Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-17, 15:22   #1051
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Martack Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.
Nie wiem, może to pytanie już padło, bo nie czytałam wszystkich wypowiedzi. Czy jest jakiś przedział wiekowy na wykonywanie depilacji laserowej?? i czy taką depilacje można też zrobić na twarzy??
dolna granica pewnie jest, póki hormony sie nie uspokoją
na twarzy można robić depilację laserową, bez problemu (chyba, ze chcesz wydepilować laserowo brwi czytałam na jakimś forum ktoś pytał, czy można brwi laserowo usuwać )



ja jestem rok po zakonczeniu depilacji laserowej. miałam depilowane pachy, bikini głębokie, biała linia, pośladki i nogi. na nogach trochę jasnawych włosków zostało, ale dr uprzedziła mnie że tak będzie, bo nie wszystkie kwalifikowały się do usunięcia laserem. jestem megazadowolona z efektów, oby tylko nic nie zaczęło odrastać hihi
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 18:15   #1052
G12acka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 230
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

sluchajcie dziewczyny czy jest mozliwosc usuniecia WSZYSTKICH wloskow ze strefy bikini ? cos jak depilacja brazylijska no i miedzy posladkami i wargami sromowymi (mam tam pojedyncze;/;;/) tez
G12acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 18:27   #1053
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja usunęłam wszystkie "na dole"
rosną tylko te z jasnymi cebulkami, czyli jasne włoski
troszkę w szparze pośladkowej i na wzgórku łonowym w miejscu łączenia się warg sromowych
z natury jestem ciemnowłosa, na głowie i na reszcie ciała
teraz wyglądam jak blondynka do tego 12-letnia tylko niewielka ilość jasnych, miękkich włosków ... mmm
polecam
dedede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 18:39   #1054
engracado
Raczkowanie
 
Avatar engracado
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 133
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
dolna granica pewnie jest, póki hormony sie nie uspokoją
na twarzy można robić depilację laserową, bez problemu (chyba, ze chcesz wydepilować laserowo brwi czytałam na jakimś forum ktoś pytał, czy można brwi laserowo usuwać )



ja jestem rok po zakonczeniu depilacji laserowej. miałam depilowane pachy, bikini głębokie, biała linia, pośladki i nogi. na nogach trochę jasnawych włosków zostało, ale dr uprzedziła mnie że tak będzie, bo nie wszystkie kwalifikowały się do usunięcia laserem. jestem megazadowolona z efektów, oby tylko nic nie zaczęło odrastać hihi
hej, mam takie pytanie, bo chcialabym wiedziec szczerze jak to naprawde jest. Ile w sumie kosztowaly Cie te wszystkie zabiegi? bo ja ciagle mysle zeby sobie wlasnie machnac pachy, glebokie bikini i nogi ale wg cennikow jakie ogladalam w internecie kosztowaloby mnie to ok 5-6tys zl... wiec wiadomo.. dosc duzo - jakis samochod by nawet za to sie dalo kupic :P jesli nie chcesz pisac na forum mozesz odpowiedziec na priv pozdrawiam!
__________________
0Rh-
engracado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 18:40   #1055
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dedede jakim laserem miałaś?
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 18:51   #1056
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

laserem aleksandrytowym
dedede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 19:39   #1057
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dzięki za odpowiedź, też się chyba skuszę na początku listopada, jakieś dobre rady?
po ilu depilacjach miałyście fajne efekty? ja zrobiłam 2lata temu dwa razy bikini brazylijskie, pachy i łydki,ale jakoś mnie efekty nie zadowoliły..teraz chcę "trafić: i zrobić to porządnie..i do końca, myślicie,że 5 zabiegów wystarczy? robiłyście co 6tygodni?

