Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-14, 15:02   #1441
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Właśnie mi się coś pomieszało z tymi kremami pod oczy i nie pamiętam, na 100% któryś z nich jest przeceniony (-50%) a oprócz tego - pisałam na wątku: olejek do twarzy (replenishing???); krem Ideal; lotion anty age i dwa kremy z męskiej: anty age i nawilżający 24h i to wsjo.

No Warszawa jest trochę straszna Ja nie powinnam narzekać, w sumie Ochota to całkiem przyjemna dzielnica, jednak ścisk jest okropny; ja jestem dziewczyna z Gdańska i powiem szczerze, że się tu normalnie dusiłam na początku. Dość szybko się zaaklimatyzowałam, bo mam dużą łatwość po temu ale nie czuję się tu jak w domu cały czas mam w głowie tą myśl,że wracamy do Gdańska.
Mój syn to się już po maturze - na studia do Gd wybiera wcale nie jestem jednak szczęśliwa z tego powodu U nas tylko Milena jest warszawianka No i jako jedyna kibicuje Legii
Ja własnie na ochocie kiedys spędziłam wakacje, ale nie pamietam już dokładnie ulicy. Pamiętam ze tramwajem w pare minut jechało sie do samego centrum. To było stare budownictwo, znajomi mieszkali w kamienicy a niedaleko był jakiś plac i rondo.

W takim razie decyduję się tylko na krem cooling jesli będzie.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 15:20   #1442
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Gdańsk to moja trzecie miasto, po Wałbrzychu i Wrocławiu. Od 1 roku życia jeżdżę tam co roku, do babci. Uwielbiam Starówkę, zwłaszcza Mariacką. Ta uliczka jest magiczna. A za Warszawą nie przepadam, bo mam podobne odczucia, co Korah.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 15:45   #1443
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

ooo, ja szukam pomyslow na lazienki jestem totalnym beztalenciem............ nie potrafie nic sama wymyslic. mozna posciagac pomysly cudze, ale nawet dopasowanie danego pomyslu na moj rozmiar lazienki mnie przerasta
ale moze przynajmniej kwestie wanny z babelkami sobie tu wyjasnimy... ma ktoras z was wanne z hydromasazem? jest tego tyle, ze juz sama nie wiem..... wodne, powietrzne, z nagrzewanym powietrzem, z plastiku powlekanego, z porzadnej nierdzewki, z samoczyszczeniem/-suszeniem, ze swiatelkami, .......... a oczywiscie ceny od x do nieskonczonosci
juz sobie wybralam ksztalt "oparcia" wanny. tzn tego miejsca, gdzie sie beda plecy opierac. no i z takim ksztaltem porzadnych hydromasazerow nie widze zbyt wiele, a jak sa, to drogie cholery... i sie zastanawiam, czy warto. albo na co zwrocic uwage... echhhh...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 16:04   #1444
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

W takim razie decyduję się tylko na krem cooling jesli będzie.
Pójdę do Phenome, może nawet jutro (w pon wyjeżdżam na caluśki dzień i muszę sobie coś do pociągu kupić... to w ogóle straszna historia, bo jadę na pogrzeb mojej przyjaciółki z liceum, właśnie do Gdańska
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Gdańsk to moja trzecie miasto, po Wałbrzychu i Wrocławiu. Od 1 roku życia jeżdżę tam co roku, do babci. Uwielbiam Starówkę, zwłaszcza Mariacką. Ta uliczka jest magiczna. A za Warszawą nie przepadam, bo mam podobne odczucia, co Korah.
No widzisz, a ja jestem gdańszczanka z Ogarnej zaraz następna ulica po Długiej w kierunku odwrotnym do Mariackiej A kościół Mariacki to moja parafia panieńska
Także ja się czuję trochę jak na wygnaniu

