Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-07, 21:01   #1951
hocus pocus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez HP1 Pokaż wiadomość
a tak mniej wiecej po ilu farbowaniach pasemka pokryly ci sie rowno? Bo ja jak napisalam mam za sobą już 2 (licząc prepigmentację - 3) i nadal blond przeswituje, co nie wyglada fajnie biorac pod uwage ze zaczyna sie na wysokosci uszu - wygladam jak w dziwnej czapeczce
Tzn napewno pasemka w ciut innym kolorze jest trudniej zauważyć niż całość włosów, które w pewnym momencie jedną linią przechodzą w inny kolor więc nawet gdyby gdzies jakies pasemko jeszcze było to mogłabym go nie zauważyć, ale ja ich juz nie widze od dość dawna Po 3 farbowaniu dla mnie było zupełnie ok, a moja fryzjerka mówiła, że nadal pasemka są, choć bardzo słabo widoczne, teraz mam włosy gdzies tak 7 raz farbowane od czasu tych pasemek. Najgorsze, że na takie utlenione włosy farba inaczej łapie i potem inaczej się wypłukuje. Raczej nie polecam nic z rudości, u większości moich znajomych a u mnie to już w ogóle, rudy bardzo szybko się wypłukuje.
hocus pocus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 21:36   #1952
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

a ja mam pytanie ktory z castingów jest najjasniejszy??
-> ostatnio robiłam perlowym blondem i do jasnych to on nie należy, czy świetlisty blond wyjdzie jasniej???
kto ostatnio robił jakims blondem ?? i może wkleic foto
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 20:12   #1953
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Ok, dla mnie 28 myc to sporo, zreszta dziewczyny piszą, że mimo nazwy - szampon, Casting zachowuje sie pod względem trwalosci jak farba. Bardziej moje pytanie dotyczy zachowania sie Castinga na utlenionych pasmach. Dąże do tego, zeby zlikwidować ta różnicę
Może ktoś miał doświadczenie z koloryzacją uprzednio utlenionych wlosów i coś doradz
i

miałamrozjasniane latami wlosy az dp bardz jasnego bladu, kolor ciemny blond (fakt wyszedl bardzo ciemno ) ale jak sie zmywal to zniknely mi odrosty natyralny kolor mam taki mysli, potem aby ozywic kolor kupowalam szmponetki miron, tera zzdecydowlam sie na orzech laskolwy i casting tak samo zachowuje s ie na moich sporych odrostrach (farbyje castingiem juz rok) jak na koncach wlosów (tych rozjasnionych)
oaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 09:51   #1954
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja wczoraj farbowalam wlosy jasnym brazem nr 500. I prawde mowiac jestem baaardzo zadowolona! Kolor tylko nieznacznie odbiega od tego na opakowaniu (jest ciut ciemniejszy, ale wiadomo, ze po kilku myciach sie troche wyplucze). Ale nigdy w zyciu nie jest to jakas czern czy ciemny braz, ktory wychodzil niektorym. Znaczy ok, na pewno nie jest to jasny braz, tylko po prostu zwykly braz. Ale to widac juz na wloskach w sklepie i w tej tabelce na opakowaniu z kolorem wyjsciowym i kolorem na opakowaniu. Dlatego nazwami prosze sie w ogole nie sugerowac, tylko wloskami i tabelka.
Ale badz co badz kolor swietny! Taki jaki chcialam A farbowalam na sprany ciemny blond Castinga.

Oczywiscie jak bedzie okazja to zrobie zdjecie i wkleje
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 11:25   #1955
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez plotkara0804 Pokaż wiadomość
dziewczyny bardzo prosze o pomoc. jakim kolorem uzyskam taki kolor? http://www.supermodelki.pl/index.php...=1277&pix=6664 niekoniecznie loreala musi byc


Identyczny naprawde identyczny kolor mialam po farbie palette xxl sexy jasny brąz.Normalnie jak bym widziala moj odcien wlosów z wakacji
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 15:20   #1956
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

hej
dzisiaj eksperymentowałam trochę z castingiem - bursztyn. Mój kolor naturalny to miedziany blond. Nie nakładałam farby na całą głowę tylko zrobiłam sobie b. dużo cienkich pasemek tak zeby pogłębić mój naturalny odcień. Kolor jak na opakowaniu (tyle ile mogłam stwierdzić po tych milimetrowych pasemeczkach to chyba jest ten sam ).