Edytowane przez pscoua
Czas edycji: 2009-09-17 o 19:42
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 21:00   #1058
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

"mój" salon - CTL we Wrocławiu - zaleca 3 miesiące odstępu w przypadku pach, 4 miesiące bikini
takim systemem robiłam i po 4. zabiegach na pachy i bikini mam praktycznie łyse te okolice

wg pani, która to wykonuje, teraz ewentualnie "dobicie" jeśli coś wyrośnie
cena oczywiście proporcjonalna do ilości włosów i ich powierzchni

laser aleksandrytowy jest o tyle fajny, że na skórze nie zostawia żadnych śladów, przebarwień, strupków - nic nie różni się od tej sprzed zabiegu
widziałam na innym forum fotki po jakimś laserze, dziewczyna miała krwiaki, ciemne kropki w miejscach włosków i bardzo długo i mocno ją bolało
więc rada: zrób najpierw wywiad w okolicy czy salon ma porządny laser i ludzi, którzy potrafią go obsługiwać
dedede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 11:24   #1059
marzanna21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

oczywiscie ,że to zależy od lasera. Jak chodzisz do gabinetu , ktory ma chinski laser , ktory kosztuje tyle co nic - to jasne ze nie masz w ogole efektu. Poczytalam sobie na roznych forach np tutaj http://forum.gazeta.pl/forum/f,38391..._laserowa.html
ale jeszcze na innych i sie zdecydowalam na jeden z gabinetow. I co ? Super , super super. Jestem 3 lata po. Nie tweirdze ze jest to 100% ale 85%. Ponadto raz w roku robie powtorkę. Ale trzeba uwazać gdzie sie idzie - moja bratowa tez byla w jakims gownian..... miejscu. Takim co robi wszystko i nic. I nie miala zadnego skutku. A ja juz po pierwszym widzialm ze bylo super. W mojej pracy byly 4 dziewczyny w tym gabinecie co ja. Wszystkie (oprocz jednej byly zadowolone) ale ta jedna to ma bialy meszek a nie wlosy ciemne. Od razu jej mowilam zeby dala sobie spokoj. I wiecie co w tym gabinecie nie chcieli jej zrobic tego zabiegu bo powiedzieli ze jej wlosy sie nie kwalifikuja. Ona jednak sie uparla bo widziala moj efekt. Nawetr podpisala kartke ze robi to na swoja odpowiedzialanosc. Pani jej rzekla zeby sie przekonala na wlasnej skorze juz po pierwszym zabiegu bedzie widac czy warto. Bo jak po pierwszym nic nie widac to od razu sobie nalezy dac spokoj. I ona sobie dala . Takze jak jest uczciwy gabinet to jest uczciwy i jak sie zna to zobaczy ze nie warto meczyc dziewczyny. Natomiast dla wszystkich z ciemnymi wlosami- polecam- tylko pamietajcie o dobrym wyborze.
marzanna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 08:32   #1060
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

witajcie dziewczyny,i ja się przyłącze do wątku ,chodzę do pewnej łodxzkiej prywatnej kliniki medycyny estetycznej,mam tam wykonywane kompleksowe zabiegi na cellulit,postanowiłam także zrobić depilacje,we wtorek mialam próbę na nodze ,wszystko ladnie pięknie, tylko bolalo,poza tym ja głupia nie zapytałam się jakiego rodzaju jest ten laser,przeczytałam tylko nazwe na urządzeniu FOTONA ,po próbie wszystko było ok,dopiero na 2 dzień zauważyłam w tym miejscu brązowe plamki,była to spalona skóra,trochę się boję czy w ogóle iść w srode na depilacje całych nóg czy sobie darowac, caly koszt wynosi 800 zł,
pamietam tylko końcówkę głowicy i powiem że wczorajszy dzień spedzilam na poszukiwaniu w necie właśnie czegoś z taką końcówką(wydaje mi się ze to jakaś starzyzna-a może nie patrzeć na końcowkę/może to nie ważne?) i wpadłam tylko na to
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 08:49   #1061
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a kto powiedzał,że byłam w gównianym? nigdy bym nie poszła takie zabiegu robić do niesprawdzonego miejsca..a najlepsze,że byłam właśnie w tym Laser Studiu na Kakowskiego;] 1x i 1x w Częstochowie;]]]

Edytowane przez pscoua
Czas edycji: 2009-09-25 o 08:50
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-25, 09:21   #1062
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja, opierając się na swoich doświadczeniach - polecam laser aleksandrytowy
krótki impuls światła lasera, dzięki temu nie parzy, a ból jest zminimalizowany maksymalnie - do tego jest bardzo skuteczny

po depilacji pach czy pachwin nie mam żadnych kropek nawet, a co dopiero plamek! plamki to poparzona skóra