Kloszku, ja wanny z hydromasażem nie mam, bo one nie bardzo się nadają do bloku (ze wzgl. na wagę a poza tym słyszałam same mało pozytywne opinie - że są trudne w utrzymaniu (coś tam z czyszczeniem i konserwacją tych dysz ale pewnie te wanny, co są u Was dostępne to bez porównania z tymi naszymi, więc się nie sugeruj
Ale będziesz miała fajnie z taką wanną
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-04-14 o 18:36 Powód: Prośba o pomoc w pracy zarobkowej
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 16:37   #1445
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przy domu jest kupa roboty, o wszystko trzeba się zatroszczyć samemu. zimą odśnieżać, palic w piecu, latem kosić, wiecej sprzatac, bo bedzie 3 razy wiecej np okien. Do tego dochodzą sprawy konserwacji. Na mieszkaniu jak się coś stanie, jakaś awaria, to dzwonie do spółdzielni i mam spokój. W domu już nie bedzie tak kolorowo. Trzeba samemu doglądać wszystkiego, łącznie z dachem. Mieszkanie jest wygodne, ale jednak nam jest nieco ciasno. Moze dlatego, że nie mamy garażu, a piwniczkę bardzo małą i zagraconą. Najbardziej brakuje mi właśnie takich miejsc magazynowych, jak strych, garaż. Przedtem mieszkala z nami moja mama. A właściwie odstąpiła nam to mieszkanie i niestety bardzo duzo jej rzeczy tu zostalo. Urzadziła sobie u nas schowki przez co jest bardzo ciasno.

Jak jest w domu miłość to miejsca duzo nie trzeba
To prawda, w domu jest mnóstwo pracy. Nie odpoczniesz sobie.
A co do ostatniego - u mnie to w ogóle nie ma miłości bo mamy ponad 300m2
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Gdańsk to moja trzecie miasto, po Wałbrzychu i Wrocławiu. Od 1 roku życia jeżdżę tam co roku, do babci. Uwielbiam Starówkę, zwłaszcza Mariacką. Ta uliczka jest magiczna. A za Warszawą nie przepadam, bo mam podobne odczucia, co Korah.
Też nie lubię Warszawy. Za głośna, za duża, śmierdząca a w Gdańsku nigdy nie byłam, mam tam jakąś daleką rodzinę ale głupio tak się pchać. Bardzo chciałabym tam pojechać.
__________________
Justyna


Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-04-14 o 18:37 Powód: Usunięcie cytatu
jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 17:39   #1446
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ooo, ja szukam pomyslow na lazienki jestem totalnym beztalenciem............ nie potrafie nic sama wymyslic. mozna posciagac pomysly cudze, ale nawet dopasowanie danego pomyslu na moj rozmiar lazienki mnie przerasta
ale moze przynajmniej kwestie wanny z babelkami sobie tu wyjasnimy... ma ktoras z was wanne z hydromasazem? jest tego tyle, ze juz sama nie wiem..... wodne, powietrzne, z nagrzewanym powietrzem, z plastiku powlekanego, z porzadnej nierdzewki, z samoczyszczeniem/-suszeniem, ze swiatelkami, .......... a oczywiscie ceny od x do nieskonczonosci
juz sobie wybralam ksztalt "oparcia" wanny. tzn tego miejsca, gdzie sie beda plecy opierac. no i z takim ksztaltem porzadnych hydromasazerow nie widze zbyt wiele, a jak sa, to drogie cholery... i sie zastanawiam, czy warto. albo na co zwrocic uwage... echhhh...
Co chcesz kochana wiedzieć. Mój tata pracuje w firmie produkującej wanny i sprzęt rehabilitacyjny do SPA i ośrodków. Takie bardziej profesjonalne, więc pewno się na tym zna

Małgosiu gratuluję
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-04-14 o 17:44
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 18:29   #1447
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Kloszku, ja wanny z hydromasażem nie mam, bo one nie bardzo się nadają do bloku (ze wzgl. na wagę a poza tym słyszałam same mało pozytywne opinie - że są trudne w utrzymaniu (coś tam z czyszczeniem i konserwacją tych dysz ale pewnie te wanny, co są u Was dostępne to bez porównania z tymi naszymi, więc się nie sugeruj
Ale będziesz miała fajnie z taką wanną
ja wlasnie rozne opinie slyszalam, ale nigdy konkretow... wiem, ze te tansze systemy sa zwyczajnie glosne. nikt w takiej wannie nie wysiedzi zbyt dlugo... takie SPA nie ma sensu konserwacja - no coz... trzeba sie troche postarac

