Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-23, 08:24   #1111
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
jakbym czytała o sobie neutrale Pixie to dla mnie strzał w dziesiątkę wszystkie mi pasują poza Ailive, który jest jednak zbyt różowy i wyglądam w nim jak prosiak za to inne neutrale są takie nieokreślone i ziemiste tak jak moja nieokreślona cera więc pasuje;-)

pamiętam drogeryjne podkłady, szczególnie jakieś 6-7 lat temu, gdy o jasne odcienie było bardzo ciężko, bo teraz chociaż allegro poratuje - zawsze za pomarańczowe i za ciemne...cudnie musiałam wyglądać z taką pomarańczową twarzą odcinającą się od szyi
na szczęście potem znalazłam najjaśniejszy Dermablend,moja miłość... ale po co nakładać taki ciężki podkład jak minerały kryją niemal równie dobrze a wyglądają naturalniej
A to ciekawe co piszesz o Ailive.
Na mnie on jest totalnie beżowy, ziemisty... To właśnie "mój" kolor - takiego szukałam od wieków! Niesamowite wprost. Wczoraj wieczorem się "wypaćkałam" i gapiłam w lustro jakieś 20 minut <narcyz> Formuła Pixie mi odpowiada! Najpierw miałam wrażenie, że ciężka i że uzyskałam efekt "ciasta" ale psiknęłam twarz termalką i CUDO. Moja druga skóra! No i ten kolor....... Ach.... Dziś dalsze testy.
Co do odcieni... Myślę, że to też kwestia pigmentu skóry - stąd potem różne "doznania" na temat tej samej kolorystycznie próbki.

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2010-04-23 o 08:26
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 08:36   #1112
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
A to ciekawe co piszesz o Ailive.
Na mnie on jest totalnie beżowy, ziemisty... To właśnie "mój" kolor - takiego szukałam od wieków! Niesamowite wprost. Wczoraj wieczorem się "wypaćkałam" i gapiłam w lustro jakieś 20 minut <narcyz> Formuła Pixie mi odpowiada! Najpierw miałam wrażenie, że ciężka i że uzyskałam efekt "ciasta" ale psiknęłam twarz termalką i CUDO. Moja druga skóra! No i ten kolor....... Ach.... Dziś dalsze testy.
Co do odcieni... Myślę, że to też kwestia pigmentu skóry - stąd potem różne "doznania" na temat tej samej kolorystycznie próbki.
muszę wypróbować z termalką bo w miejscach, gdzie skóra jest wysuszona pixie mi to podkreśla, może na mokro będzie lepiej.

właśnie pomalowałam się breena2 i jednak za ciemny ;-) jak się opalę będzie pasował
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 08:55   #1113
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
A to ciekawe co piszesz o Ailive.
Na mnie on jest totalnie beżowy, ziemisty... To właśnie "mój" kolor - takiego szukałam od wieków! Niesamowite wprost. Wczoraj wieczorem się "wypaćkałam" i gapiłam w lustro jakieś 20 minut <narcyz> Formuła Pixie mi odpowiada! Najpierw miałam wrażenie, że ciężka i że uzyskałam efekt "ciasta" ale psiknęłam twarz termalką i CUDO. Moja druga skóra! No i ten kolor....... Ach.... Dziś dalsze testy.
Co do odcieni... Myślę, że to też kwestia pigmentu skóry - stąd potem różne "doznania" na temat tej samej kolorystycznie próbki.