Edytowane przez dedede
Czas edycji: 2009-09-25 o 19:10
dedede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 09:35   #1063
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

no poczytałam o tym aleksandrytowym,są zwolennicy ,są przeciwnicy ,ile ludzi tyle opinii,kurcze ,sama nie wiem, ten laser co ja chodze to chyba jest neodymowo-jagowy, ale głowy nie dam sobie uciąć,chyba tam zadzwonie i się zapytam po prostu


tu jest artykuł,o rodzajach lasera
http://www.depilacjalaserowa.wroclaw...zrodla-swiatla

Edytowane przez angellika
Czas edycji: 2009-09-25 o 10:06
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 12:55   #1064
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ta strona jest własnością firmy, która używa do depilacji lasera diodowego light sheer
żaden laser nie usunie jasnych włosów, czyli włosów o jasnej cebulce

ja jak mam do wyboru, poparzenia skóry i brak poparzeń - wybieram brak oparzeń
jednak, jak zawsze, wybór należy do wyborcy
widziałam efekty końcowe depilacji laserem aleksandrytowym i diodowym i są takie same
z tą różnicą, że diodowy zmusza do kilkutygodniowego leczenia ciała po samej depilacji lub, w najlepszym wypadku, zostawia na kilka tygodni szpecące plamy
dedede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 12:58   #1065
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

no właśnie ja też bym się skusiła na aleksandrytowy, bo robiłam lightsheerem we wspomnianym gabinecie 2x co 6tygodni..i nie mialam super rezultatów, dlatego nie poszłam na kolejne zabiegi.. ale gdzie jest aleksandytowy na śląsku? w dermedzie z tego co pamiętam był lightsheer..czy jest już aleksandyt? w necie niestety za b nie widzę, żeby jakiś gabinet na śląsku miał..
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 13:16   #1066
Malunaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny, jeżeli już polecamy to ja polecam Salon Afrodyta w Warszawie.
Robią zabiegi LaseremPil, co powoduje, że zabieg w ogóle nie boli,
a efekty są naprawdę świetne. Z tego co słyszałam jest to jedyny laser w Polsce nie działający na melaninę ale na melaninę, więc nie ma ryzyka poparzenia przy zabiegu.
Co do cen to wiem tylko ile kosztuje bikini (robiłam przed wakacjami) - 200zł.
Malunaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 13:54   #1067
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dedede a to widzisz a a myślalam że ta strona bezstronnicza jest ,
żaluję ze tam gdzie chodzę nie mają aleksandrytowego
a nie chce mi się znowu ,szukać ,chodzić ,nie mam czasu i kasy az tyle
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 14:37   #1068
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez pscoua Pokaż wiadomość
no właśnie ja też bym się skusiła na aleksandrytowy, bo robiłam lightsheerem we wspomnianym gabinecie 2x co 6tygodni..i nie mialam super rezultatów, dlatego nie poszłam na kolejne zabiegi.. ale gdzie jest aleksandytowy na śląsku? w dermedzie z tego co pamiętam był lightsheer..czy jest już aleksandyt? w necie niestety za b nie widzę, żeby jakiś gabinet na śląsku miał..
Nadal mamy lightsheer - ale spokojnie, laser jest bardzo skuteczny i co najważniejsze bezpieczny. A na depilację zapraszam w październiku - będzie nieco taniej
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 19:01   #1069
marzanna21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

O boże dziewczyny aleksandrytowy laser to jest starzewo. Przeciez to są najstrarsze lasery na rynku. Od dawna sie interesowalam tym wątkiem. Pamietacie pierwsza klinike w Warszawie jeszcze przed 2000 roku? To byl Epicentrum, i oni pracowali i pracuja na aleksandrytach. Potem weszly nowsze neodymowo-yagowe i diodowe. Aleksadrytowe to sa stare maszyny nawet wygladaja przedpotopowe- a zabiegi na nich bola potwornie. Ja robilam i na aleksandytach i na diodowych i duzo bardziej skuteczny jest diodowy. jak slysze brednie ze w USA nie pracuja na diodzie tylko na aleksandrytach to smiac mi sie chce? Skad kolezanka ma takie informacje? CHyba sobie je wymyslila. Zapytajcie o rok produkcji aleksandrytowych laserów. Sa to jedne z najstarszych laserow. Aczkolwiek bardziej skuteczne od Yaga ale na pewno nie od diody -lightsheer.
marzanna21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-25, 19:07   #1070
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

