Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-17, 23:35   #1
lavendab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 67

Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?


Mam 16 lat i parę kompleksów, ale jeden nigdy nie daje mi spokoju, a mianowicie to, że nie wyglądam na swój wiek. Niewiele osób rozumie mój problem, bo przecież kiedyś to będzie plus, ale... ludzie dają mi 12 lat nawet. No tak, jestem chuda i biustu nie mam prawie wcale, poza tym też mam dziecinną buzię :/ To mnie strasznie boli, chodzę do LO i czuję się bardzo nieswojo, czasami mam wrażenie, że ludzie na ulicy patrzą się na mnie ze złośliwymi uśmiechami, bo maluję na ciemno oczy i zastanawiam się, czy czasem nie biorą mnie za dziecko, które chce udawać dorosłą. No i oczywiście nigdy nie miałam chłopaka i wątpię, żebym miała choćby przez to (tak, tak właśnie uważam), poza tym na imprezę też wstydzę się pójść (wszyscy wyglądają na swój wiek, albo starzej!). A przecież liceum powinno być najlepszym okresem, powinnam spotykać się z chłopakami i chodzić na dyskoteki... No i najgorsze: jestem drobna. Nie chodzi o to, że chuda. Po prostu... mam posturę dziecka, mniejsze proporcje, niż inni i tak dalej. PS Mam 165 cm wzrostu, więc nie tak źle. Staram się ubierać tak, by podkreślić figurę, ale to chyba nic nie daje, no i nie wiem, jak najlepiej się malować. Może nauczyć się robić kreskę na oku? Mam już tego dość. To taki ukryty kompleks... niby o tym zapominam, ale to ciągle wraca. Nie potrafię tego zaakceptować. :/

No i daję linki do zdjęć, żeby Wam to lepiej zobrazować: xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-09-29 o 17:14 Powód: usunieto linki do zdjęć na prośbę autorki - wodoczna twarz
lavendab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 23:48   #2
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

Kurcze, dziewczyno - śliczna jesteś. Z Twoją urodą raczej postawiłabym na naturalny makijaż, ewentualnie mocniejsze kolory na ustach. Myśle, że u Ciebie najwięcej dac może zmiana fryzury i może po prostu pobaw się ciuchami, mniej dziewczęcymi a bardziej "dorosłymi".

Innych pomysłów nie mam, może dlatego, że na zdjęciach widze ładną dziewczynę w której jakoś nie widzę nic "do wymiany"
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 23:48   #3
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

Z calym szacunkiem, proponowalabym wziac pedzel i puknac sie nim w czolko zamiast sie postarzac .

Jestes ladna aczkolwiek nieco zaniedbana jak na moj gust. Proponowalabym zmienic w sobie pare rzeczy zamiast odstraszajaco sie malowac - ciezki makijaz badz ciemna szminka postarza Cie, ale i oszpeca.

Przede wszystkim zrob cos z tymi wlosami - wygladasz jak Dziewica Maryja. Sa za dlugie, za ciezkie, nie wygladaja ladnie.

Po drugie zmien nieco swoj styl ubierania: na jednym ze zdjec masz na sobie blizej nieokreslona podomke, podkolanowki i jakies sportowe balerinki. Pomiajac, ze mnie osobiscie caly stroj sie nie podoba to te podkolanowki sprawiaja, ze wygladasz jak dziecko.

btw: zadbaj o brwi: wyreguluj i utrwal zelem.

Jestes ladna dziewczyna, naprawde nie ma sensu sie postarzac jakims makijazem .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-02-17 o 23:50
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 23:52   #4
lavendab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 67
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

No, ale ja ubieram się różnie. Na zdjęciu akurat mam zakolanówki ^^ Lubię je, choć skracają nogi. Na co dzień ubieram się w stylu takim... dziewczęco-rockowym, coś takiego.
Z włosami jestem bardzo związana, nie zetnę ich, ale myślę o grzywce... albo o pasemkach np. czerwonych, choć to może odmładza?
lavendab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 23:55   #5
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

Cytat:
Napisane przez lavendab Pokaż wiadomość
No, ale ja ubieram się różnie. Na zdjęciu akurat mam zakolanówki ^^ Lubię je, choć skracają nogi. Na co dzień ubieram się w stylu takim... dziewczęco-rockowym, coś takiego.
Z włosami jestem bardzo związana, nie zetnę ich, ale myślę o grzywce... albo o pasemkach np. czerwonych, choć to może odmładza?
Nie, takie pasemka krzyczą "zbuntowana czternastkaaaaaa".