Szczerze powiedziawszy jestem w tych sprawach (farbowanie) laikiem więc byłabym wdzięczna za wytłumaczenie mi paru rzeczy :

- czy to jest normalne ze mieszanka kremu koloryzującego i mleczka utleniającego robi się po ok 20 minutach prawie czarna?? (w kazdym razie śliwkowa). Normalnie aż bałam się nałożyć to na włosy w obawie o fioletową czuprynę ^^

-co się może stać z kolorem jeśli zmyję farbę szybciej/później niż jest zalecane? (20min)

- zostało mi jeszcze sporo tej mieszanki kremu z mleczkiem. Tubke zamknęłam szczelnie i najchętniej zrobiłabym sobie jeszcze parenaście pasemeczek ale zastanawiam się czy po 24h moge ponownie jej uzyc ?

będe wdzięczna za rozwianie moich wątpliwości pozdrawiam
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 09:43   #1957
Arissa
Zadomowienie
 
Avatar Arissa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 781
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kapsel Pokaż wiadomość
hej
dzisiaj eksperymentowałam trochę z castingiem - bursztyn. Mój kolor naturalny to miedziany blond. Nie nakładałam farby na całą głowę tylko zrobiłam sobie b. dużo cienkich pasemek tak zeby pogłębić mój naturalny odcień. Kolor jak na opakowaniu (tyle ile mogłam stwierdzić po tych milimetrowych pasemeczkach to chyba jest ten sam ).

Szczerze powiedziawszy jestem w tych sprawach (farbowanie) laikiem więc byłabym wdzięczna za wytłumaczenie mi paru rzeczy :

- czy to jest normalne ze mieszanka kremu koloryzującego i mleczka utleniającego robi się po ok 20 minutach prawie czarna?? (w kazdym razie śliwkowa). Normalnie aż bałam się nałożyć to na włosy w obawie o fioletową czuprynę ^^


-co się może stać z kolorem jeśli zmyję farbę szybciej/później niż jest zalecane? (20min)


- zostało mi jeszcze sporo tej mieszanki kremu z mleczkiem. Tubke zamknęłam szczelnie i najchętniej zrobiłabym sobie jeszcze parenaście pasemeczek ale zastanawiam się czy po 24h moge ponownie jej uzyc ?


będe wdzięczna za rozwianie moich wątpliwości pozdrawiam
1: Tak,to normalne,że farba zmienia kolor

2:Kolor może wyjść ciemniejszy lub jaśniejszy od oczekiwanego efektu przez Ciebie.Farba osłabi włosy.

3:Nie jestem na 100% pewna ale wydaje mi się,że nie.


A to mój Castin brąz.Teraz farbuje co 2-3 miesiące,bo chce zejść do jaśniejszego.

Edytowane przez Arissa
Czas edycji: 2009-06-09 o 23:03
Arissa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 09:46   #1958
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Arissa Pokaż wiadomość


A to mój Castin brąz.Teraz farbuje co 2-3 miesiące,bo chce zejść do jaśniejszego.
masz przepiękne włosy
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 10:25   #1959
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Arissa Pokaż wiadomość
A to mój Castin brąz.Teraz farbuje co 2-3 miesiące,bo chce zejść do jaśniejszego.
O raaany, jakie włosy
Ja też chcę takie! (tylko nie ciorne )

