Jak go znowu oczarować???? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-17, 08:57   #121
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
głosuję na czekoladowy brąz
Ja też
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 12:49   #122
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Jak go znowu oczarować????

do do maski z kallosa to polecam Ci raz-dwa razy w tygodniu dodać do niej żółtko, łyżkę oliwy z oliwek i łyżeczkę oleju rycynowego, kilka kropel soku z cytryny i kilka kropel nafty. Taką mieszankę robimy oczywiście zaraz przed nałożeniem na włosy. Nałóż na umyte, lekko osuszone ręcznikiem włosy (tak, żeby woda nie spływała), nałóż czepek foliowy albo reklamówkę, podgrzej suszarką przez minutę-dwie, nałóż czapkę i spłucz po godzinie. U mnie super działa
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 21:59   #123
doris17704
Raczkowanie
 
Avatar doris17704
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 109
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Dziewczynki taki mały problem mam nie umiem określić jakim typem urody jestem... Przeczytałam tyle wątków ze az głowa boli i nadal nie wiem wiem, ze mam unikac czarnego sporo go w mojej szafie niestety ale juz kupiłam kilka nowych ciuchów w innych kolorach. Jak miałam blond włochy to mi mówili ze ładnie mi w jasnoniebieskim wiec wtedy kupilam pare bluzek w tym kolorze ale teraz przy tych moich PIEKNYCH CIEMNYCH WLOSKACH to nie wiem czy pasuje na jakims watku z opisu przypasowało mi ze moge byc latem. Pisało tam z tego co pamietam, ze musze wtedy unikac zółtego a on tej wiosny podobno strasznie modny bedzie! pomaranczowego tez... To co??? Moge tymi kolorami mlowac tylko paznokcie???
doris17704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 22:50   #124
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Jak go znowu oczarować????

wydaje mi się, że jesteś latem. Te tablice mogą pomóc w doborze kolorów ubrań. http://urugwajska-kontrolerka-parkom...czna-cz-i.html
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 07:43   #125
charme666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 51
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Kochana, pamiętaj, że moda mija a styl zostaje...
Powinnaś kupować ubrania w których się dobrze czujesz i dobrze wyglądasz.....
Co z tego, że kupisz szmatkę w super modnym kolorze i fasonie skoro kompletnie nie będzie to pasowało ani do Twojego wyglądu ani stylu....
I zamiast efektu burleskowego osiągniesz efekt groteskowy....
A to nie o to chodzi.....
Mało tego, często na jakość całego naszego stroju mają wpływ dodatki, czyli fajne kolczyki, zegarek, torebka, apaszka, buty, rajstopy etc....
I w całej tej modzie chodzi o to by wypracować własny styl, a nie ślepo podążać za trendami lansowanymi w gazecie czy w TV, bo to najczęściej kompletnie do nas nie pasuje....
I wcale nie będziesz trendy jak kupisz sobie żółtą bluzkę czy maźniesz pazury na pomarańcz.....
"Stajla" to będziesz miała wtedy jak będziesz umiała łączyć różne style i nowinki modowe i dopasowywać do siebie, do swojej osobowości i wyglądu...
charme666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 08:22   #126
pomaranczowa20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
głosuję na czekoladowy brąz
ja tak samo

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez doris17704 Pokaż wiadomość
Dziewczynki taki mały problem mam nie umiem określić jakim typem urody jestem... Przeczytałam tyle wątków ze az głowa boli i nadal nie wiem wiem, ze mam unikac czarnego sporo go w mojej szafie niestety ale juz kupiłam kilka nowych ciuchów w innych kolorach. Jak miałam blond włochy to mi mówili ze ładnie mi w jasnoniebieskim wiec wtedy kupilam pare bluzek w tym kolorze ale teraz przy tych moich PIEKNYCH CIEMNYCH WLOSKACH to nie wiem czy pasuje na jakims watku z opisu przypasowało mi ze moge byc latem. Pisało tam z tego co pamietam, ze musze wtedy unikac zółtego a on tej wiosny podobno strasznie modny bedzie! pomaranczowego tez... To co??? Moge tymi kolorami mlowac tylko paznokcie???
no możee zielony,żolty,czerwony,po maranczowy,rozowy

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

witam z rana
pomaranczowa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 22:23   #127
doris17704
Raczkowanie
 
Avatar doris17704
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 109
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Z dzisiaj wydaje mi się, że kolorek mi się już troche wypłukał a szkoda fryzura z moimi nie udanymi loczkami... Kiedys włosy ładnie mi sie kręciły a teraz zamiast takich ładnych loczkow wychodzi cos takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaaaa.jpg (74,5 KB, 570 załadowań)
doris17704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 23:36   #128
duplo
Rozeznanie
 