Włosy do odstrzały albo przynajmniej należy o nie zadbać, naprawdę to jest TEN element, który najbardziej Cie odmładza.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 23:57   #6
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

Cytat:
Napisane przez lavendab Pokaż wiadomość
No, ale ja ubieram się różnie. Na zdjęciu akurat mam zakolanówki ^^ Lubię je, choć skracają nogi. Na co dzień ubieram się w stylu takim... dziewczęco-rockowym, coś takiego.
Z włosami jestem bardzo związana, nie zetnę ich, ale myślę o grzywce... albo o pasemkach np. czerwonych, choć to może odmładza?
Zaczynasz sie zachowywac jak dziecko .

- Podkolanowki sprawiaja, ze wygladasz jak dziecko.
- Ale ja je lubie.

Chcesz cos w sobie zmienic? Zmien.

Masz za delikatna uroda. W kolorowych pasemkach zaczniesz straszyc ludzi. Nie beda Ci pasowac.

Co do wlosow to nie mowie o obcinaniu sie na chlopaka. Wlosy masz jednak bardzo dlugie, wygladaja nieladnie i oszpecaja Cie. No, ale skoro jestes z nimi "zwiazana"...
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 00:00   #7
lavendab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 67
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

Zastanowię się nad ścięciem, chociaż będzie mi ciężko, bo to jakby moja cecha charakterystyczna Ale jak już, to jaka fryzura?

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Po prostu wiele osób mówi mi często, że mam ładne włosy i jakoś tak się przyzwyczaiłam, że to mój atut.
lavendab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 00:01   #8
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

Skrócone też będą ładne, a nawet ładniejsze, bo łatwiej będzie o nie zadbać
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 00:01   #9
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

Alez nie musisz startowac w konkursie na najdluzsze wlosy w szkole .

Wlosy do piersi czy do ramion tez moga byc ladne.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 00:03   #10
lavendab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 67
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

Dobra. A co do makijażu... maluję oczy ciemnym cieniem, trochę podkreślam rzęsy, to dobrze?
lavendab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 00:06   #11
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

Wstaw zdjecie pomalowanego oka. Sam opis to za malo.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 00:06   #12
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

Ja bym od ciemnego cienia trzymała się z dala, przy Twojej urodzie, raczej wyreguluj porządnie brwi (jak radziła Jamestown) i stawiaj na naturalny makijaż.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 00:10   #13
lavendab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 67
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

.

Edytowane przez lavendab
Czas edycji: 2012-02-18 o 00:25
lavendab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 00:12   #14
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

Trochę za gruba ta krecha jak dla mnie.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 00:28   #15
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

Ładna z Ciebie dziewczyna, moim zdaniem nie wyglądasz na 12 lat Możesz mi wierzyć bądź nie, ale troszkę przesadzasz
Chcesz się postarzyć się makijażem- to nigdy nie wyjdzie dobrze, szczególnie przy tak delikatnej urodzie. Te oczka, które wstawiłaś, niestety, nie wyglądają fajnie, krecha jest stanowczo za gruba i krzywa.
Tak jak Kumiho i James, sądzę, że powinnaś zrobić coś z włosami, ja na takie fryzury mam jedno określenie topielica Przepraszam, ale tak to wygląda.
Podetnij włosy, delikatnie się umaluj (tusz, może kreska-duuużo cieńsza różyk na policzki, balsam na usta i wsio), zdejmij te podkolanówy i będzie git
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 00:43   #16
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

zgodze sie z opiniami o wlosach, bo niestety dziewczeta w Twoim wieku mysla, ze wystarczy 'na pałe' zapuscic wlosy nie wazne czy zadbane czy nie byleby dlugie i bedzie super. a to wcale nie jest fajne. wg mnie wlosy dluzsze niz za lokcie sa za dlugie.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 00:59   #17
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

Autorko, po poscie Kumiho i Tiniaczka wnosze, ze usunelas zdjecie przedstawiajace swoj makijaz.