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Co chcesz kochana wiedzieć. Mój tata pracuje w firmie produkującej wanny i sprzęt rehabilitacyjny do SPA i ośrodków. Takie bardziej profesjonalne, więc pewno się na tym zna

Małgosiu gratuluję
ooo, to fajnie! no wiec pytanie dosc ogolne... sa systemy wodne, powietrzne, mieszane, potem osuszanie tych kanalow, czyszczenie ozonowe - co ma sens, co jest niepotrzebnym "bajerem"? na co warto wydac i ile? czytalam, ze trzeba jakimis specyfikami, ktore nie sa zbyt tanie, czyscic taka wanne regularnie - czy jest uzywana czy nie. ale nie ma problemu, juz sie na to nastawilam
a tak konkretniej: chcemy wanne 180x80, dwuosobowa (czyli splyw na srodku i skosy do oparcia po obu stronach), bardzo wygodne sa i do siedzenia i do pozycji pol-lezacej wanny tego typu: http://www.reuter-badshop.de/hoesch-...iss-a15386.php
no i chcemy tak max 3 tys euro na ten spaß wydac wiem, ze sie da - da sie duzo taniej. tylko zeby mi sie to nie rozwalilo, zasyfilo czy cus... po prostu wole dolozyc, jesli wiem, ze warto. no i pytanie - na co wlasnie warto... byloby superowo, jak bys mogla wypytac

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-04-14 o 18:35
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 18:45   #1448
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ooo, ja szukam pomyslow na lazienki jestem totalnym beztalenciem............ nie potrafie nic sama wymyslic. mozna posciagac pomysly cudze, ale nawet dopasowanie danego pomyslu na moj rozmiar lazienki mnie przerasta
ale moze przynajmniej kwestie wanny z babelkami sobie tu wyjasnimy... ma ktoras z was wanne z hydromasazem? jest tego tyle, ze juz sama nie wiem..... wodne, powietrzne, z nagrzewanym powietrzem, z plastiku powlekanego, z porzadnej nierdzewki, z samoczyszczeniem/-suszeniem, ze swiatelkami, .......... a oczywiscie ceny od x do nieskonczonosci
juz sobie wybralam ksztalt "oparcia" wanny. tzn tego miejsca, gdzie sie beda plecy opierac. no i z takim ksztaltem porzadnych hydromasazerow nie widze zbyt wiele, a jak sa, to drogie cholery... i sie zastanawiam, czy warto. albo na co zwrocic uwage... echhhh...
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Pójdę do Phenome, może nawet jutro (w pon wyjeżdżam na caluśki dzień i muszę sobie coś do pociągu kupić... to w ogóle straszna historia, bo jadę na pogrzeb mojej przyjaciółki z liceum, właśnie do Gdańska

Kloszku, ja wanny z hydromasażem nie mam, bo one nie bardzo się nadają do bloku (ze wzgl. na wagę a poza tym słyszałam same mało pozytywne opinie - że są trudne w utrzymaniu (coś tam z czyszczeniem i konserwacją tych dysz ale pewnie te wanny, co są u Was dostępne to bez porównania z tymi naszymi, więc się nie sugeruj
Ale będziesz miała fajnie z taką wanną
Ja też dużo zlego słyszałam o tego typu sprzętach. Przede wszystkim są drogie, ale jeszcze drozsze jest utrzymanie tego w dobrym stanie. Przynajmniej w większosci regionów Polski wodę mamy bardzo twardą i te wszystkie chińskie i inne zagraniczne sprzęty są po prostu przez nią niszczone doszczętnie i szybko. Konserwacja kosztuje mnóstwo kasy. Więc warto się zastanowić, czy naprawdę warto, bo to gadżet raczej dla bogaczy, już nie mówiąc o samym zuzyciu wody, jaka na ten luksus jest eksloatowana.

