Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-07, 18:28   #4531
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pewnie, jak coś będę wiedzieć, dam znać .

Ten model też mi się podoba.
Danke .

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Z ceny wnioskuje że chcesz Rose, ona jest boska, ale ich raczej nie przeceniają. Dla mnie warta swojej ceny.
Dla mnie wlasnie nie warta. Macalam Rose (zgadlas) i jakoscia nie odstaje od Batyckiego. Marka Tous jest bardzo droga i ceny maja nieadekwatne do jakosci. Kiedys spodobaly mi sie srebrne, male kolczyki za 300 zlotych (!!!). Cena byla jawna kpina. To tylko male srebro. Tym bardziej, ze marka ani nie burzujska, ani w kampanie reklamowe godne uwagi nie inwestuje.
Za tyle kasy mozna juz sie na Longchampa szarpnac. Jest to znana, miedzynarodowa marka. Kiedys ja Kate Moss reklamowala. Pozniej bardzo znane modelki. Zamiast placic za jakiegos niszowego Tousa (u nas w kraju tylko jest na niego szal), ktory wola zbojecka cene za towar i nie wiadomo co robi z kasa wolalabym zainwestowac w znana marke z tradycjami, ktora moja kase przynajmniej na Kate Moss wyda .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 18:45   #4532
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
To nie słyszałaś chociażby o przypadkach nagłej śmierci sercowej (nawet wśród sportowców)? Polecam sie doedukować w tym temacie zanim zacznie się rzucać jakimikolwiek teoriami ale jak widać po raz kolejny na forach Polacy są specjalistami od medycyny sportowej i kardiologii
No dobra, ale sportowcy regularnie się badają i są pod opieką specjalistów a zwykli uczestnicy to wątpię, że się badają.
Poza tym mój TŻ kiedyś podnosił ciężary i widział napakowanych gości, co więcej podnosili od tych co się nie wspomagali świństwami. Niestety sopor z tych co pakowali nie dożyło 40-tki..., ale może być różnie, więc...

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak szczotkę potestuję, dam znać . Na razie jednak nawet nie chce mi się jej wypakować z kartonu .

Pokaż bransoletkę . Ja na razie mam jedną (taką) i chciałabym kolejną, ale nie mogę sie zdecydować .
OlaM, ja chyba w ten weekend sobie kupie taką jak Ty, onyksową misiową branso. Ostatnio mierzyłam i przepadłam


Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość

gratuluje i podziwiam, ja nie lubię biegać
Dzięki Mam bieganie we krwi od podstawówki reprezentowałam różne szkoły


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43163828]
Myszka, gratulacje![/QUOTE]
Dzięki
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2013-10-07 o 18:57
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 18:49   #4533
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nie bedzie? załamka
Póki co nie ma ich na liście najemców i na ich profilu na fb też czytałam, że niestety, ale nie. Ale liczę, że jednak...

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43166361]Danke .



Dla mnie wlasnie nie warta. Macalam Rose (zgadlas) i jakoscia nie odstaje od Batyckiego. Marka Tous jest bardzo droga i ceny maja nieadekwatne do jakosci. Kiedys spodobaly mi sie srebrne, male kolczyki za 300 zlotych (!!!). Cena byla jawna kpina. To tylko male srebro. Tym bardziej, ze marka ani nie burzujska, ani w kampanie reklamowe godne uwagi nie inwestuje.
Za tyle kasy mozna juz sie na Longchampa szarpnac. Jest to znana, miedzynarodowa marka. Kiedys ja Kate Moss reklamowala. Pozniej bardzo znane modelki. Zamiast placic za jakiegos niszowego Tousa (u nas w kraju tylko jest na niego szal), ktory wola zbojecka cene za towar i nie wiadomo co robi z kasa wolalabym zainwestowac w znana marke z tradycjami, ktora moja kase przynajmniej na Kate Moss wyda .[/QUOTE]