Ja dzisiaj farbuję mój mysi ciemny blond Castingiem bursztynowym... trzymać kciuki proszę za ładny kolor
(niestety henny nie znalazłam w 2 dużych drogeriach i 3 mniejszych sklepikach... skusiłam się więc na Casting... polowanie za henną urządzę później )
Może wyjść delikatny brąz, może wyjść rudy, może wyjść kasztanowaty wpadający w rudy... Błagam, tylko nie ciemne brązy i czerń... Błagam !
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 21:32   #1960
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Echh no i niestety nie wyszedł wymarzony kolor
Ale wyszedł hmm kasztan, jedynie pod światło baaardzo delikatnie wpadający w rudości... Ale naprawdę nieznacznie.
Mam nadzieję, że po kilku myciach jakieś prześwity rudego będą
Kolor nie ma nic wspólnego z kolorem z opakowania (Bursztyn), a trzymałam przepisowe 20 minut.
Farby jest straaasznie dużo... Włosy mam za łopatki, nałożone miałam tyle, że jeszcze odrobina i by ściekało, a jeszcze trochę wywaliłam razem z opakowaniem
Koloryzacja całkiem przyjemna, ale jednak poszukiwania henny czas zacząć...
Ma być ryszawo!

Załączam zdjęcia, przepraszam, że takie bez ładu i składu - ja kompletnie bez makijażu, bez uśmiechu, w "roboczych" ciuchach, a za mną też nieciekawe tło... Zdjęcia bardzo dobrze oddają aktualny kolor (o dziwo!)
Czuję się z nim całkiem zwyczajnie, wygląda dość naturalnie, ale to nie to...
Mam wrażenie, że cera nabrała trochę ziemistego wyglądu przez ciemny kolor... ale może tak mi się tylko wydaje

-EDIT-
Dodaję normalniejsze zdjęcie, w świetle dziennym.. Widać, że brąz wyszedł (choć pod ostre światło wpada w rudości delikatnie...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG 005.jpg (44,2 KB, 413 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG 007.jpg (33,8 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04021.jpg (26,0 KB, 298 załadowań)

Edytowane przez *Insane
Czas edycji: 2009-01-12 o 14:30
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 11:16   #1961
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

zafarbowałam sobie dzisiaj włosy castingiem mroźny kasztan i jestem bardzo zadowolona kolor wyszedł bardzo ładny, troszkę ciemniejszy niż na pudełku. Wcześniej miałam swój naturalny średni, trochę złotawy blond, końcówki były wyraźnie jaśniejsze od nasady włosów. Casting pokrył włosy równomiernie
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 12:44   #1962
Katrinn69
Raczkowanie
 
Avatar Katrinn69
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 68
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mój naturalny kolor to ciemny blond. Od jakiś 5 miesięcy robię mahoniem. Kolor mi się bardzo podoba, nie żaden fiolet ni nic takiego I o dziwo! Nie spiera się do wyblakłego rudego, powiedziałabym nawet, że z upływem czasu staje się coraz ładniejszy Na pewno długo przy nim pozostanę. Jeśli chodzi o samą farbę to jest naprawdę świetna, nie niszczy włosów, jest wygodna w użyciu, a do tego cudnie pachnie!


Edytowane przez Katrinn69
Czas edycji: 2009-02-12 o 23:00
Katrinn69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 16:30   #1963
Cz@rown!c@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 228
GG do Cz@rown!c@
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Wiecie co... Ostatnio zafarbowałam tym kremem koloryzującym i byłam bardzo zawiedziona. Spojrzałam na firmę, cenę i ilosc myc i od razu go kupiłam. Mam brązowe włosy, nawet nie są ciemne. Zafarbowałam się bursztynem. I wyszedł ciemny kasztan. Dlaczego tak się stało ? ;(
Miałyście moze takie przygody z tą farbą... ?
Cz@rown!c@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 16:36   #1964
madzias833
Raczkowanie
 
Avatar madzias833
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 117
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A ja robie castingiem Orzech laskowy i takie cudo mi wychodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 289cf30e4c.jpg (21,8 KB, 1511 załadowań)
madzias833 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 16:41   #1965
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Casting prawie zawsze wychodzi ciemniej niż na opakowaniu.