jak wy to robicie z tą wodą termalną bo nigdy tak nie robiłam i próbuję sobie to wyobrazić...
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 09:00   #1114
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
jak wy to robicie z tą wodą termalną bo nigdy tak nie robiłam i próbuję sobie to wyobrazić...
Psikamy
A tak na poważnie - jak się już pomalujesz ładnie to po prostu zamykasz oczka i otulasz to wszystko mgiełką termalki. Ona jest tak delikatna, że oczywiście nic nie grozi makijażowi. Wręcz przeciwnie - polecana jest do odświeżania makijażu w ciągu dnia.
Ja psiknęłam dosyć mocno - specjalnie tylko na jedną stronę twarzy, żeby mieć porównanie. Tam gdzie zadziałała termalka uzyskałam jakby efekt "glow". Świetna sprawa!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 09:26   #1115
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Psikamy
A tak na poważnie - jak się już pomalujesz ładnie to po prostu zamykasz oczka i otulasz to wszystko mgiełką termalki. Ona jest tak delikatna, że oczywiście nic nie grozi makijażowi. Wręcz przeciwnie - polecana jest do odświeżania makijażu w ciągu dnia.
Ja psiknęłam dosyć mocno - specjalnie tylko na jedną stronę twarzy, żeby mieć porównanie. Tam gdzie zadziałała termalka uzyskałam jakby efekt "glow". Świetna sprawa!

polec mi tą cudną termalke ktora daje lekka mgiełkę i jest delikatna

bo ja po avene chyba sie zniechecilam do wszelkich termalek
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 09:27   #1116
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Doookładnie mam ten sam problem. Jestem zimna jak chol... era Na szczęście tylko w kwestii typu urody. Potrzebuję takiego "ziemistego" odcienia... Nie wiem czy masz próbkę Ailive? - Ten jest taki totalnie beżowy... Ciekawy odcień. Właśnie na ten stawiam (ale wzięłam 3 i jest ciemny!), oraz chyba najładniej wtopił się Breena 3... Też trójka a dużo jaśniejszy
Moje kolory (wszystkie w 2 poziomach jasności-0 i 1):

Ailive
Ayperi
Aubrey
Shaylee
Trixie
Tinkerbell
Calista
Breena
Fayliin
Elette

Ogólnie mam do przetestowania 2 formuły - kryjącą i naturalną.
Jak na razie to mam mętlik w głowie, bo za dużo tego jest. Ale kolory wydają się w większości ok.
Potem zdam sprawę z efektów testów.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 09:54   #1117
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
polec mi tą cudną termalke ktora daje lekka mgiełkę i jest delikatna

bo ja po avene chyba sie zniechecilam do wszelkich termalek
A co z avene nie tak ja ją właśnie napoczełam 300ml butle
a zeby nie bylo OT dzis testuje blossom 1 NF jest żółciejsza i deczko jasniejsza od faylinn 1 i elette 1 które bardziej w brzoskwinke wpadaja i nie umiem sie zdecydowac na zadna konkretna bo wydaje mi sie ze wszystkie trzy tonacje sa dla mnie dobre a probki pomalu sie koncza

Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-04-23 o 09:57
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 09:57   #1118
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
polec mi tą cudną termalke ktora daje lekka mgiełkę i jest delikatna

bo ja po avene chyba sie zniechecilam do wszelkich termalek
No właśnie co nie tak? Może masz jakąś wadliwą butelkę, która leje zamiast delikatnie rozpytać Albo trzymasz ją zbyt blisko twarzy??
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 10:29   #1119
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja dziś testuję Cameo2 primer z EDM dałam, a na koniec Kiss of Sun. Zobaczymy jak będzie wyglądał wieczorem, bo kolor chyba właśnie dopasowałam

I także spryskałam, ale tradycyjnie hydrolatem mam genialną butelkę z atomizerem, ale nie pamiętam gdzie ją zamawiałam
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 11:05   #1120
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Nałozyłam Blossom3...leżało ładnie ale jak tylko skonczyłam wmasowywac pierwsza warstwę to zaczeło mnie smyrać brrr.... a to jest wersja NFF, ta lekka... nie dałam rady musiałam zmyć.

Coś czuje że mimo szczerych checi nie bedą to dla mnie podkłady.