dobre.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 18:51   #4534
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
śliczna taka czarna - jaka jest jej cena? tak około?
p4, miśkowa onyksowa branso z mniejszymi kuleczkami oraz kulkami (elipsa) kosztuje 219, większe kulki 259 zł.
Mnie się podoba ta z mniejszymi kulkami, kupię ją i szlaban, bo muszę nazbierać trochę kasy, może coś ciekawego będzie na wczasach
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2013-10-07 o 19:00
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 18:55   #4535
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

top shopa tez nie ma.. no coz, po co powielaja galerie ktore juz sa zarowno w /gdyni i Gdansku?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 19:00   #4536
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
p4, miśkowa onyksowa branso z mniejszymi kuleczkami oraz kulkami (elipsa) kosztuje 219, większe kulki 259 zł.
Mnie się podoba ta z mniejszymi kulkami, kupię ją i szlaban, bo muszę nazbierać trochę kasy, może coś ciekawego będzie na wczasach
a gdzie sie wybierasz?

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
top shopa tez nie ma.. no coz, po co powielaja galerie ktore juz sa zarowno w /gdyni i Gdansku?
ano. Podobno GB mają rozbudować, może tam będzie Mac.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 19:10   #4537
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43166361]Danke .



Dla mnie wlasnie nie warta. Macalam Rose (zgadlas) i jakoscia nie odstaje od Batyckiego. Marka Tous jest bardzo droga i ceny maja nieadekwatne do jakosci. Kiedys spodobaly mi sie srebrne, male kolczyki za 300 zlotych (!!!). Cena byla jawna kpina. To tylko male srebro. Tym bardziej, ze marka ani nie burzujska, ani w kampanie reklamowe godne uwagi nie inwestuje.
Za tyle kasy mozna juz sie na Longchampa szarpnac. Jest to znana, miedzynarodowa marka. Kiedys ja Kate Moss reklamowala. Pozniej bardzo znane modelki. Zamiast placic za jakiegos niszowego Tousa (u nas w kraju tylko jest na niego szal), ktory wola zbojecka cene za towar i nie wiadomo co robi z kasa wolalabym zainwestowac w znana marke z tradycjami, ktora moja kase przynajmniej na Kate Moss wyda .[/QUOTE]
Ja tak do końca na markach, ich historii i tradycjach, rozpoznawalności na świecie itp. się nie znam (Tous zaczęłam bardziej kojarzyć jak w Magnolii salon otworzyli ).
Zresztą jaka by marka nie była i jak snobistyczna, jak mi się coś nie podoba, to nie kupię, choćby było obiektem pożądania mas .
A jak mam bym szczera, to dla mnie bez znaczenia jest, czy firma będzie płaciła za reklamę swojskiej Soszce (choć nikt poza Pl nie ma pojęcia, kto zacz ) czy gwieździe takiej jak Kate Moss, za którą osobiście nie przepadam .
A jeśli chodzi o jakość Tous, to uważam, że jest bardzo dobra. Duża dbałość o szczegóły, porządne wykończenia itp. itd. Wprawdzie nie twierdzę, że cen nie mają zawyżonych, ale nie jest tak, że płacimy całkiem za nic . Poza tym takie cudne pudełka dają do biżuterii .

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
OlaM, ja chyba w ten weekend sobie kupie taką jak Ty, onyksową misiową branso. Ostatnio mierzyłam i przepadłam
Dobry wybór
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 19:11   #4538
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

ale z drugiej strony na lisciw chyba nie ma pelnej listy najemcow bo sklepow ma byc 250 z najemcow naliczylam ok. 180 +/- bo pewnie gdzies sie walnelam po drodze.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 19:15   #4539
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
a gdzie sie wybierasz?
Do Tajlandii - Pattaya dokładnie tu , ale to dopiero w grudniu Tylko jak ja wytrzymam 12 godz w samolocie ?
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2013-10-07 o 19:17
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 19:26   #4540
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43166361]Danke .