U mnie przy 1 myciu leciała wiśniowa woda coś mi się wydaje, że szybko mi się zmyje

madzias833 bardzo ładny kolor, może sie skuszę na ten orzech jak zejdzie mi mój mroźny kasztan

Edytowane przez ally5
Czas edycji: 2009-01-15 o 16:42
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 16:44   #1966
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madzias833 Pokaż wiadomość
A ja robie castingiem Orzech laskowy i takie cudo mi wychodzi
cuuuudo !!! też tak chcę .... super kolor, super fryzura - zakochałam się
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 16:44   #1967
madzias833
Raczkowanie
 
Avatar madzias833
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 117
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
madzias833 bardzo ładny kolor, może sie skuszę na ten orzech jak zejdzie mi mój mroźny kasztan
Dziekuje
Tylko ze ja zanim mialam nalozony orzech mialam robiana w salonie dekoloryzacje i kladziony tez rudy jednak odcien nie byl dla mnie zadowalajacy i poprawilam sama wlasnie castingiem wyszlo rewelacyjnie naprawde tylko ze wyjsciowy kolor musi byc dosc jasny
madzias833 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 16:47   #1968
madzias833
Raczkowanie
 
Avatar madzias833
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 117
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
cuuuudo !!! też tak chcę .... super kolor, super fryzura - zakochałam się
Miziol bo sie zarumienie)) dziekuje slicznie) wystarcza dosc jasne swoje wlosy i smialo mozna sobie taka wiewiore na glowie wyhodowac:P Robilam tez raz castingiem ale Bursztynem, jednak mial bardziej czerwony odcien niz tak jak orzech laskowy pomaranczowy i wychodzil taki ciemny rudy dlatego zmienilam )
madzias833 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 16:51   #1969
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madzias833 Pokaż wiadomość
Miziol bo sie zarumienie)) dziekuje slicznie) wystarcza dosc jasne swoje wlosy i smialo mozna sobie taka wiewiore na glowie wyhodowac:P Robilam tez raz castingiem ale Bursztynem, jednak mial bardziej czerwony odcien niz tak jak orzech laskowy pomaranczowy i wychodzil taki ciemny rudy dlatego zmienilam )
tylko ja mam taki brąz teraz :/ to chyba musze zejść do czegoś jaśniejszego :/ ale bedzie na wakacje
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 17:04   #1970
madzias833
Raczkowanie
 
Avatar madzias833
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 117
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja marzylam o takim rudzielcu ale wczesniej mialam ciemny braz dlatego musialam zdecydowac sie na dekoloryzacje pewnie, stopniowo schodz na coraz jasniejsze bule nie do jasnego blondu i powinno sie udac
madzias833 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 17:14   #1971
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

madzias833- na zdjeciu kolor wyglada pieknie . W rzeczywistoscie to typowy rudy, czy raczej taki karmelek?? Bo ja nie chce takiego strasznego rudzielca..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 17:22   #1972
madzias833
Raczkowanie
 
Avatar madzias833
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 117
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
madzias833- na zdjeciu kolor wyglada pieknie . W rzeczywistoscie to typowy rudy, czy raczej taki karmelek?? Bo ja nie chce takiego strasznego rudzielca..
W rzeczywistosci wyglada identycznie jak na zdjeciu serio
madzias833 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 18:13   #1973
evagie
Przyczajenie
 