Mhm dziekuję i przykro mi bardzo. Ja tez w zeszłym roku straciłam kolegę, miał tylko 26 lat
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 19:22   #1449
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ooo, to fajnie! no wiec pytanie dosc ogolne... sa systemy wodne, powietrzne, mieszane, potem osuszanie tych kanalow, czyszczenie ozonowe - co ma sens, co jest niepotrzebnym "bajerem"? na co warto wydac i ile? czytalam, ze trzeba jakimis specyfikami, ktore nie sa zbyt tanie, czyscic taka wanne regularnie - czy jest uzywana czy nie. ale nie ma problemu, juz sie na to nastawilam
a tak konkretniej: chcemy wanne 180x80, dwuosobowa (czyli splyw na srodku i skosy do oparcia po obu stronach), bardzo wygodne sa i do siedzenia i do pozycji pol-lezacej wanny tego typu: http://www.reuter-badshop.de/hoesch-...iss-a15386.php
no i chcemy tak max 3 tys euro na ten spaß wydac wiem, ze sie da - da sie duzo taniej. tylko zeby mi sie to nie rozwalilo, zasyfilo czy cus... po prostu wole dolozyc, jesli wiem, ze warto. no i pytanie - na co wlasnie warto... byloby superowo, jak bys mogla wypytac
Wypytam jak tylko się z nim zobaczę. Co do konserwacji wiem, że polecają Krystalin. Ale dla pewności porozmawiam z tatą. Dodam jeszcze, że tata sam sobie zbudował/zainstalował wannę z hydro. Działa super. Jest rzeczywiście różnica między wannami pierdziuszkami (wybaczcie określenie) i taką profesionalną
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 20:34   #1450
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

absolutnie nie chce chinszczyzny i zuzyciem wody sie nie przejmuje. tzn nie ze sie wcale nie przejmuje, ale to wszystko zalezy od wanny. mam tyle oszczednych sprzetow, wanna tez nie bedzie z cyklu "cala rodzina sie zmiesci" ale jak margolcia pisze: dobry system, dobrej jakosci sprzet i odpowiednia konserwacja - niech bedzie droga - ale ma sie troche luksusu wsrod wlasnych czterech scian nie po to robie caly tydzien...... chce cos z tego miec. a wyjazdy na jakies SPA zdarzaja sie niezbyt czesto - czasu brak nie uwazam, zeby to bylo dla bogaczy. to jest dla ludzi, ktorzy zdolali sobie cos odlozyc i chca zainwestowac w cos, z czego lubia korzystac kto inny moze sobie poskladac troche kasy, dorzucic kredyt, i kupic sobie beemwu w super-duper wersji albo wypchac se cycki silikonem.
margolcia ozloce cie, jak obczaisz co i jak, o ile tatko twoj bedzie mial ochote sie powymadrzac na temat
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 20:48   #1451
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
absolutnie nie chce chinszczyzny i zuzyciem wody sie nie przejmuje. tzn nie ze sie wcale nie przejmuje, ale to wszystko zalezy od wanny. mam tyle oszczednych sprzetow, wanna tez nie bedzie z cyklu "cala rodzina sie zmiesci" ale jak margolcia pisze: dobry system, dobrej jakosci sprzet i odpowiednia konserwacja - niech bedzie droga - ale ma sie troche luksusu wsrod wlasnych czterech scian nie po to robie caly tydzien...... chce cos z tego miec. a wyjazdy na jakies SPA zdarzaja sie niezbyt czesto - czasu brak nie uwazam, zeby to bylo dla bogaczy. to jest dla ludzi, ktorzy zdolali sobie cos odlozyc i chca zainwestowac w cos, z czego lubia korzystac kto inny moze sobie poskladac troche kasy, dorzucic kredyt, i kupic sobie beemwu w super-duper wersji albo wypchac se cycki silikonem.
margolcia ozloce cie, jak obczaisz co i jak, o ile tatko twoj bedzie mial ochote sie powymadrzac na temat
Nie ma problemu, muszę go tylko złapać. Ciągle wyjeżdża na delegacje. Tym bardziej teraz przez sezonem ma bardzo dużo pracy.