Za to nabieram ochoty na kiss of sun przez Was Chyba sie skuszę
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 12:13   #1121
Olena77
Raczkowanie
 
Avatar Olena77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 339
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ja dziś testuję Cameo2 primer z EDM dałam, a na koniec Kiss of Sun. Zobaczymy jak będzie wyglądał wieczorem, bo kolor chyba właśnie dopasowałam

I także spryskałam, ale tradycyjnie hydrolatem mam genialną butelkę z atomizerem, ale nie pamiętam gdzie ją zamawiałam
A ja dzisiaj testuję Cameo1 i jest super Mam dylemat bo pasują mi także Sinnie1 i Shaylee1 chociaż ten ostatni chyba skreślam z listy.
Jestem pod wrażeniem, testuję podkłady już czwarty dzień, leżą idealnie nie ściągają mi mojej skóry skłonnej do przesuszania.
Pięknie kryją, nałożyłam dwie cienkie warstwy, spryskałam Avenką i jestem zadowolona. Napewno kupię biga
Olena77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 12:42   #1122
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Niedobre Mój portfel się buntuje
Też zamówiłam próbki Pixie, dzisiaj dotarły, jutro testy
Mam głównie kaliber nr 3
Na razie wielkie zaskoczenie na dłoni - Kiss of sun niemożliwie wygładził mi skórę , jak tak będzie na pyszczku to normalnie umrę ze szczęścia.
Raport wkrótce.
Tylko boję się, że będę miała takie atrakcje jak przy Luśce, oby nie, bo nie chcę mieć znowu starczego trądziku
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 16:21   #1123
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja też już po całodniowych testach...
Od rana nakładałam, zmywałam i nakładałam następny odcień...
I mam zwycięzców. Jak dla mnie ideał to Calista (3) i Ailive (3), ale temu ostatniemu jeszcze muszę dać czas... Przez wasze sugestie też ujrzałam w nim ten róż... Hmmm.... Ale ogólnie to zimny beż więc nie wiem...

Cieszę się, że przynajmniej wybrałam kolorki Teraz jeszcze czeka mnie zabawa z poziomami i formułami. Zamawiam więc następne próbki...

Ogólnie Pixie mi pasują. O wiele lepiej wyglądają na mojej twarzy niż EDM czy inne minerały, które dotąd testowałam. Cieszę się niezmiernie!!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 17:11   #1124
monika9725
Rozeznanie
 
Avatar monika9725
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 748
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Hej Dziewczyny. Chciałam się przyłączyć do wątku
Zamówiłam próbki, dzisiaj rano dostałam przesyłkę. Szybko się wymaziałam. Primer + podkład bliss 2 natural finish + kiss of sun i
zrobiłam taką minę: . powiem nieskromnie: nie sądziłam, ze mogę tak dobrze wyglądać . Właśnie wróciłam do domu i nadal, bez zadnych poprawek jest dobrze EDM pójdzie w odstawkę. Najbardziej czego się obawiam to wybor odcienia bo czuję, ze kilka bedzie mi odpowiadać
i mam pytanie, wiecie gdzie można kupić jakies pojemniczki z sitkiem, lub niekoniecznie na puder? chodzi mi o neta, moze znacie jakiś sklep lub na allegro widziałyście?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
monika9725 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 17:17   #1125
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez monika9725 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny. Chciałam się przyłączyć do wątku
Zamówiłam próbki, dzisiaj rano dostałam przesyłkę. Szybko się wymaziałam. Primer + podkład bliss 2 natural finish + kiss of sun i
zrobiłam taką minę: . powiem nieskromnie: nie sądziłam, ze mogę tak dobrze wyglądać . Właśnie wróciłam do domu i nadal, bez zadnych poprawek jest dobrze EDM pójdzie w odstawkę. Najbardziej czego się obawiam to wybor odcienia bo czuję, ze kilka bedzie mi odpowiadać
i mam pytanie, wiecie gdzie można kupić jakies pojemniczki z sitkiem, lub niekoniecznie na puder? chodzi mi o neta, moze znacie jakiś sklep lub na allegro widziałyście?
W BU sprzedają pudełeczka z sitkiem, ale raczej chyba będą duże... Nie wiem czy Cię takie zainteresują... http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-akcesoria.html
Już doczytałam, że mają 7 gram...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 17:23   #1126
monika9725
Rozeznanie
 
