zdjęciu wygląda to jak fiolet.
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 18:04   #1076
Borys Klinga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 179
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Na zdjęciu wygląda to jak fiolet.
Niedoskonały aparat.
__________________
Jestem kobietą
Borys Klinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 18:25   #1077
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
skuś się bo jest naprawdę przyzwoity jak na organiczny produkt promocja jest do niedzieli, może do tego czasu coś dozbierasz hehe my maniaczki mazideł niezaspokojona ciekawość ciagle bym tylko próbowała i próbowała.
Skąd ja to znam jeszcze pomyślę i może się skuszę
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 18:29   #1078
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Kriana Pokaż wiadomość
ładnie jak się sprawuje ta baza z Avonu? warto kupić?
ja bazę używam rzadko tylko na "ważne" wyjścia gdy już mam zamiar użyć fluidu jestem z niej zadowolona, ukrywa pory, ładnie matuje, tworzy taką lekką silikonowa powłoczkę, dobrze się na niej kładzie fluid (chociaz troszke mój zmienia barwę na szara), trzyma długo makijaż- niestety zapycha- jak na raz kiedyś moze być przy codziennym stosowaniu by sie dla mojej cery nei sprawdziła
Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
cudny kuferek
Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
fajniutki kuferek
Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Ale fajny kufer
Cytat:
Napisane przez Azyjka17 Pokaż wiadomość
Super kufer
dziękuję kocham róż w połączeniu z czernią
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dorzucam część mojej aktualizacji (druga wkrótce, ahhh jak ja nie cierpię tych rozjazdów, część kosmetyków mam w Poznaniu, część w Ostrowie...grrr...).
P.S. te dwa błyszczyki u dołu to takie znaleziska, nie nowe zakupy
kasiaj85 kusisz tym YTC!
Cytat:
Napisane przez Borys Klinga Pokaż wiadomość
A to mój zbiór kolorówkowy
niezły zbiorek inglota bardzo mi się podoba
Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Bardzo ładny zbiór
Ja mam pytanie odnośnie błyszczyków z Essence - jak się sprawują? I jak się sprawują cienie Bourjois?
dziękuję Werka mi błyszczole essence się nie spodobały
Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Błyszczyk, ja mam taki w puszce i nie jestem nim zachwycona. Pisałam już że w sumie to zwykła wazelina która ładnie pachnie. Smaku nie ma żadnego mój.
Jadę właśnie do sklepu bo podkłąd jakiś muszę, albo krem tonujący, już sama nie wiem, bo mam skórki odstające (przy ŁZS to norma). Miałam takie coś Second Skin benefita ale moja buzia po tym gorzej wygląda a nie lepiej
witam koleżankę też mam ŁZS i staram sie w ogóle nie stosować podkładów, bo wysuszają i strasznie podkreślają nasze ukochane skórki tez szukam kremu tonującego jak coś wylukasz daj znać
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 19:36   #1079
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Właśnie wróciłam z apteki i z drogerii. W kilku różnych oskórkowanych miejscach zostałam potraktowana różnymi specyfikami i generalnie to jest jakiś dramat! One wszystkie sprawiają że się robi znacznie gorzej. Najlepiej wypadł Lasting Finish z rimmela jeśli chodzi o podkład i taki krem rozświetlający z Vichy Oligo25, a także filtr z Avene50+ ten tonujący. Wzięłam próbki będę się maziać.

Nie oparłam się pokusie i nabyłam także błyszczyk z Essence z nowości, który pachnie jak lody waniliowe grycana, puderek mozaikowy z essence a także tusz do rzęs deborah i waniliowy cień art deco. Tata mi dziś sprezentował 2 mikro paletki cieni. I przyszły cienie zielone beauty uk
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 23:54   #1080
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

wirlandia ----> i ja miałam ten błyszczyk Essence, Berry Sorbet ten różowy. na ustach wyglądał ładnie, ale... trochę wysuszał usta, był za rzadki i trochę za dużo się go wylewało. do tego przez jakiś czas nieużywany się rozwarstwiał i najpierw się wylewała nieładnie pachnąca "woda". trzeba było tą wodę wycisnąć aż pokazał się brokat albo dobrze pomiętosić tubkę :/
więc ja na razie sobie daruję te błyszczyki, chociaż czytałam że np truskawkowy i wiśnowy są gęściejsze

a miałam jeszcze ten pomarańczowy z TBS - Satsuma Shimmer. i znowu - na ustach ładny, ale wysuszał ;/
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.