Dla mnie wlasnie nie warta. Macalam Rose (zgadlas) i jakoscia nie odstaje od Batyckiego. Marka Tous jest bardzo droga i ceny maja nieadekwatne do jakosci. Kiedys spodobaly mi sie srebrne, male kolczyki za 300 zlotych (!!!). Cena byla jawna kpina. To tylko male srebro. Tym bardziej, ze marka ani nie burzujska, ani w kampanie reklamowe godne uwagi nie inwestuje.
Za tyle kasy mozna juz sie na Longchampa szarpnac. Jest to znana, miedzynarodowa marka. Kiedys ja Kate Moss reklamowala. Pozniej bardzo znane modelki. Zamiast placic za jakiegos niszowego Tousa (u nas w kraju tylko jest na niego szal), ktory wola zbojecka cene za towar i nie wiadomo co robi z kasa wolalabym zainwestowac w znana marke z tradycjami, ktora moja kase przynajmniej na Kate Moss wyda .[/QUOTE\]
Co człowiek to opinia
Ja tego Longchampa bym za dopłatą nie nosiła, paskudna te torebki.
Ja nie jestem zwolennikiem marek, mam w szafie i Prade i LV a i tak Touski lubię najbardziej, je się świetnie nosi. Torebek z Batyckiego nie macałam, bo nie mam dostępu to się nie wypowiem.
Natomiast mierzyłam buty Loft37 i świetne te buty, znacie może?

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość

Do Tajlandii - Pattaya dokładnie tu , ale to dopiero w grudniu Tylko jak ja wytrzymam 12 godz w samolocie ?
Zazdroszczę, moje marzenie, ale mi praca nie pozwala tam jechać
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 19:30   #4541
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Uzyłam własnie scrubu Collistarowego i powiem tyle - szkoda, ze tak długo męczyłam sie z patowym
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 19:33   #4542
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ale z drugiej strony na lisciw chyba nie ma pelnej listy najemcow bo sklepow ma byc 250 z najemcow naliczylam ok. 180 +/- bo pewnie gdzies sie walnelam po drodze.
No i dlatego mam nadzieję. Ale czytałam na fb, że któras z dziewczyn dzwoniła do nich i potwierdziła, ze poki co Mac nie ma tam swojego salonu.

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość

Do Tajlandii - Pattaya dokładnie tu , ale to dopiero w grudniu Tylko jak ja wytrzymam 12 godz w samolocie ?
To może sę spotkamy Rozważamy własnie plany na zimowe miesiące i jeśli Tżet da radę czasowo, to właśnie o Tajlandii (wzglednie Rpa, ale tyle czasu raczej mieć nie będziemy), myśleliśmy. Z tym, ze planujemy raczej kilka miejsc, przeloty wewnętrzne są bardzo tanie, żal nie skorzystać. Wybieracie się do Kambodży?

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2013-10-07 o 19:34
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 19:42   #4543
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43166361]Danke .
Zazdroszczę, moje marzenie, ale mi praca nie pozwala tam jechać
Moje marzenie też, końcu się spełni


Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
To może sę spotkamy Rozważamy własnie plany na zimowe miesiące i jeśli Tżet da radę czasowo, to właśnie o Tajlandii (wzglednie Rpa, ale tyle czasu raczej mieć nie będziemy), myśleliśmy. Z tym, ze planujemy raczej kilka miejsc, przeloty wewnętrzne są bardzo tanie, żal nie skorzystać. Wybieracie się do Kambodży?
O super by było jakbyśmy się spotkały Jadę na 9 dni, do Kambodży nie wiem czy pojadę, chyba, że będą wycieczki fakultatywne
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 19:43   #4544
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Już po biegach na 10 km Kurcze w tym roku poszło mnie o 4 min słabiej niż w ubiegłym, ale z racji tego, że mniej trenowałam.
W 2012 roku startowało 12 tyś i byłam w połowie stawki z czasem 00:57:20 i miejscem - 5658.
W tym roku startowało 15 tyś osób, mój czas 01:01:14 i miejsce - 8032, ogólnie też w połowie stawki.
Za rok też oczywiście biegnę
Fajna sprawa tak się nakręcić na sport, gratulacje