Avatar monika9725
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 748
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
W BU sprzedają pudełeczka z sitkiem, ale raczej chyba będą duże... Nie wiem czy Cię takie zainteresują... http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-akcesoria.html
Już doczytałam, że mają 7 gram...
Właśnie o coś takiego mi chodziło dziękuję
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
monika9725 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 17:52   #1127
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Erhmm, ten tego.. ja też kupiłam próbki i mam na twarzy wlasnie cover me, przymieciony kiss of sun..
ŚLICZNIE wygląda na buzi, śmiem nawet stwierdzić, że przy wypróbowaniu *dziesięciu hamerykańskich marek - ta bije wszystkie na głowe! co prawda, mam je na sobie od 2h, ale co niektóre 'dobre' minerały po tym czasie już dawno spływały.. C.D.N.
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________

Edytowane przez efelka
Czas edycji: 2010-04-23 o 17:53
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 18:36   #1128
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziś tak jak pisałam testowałam Cameo2. I jestem pozytywnie zaskoczona, ponieważ przy pierwszych testach (sinnie2) czułam szczypanie i ściągnięcie skóry. Przy Cameo tego nie czuję potestuję jeszcze inne kolorki bo ten tak niby pasuje ale... no właśnie jest jakieś ALE
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 19:51   #1129
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Widzę, że cameo staje się równie popularne co Tinkerbell ja również najbardziej polubiłam cameo1, chociaż i tak szyja zostaje zupełnie inna od buzi, ale trudno, chyba nie ma szans na zakrycie tak dużej róznicy..

aa no i zapomniałam- pixie podkładem nr 1, bez wątpliwości
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 19:53   #1130
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja muszę rozprostowac moją zmarche na czole bo tylko ją mi każdy podkład mineralny podkreśla. Ale z pixie Big będzie na 100%
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 20:14   #1131
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ja muszę rozprostowac moją zmarche na czole bo tylko ją mi każdy podkład mineralny podkreśla. Ale z pixie Big będzie na 100%

ciężko będzie, walczyłam z taką i kwasami i atredermem.. nic nie ruszyło..Rozumiem Twój ból, bo też tylko się uśmiechnę, albo podniosę brwi (ciągle to robię, stąd krecha na głębokość 2 mm przez całe czoło) i już widać ją.....
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 20:52   #1132
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ehh po dwóch dniach testów Pixie postanowiłam dziś w końcu wypróbować Luśkę i powiem wam ze też jest dobra ale wg mnie gorsza od Pixie. Co prawda kryje równie dobrze, buzia po nałożeniu (moim niewprawnym bom świeżynka) wygląda ładnie, kolor wyrównany.

No ale jest to 'ale' a mianowicie po około 4 godzinach zaczęła swędzieć mnie twarz, nie jakoś mocno ale mimo to było to niekomfortowe. Nie wiem może jak znajdę jakieś lepsze nawilżenie to będzie inaczej. Ale generalnie na dzień dzisiejszy Pixie rządzi "dobre po Polskie"

Hmm chyba wypróbuje wasz patent z termalką. Idę na KWC poczytać która najfajniejsza a może wy się pochwalcie jakich używacie
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki

Edytowane przez Anetuniaa
Czas edycji: 2010-04-23 o 21:01
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 21:04   #1133
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Anetuniaa ja używam zamiast termalki hydrolat obecnie oczarowy, bywa, że geraniowy mam jeszcze aloesowy ale jeszcze nie używałam go w tym celu.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 10:15   #1134
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

no i jestem, zdaje relacje!
mam cover me - kolor fayette2, mam tez wersje natural, ale nie mam sumienia zmywac cover me, wiec na natural jeszcze bedzie kiedys czas..

polecam nakladac podklad mokrym pedzlem - efekt oszalamiający!
podklad trwa w niezmiennym stanie, nie tak jak inne amerykanskie marki..
Cera ma wrazenie NICZYM nie pokrytej a jednoczesnie wygladzonej, jednolitej i po prostu slicznej! moj mąż dzis bardzo ladnie skomplementowal moja buzie - i to dla mnie opinia jak najbardziej obiektywna!