koleżanka ma te informacje od paru lekarzy, z którymi rozmawiała i zna efekty z własnego doświadczenia
nie uważam się za znawcę, piszę jako użytkownik forum, laik - czyli ktoś, kto pisze co wie i nie jest alfą i omegą
jeśli to nie jest prawd to wielkie sorry
ale skąd w takim razie czerwone, brązowe plamy po light sheer które widziałam? nie miałam halucynacji .. mam robione aleksandrytowym, nie zostają mi takie ślady, nie zostają właściwie żadne ślady po samym zabiegu, a aefekt jest super - wszystkie włosy w fazie wzrostu szlag trafia
dedede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 22:15   #1071
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Malunaz Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam jest to jedyny laser w Polsce nie działający na melaninę ale na melaninę, więc nie ma ryzyka poparzenia przy zabiegu. (robiłam przed wakacjami) - 200zł.
To faktycznie musi być rewlacyjny - ciekawe w czym tkwi jego tajemnica

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez dedede Pokaż wiadomość
plamki to poparzona skóra
Dedede co masz na mysli pisząć plamki? Plamki to nie oparzona skóra
Oparzenie to albo długoutrzymujące się zaczerwienienie, obrzęk i bolesność, albo pęcherze z surowiczym płynem itp itd ...

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez dedede Pokaż wiadomość
widziałam efekty końcowe depilacji laserem aleksandrytowym i diodowym i są takie same z tą różnicą, że diodowy zmusza do kilkutygodniowego leczenia ciała po samej depilacji lub, w najlepszym wypadku, zostawia na kilka tygodni szpecące plamy
Nie zgadzam się. Dedede jakie leczenie jakie szpecące plamy Zabieg wykonuje sie zawsze tak , aby ryzyko skutków ubocznych ( o których chyba piszesz) było jak najmniejsze po to są przeprowadzane próby, po to jest wywiad przed zabiegiem, po to określa sie dawki maksymalne mocy, próg bólowy pacjenta, koloryt skóry itp ... tego wszytskiego nie robi się dla hobby tylko po to, aby zabieg był jak najbardziej bezpieczny.

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2009-09-25 o 22:10
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 08:46   #1072
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

pisząc "plamki to nie oparzona skóra" możesz stwierdzić, na tej samej zasadzie, "zator płucny zawsze objawia się krwiopluciem"
a tak jak nie trzeba pluć krwią żeby mieć zator, tak nie trzeba mieć poparzenia III czy IV stopnia z martwicą, żeby mówić o oparzeniu

chodzi mi o brunatne kropki, smugi i plamy, od milimetra do centymetra wielkości - widziałam je u 2 osób na żywo i na kilku zdjęciach na forum beauty
wszystkie wyglądały podobnie, więc zakładam że to "norma"
dodatkowo moja koleżanka pokazywała mi swoje efekty pod pachami - bąbelki z płynem surowiczym
jeśli oparzenie dotyczy najbardziej wierzchniej warstwy skóry nie daje objawów klinicznych .. jestem w błędzie?

oczywiście, możliwe że ci wszyscy ludzie byli ofiarami źle przeprowadzonych zabiegów laserem diodowym
"ofiar" po aleksandrytowym nie widziałam

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

http://en.wikipedia.org/wiki/Laser_hair_removal

cytuję
Cytat:
  • Argon: 488 or 514.5 nm (no longer used for hair removal)
  • Ruby: 694 nm (no longer used for hair removal; not safe on most skin types as it frequently produces side effects such as pigmentary changes (lightening or darkening of the skin) or worse for patients of all but white skin.[citation needed]
  • Alexandrite: 755 nm (most effective, but safest on light skin)
  • Pulsed diode array: 810 nm (for light to medium type skin)
  • Nd:YAG: 1064 nm (for darker skin; Yag is capable of treating all six skin colors. However, there is not sufficient evidence that this laser can produce effective long-term hair removal)
argonowy, rubinowy - już nie używane
aleksandrytowy - najskuteczniejszy, ale jest przeznaczony tylko dla jasnej skóry
diodowy - dla jasnej do średniej karnacji
nd:yag - dla wszystkich sześciu kolorów skóry, ale nieprzebadany pod kątem skuteczności