Avatar duplo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 570
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Właśnie weszłam na ten wątek i widząc Twoje zdjęcia w pierwszym poście i patrząc na zdjęcia z posta wyżej...rewelacja, na prawdę wygładzasz super! Osobiście w lekko skręconych włosach wygładzasz wg mnie lepiej niż w prostych. Na prawdę ogromna zmiana od początku...
duplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 08:37   #129
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Trochę ci się wypłukało, przez to wyglądasz troszkę szaro...
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 09:46   #130
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Cytat:
Napisane przez doris17704 Pokaż wiadomość
Z dzisiaj wydaje mi się, że kolorek mi się już troche wypłukał a szkoda fryzura z moimi nie udanymi loczkami... Kiedys włosy ładnie mi sie kręciły a teraz zamiast takich ładnych loczkow wychodzi cos takiego
Bardzo fajnie wyglądasz, tylko kolorek faktycznie wypłukany
Twoje włosy są naturalnie kręcone?
__________________
małymi krokami do celu



www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 10:04   #131
doris17704
Raczkowanie
 
Avatar doris17704
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 109
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Niestety nie są kręcone a szkoda kiedys bardziej mi sie kręciły jak po umyciu związałam je w koczek i tak szłam spac. Teraz juz tak nie chca Wstawiam fotke z przed jakis 3, 4 lat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18bc1e160c.jpg (26,1 KB, 335 załadowań)
doris17704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 10:10   #132
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Falowane, takie jak teraz, też wyglądają dobrze. Tylko musisz starać się utrzymać kolor jak najdłużej.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 14:53   #133
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Spora zmiana Ładnie teraz wyglądasz
IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 15:41   #134
doris17704
Raczkowanie
 
Avatar doris17704
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 109
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Falowane, takie jak teraz, też wyglądają dobrze. Tylko musisz starać się utrzymać kolor jak najdłużej.
A jak utrzymać ten kolorek? Myje włosy co dwa dni...
doris17704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 16:01   #135
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Musisz uzyć mocniejszej farby, ta nie zadziała wystarczajaco, spróbuj Color Casting lub Clairol. sprawdzone przeze mnie, calkiem nieżle sie trzymają Chyba, że ktos ma inny pomysł.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 16:43   #136
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Miałam to już dawno napisać, ale nie chciałam psuć miłej metamorfozowej atmosfery...Otóż, z z mocno rozjaśnionych, maksymalnie wyjałowionych włosów, każda farba spłucze się w bardzo szybkim tempie. I niestety nie ma na to rady. Nie pomogą nawet najdroższe farby. Włos jest zniszczony, łuski otwarte, pigment nie ma jak się utrzymać. Woda wypłucze wszystko do cna. A jeśli ktoś myje głowę np. codziennie, po dwóch tygodniach ma z powrotem jasny blond.
Trzeba ciągle kłaść pigment. Jest jeszcze zabieg zwany pigmentacją włosa, ale wykonują go tylko bardzo profesjonalne salony.

Na ratunek podaję link do świetnego bloga. Konkretnie do tematu o domowej pigmentacji.
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...oru-wosow.html


Jeśli chodzi o Twój typ urody, moim zdaniem jesteś Light Summer, i nie ma to znaczenia, że jasny blond nie jest Twoim kolorem nr 1.
Chodzi o całą Twoją kolorystykę - skóra, oczy itd.

Tu pisałam o Light Summer:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=590923

Potrzebujesz jasnych, żywych kolorów, ale w chłodnej tonacji.
Noszenie samych beżów i szarości (cze wiadomo zakaz) - nie sprawdzi się u Ciebie. Będziesz smutna i zgaszona. Trzeba Ci koloru.
Martwiłaś się o żółty. Jasne Lato pięknie wygląda w żółtym cytrynowym. Zaraz go dorzucę.

Sylwetkę masz chyba prostą, musisz dbać o podkreślenia talii. Szukaj maksymalnie kobiecych fasonów. Do rurek - tunika z zaakcentowaną talią.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg light_summer_palety.jpg (29,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3greatSUMMERforweb1.jpg (15,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg summer_dresses.jpg (38,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jasne_lato_paleta.jpg (36,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg L-Su-CEforweb.jpg (16,5 KB, 16 załadowań)
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 16:51   #137
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Oto żółty dla Ciebie.