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

a jednak? coś mi się obiło o uszy, że koniec koncow salonu Mac w Rivierze nie bedzie :/
To lipa

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Uzyłam własnie scrubu Collistarowego i powiem tyle - szkoda, ze tak długo męczyłam sie z patowym
super, cieszy mnie, że się Tobie spodobał, bo też go bardzo lubię. A z Pat&Rub się wyleczyłam. Wizażowym owczym pędem kupiłam kilka produktów i tylko jeden z nich - maska do włosów spełnił moje oczekiwania i zakup powtórzyłam.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 19:44   #4545
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ilios, fajowe nabytki

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak szczotkę potestuję, dam znać . Na razie jednak nawet nie chce mi się jej wypakować z kartonu .

Pokaż bransoletkę . Ja na razie mam jedną (taką) i chciałabym kolejną, ale nie mogę sie zdecydować .
Mam ten sam model, tylko kamien inny KLIK. I chyba kupie czarna, bardzo mi sie podoba. Wlasnie zwrocilam uwage na cene- ja kupilam za 30 funtow, 1.5 roku temu. Ladne maja podwyzki
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 19:44   #4546
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Co człowiek to opinia
Ja tego Longchampa bym za dopłatą nie nosiła, paskudna te torebki.
Ja nie jestem zwolennikiem marek, mam w szafie i Prade i LV a i tak Touski lubię najbardziej, je się świetnie nosi. Torebek z Batyckiego nie macałam, bo nie mam dostępu to się nie wypowiem.
Natomiast mierzyłam buty Loft37 i świetne te buty, znacie może?
Mnie sie ta podoba. Bardziej mnie jara niz Tous'owa. W Tous'owej mis mnie troche odstrasza. Ja wiem, ze to znak rozpoznawczy, ale nie mam 15 lat .
Musze sie kiedys wybrac do Wa-Wy Longchampa pomacac.
W Liberty Bag VB sie ostatnio zakochalam, ale cena studzi moj zapal.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 19:47   #4547
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77
Moje marzenie też, końcu się spełni



O super by było jakbyśmy się spotkały Jadę na 9 dni, do Kambodży nie wiem czy pojadę, chyba, że będą wycieczki fakultatywne
Dam Ci znać, jak bedę znała szczegóły A do Kambodży jesli będziecie mieli okazję, koniecznie sie wybierzcie. W okolicach Angkor Wat można wypożyczyć rower i obejrzeć kilkadziesiąt innych swiatyni

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43167685]Mnie sie ta podoba. Bardziej mnie jara niz Tous'owa. W Tous'owej mis mnie troche odstrasza. Ja wiem, ze to znak rozpoznawczy, ale nie mam 15 lat .
Musze sie kiedys wybrac do Wa-Wy Longchampa pomacac.
W Liberty Bag VB sie ostatnio zakochalam, ale cena studzi moj zapal.[/QUOTE]

Ekhm ja mam dwa razy wiecej, ale misiek mnie jara

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2013-10-07 o 19:48
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 19:53   #4548
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ale przecież Socha jest twarzą Tous w Polsce, miedzynarodowo ostatnimi czasy jest to J Lo przedtem była Kylie Minogue pomijam juz osobiste preferencje do konkretnych gwiazd, ale mówienie, ze tous tylko w Polsce jest popularny jest trochę przesada

Widziałam zdjęcia z ich salonu w Barcelonie, do którego chciałabym kiedyś iść, jest kilku piętrowy i dostajesz numerek, a potem osobista pani ekspedientka pokazje Ci co tylko chcesz

Mi akurat się bardzo podoba motyw miskowy, a ich misiek jest idealnie minimalistyczny i słodki jednocześnie