czyli najprawdopodobniej widziałam źle wykonane zabiegi laserem diodowym, co nie zmienia faktu większej skuteczności aleksandrytowego
dedede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 09:20   #1073
marzanna21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

po aleksandrycie odsetek poparzen jest najwiekszy. jezeli nie masz po nim to po diodzie bys nie miala ich rowniez na 100% . Chyba ze obsluzy Cie jakis debil i zastosuje chora dawke. Sama rozmawialam z facetem ktory robil aleksandrytem twarz i mial bardzo poparzona. Dlatego przyszedl na lightsheera. Ale nie o to chodzi. aleksandryt jest skuteczny ale na pewno mniej od lightsheera i na pewno bardziej inwazyjny. Jeszcze duga wazna sprawa. Wszystko zalezy od marki lasera. Bo np jak idziesz na zabieg skad wiesz ze masz robione aleksandrytem albo dioda i to jeszcze lightsheerem. Dlatego dziewczyny zawsze to sprawdzajcie. Uwazam ,że nalezy bezczelnie przed zabiegiem zapytac co to za laser i nie tylko zadowolic sie ze powi Ci babka o najnowszy aleksandrytoway albo najnowszy diodowy. Kazdy tak powie. Aleksandryt a jaki??? Diodowy a jaki??? diodowy diodowemu nie rowny. I podejrzewam ,że z aleksandrytem jest podobnie. Bo aleksandrytowy laser to jest tylko nazwa oglona tak jak diodowy. Dopiero nazwa np.lightsheer swiadczy ze jest to firma marka (moim zdaniem godna zaufania) i jak na laserze jest taka nazwa to mozemy miec zaufanie ,że jest to dobra firma. Pozatym dla skrupulatnych polecam poprzegladac strony www. (niestety tylko w jezyku angielskim). Po dokladnej nazwie od razu widac co to jest za sprzet. BO np w przypadku Lightsheera- ta produkuje caly sprzed medyczny w USA. Olbrzymie laboratoria , zaplecze naukowe itp. I to swiadczy moim zdaiem o dobrym sprzecie. Dziewczyny - sprawdzajcie to. W dobie internetu mozna to sledzic. Nie dajmy sobie wciskac kitu!!! Potem okazuje się ,że wydajemy duzo pieniedzy a mamy robione jakim chinskim syfem za 100 EUR bez atestów robionym w chałupie u chińskiego rolnika hi hi - (zartuje sobie troche ale czasami to daleko nie odbiega od tego co napisalam). Ja jestem zwolenniczka diodowego lighsheera bo na nim mam wykonane zabiegi i uważam ,że jest bardzo ok. Tylko mowie to jeszcze raz. Po pierwsze , dobry laser, po drugie dopbry, sprawdzony gabinet i niestety cierpliwosc. Nie mozna po jednym czy 2 zabiegach powiedzec kurde slabe efekty. Niesterty trzeba odwalic cała serje a czasami nawet troche wiecej. Ale jak ma sie do tego dobre podejscie i naprade sie przylozy i postudjuje te wszystkie fora i strony to uwazam ze bedzie sie bardzo zadowolonym. aha ale najwazniejsza rzecz. Dziewczyny jak macie jasniutkie wlosy- naprawde dajcie sobie spokoj z laserami. szkoda forsy. Lasery sa dobre dla takich czarnych małpek jak ja
marzanna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 15:07   #1074
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

miałam depilowane dokładnie takim laserem aleksandrytowym
http://dermatologia.consultronix.pl/...owy-arion.html

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

z doczepioną "rurą" z bardzo silnym nawiewem, bardzo zimnego powietrza
dedede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 18:02   #1075
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a ja bym się chciała dowiedzieć czy laser neodymowo-jagowy jest do kitu ,bo właśnie takim depilacje przeprowadza mój lekarz

wyglada tak
http://www.btlnet.pl/catalogue/medyc...ery/dualis-xs/

kurczę czy mam odmówić ??to 800 zl za całe nogi ,aaaaaaaa

miałam rozmowę telefoniczną z lekarzem ,powiedział że te brązowe plamki to najprawdopodobniej przez to że proba była przeprowadzona na zbyt wysokich parametrach itd, teraz w środe je zmniejszy ,ostatnia klientka miała 5 sesji zanim pozbyła się wszystkich wlosów, no ok, 800 zł x 5 wychodzi 4 tyś zl ,liczę sie z tym ale boję sie że neodymowo-jagowy to kicha