Pomarańczowy - faktycznie tylko paznokcie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zolty_lato.jpg (6,9 KB, 13 załadowań)
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 20:06   #138
doris17704
Raczkowanie
 
Avatar doris17704
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 109
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Miałam to już dawno napisać, ale nie chciałam psuć miłej metamorfozowej atmosfery...Otóż, z z mocno rozjaśnionych, maksymalnie wyjałowionych włosów, każda farba spłucze się w bardzo szybkim tempie. I niestety nie ma na to rady. Nie pomogą nawet najdroższe farby. Włos jest zniszczony, łuski otwarte, pigment nie ma jak się utrzymać. Woda wypłucze wszystko do cna. A jeśli ktoś myje głowę np. codziennie, po dwóch tygodniach ma z powrotem jasny blond.
Trzeba ciągle kłaść pigment. Jest jeszcze zabieg zwany pigmentacją włosa, ale wykonują go tylko bardzo profesjonalne salony.

Na ratunek podaję link do świetnego bloga. Konkretnie do tematu o domowej pigmentacji.
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...oru-wosow.html


Jeśli chodzi o Twój typ urody, moim zdaniem jesteś Light Summer, i nie ma to znaczenia, że jasny blond nie jest Twoim kolorem nr 1.
Chodzi o całą Twoją kolorystykę - skóra, oczy itd.

Tu pisałam o Light Summer:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=590923

Potrzebujesz jasnych, żywych kolorów, ale w chłodnej tonacji.
Noszenie samych beżów i szarości (cze wiadomo zakaz) - nie sprawdzi się u Ciebie. Będziesz smutna i zgaszona. Trzeba Ci koloru.
Martwiłaś się o żółty. Jasne Lato pięknie wygląda w żółtym cytrynowym. Zaraz go dorzucę.

Sylwetkę masz chyba prostą, musisz dbać o podkreślenia talii. Szukaj maksymalnie kobiecych fasonów. Do rurek - tunika z zaakcentowaną talią.
Dziękuje jestem wdzieczna za rade
doris17704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 09:07   #139
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Doris koniecznie zadbaj o fale. Wyglądasz w nich zjawiskowo! Dużo lepiej niż w prostych. Poczytaj sobie podforum dla kręconowłosych.
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 12:29   #140
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Doris wspaniała metamorfoza wyglądasz jak z programu 10 lat mniej na zdjęciach po przemianie przypominasz mi Żmudę - Trzebiatowską, może poinspiruj się nią
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 13:39   #141
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Marta Żmuda-Trzebiatowska ma całkiem inny typ urody.

Doris, na ratunek kup sobie płukankę kulpol.
Kolor, który zrobiłaś, może zacząć rudzieć przy spłukiwaniu. Pod nim, z kolei, jest żółty blond. Płukanka nie przyciemni ,ale nada chłodniejszy odcień.

Dodam jeszcze, że Twoje kolory nr 1 to gama niebieskiego. Czysty niebieski, rozbielony błękit na lato, mocny niebieski, soczysty granat oraz niebieski z domieszką fioletu. Fiolet też będzie super, byle nie za ostry.
Szary wrzos i delikatne lila - unikaj, będziesz wyglądał zbyt szaro i smutno

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Bądź ostrożna z różowym. Na zdjęciu widać, że zbytnio różowi Twoją skórę. Niby różowy jest świetny dla Lat, ale jak wiadomo, każdy z nas jest kolorystyczną indywidualnością.
Nie skreślaj różowego. Mieszaj go z beżami, szarościami (choć to banalne zestawienie), z żółtym, z ecru, nawet z niebieskim w lecie.
Dobrze jeśli róż będzie przewijał się w Twojej garderobie, ale nie może zdominować stylizacji. Zwłaszcza mocniejszy róż solo, blisko twarzy, nie jest dla Ciebie wskazany.

I zaopiekuj się lokami, koniecznie!
Twoja uroda ich potrzebuje!
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 16:14   #142
doris17704
Raczkowanie
 
Avatar doris17704
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 109
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Płukanka Kulpol??? Chyba miałam ją już kiedys a ona nie jest tylko do blondów zeby nie było tzw kurczaka na głowie??? Moze sie myle, nie wiem
doris17704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 16:29   #143
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Łapie na blondach, ale Ty niedługo znów będziesz blondynką...
I to chyba rudawą blondynką.

Na ciemnych włosach efekt nie jest widoczny. Na średnim (tu trzeba zrobić mocniejszy roztwór) i jasnym blondzie efekt jest.
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 16:37   #144
doris17704
Raczkowanie
 
Avatar doris17704
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 109
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Czyli jak jej bede uzywac to mi nie wyjda po tej gorzkiej czekoladzie rude refleksy tak??? A co mi wyjdzie jak uzyje szamponetki z Mariona o ile dobrze pamietam kolor Czekoladowy brąz???
doris17704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 17:07   #145
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Kolor, który masz obecnie spłukuje się do rudawego blondu. Płukanka nie zapobiegnie temu procesowi. Płukanka przyda się do naprawienia niechcianego efektu. Płukanka jest czymś w rodzaju makijażu na włosach. Żeby efekt był widoczny należy użyć jej po każdym myciu, zwłaszcza kiedy włosy są mocno żółte lub rudawe. Intensywność płukań, oraz moc roztworu musisz dostosować sobie sama, metodą prób i błędów. Przy jaśniutkim blondzie łatwo o przesadę, przy ciemniejszym trzeba mocnego kopa aby efekt był widoczny. Tak, że wszystko na wyczucie. Jeśli wyjdą Ci zbyt fioletowe, czy szaro-fioletowe włosy, nie ma tragedii. Wystarczy umyć głowę, albo nałożyć prostą w składzie odżywkę, starannie zmalaksować włosy i dobrze spłukać.