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Dam Ci znać, jak bedę znała szczegóły A do Kambodży jesli będziecie mieli okazję, koniecznie sie wybierzcie. W okolicach Angkor Wat można wypożyczyć rower i obejrzeć kilkadziesiąt innych swiatyni



Ekhm ja mam dwa razy wiecej, ale misiek mnie jara
Ja tez i mnie tez

James inaczej by mówiła jakby w logo pingwina mieli każdy ma swoje preferencje zwierzakowe

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ilios, fajowe nabytki



Mam ten sam model, tylko kamien inny KLIK. I chyba kupie czarna, bardzo mi sie podoba. Wlasnie zwrocilam uwage na cene- ja kupilam za 30 funtow, 1.5 roku temu. Ladne maja podwyzki
Dziękuje tylko bransoletka nowa, wisiorek to prezent od mamy na gwiazdkę 2 lata temu
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 19:55   #4549
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ekhm ja mam dwa razy wiecej, ale misiek mnie jara


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Ale przecież Socha jest twarzą Tous w Polsce, miedzynarodowo ostatnimi czasy jest to J Lo przedtem była Kylie Minogue pomijam juz osobiste preferencje do konkretnych gwiazd, ale mówienie, ze tous tylko w Polsce jest popularny jest trochę przesada
Ja na zagranicznych stronach, ktore przegladam z reklama Tous'a sie nie spotkalam. A ze Tous dopiero niedawno zaczal inwestowac w reklame to swoja droga .

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James inaczej by mówiła jakby w logo pingwina mieli każdy ma swoje preferencje zwierzakowe


Tego nie wiesz .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 19:59   #4550
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Fajna sprawa tak się nakręcić na sport, gratulacje
Dzięki
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 20:01   #4551
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Mam ten sam model, tylko kamien inny KLIK. I chyba kupie czarna, bardzo mi sie podoba. Wlasnie zwrocilam uwage na cene- ja kupilam za 30 funtow, 1.5 roku temu. Ladne maja podwyzki
Super ta Twoja , nawet nie wiedziałam, że ten model występuje w innych wersjach. Muszę obadać temat, bo nie ukrywam, że na razie ten kształt i wielkość kulek najbardziej mi opowiada.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43167685]Mnie sie ta podoba. Bardziej mnie jara niz Tous'owa. W Tous'owej mis mnie troche odstrasza. Ja wiem, ze to znak rozpoznawczy, ale nie mam 15 lat .
Musze sie kiedys wybrac do Wa-Wy Longchampa pomacac.
W Liberty Bag VB sie ostatnio zakochalam, ale cena studzi moj zapal.[/QUOTE]
Mnie ta druga kojarzy się z torbą lekarską mojej mamy, którą kiedyś nosiła .

A jeśli chodzi o miśki, to na torebkach logo nie jest specjalnie nachalne i tak od razu nie kojarzy się z niedźwiadkiem .

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ekhm ja mam dwa razy wiecej, ale misiek mnie jara
Ja mam nad tym "razy dwa" jeszcze naddatek i też miśki mnie jarają .

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Ale przecież Socha jest twarzą Tous w Polsce, miedzynarodowo ostatnimi czasy jest to J Lo przedtem była Kylie Minogue pomijam juz osobiste preferencje do konkretnych gwiazd, ale mówienie, ze tous tylko w Polsce jest popularny jest trochę przesada

Widziałam zdjęcia z ich salonu w Barcelonie, do którego chciałabym kiedyś iść, jest kilku piętrowy i dostajesz numerek, a potem osobista pani ekspedientka pokazje Ci co tylko chcesz

Mi akurat się bardzo podoba motyw miskowy, a ich misiek jest idealnie minimalistyczny i słodki jednocześnie