Edytowane przez angellika
Czas edycji: 2009-09-28 o 08:09
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 16:18   #1076
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny,
kompletnie się nie znam na laserach a interesuje mnie depilacja bikini.
który jest najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy?
nawet już nie chodzi o koszta. ważne, żeby naprawdę działał.
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 16:24   #1077
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
dziewczyny,
kompletnie się nie znam na laserach a interesuje mnie depilacja bikini.
który jest najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy?
nawet już nie chodzi o koszta. ważne, żeby naprawdę działał.
a to problem ,bo ile ludzi tyle opinii, jedna powie że dobry wyłącznie diodowy ,druga że aleksandrytowy, a trzecia zupełnie coś innego..........


ja osobiście mam mętlik w głowie........totalny
jesli moja depilacja na laserze noedymowo-jagowym byłaby ok to pewnie napisalabym że on jest świetny i najlepszy, więc to wszystko jest subiektywne

Edytowane przez angellika
Czas edycji: 2009-09-28 o 16:27
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 18:26   #1078
marzanna21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewcyzny ja uwazam ,że wyglada to tak: Najlepszy jest diodowy Lightsheer, potem jezeli chodzi o skutecznośc aleksandrytowy (ale bardzo bolesny i wywołuje często poparzenia), najmniej skuteczny neodymowo Yagowy i IPL. Do tych dwoch ostatnich zeby był jakikolwiek efekt musi być bardzo dużó pigmentu we włosie. Łatwo to zaobserwowac tak- jezeli jestes brunetka i probowalas rozjasnic sobie wlosy i bylo to b trudne. Fryzjer mowil Ci ze b trudno wytracic pigment to oznacza ze ogolnie z laserami bedzies miala dobre efekty. Ja mialam raz na aleksandrycie i reszte juz na diodowym lighsheerze. Jeszcze ważny jest gabinet- najlepiej taki , ktory juz istnieje dlugo i ma dobre opinie. ale naprawde yag jest shit i nie radze. Jezeli wam nie pomoze lightheer to juz zaden nie pomoże. Ja juz jestem po całej serii i naprawdę jest dobrze. Mam kilka włosków i to jasniutkich. Jak macie pytania to pytajcie - poradzę jak potrafię. Nie wiem czy poradze wszytkim bo ja jestem akurat z Wawy ale wszędzie mozna znależć dobre gabinety.
marzanna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 20:41   #1079
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez dedede Pokaż wiadomość
chodzi mi o brunatne kropki, smugi i plamy, od milimetra do centymetra wielkości - widziałam je u 2 osób na żywo i na kilku zdjęciach na forum beauty
Dedede chciałabym sie odnieść w jakiś sposób do tego opisu, ale nie jestem pewna czy dobrze sobie to wyobrażam ... czy masz jakieś zdjęcia lub czy możesz mi wysłać na priv jakies linki do konkretnych stron.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez dedede Pokaż wiadomość
czyli najprawdopodobniej widziałam źle wykonane zabiegi laserem diodowym, co nie zmienia faktu większej skuteczności aleksandrytowego
Dedede diodowy ma dłuższą falę zatem jest w stanie przeniknąć głebiej do naskórka niż aleksandrytowy, dodatkowo diodowe mają większą gęstość energii bo nawet do 100J - dlaczego zatem diodowy miałby być mniej skuteczny? Osobiście uważam, że w działaniu mogą one być podobne jeśli chodzi o rezultaty (biorąc pod uwagę lasery wyższej jakości np.ESC Sharplan i LightSheer), jednak jaby na to nie patrzeć diodowy jest metodą nowocześniejszą wg. mnie.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
kurczę czy mam odmówić ??to 800 zl za całe nogi ,aaaaaaaa
Osobiście, poważnie bym się zastanowiła. Gdybym miała doradzić wybrałabym Light Sheera.
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 12:27   #1080
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Osobiście, poważnie bym się zastanowiła. Gdybym miała doradzić wybrałabym Light Sheera.[/QUOTE]ale problem w tym że ja nie mam bardzo ciemnych i mocnych włosów,szczególnie na udach,są średnie,a neodymowo-jagowy podobno nadaje się do włosów jasniejszych, delikatnych,a inne nie
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.