Twój typ urody wymaga neutralnych odcieni włosów. Nie będziesz wyglądała dobrze ani w mocno chłodnych (szarawych), ani w ciepłych kolorach.

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Z szamponetki marion czekoladowy brąz, wyjdzie Ci kolor podobny do tego, który aktualnie się wypłukuje. Generalnie jest to kolor ciepły. Wszystkie farby, które mają w nazwie czekoladę są ciepłe. Sama nie wiem dlaczego, prawdziwa czekolada jest w chłodnym brązie, ale to szczegół...
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 18:47   #146
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Śliczna jesteś w tych falach co masz teraz Nie przejmuj się, bo super wyglądasz w takich włosach pofalowanych, a co do kondycji włosa, to niestety musisz poczekać aż Ci odrosną, te co masz teraz są zniszczone po farbie... chociaż prawdę powiedziawszy, lepiej Ci w takich 'wypłukanych' niż w tym blondzie co miałaś
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 07:53   #147
doris17704
Raczkowanie
 
Avatar doris17704
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 109
Dot.: Jak go znowu oczarować????

A mozecie polecic mi jakies dobre kosmetyki do włosów farbowanych? Szampony, odżywki itp... Teraz uzywam szamponu z nivea ale jak widac nic nie dało kiedys mialam szampon z palmolive z odzywka

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

GretaKredka a według Ciebie, który kolor z szamponetek Mariona byłby lepszy albo która farba nie dała by takiego efektu jak ta teraz?
doris17704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 08:59   #148
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Po pierwsze Olejowanie włosów np. olejek rycynowy, kokosowy, arganowy czy dobrze znany SESA)
Po drugie odżywki (Ja uwielbiam Garniera z serii naturalnej z masłem Kerite i olejkiem z awokado)
Wcierki (np.Jantar czyli wcierka bursztynowa)
Płukanki(tu możesz szaleć i znaleźć sobie przepis na płukanki naturalne które ci utrzymają kolor, zmienią i odżywią włos)
Polecam dobry blog jednej z wizażanek : http://anwena.blogspot.com/2011/03/d...tkujacych.html

Po za tym dobrze jest wyeliminować chemię z produktów
Po 3 miesiącach widać naprawdę znaczną poprawkę kondycji włosów.

Mniej lokówek, prostownic, suszarek, lakierów, silikonów itd.
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 10:42   #149
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Cytat:
Napisane przez doris17704 Pokaż wiadomość

GretaKredka a według Ciebie, który kolor z szamponetek Mariona byłby lepszy albo która farba nie dała by takiego efektu jak ta teraz?
Nie znam dokładnie gamy kolorystycznej mariona. Najlepiej zapytaj w drogerii. Jest chyba coś takiego jak kawa. Kiedyś pani poleciła mi dodać kawę z mariona do szamponu i taką mieszanką myć głowę. Nie miałam odwagi spróbować, bałam się ciepłego odcienia. Podobno wychodzi nieźle. Przy czym ja chciałam uzyskać ciemny blond. (dlatego miałam mieszać z szamponem)

Ja, z kolei wiem, że lepiej zastosować trwałą farbę niż szamponetki. One też niszczą włosy, działają na zasadzie obklejenia włosa (nie wnikają do środka), a efekt farbowania jest bardzo krótki.
Jak masz odwagę spróbuj metody "pani z drogerii" albo spróbuj tą kawę użyć klasycznie.

Link do bloga o pielęgnacji:
http://blondhaircare.blogspot.com/p/...-w-piguce.html

Od siebie polecam produkty polleny evy. Szczególnie serię len. Jest szampon i odżywka. Trudne do kupienia w sklepach. Dostępne w sklepie polleny online. Mają piękny skład, świetnie działanie, dodatkowo super cenę. Na wzmocnienie włosów mają super szampon z serii eva medica, do wypadających włosów.

Do olejowania używam olej lniany oleofarm. Do jedzenia zresztą też
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 11:24   #150
doris17704
Raczkowanie
 
Avatar doris17704
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 109
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Znalazłam cos o tej kawie do włosów http://szamponydowlosow.info.pl/2011...wlosom-blasku/
doris17704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.