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------



Ja tez i mnie tez

James inaczej by mówiła jakby w logo pingwina mieli każdy ma swoje preferencje zwierzakowe
No proszę, nawet nie wiedziałam, że marka jednak jest światowa i dobrze znana .
Wiem jednak, że nie wszystkim się podoba motyw miśka - moja koleżanka też dała mi delikatnie do zrozumienia, że lekko to infantylne . Ja jednak, jak mi się coś podoba, to nawet na zaczepki słowne psiapsiólek nie reaguję .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 20:02   #4552
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Dam Ci znać, jak bedę znała szczegóły A do Kambodży jesli będziecie mieli okazję, koniecznie sie wybierzcie. W okolicach Angkor Wat można wypożyczyć rower i obejrzeć kilkadziesiąt innych swiatyni
Jak będzie okazja to oczywiście, uwielbiam zwiedzać niż z tyłkiem bezczynnie leżeć na plaży
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 20:04   #4553
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
super, cieszy mnie, że się Tobie spodobał, bo też go bardzo lubię. A z Pat&Rub się wyleczyłam. Wizażowym owczym pędem kupiłam kilka produktów i tylko jeden z nich - maska do włosów spełnił moje oczekiwania i zakup powtórzyłam.
A tez masz ta wersje "złotą"?
Równiez z pata sie wyleczyłam, poza małym wyjątkiem, nabyłam niedawno do rak krem z urodzinowej LE i ... zaden inny z pata nie byl nawet w polowie tak dobry, jak ten, dlatego chce zrobić sobie zapas, poki nie zniknie do konca roku i chcialam tez sie skusic na masło do ciała z tej samej serii.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 20:29   #4554
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Corii, ja mysle, ze te limitki zostana na stałe, a juz na pewno ta zółta, bo wielu osobom sie bardzo podoba, a wątpie zeby zrezygnowali z czegos co przynosi dochód tylko dlatego, ze na początku sobie umyslili, ze to limitka
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 20:34   #4555
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Corii, ja mysle, ze te limitki zostana na stałe, a juz na pewno ta zółta, bo wielu osobom sie bardzo podoba, a wątpie zeby zrezygnowali z czegos co przynosi dochód tylko dlatego, ze na początku sobie umyslili, ze to limitka
Byłoby fajnie by było, bo ta ze złotymi drobinkami wymiata Tylko cena mi sie srednio widzi, bo 99 zeta za 300 ml to nie powala
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 20:37   #4556
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczęta, nie macie może do ASOSa jakiegoś kodu zniżkowego? Szukałam w necie, ale jakoś nieskutecznie

(sukienkę ciążową sobie upatrzyłam)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 20:58   #4557
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziewczęta, nie macie może do ASOSa jakiegoś kodu zniżkowego? Szukałam w necie, ale jakoś nieskutecznie

(sukienkę ciążową sobie upatrzyłam)
http://asos-promo-code.co.uk/

https://www.facebook.com/asosdiscountcodes

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-10-07 o 21:00
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 21:11   #4558
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A tez masz ta wersje "złotą"?
Równiez z pata sie wyleczyłam, poza małym wyjątkiem, nabyłam niedawno do rak krem z urodzinowej LE i ... zaden inny z pata nie byl nawet w polowie tak dobry, jak ten, dlatego chce zrobić sobie zapas, poki nie zniknie do konca roku i chcialam tez sie skusic na masło do ciała z tej samej serii.
Złotą też mam (bo sroka jestem) , ale moja najulubieńsza wersja to klasyk czyli ta
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 21:29   #4559
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Złotą też mam (bo sroka jestem) , ale moja najulubieńsza wersja to klasyk czyli ta
Ja na razie chciałam wlasnie też złoty, bo szłyszałam same ochy i achy, ale nie wykluczam, ze i klasyka kupię w przyszłości, a nawet jestem pewna, ze tak bedzie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 21:48   #4560
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja na razie chciałam wlasnie też złoty, bo szłyszałam same ochy i achy, ale nie wykluczam, ze i klasyka kupię w przyszłości, a nawet jestem pewna, ze tak bedzie

Zachęcam bardzo
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.