Wiesz, dziecinnosc to nie tylko wyglad. To takze zachowanie jakim jest np strzelanie fochow, gdy ktos nas skrytykuje.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 01:28   #18
Cukierus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 120
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

Makijaż nic nie pomoże, choć jestem starsza od Ciebie to sama mam dziecinną urodę i z własnego doświadczenia wiem, że makijaż nas nie postarzy, sprawi tylko, że będziemy wyglądać jak wymalowane trzynastki. Także trzeba po prostu zadbać i nadgonić ubiorem. Jakieś marynarki (skoro teraz modne), sweterki, leginsy, dopasowane dzinsy, koszulki. Ja np. preferuje ubrania w stonowanych kolorach ; beże, czernie, brązy, szarości, granaty. Ewentualnie jeden akcent w mocniejszym kolorze. Unikam koszulek z dziwnymi nadrukami (jakieś misie, potworki czy różne napisy), balerinek w paski, kratki, czaszki czy inne bzdury, no i adidasów (zakładam, jeśli okazja tego wymaga). Staram się, żeby strój był kobiecy/dziewczęcy. Nie możesz się postarzeć, ale możesz zrobić z tego atut . No i tak jak dziewczyny mówiły: brwi (u kosmetyczki taki zabieg kosztuje z 5 zł) i włosy (podetnij trochę, co za dużo to też nie zdrowo, a poza tym wyglądają na zniszczone). Makijaż... delikatny, bo jak już wcześniej pisałam... mocny sprawi, że będziesz wyglądać jak 13 która próbuje się postarzyć. Podkład (masz cere chyba bez problemów także delikatnie), puder (żeby zmatowić), lekko róż na policzki (byle by nie "brzoskwinki" jak to większość nastolatek robi, jak za dawnych czasów ... róż ma podkreślać policzki a nie je maskować), na powiece beż, brąz...ewentualnie linie rzęs możesz podkreślić lekko czarną kredką lub brązową. Nie rób tylko czarnych obwódek wokół oczu (czytaj na gorze czarna kreska, na dole też) bo to wygląda nie korzystnie. Ust też nie maluj na czerwono, błyszczyk starczy.. czy jakaś lekka pomadka. Czerwona pomadka przy naszym typie urody nie za ciekawie wygląda. Ode mnie to chyba tyle. Pamiętaj, nic na siłę. Musisz po prostu o siebie zadbać.
Cukierus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 01:35   #19
bagiennka
Przyczajenie
 
Avatar bagiennka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

Dziewczyny dobrze radzą skróć włosy przynajmniej o 1/3 tak żeby wyglądały schludnie.
Wiem, ze pewnie jesteś do nich przywiązana bo wszystkie ciocie , panie w szkole czy sąsiadki się nimi zachwycają ale to nie wygląda dobrze.
Wydajesz się taka niewinna, niewinna ugrzeczniona i świeta Zaszalej włosy odrosną jak coś. Nikt nie każe ci ich skrócać do ramion

Poza tym będziesz mogła nimi się bawić, czesać na różne sposoby, modelować, wywijać na szczotce. Nie będziesz wydawać się aż tak krucha.

P.S Ja mam włosy do łopatek i czuję się mega kobieco
bagiennka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 08:16   #20
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

Cytat:
Napisane przez lavendab Pokaż wiadomość
.
nie wolno usuwać zdjęć

Makijażu nie widziałam, ale z doświadczenia wiem, jak mógł wyglądać.
I tu mam takie pytanie do nastolatek: dlaczego tak wiele z was maluje sobie dwie grube czarne krechy na oczach i używa za ciemnych podkładów kończąc ich nakładanie na lini zuchy?

A co do autorki: ładna dziewczyna z koszmarna fryzurą i w dziwny przypominającym piżamę stroju.
a tak na marginesie nie wyglądasz na 12 lat.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2012-02-18 o 08:20
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 09:35   #21
hoolie
Raczkowanie
 
Avatar hoolie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 37
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

Cześc najpierw sprawdzę czy pojawiają się moje wpisy, już 2 wpisuje..;/

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cześć Lavendab!

Po 1 nie zmieniaj się dla kogoś, tylko dla siebie!
Po 2 jeśli nie pokochasz siebie nikt nie będzie się zachwycać Twoją urodą, a uwierz mi jesteś piękna!

Włosy --> Jak najbardziej zgadzam się z dziewczynami, są zaniedbane! stanowczo za długie! - Proponuję zrobić grzywkę (mimo, że teoretycznie odmładza - choć wg. mnie nie masz dziecinnej twarzy) Ale w zestawieniu z dłuższymi włosami - doda lekkości
Grzywka - i włosy fale -- marzenie!

Makijaż --> Na co dzień zajmuję się makijażem, dlatego z perspektywy czasu mówię sobie, ze gdybym mogła cofnąć czas to w latach gimnazjalno-licealnych na pewno nie malowałabym się
Ale doskonale Cie rozumiem, chcesz podkreślić swoją urodę i to wcale nie szkodzi - kosmetyki są teraz produkowana inaczej niż w latach 50 i 60, które niszczyły cerę.