Wanna moich rodziców jest bardzo fajna. Dosyć prosta - nie ma jakiś bajerów, ale co najważniejsze rzeczywiście masuje, a nie puszcza tylko trochę banieczek. Za pierwszym razem wyszłam z niej sina Oj zazdroszczę Tobie. Uwielbiam kąpiele w wannie. Najlepsze, że rodzice zamontowali wannę, po tym jak się wyprowadziłam U nas w mieszkaniu jest mikrołazienka. Baaaardzo długo kombinowaliśmy, jak upchnąć w niej wanienkę, chociażby tycią. I udało się! Kosztem pralki, która jest na kółkach i przez załadowaniem muszę ją sobie wysunąć Ale wanna jest. Oczywiście nie ma hydro - jest za mała - zmieściłaby może jedną lub góra dwie dysze Pozostają zatem wycieczki do rodziców (przynajmniej woda za darmo )
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 09:55   #1452
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Leżę, płaczę i kicham. Zrobiłam sobie zdrowe pyszne śniadanko, może Wy też takie jecie? Serek wiejski, pół grapefruita, banan, gruszka, garść rodzynek, odrobina soku z cytryny, łyżka oleju z orzechów włoskich i dwie łyżki miodu. Mniam mniam. Jakie macie pomysły na pyszne szybkie śniadanko?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 11:34   #1453
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

margolcia, o ile rodzice nie mieszkaja za daleko, to wspanialy pomysl, zeby na male SPA sie do nich regularnie wpraszac bez roboty no i gratuluje upchniecia wanny do malej lazienki moja przyjaciolka wlasnie kupila z mezem mieszkanie. nieduze, lazieneczka tez mala. w niemczech pralki w takiej sytuacji znajduja sie w kuchni, ale tutaj to nie wypali, bo kuchnia tez malutka wanne jednak wcisna, no i na pralke taka mniejsza tez juz chyba maja pomysl. ona pomyslowa dziewczyna, wiec sobie rade dadza

Justynko, a co to za bakcyle sie ciebie chwytaja? pomysl na twoje sniadanko swietny, mam ochote go zaadoptowac, tylko rodzynkow bym nie dodawala no i moze warto wcisnac tam troche oleju lnianego zamiast z orzechow? tak w ramach kuracji omega-3 - mysle, ze by fajnie spasowal.
ja nie cuduje przy sniadaniu, lubie jakies musli z jogurtem, z owocami suszonymi (bez rodzynek ) i orzechami. albo bulke z twarozkiem i dzemem
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 12:10   #1454
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość


ja nie cuduje przy sniadaniu, lubie jakies musli z jogurtem, z owocami suszonymi (bez rodzynek ) i orzechami. albo bulke z twarozkiem i dzemem
A co Ty tak rodzynek nie lubisz???
Justyno zdrowiej
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 12:49   #1455
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A co Ty tak rodzynek nie lubisz???
Justyno zdrowiej
a nie wiem... tzn nie ze nie lubie, tylko do niektorych rzeczy mi kompletnie nie pasuja lubie rodzynki w czekoladzie (dobrej), albo z pieczonymi jablkami ()... ale w mleku/jogurcie rodzynki po prostu mi sie nie widza serniki rowniez wole bez rodzynek! robie z malinami
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 12:51   #1456
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość


Justynko, a co to za bakcyle sie ciebie chwytaja? pomysl na twoje sniadanko swietny, mam ochote go zaadoptowac, tylko rodzynkow bym nie dodawala no i moze warto wcisnac tam troche oleju lnianego zamiast z orzechow? tak w ramach kuracji omega-3 - mysle, ze by fajnie spasowal.
ja nie cuduje przy sniadaniu, lubie jakies musli z jogurtem, z owocami suszonymi (bez rodzynek ) i orzechami. albo bulke z twarozkiem i dzemem
Nie lubisz rodzynek? Ja kocham Wszędzie wrzucam, zawsze mam w domu rodzynki Mam akurat z orzechów, jak się skończy to chcę kupić lniany do włosów i do jedzenia Wczoraj też jadłam pyszne śniadanko. Jajecznice ze szczypiorkiem i grzanką. W piątek na kolacje jajka faszerowane papryką, ogórkiem konserwowym, szczypiorkiem, żółtkiem oczywiście i majonezem a do tego kanapki z serem z beszamelem z piekarnika. Trochę za dużo mi było tego beszamelu i było mdłe, następnym razem dam mniej i tylko do środka kanapki.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A co Ty tak rodzynek nie lubisz???
Justyno zdrowiej
Dzięki. Są i plusy choroby, więcej czasu dla Was
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 14:19   #1457
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Ja od pewnego czasu jadam na większość śniadań jogurt naturalny z granolą lub crunchy firmy Sante. Bardzo mi to smakuje. Dotychczas próbowałam różnych musli i wszystkie mi smakowały jak pasza dla konia, granola jest chrupka i smaczna. W niektórych rodzajach są suszone owoce i nie muszę nic dodawać.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 14:52   #1458
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ja od pewnego czasu jadam na większość śniadań jogurt naturalny z granolą lub crunchy firmy Sante. Bardzo mi to smakuje. Dotychczas próbowałam różnych musli i wszystkie mi smakowały jak pasza dla konia, granola jest chrupka i smaczna. W niektórych rodzajach są suszone owoce i nie muszę nic dodawać.
O tych nie jadłam, chętnie spróbuję. Cały czas jem musli z biedronki najcześciej tropikalne lub bakaliowe i jeszcze od siebie wrzucam len, migdały, rodzynki, żurawinę i pestki słonecznika. Mam taką mieszankę bok musli w słoiku i dodaję 2-3 łyżki do każdej miseczki.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 15:24   #1459
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

w temacie rodzynek - nienawidzę rodzynek jak niczego innego. jak coś jest z rodzynkami to albo nie zjem, albo wydłubię. Nie rozumiem jak można dodawać rodzynki do sernika... kiedyś miałam fazę na rodzynki w czekoladzie,ale to dawno, krótko i nie prawda.
a na śniadanie jadam mieszankę płatków owsianych, żytnich i pszennych ekologicznych z dodatkiem orzechów włoskich i jagód Goji, jakiś owoc do tego. Polecam też omleta - najbardziej lubię w wersji lekko słodkiej, biszkoptowej z malinami i borówkami, poza sezonem z dżemem malinowym
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 15:41   #1460
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Ja kiedyś nie przepadałam za rodzynkami i w ogóle suszonymi owocami, ale ostatnio mi nie przeszkadzają. Zwłaszcza z jogurtem naturalnym stanowią miłą osłodę. Planuję kupić jeszcze otręby i dosypywać do mojego śniadanka. Poza tym czasem jadam płatki z mlekiem (moim ukochanym Zimnym Mlekiem, które smakuje jak żadne inne ). Lubię omlety i naleśniki, ale jak ktoś mi je zrobi (kiepska ze mnie kuchareczka ).
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 15:48   #1461
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ja kiedyś nie przepadałam za rodzynkami i w ogóle suszonymi owocami, ale ostatnio mi nie przeszkadzają. Zwłaszcza z jogurtem naturalnym stanowią miłą osłodę. Planuję kupić jeszcze otręby i dosypywać do mojego śniadanka. Poza tym czasem jadam płatki z mlekiem (moim ukochanym Zimnym Mlekiem, które smakuje jak żadne inne ). Lubię omlety i naleśniki, ale jak ktoś mi je zrobi (kiepska ze mnie kuchareczka ).
a robisz takie prawdziwe omlety z oddzielaniem żółtek od białek? Bo ja nie mam ochoty tak się bawić. Wszystko razem miksuję, jajka, mąkę, mleko, czasem z cukrem waniliowym.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 15:52   #1462
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
a robisz takie prawdziwe omlety z oddzielaniem żółtek od białek? Bo ja nie mam ochoty tak się bawić. Wszystko razem miksuję, jajka, mąkę, mleko, czasem z cukrem waniliowym.
Jak już robię omlety (a tak jak pisałam, sama robię je sporadycznie ), to nie bawię się w oddzielanie, wszystko razem mieszam.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:26   #1463
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ja kiedyś nie przepadałam za rodzynkami i w ogóle suszonymi owocami, ale ostatnio mi nie przeszkadzają. Zwłaszcza z jogurtem naturalnym stanowią miłą osłodę. Planuję kupić jeszcze otręby i dosypywać do mojego śniadanka. Poza tym czasem jadam płatki z mlekiem (moim ukochanym Zimnym Mlekiem, które smakuje jak żadne inne ). Lubię omlety i naleśniki, ale jak ktoś mi je zrobi (kiepska ze mnie kuchareczka ).
ach Zimne Mleko nie ma lepszego