zaluje, ze tak pozno odkrylam Pixie..
ale lepiej pozniej, niz wcale



a! gdzieś ktoś marudził, że podkład niby drogi?!
Moim zdaniem -Pani Sylwia NIE POWINNA w żadnym wypadku obniżać ceny. Dobre produkty same się sprzedają, a podkład ma normalną cenę a właśnie niska cena budzi niepokój. Powiem szczerze - że za tak dobry podkład jestem w stanie zapłacić więcej, bo to nie tylko makijaż, ale moje dobre samopoczucie, pewność siebie.. to jak 10cm szpilki!
Promocje oczywiście mile widziane, ale wyobraźmy sobie dopiero co kiełkującą firmę, dajmy czas pięknie się rozwinąć!
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________

Edytowane przez efelka
Czas edycji: 2010-04-24 o 10:58 Powód: skleroza
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 12:32   #1135
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez efelka Pokaż wiadomość
a! gdzieś ktoś marudził, że podkład niby drogi?!
Moim zdaniem -Pani Sylwia NIE POWINNA w żadnym wypadku obniżać ceny. Dobre produkty same się sprzedają, a podkład ma normalną cenę a właśnie niska cena budzi niepokój. Powiem szczerze - że za tak dobry podkład jestem w stanie zapłacić więcej, bo to nie tylko makijaż, ale moje dobre samopoczucie, pewność siebie.. to jak 10cm szpilki!
Promocje oczywiście mile widziane, ale wyobraźmy sobie dopiero co kiełkującą firmę, dajmy czas pięknie się rozwinąć!
Wczoraj wyobrazałam sobie ze za kilka miesięcy zobaczymy Pixie w sephorze lub Douglasie
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 12:45   #1136
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

prosze pomozcie- w co celowac jesli uzywam fairly light EDM?Zupełnie nie wiem od czego zacząc?
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 12:45   #1137
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
Wczoraj wyobrazałam sobie ze za kilka miesięcy zobaczymy Pixie w sephorze lub Douglasie
i stanie się popularną marką, renomowaną i ceny podniosą więc trzeba zapasy robić ...hehe ja zawsze mam takie czarne myśli.. siostra ma gorzej- kupuje zawsze po dwa takie same balsamy/perfumy/itp w razie jakby wycofali/była wojna/podrożały itp... a potem mija im termin ważności
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 12:49   #1138
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
prosze pomozcie- w co celowac jesli uzywam fairly light EDM?Zupełnie nie wiem od czego zacząc?
jezeli chodzi o fairly light to nie wiem, może po prostu zapytaj u źródła....
jak jak pytałam o dane odcienie to uzyskałam taką odpowiedź (może komuś się przyda)
....."Nowe neutrale Calista oraz Breena to kolorystyka rzędu Fairly Light Neutral (bardziej "szarawa"), zas Ayperi czy Tinkerbell to kolorystyka podobna do Sweet Almond..." i jeszcze : "Jeśli używała Pani Light Neutral to zdecydowanie nalezy celowac wlasnie w Ellette czy Faylinn... Polecam tez wybrobowanie Blossom 1 i Blossom 2..."
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-04-24 o 12:53
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 12:53   #1139
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
Wczoraj wyobrazałam sobie ze za kilka miesięcy zobaczymy Pixie w sephorze lub Douglasie
O właśnie! ale te perfumerie to potężna machina! jestem pewna za to, że w takim przypadku, co niektóre z nas mają zaklepane miejsce w Pixie PiaRach

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
i stanie się popularną marką, renomowaną i ceny podniosą więc trzeba zapasy robić ...hehe ja zawsze mam takie czarne myśli.. siostra ma gorzej- kupuje zawsze po dwa takie same balsamy/perfumy/itp w razie jakby wycofali/była wojna/podrożały itp... a potem mija im termin ważności
hehe jestem pewna, że Pani Sylwia nie da NAM zginąć!
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 12:59   #1140
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A teraz niech się przyzna jakaś jasna oliwka, czy pisała juz do P.Sylwii o odpowiednik olive fair? Nie chcę jej głowy zawracać, może ktoś wie?
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.