Avatar evagie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 15
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witajcie
Jutro zamierzam pofarbować sobie jakąś z tych farb włosy i brałam pod uwage iced latte 713, chocolate 530 i carmel 630. Chciałabym uzyskać kolorek taki jak ma po prawej stronie na pierwszym zdjęciu. 2 załącznik to zdjęcie moich włosów w sztucznym świetle, a trzecie w świetle dziennym. Obecnie na włosach mam balejarz. Jak myślicie, którą farbą uzyskam taki kolorek jak ma Victoria?
Ogólnie to chce powrócić do mojego naturalnego kolorku (4 załącznik).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolorek po prawej.jpg (30,9 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg światło sztuczne.jpg (31,9 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg światło dzienne.jpg (41,6 KB, 208 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalny kolorek.jpg (24,4 KB, 302 załadowań)
evagie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 18:26   #1974
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mysle ze jestli juz 713, Karmel jest jasniejszy i cieply (rudawy), a Czekolada bardziej czerwona.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 19:31   #1975
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madzias833 Pokaż wiadomość
Miziol bo sie zarumienie)) dziekuje slicznie) wystarcza dosc jasne swoje wlosy i smialo mozna sobie taka wiewiore na glowie wyhodowac:P Robilam tez raz castingiem ale Bursztynem, jednak mial bardziej czerwony odcien niz tak jak orzech laskowy pomaranczowy i wychodzil taki ciemny rudy dlatego zmienilam )
To prawda, potwierdzam.
Z początku wychodzi kasztan z rudawymi refleksami.
Później kolor się zmywa do rudo-czerwono-kasztanowatego.. Hmm, taki auburn
Mi się zaczyna kolor podobać... Zaczynam rudzieć !
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 22:25   #1976
Cz@rown!c@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 228
GG do Cz@rown!c@
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

madzias833, pisałaś że kolor wyjściowy musi byc jasny... Widziałaś mój wątek, i zdjecie. U mnie raczej taki nie wyjdzie...
Skoro nie wyjdzie tym orzechem, to moze jakas inna farba która da kolor podobny do Twojej wiewióry ;D Wrzucam zdjęcie i licze na Was ;*
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg me.jpg (74,7 KB, 280 załadowań)
Cz@rown!c@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 23:40   #1977
madzias833
Raczkowanie
 
Avatar madzias833
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 117
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Cz@rown!c@ Pokaż wiadomość
madzias833, pisałaś że kolor wyjściowy musi byc jasny... Widziałaś mój wątek, i zdjecie. U mnie raczej taki nie wyjdzie...
Skoro nie wyjdzie tym orzechem, to moze jakas inna farba która da kolor podobny do Twojej wiewióry ;D Wrzucam zdjęcie i licze na Was ;*

Czarownico z takim odcieniem moze byc problem, wiesz ja dluuugo marzylam o rudych a mialam podobny odcien wlosow do Twoich i nic mi nie chcialo zlapac a przynajmniej nie byl to fajny rudy
No i trafilam do fryzjera no mi powiedziali ze bez dekoloryzacji nie mam co marzyc o wiewiorze..wiec sie zdecydowalam.Jednak odcien ktory mi zrobili tez byl za malo rudy wiec sobie poprawilam wlasnie orzechem;p

Aha, mowiac ze kolor powonien byc jasny nie mialam na mysli jasnego blondu..no ale faktycznie Twoj moze byc troszke za ciemny..przynajmniej jesli chcesz uzyskac odcien podobny do mojego..

Edytowane przez madzias833
Czas edycji: 2009-01-15 o 23:42
madzias833 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 00:04   #1978
evagie
Przyczajenie
 
Avatar evagie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 15
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Właśnie pofarbowałam sobie 713 i jestem baaaaardzo zadowolona
kolorek wyszedł taki jak chciałam.
evagie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 18:30   #1979
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dziewczyny moja mam pofarbowała sie castingiem kolor machoń i wyszły jej włosy podchodzacy pod czerwony, chce zafarbowac inną farbą, ale sa tez przeciez płukanki, macie jakis pomysł? Nie chce jej zepsuc totalnie włosów.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 19:04   #1980
Katrinn69
Raczkowanie
 
Avatar Katrinn69
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 68
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczyny myślicie, że można osiągnąć taki efekt jak na fotce za pomocą koloru mroźny kasztan ?? A jeżeli nie to macie pomysł na jakiś inny odcień? Bardzo mi zależy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia 85219.1.jpg (26,3 KB, 340 załadowań)

Edytowane przez Katrinn69
Czas edycji: 2009-01-18 o 19:10
Katrinn69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.