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
a robisz takie prawdziwe omlety z oddzielaniem żółtek od białek? Bo ja nie mam ochoty tak się bawić. Wszystko razem miksuję, jajka, mąkę, mleko, czasem z cukrem waniliowym.
ja ubijam oddzielnie białko bo lubię jak jest taki puszysty, biszkoptowy
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:32   #1464
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Leżę, płaczę i kicham. Zrobiłam sobie zdrowe pyszne śniadanko, może Wy też takie jecie? Serek wiejski, pół grapefruita, banan, gruszka, garść rodzynek, odrobina soku z cytryny, łyżka oleju z orzechów włoskich i dwie łyżki miodu. Mniam mniam. Jakie macie pomysły na pyszne szybkie śniadanko?
mmm brzmi pysznie.Muszę spróbować nigdy nie robiłam mieszanek twarożku z owocami

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
a na śniadanie jadam mieszankę płatków owsianych, żytnich i pszennych ekologicznych z dodatkiem orzechów włoskich i jagód Goji, jakiś owoc do tego. Polecam też omleta - najbardziej lubię w wersji lekko słodkiej, biszkoptowej z malinami i borówkami, poza sezonem z dżemem malinowym
a tą mieszankę płatków gotujesz czy dodajesz do jogurtu czy jeszcze jakoś inaczej.

Ja dzisiaj jadłam pyszną jajecznicę z razowym chlebem.
Jogurt naturalny z otrębami jem zwykle na drugie śniadanie
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 17:24   #1465
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
mmm brzmi pysznie.Muszę spróbować nigdy nie robiłam mieszanek twarożku z owocami


a tą mieszankę płatków gotujesz czy dodajesz do jogurtu czy jeszcze jakoś inaczej.

Ja dzisiaj jadłam pyszną jajecznicę z razowym chlebem.
Jogurt naturalny z otrębami jem zwykle na drugie śniadanie
o dzień dobry, wyspałaś się?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:13   #1466
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

haha
no dzień dobry, wyspałam się jak najbardziej.

Tż się śmiał ze mnie. Wracał z imprezy później niż ja. Widzi przed blokiem,że świeci się światło u nas w mieszkaniu.Myśli sobie: o pewnie padła na łóżko w ubraniu, zapomniała zgasić światła i śpi sobie w najlepsze, albo w ogóle zasnęła na siedząco zdejmując buty. Wchodzi do mieszkania a Oleńka z herbatką siedzi sobie przy komputerze jakby była najwyżej 8 wieczorem a nie 5 rano
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 20:34   #1467
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

dziewczyny, znacie może świeczki yankee candle? znalazłam na Kazimierzu () ich sklep firmowy i chyba skuszę się na woski do domku zapachowego (duużo tańsze od świeczki, a podobno pachną intensywniej), tylko nie wiem, czy warto ale ten ogrom zapachów nie kusi
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 00:32   #1468
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

nie słyszałam o nich nigdy wcześniej, ale właśnie poczytałam trochę na necie i zapowiada się pięknie
Ja strasznie lubię zapachy,ale do tej pory wszystkie olejki i świeczki mnie rozczarowały, ale yankee wydaje się być dobrej jakości.
Coś mi się wydaje sie zamówię dla spróbowania kilka zapachów tych wosków, bo one faktyczynie nie są drogie
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:56   #1469
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
dziewczyny, znacie może świeczki yankee candle? znalazłam na Kazimierzu () ich sklep firmowy i chyba skuszę się na woski do domku zapachowego (duużo tańsze od świeczki, a podobno pachną intensywniej), tylko nie wiem, czy warto ale ten ogrom zapachów nie kusi
Dużo zachwytów o nich słyszałam, ale sama nigdy nie miałam. Mam w domu i tak za dużo świeczek ale jeszcze komplet zielonych muszę mieć na komodę
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 20:46   #1470
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.