Odpowiednik cienia CONKER z palety Au naturel by Sleek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-21, 14:26   #1
Pinupgirls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 23

Odpowiednik cienia CONKER z palety Au naturel by Sleek


Dziewczyny! Otóż jestem nieszczęśliwą posiadaczką palety Au naturel z osławionego (nie pojmuję) Sleek'a i niesamowicie podoba mi się cień Conker (burgund-wino-brąz-metallic-mieszanka), ale jakościowo jest fatalny. Nie sposób go w ogóle nałożyć - jest gumowaty jak plastelina, pod palcem się dosłownie ugniata, a przy użyciu pędzla nakłada się na powiekę dosłownie pyłek, a nie cień. Zatem poszukuję jego zamiennika z jakiejś innej firmy. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - czekam na info

P.s. Tylko proszę wszystkie "sleekomaniaczki" o nie wypisywanie mi tu litanii pochwalnych tej palety i nie chłostanie mnie za bycie w mniejszości Proszę o wypowiedź osoby, które znają podobny cień.

Edytowane przez Pinupgirls
Czas edycji: 2013-10-21 o 14:31
Pinupgirls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 15:37   #2
Shiraishi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 85
Dot.: Odpowiednik cienia CONKER z palety Au naturel by Sleek

W pojedynczych cieniach Iglota (Freedom System) widziałam taki połyskujący brązowym burgundem cień. Niestety nie pamiętam numeru.
Shiraishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 17:30   #3
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Odpowiednik cienia CONKER z palety Au naturel by Sleek

Cytat:
Napisane przez Pinupgirls Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Otóż jestem nieszczęśliwą posiadaczką palety Au naturel z osławionego (nie pojmuję) Sleek'a i niesamowicie podoba mi się cień Conker (burgund-wino-brąz-metallic-mieszanka), ale jakościowo jest fatalny. Nie sposób go w ogóle nałożyć - jest gumowaty jak plastelina, pod palcem się dosłownie ugniata, a przy użyciu pędzla nakłada się na powiekę dosłownie pyłek, a nie cień. Zatem poszukuję jego zamiennika z jakiejś innej firmy. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - czekam na info

P.s. Tylko proszę wszystkie "sleekomaniaczki" o nie wypisywanie mi tu litanii pochwalnych tej palety i nie chłostanie mnie za bycie w mniejszości Proszę o wypowiedź osoby, które znają podobny cień.

423 Inglota jest bardzo zbliżony do Conker możesz popatrzeć również 421 oraz 452 ładny ciemno brązowy winowaty burgund na pewno coś z tej trójki wybierzesz )

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-10-21 o 17:32
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 13:26   #4
Pinupgirls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 23
Dot.: Odpowiednik cienia CONKER z palety Au naturel by Sleek

Dziękuję Wam bardzo!
Pinupgirls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.