Proponowałabym lekki makijaż, w Twoim przypadku absolutnie kreska, która zmniejszy Ci oko. Kup tusz do rzęs mocno wyciągaj rzęsy ku górze
Możesz zaaplikować róż na policzki (jeśli będziesz potrzebowała pomocy jak go nałożyć - psychoterapiamoda.blogspo t.com zapraszam tam znajdziesz bezpośredni kontakt do mnie
Wyreguluj delikatnie brwi - ale zrób to u kosmetyczki.

Figura? Dziewczyno zastanów się... nad sobą. Masz figurę modelki.
Piękne długie nogi, które zniekształciłaś i skróciłaś podkolanówkami. Koniecznie je wyrzuć!
Mam wrażenie, że masz koleżankę z silną osobowością i to ona zakorzeniła w Tobie kompleksy... co do fiugry? Dobrze myślę?

Pozdrawiam
hoolie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 09:44   #22
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

Jak dla mnie wcale nie wyglądasz na 12 lat a właśnie na 16 Co do kwestii ubioru i makijażu dziewczyny już wszystko powiedziały, więc decyzja należy do Ciebie.

ps. nie wolno usuwać zdjęć
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 12:55   #23
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

ktos dobrze okreslil, z wlosami jak Dziewica Maryja, skróc je do łokci przynajmniej, bo wyglądaja sianowato i brzydko poporstu. Nie zrozumiem nigdu zapuszczania tylko dla samego faktu" zapuszczam" wycieniuj lekko, napewno zaczna sie ladniej ukladac.
Wyreguluj brwi!!! koniecznie, a na codzien krem tonujacy,podkresl brwi, tusz, lekka koralowa np pomadka i róż.
Ubiór tez bym radzila ogarnac, pociać podkolanowki bo widac ze nie umiesz ich nosic, uwazam ze mozna je ubierac z powodzeniem, ale jako dodatek do fajnego, zaplanowanego stroju, a nie "bo je lubie".
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:29   #24
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

nie otwiera mi się 3 zdjęcie, więc nie widzę długości włosów, ale z tego co widzę na dwóch, to one są po prostu.. nie rozczesane . Bo tak wyglądają, nie wiem.
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:43   #25
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

Dla mnie wcale nie wyglądasz dziecinnie
Masz delikatną urodę, bardzo ładną buzię. Żadnych grubaśnych czarnych krech nad rzęsami, żadnych smolistych krech na linii wodnej! Jeśli makijaż, to w delikatnych, rozmytych kolorach; beże, brązy, zgaszone róże, szarości, grafit.
Włosy do ścięcia (max długość do talii). Obecnie są za długie i straciły objętość. Jeśli masz tendencję do falowania, to skrócenie wydobędzie skręt(tutaj warto wspomóc się olejami). No i brwi - potrzebna regulacja.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2012-02-18 o 13:45
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:59   #26
lavendab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 67
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

No, na tych dwóch zdjęciach to są wyjątkowo poplątane, jakoś tak wyszły, ale na żywo jest chyba okej.
Dzięki za rady. Więc na ile lat wyglądam?
lavendab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 15:07   #27
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

Cytat:
Napisane przez lavendab Pokaż wiadomość
No, na tych dwóch zdjęciach to są wyjątkowo poplątane, jakoś tak wyszły, ale na żywo jest chyba okej.
Dzięki za rady. Więc na ile lat wyglądam?

Odnosze wrazenie, ze zmarnowalysmy czas probujac Ci pomoc bo Ty i tak masz klapki na oczach i dalej myslisz swoje.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 15:12   #28
lavendab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 67
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

Zakolanówek na pewno już nie założę, makijaż zmienię, nad grzywką pomyślę, a włosy trochę skrócę.
lavendab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 15:25   #29
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

Cytat:
Napisane przez lavendab Pokaż wiadomość
No, na tych dwóch zdjęciach to są wyjątkowo poplątane, jakoś tak wyszły, ale na żywo jest chyba okej.
Dzięki za rady. Więc na ile lat wyglądam?
16.
Chyba okej? Wg kogo? Mamy? Babci? Dajże spokój... Jesteś drobna, włosy Cię przytłaczają i nie wyglądają ładnie. I tyle.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 16:00   #30
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Jak mogę się malować, lub co zmienić w wyglądzie, by wyglądać starzej?

a ja powiem ze taka transformacja na sile jest trudna... bo wiem z wlasnego doswiadczenia, ze na to potrzeba czasu.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.